Bitcoin Forum
May 06, 2024, 08:48:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [All]
  Print  
Author Topic: [ANN] UNIVERSA [ICO] | İş için Blockchain Protokolü  (Read 1994 times)
polat90 (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
October 16, 2017, 08:44:46 PM

Son Güncelleme - 29.09.2017

Universa yeni nesil bir blockchain protokolüdür ve blockchain endüstrisinin gelişiminde önemli bir dönüm noktası olma potansiyeline sahiptir. Universa prlatformunun kurucusu olan Alexander Borodich, bunun neden yakın zamanda gerçekleşebileceğini şöyle açıklıyor: ''Günümüzde blockchainin yüksek maliyetli mining sürecine olan bağımlılığı, altının fiyatının altına olan bağımlılığını andırıyor. Bunun yerine; orjinal bir fikirle nakit parayı ikame edebilecek akıllı sözleşmeler yaratmanın yeni ve ucuz yolunu öneriyoruz. Bitcoinin ortaya çıkışıyla altın keşfini karşılaştıracak olursak, Universa; kağıt paranın piyasadaki yerini almasını sembolize eden yeni bir aşamadır'' diyor.

Universa'nın Bitcoin ve Ethereumun Üzerinde Sağladığı 5 Önemli Avantaj

1. Universa yeni nesil blockchainin öncüsüdür

Universa temelinde bir kriptopara olarak değil, smart contract zinciri yaratan ve bunları işleten bir protokol olarak geliştirilmiştir. Bundan dolayı, Universa platformu madenciliğe bağımlı değildir, bu da gerekli kaynaklar açısından hem yüksek hızla hem de işleme faaliyetlerinin düşük maliyetle sonuçlanmasını sağlar.

2. Universa Bitcoinden 1000 kat daha hızlıdır

Universa nodeları madencilik gerektirmez ve kullanıcıların ağa gönderdikleri işlemleri ve akıllı kontratları doğrulamakla sorumludurlar. Miningden vazgeçmek , ağ performasını yüzlerce kat arttırmanın yolunu açar. Universa blockchaini akıllı kontratların dili üzerine dayanılarak sıfırdan hazırlanmıştır. Kılı kırk yararak oluşturulan makul yapı ve dil heyerarşisisi, ağ düğümlerinde saniyede 10.000 işlem hızına ulaşmayı mümkün kılıyor.

3. Universa işlem ücretleri bitcoindeki işlemlerden 100 kat daha ucuzdur

Günümüzde, mikro ticaret işlemleri için 3,85$ ücret vermek kesinlikle makul görünmüyor. Ancak, bitcoin platformundaki bu fiyat, bitcoin döviz kurunun spekülasyona bağlı yüksek oynaklığını gösteren geçerli para transfer ücretidir. Universa platformu üzerinde oluşturduğumuz akıllı kontrat sistemi yüzlerce kez bu ücretleri düşürmemize olanak veriyor.

4. Universa yeni bir akıllı kontrat sistemi sunmaktadır

Universa platformu üzerinde birçok smart contract zincirleri oluşturulabilmektedir. Bu akıllı kontratlar, aklınıza gelebilecek hemen hemen her iş alanına entegre edilebilir. Universa akıllı kontratları hem şirket içi uygulamaları hem de halka açık uygulamarı programlamak için kullanılabilir. Örneğin:

• Akıllı araç anahtarı
  • Fitness ve Masaj geçiş kartı
  • IoT - birlikte çalışan akıllı ev aletleri
  • Otopark veya benzin istasyonunda gerçekleştirdiğiniz ödemelerde
  • Lojistik, kargo takibi

Yukarıda bahsedilen ve diğer per çok alan, çok yakın gelecekte Universa akıllı kontratlarla uygulamak mümkün olacak.

5. Universa gerçek “akıllı para”

Universa platformu, e-ticaret alanında işlem süreçlerini önemli ölçüde kolaylaştırır. Otomatik modda herhangi bir para birimi cinsinden ödeme kabul etmeyi mümkün kılacak ve yerinde akıllı sözleşmeyle işlemi resmileştirmek mümkün olacaktır. Universa, bunların yanında internette kredilere başvurma, elektronik para alışverişi ve gümrük beyanlarını doldurma süreçlerini büyük oranda kolaylaştıracaktır.

Tartışılmayacak kadar nettir ki; Universa yakında önemli Blockchain platformlarından biri haline gelecek ve farklı ticari alanlarda yaygın olarak kullanılacaktır. Alexander Borodich, ICO sırasında en az 100 milyon dolar satış konusundaki iddialı planı hakkında kendinden çok emin ve rahattır. Eski Mail.ru Grup baş yöneticisi Borodich, Rusya'daki en aktif girişimci ve Venture Club topluluğunun yatırım platformunun kurucusudur.

Kısacası: Universa, kuruluşların ve şahısların sahip olduğu ve denetimi altında tuttuğu akıllı sözleşmeleri, veri biçimleri, protokoller ve varlıklar kümelerini kısacası her işlemi onaylayan merkezi olmayan noter bulutu ile sağlar.

Her akıllı sözleşme, en az bir taraf (sahip) tarafından ve isteğe göre herhangi bir sayıda başka taraf tarafından imzalanmış, yoğun biçimde korunan, paketlenmiş bir kapsül olarak gelir; kapsül şifrelenmemiş bir halka ve isteğe bağlı olarak çoklu anahtar erişimi olan şifrelenmiş bir özel bölüm içerir. Örneğin, sözleşme sahibinin şifrelenmiş parçaya erişimi olmayabilir ve birkaç başka tarafın bağımsız olarak erişimi olabilir.

Her Kapsülün beraberindeki sözleşmesini noter bulutunun onaylayabileceği ve reddebileceği benzersiz bir kimliği vardır. Noter bulutunun onayladığı her kapsül, amacını kamuya açık alanlarda beyana uygun bir akıllı sözleşme içerir.

Bağlı sözleşmeyle bir veya daha fazla işlemi gerçekleştirmek için gerekli haklara (örneğin, anahtarlara) sahip bir taraf, bunları gerçekleştirebilir ve sonuçları onaylayabilir hemen hemen tüm işlemleri yapmak mümkün olur, örneğin; bir e-para birimini birinden bir başkasına transfer edebilir, kamu veya imtiyazlı hisse alabilir, oy verebilir , temettü verebilir ve alabilir.

Ekip Hakkında daha fazla bilgi için tıklayın universa.io

YOL HARİTASI

ICO DAĞITIMI

UNIVERSA HAKKINDA YAZILANLAR

ÖDÜL KAMPANYASI

1715028528
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715028528
Reply with quote  #2

1715028528
Report to moderator
1715028528
Hero Member
*

Ignore
1715028528
Reply with quote  #2

1715028528
Report to moderator
1715028528
Hero Member
*

Ignore
1715028528
Reply with quote  #2

1715028528
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715028528
Hero Member
*

Ignore
1715028528
Reply with quote  #2

1715028528
Report to moderator
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 16, 2017, 08:45:23 PM
Last edit: October 27, 2017, 09:08:49 PM by polat90

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 17, 2017, 05:50:02 AM

hocam yol haritasını türkçeleştireydiniz bari, bu arada bu nedir yeni bir blockchain mi yapıyorlar süslü laflar etmişler ama tam anlamadım ben
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
October 17, 2017, 10:59:44 AM

projeyi takip ediyorum daha önce yazılmıştı forumda ama konusu yeni açılmış.yeni bir blockchain waves gibi ethereum gibi kendi zincirlerini kurmuş arkadaşlar ve iddaalılar bu konuda, konuda yazdığı gibi btc ve ethereum kıyaslamalarında kendilerinin daha iyi olduklarını iddia etmişler. sitelerine üye olanlara 50 token veriyorlar binevi airdrop gibi.

https://check.universa.io/-hgMh4x  bu linkten benim hesabımda kazandığımı görebilirsiniz.aynı zamanda linkin sonundaki yazı adresiniz oluyormuş onuda belirteyim.ben başarılı olacağını düşünüyorum böyle projeler uzun vade için en doğru tercih olacaktır.yani asset yerine kendi zinciri olan coinleri uzun vade tutmak daha mantıklı geliyor bana.
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 17, 2017, 01:39:17 PM

hocam yol haritasını türkçeleştireydiniz bari, bu arada bu nedir yeni bir blockchain mi yapıyorlar süslü laflar etmişler ama tam anlamadım ben

Evet yeni bir blokzinciri olacak universa aynı ethereumda olduğu gibi akıllı sözleşmeler aracılığıyla projeler yapılabilecek.yol haritası aslında böyle de çok anlaşılabilir duruyor diye çevirmedim.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 17, 2017, 02:31:02 PM

Hali hazırda kullanılabilir bir walletları var mı ? Ben göremedim de, kendi blockchainini yaratan bir ico daha takibe alacağım ancak bana ekip çok samimi ve profesiyonel gelmedi açıkçası.

polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 17, 2017, 02:54:55 PM

Hali hazırda kullanılabilir bir walletları var mı ? Ben göremedim de, kendi blockchainini yaratan bir ico daha takibe alacağım ancak bana ekip çok samimi ve profesiyonel gelmedi açıkçası.

Şu an web wallet olarak site kullanılıyor üye olduğunuz zaman size verilen linkin sonundaki yazılar adresiniz oluyor.
Sitesinde yazdığında göre ICO döneminde yani 10 gün sonra wallet aktif olacak aynı zamanda messenger olarakta kullanılabilecek, yol haritasında da Q3 2017 yani içinde olduğumuz dönemde yayımlanacağını duyurmuşlar.
Ekibi bence biraz daha inceleyin. Bu işin altından kalkabileceklerini düşünüyorum
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218

View Profile
October 17, 2017, 07:15:51 PM

bu çeviriyi bekliyordum işte.yeni bir cyrptocurrency ama fazla iddalı olmuş bu arkadaşlar takip edilmeye değer bi proje bence.smartcontract olayını daha basite indirgeyecekler galiba ve transfer hızlarıda dedikleri kadar iyi olursa yürür gider proje zaman içinde kaliteli 2-3 projede çıkarsa bu zinciri kullanan tadından yenmez.
walleti bekliyorum bakalım,dedikleri zamanda çıkarırda sözlerinde dururlarsa icoya girebilirim.belkide şu anın wavesidir ilerde o kadar değerlenebilir yani herkesin incelemesini tavsiye ederim
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 21, 2017, 09:55:00 PM

Türkçe whitepaper'a linkten ulaşabilirsiniz : https://drive.google.com/open?id=0B7WLb7rIub8-Rm04Mmlsdk1yeGc
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
October 24, 2017, 12:13:14 PM

Bu projeden umutluyum ve iş yapar diye düşünüyorum ama son zamanlardaki icolarda hep zarar ettiğimden dolayı girip girmemekte çok kararsızım.proje ve ekip güzel vaadettikleri zincir özellikleri de güzel.
bundada smartcontract olayı olacak ve ilerde belki altyapısını kullanan projeler türeyecek ethereum gibi. o yüzden geleceği çok parlak olabilir zengin edebilecek potansiyel var gibi. biraz daha inceleyeceğim, ICO lara katılmıcam diye söz verdim kendime ama ,belki buna girerim bi ihtimal

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
October 24, 2017, 04:01:38 PM

bu çeviriyi bekliyordum işte.yeni bir cyrptocurrency ama fazla iddalı olmuş bu arkadaşlar takip edilmeye değer bi proje bence.smartcontract olayını daha basite indirgeyecekler galiba ve transfer hızlarıda dedikleri kadar iyi olursa yürür gider proje zaman içinde kaliteli 2-3 projede çıkarsa bu zinciri kullanan tadından yenmez.
walleti bekliyorum bakalım,dedikleri zamanda çıkarırda sözlerinde dururlarsa icoya girebilirim.belkide şu anın wavesidir ilerde o kadar değerlenebilir yani herkesin incelemesini tavsiye ederim

total suplly konusunda ne düşünüyorsunuz?

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 26, 2017, 06:05:55 PM

ICO için kalan süre son 29 saat

salavat111
Member
**

Activity: 392
Merit: 19

View Profile
October 27, 2017, 05:46:19 PM

Ekip çok iyi, bu gece ICO başlar.. 1 UTN - 0,01 USD
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
October 27, 2017, 06:46:32 PM
Last edit: October 27, 2017, 07:09:56 PM by hirozaki faraday

İncelemeye değer bir proje. Ekibi iyi araştırmak lazım.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
October 27, 2017, 07:26:41 PM

Kulağa hoş geliyor fakat whitepaper açtım şöyle bir göz gezdirdim toplam token sayısını net olarak göremiyorum.
Ön satış için 10 milyon diyor token başına 0.01$ 100bin dolar gibi komik bir sonuç çıkıyor. Satış fiyatının 0.01$ olması ve fixed price gibi ibarelerin geçmesi bende anlamsızlık oluşturdu.
Bu tarz projeleri görünce ethereum ico dönemi gibi heyecan yaşıyorum ama teknik detaylara bakınca geçiyor..
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 27, 2017, 07:46:03 PM

Kulağa hoş geliyor fakat whitepaper açtım şöyle bir göz gezdirdim toplam token sayısını net olarak göremiyorum.
Ön satış için 10 milyon diyor token başına 0.01$ 100bin dolar gibi komik bir sonuç çıkıyor. Satış fiyatının 0.01$ olması ve fixed price gibi ibarelerin geçmesi bende anlamsızlık oluşturdu.
Bu tarz projeleri görünce ethereum ico dönemi gibi heyecan yaşıyorum ama teknik detaylara bakınca geçiyor..

Önsatış için aslında 1.000.000.000 token yazıyor wp de fakat pdf e çevirirken niye öyle görünmüş anlamadım şimdi word dosyasına baktım doğru yazıyor  Huh

Bide güncelleme geçelim

Duyuru: Mcafee Coin Universa Protokolünü kullanacağını doğruladı! Kaynak : Universa'nın CEO'su ve Kurucusu Alexander Borodich ...

ilgili tweet : https://twitter.com/Universa_News/status/920955137467838464

ICO ülkemiz saatiyle gece 03:00 da başlayacak
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 27, 2017, 08:44:25 PM

ApexFree, Universa Blockchain Platformuna 7 Milyon Dolar Yatırım Yapacak

İlgili link : https://cointelegraph.com/press-releases/apexfree-will-invest-7-million-in-the-universa-blockchain-platform

DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
October 27, 2017, 08:52:45 PM

bounty için ayrılmıştır

Buraya bir güncelleme gelecek mi merak ettim açıkcası  Huh Bounty kampanyası var diye biliyorum projenin. ApexFree, Universa Blockchain Platformuna 7 Milyon Dolar Yatırım Yapacak olması gereçekten universa için çok büyük olay umarım başarılı olurlar.
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 27, 2017, 09:09:46 PM

bounty için ayrılmıştır

Buraya bir güncelleme gelecek mi merak ettim açıkcası  Huh Bounty kampanyası var diye biliyorum projenin. ApexFree, Universa Blockchain Platformuna 7 Milyon Dolar Yatırım Yapacak olması gereçekten universa için çok büyük olay umarım başarılı olurlar.

bounty çevirisi istemediler ama başlık linki için bırakmıştım o kısmı,iş güçten unutmuşum güncelledim  Wink
hanonun
Member
**

Activity: 80
Merit: 10

View Profile
October 27, 2017, 10:32:36 PM

icoya nereden nasıl katılıyoruz, nereye eth/btc vb gönderiyoruz bilen varsa açıklayabilir mi ben anlayamadım...

mfelat
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
October 27, 2017, 10:39:48 PM

güzel proje, güzel çeviri, başarılı olur mu acaba?
boestin
Legendary
*

View Profile
October 28, 2017, 07:06:56 AM

Açılış için mükemmel rakam 10 milyon doları geçmiş adamlar yani softcapı aşmışlar ama kickico ve icobacker üzerinden yatırım kabul ediyorlar sitelerinde başka yatırım yapma şekli yok sanırım.bide cüzdan uygulamalarını ico sırasında çıkaracaklarını duyurmuşlardı ama henüz onunla ilgili bir gelişme yok galiba. hardcap yapması bence şu an için çok zor 100 milyon dolar toplayacaklarını düşünmüyorum.
toplamamalarıda daha iyi olur zaten icoyu takip edeceğim
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 28, 2017, 04:32:08 PM
Last edit: October 28, 2017, 04:42:41 PM by polat90

ICO başladı ve 40 gün boyunca devam edecek,
Katılımlar kickico.com ve icobacker.com sitelerinden sağlanıyor

Toplanan yatırım tutarı : $11.592.088

polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 28, 2017, 04:33:26 PM

total suplly konusunda ne düşünüyorsunuz?

Token: UTN (1 USD = 100 UTN)

SoftCap: 9.9 Million USD

HardCap: 99 Million USD

Total Token Supply: 14 Billion UTN
Killermoney35
Full Member

Merit: 193

View Profile
October 29, 2017, 02:14:45 PM

Satış tutarı 12 milyona yaklaşmış gerçekten çok iyi gidiyorlar ama ICO süresini çok uzun tutmuşlar şahsen yatırım yapacaktım ama paramı 40 gün boyunca bi icoya bağlamak saçma geliyor girersem son günlere yakın girmeyi düşünüyorum.inşallah imzasında olduğum proofta bu kadar uzun süre olmaz yoksa 1 aydan fazla daha taşımak zorunda kalacağız
ForeverFener
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
October 29, 2017, 09:59:12 PM

güzel para toplamış görünüyor. imzasına girdim umarım sağlam bi şeyler verir. yalnız cüzdanı çok değişik. uzun bi süre borsaya gireceğini düşünmüyorum.
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 30, 2017, 08:45:12 PM

ICO devam ediyor  ve 39 gün boyunca sürecek,

Toplanan yatırım tutarı : $12 425 245

polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
November 02, 2017, 09:01:21 PM

icoya nereden nasıl katılıyoruz, nereye eth/btc vb gönderiyoruz bilen varsa açıklayabilir mi ben anlayamadım...

Kickico sitesine üye olarak devam eden icolardan universayı seçerek katılım yapabilirsiniz
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
November 05, 2017, 06:33:26 PM

ICO devam ediyor ve 33 gün boyunca devam edecek,

Şu anki token fiyatı : $0.0105

https://universa.io/

Toplanan yatırım tutarı : $13 711 790

enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
November 06, 2017, 11:08:35 AM

14 milyar token sayısı nedir yahu! Bu kadar çok olmasının ne amacı var, bilgisi olan var mı?
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
November 13, 2017, 03:55:12 PM

ICO devam ediyor ve 25 gün boyunca devam edecek,

Şu anki token fiyatı : $0.011

Toplanan yatırım tutarı : $14 665 706

polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
November 18, 2017, 05:13:50 PM

ICO devam ediyor ve 20 gün boyunca sürecek,

Şu anki token fiyatı : $0.0115

Toplanan yatırım tutarı : $16 781 349

DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
November 18, 2017, 07:37:31 PM

Şu sıkıntılı zamanda Universa'nın bu kadar toplaması beni şaşırttı açıkcası bakalım daha yirmi günden fazla bir süre var yirmi milyon doları geçebilecek mi topladıkları para açıkcası çok merak ediyorum.
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
November 27, 2017, 04:47:48 PM

Universa CEO'su Alexander Borodich ile yapılan röportaj

Detaylar linkte
: https://www.chipin.com/universa-ceo-alexander-borodich-interview/
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
November 27, 2017, 05:15:25 PM

yeni bi ethereum falan mı geliyor acaba. bu piyasada bu parayı toplamak gerçekten çok iyi . çok sağlam bi proje olduklarını düşünüyorum. giren arkadaş varsa umarım kazanır.
Distraction
Sr. Member

Activity: 2058
Merit: 398

View Profile
November 27, 2017, 05:40:10 PM

18 327 455 dolar toplamışlar ve daha iconun bitmesine on bir gün gibi bir süre var tahminimce yirmi milyon dolar toplayıp ico sürecini tamamlarlar.Umarım kampanyasına katıldığım bu proje güzel bir dağıtım yapar.Şuan piyasada yaşanılan sıkıntılar ortada. Smiley

███████████████████████████████▀▀▀▀
███████████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀█████████
███▄▀▀▀   ▄▄▄▄   ▄▄▄▄   ▀▀▀▄███
███████▀▀▀████▌ ▐████▀▀▀███████
█████▀███▀█▀██▌ ▐██▀█▀███▀█████
███████▀▄▀▄███▌ ▐███▄▀▄▀███████
█████▄██▄██▄██   ██▄██▄██▄█████
███████▄▄▄████   ████▄▄▄███████
██████████▀▀▀▀   ▀▀▀▀██████████
██████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████
███████████████████████████████▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
▄█████████████████████████████
██████████████████▀▀█████▀▀████
█████████████████▀█████████▀███
██████████████████████████████
███████████████████████████▄███
█████████████████████████▄▄████
█████████████░░░███████████████
███████████░░░█████████████████
█████████░░████████████████████
█████░░░██████████████████████
███░░█████████████████████████
▀░░░█████████████████████████▀
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
emrecemsan
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 331

View Profile
November 27, 2017, 05:49:21 PM

18 327 455 dolar toplamışlar ve daha iconun bitmesine on bir gün gibi bir süre var tahminimce yirmi milyon dolar toplayıp ico sürecini tamamlarlar.Umarım kampanyasına katıldığım bu proje güzel bir dağıtım yapar.Şuan piyasada yaşanılan sıkıntılar ortada. Smiley
çok güzel para toplamışlar hocam. bu kampanyadan çok iyi bi pay alabilirsiniz gibi geliyor bana. sorması ayıp aylık ortalama ne kadar kazanıyorsunuz.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
November 27, 2017, 06:12:09 PM

çok güzel para toplamışlar hocam. bu kampanyadan çok iyi bi pay alabilirsiniz gibi geliyor bana. sorması ayıp aylık ortalama ne kadar kazanıyorsunuz.

bende bunu merak ediyorum bir full member bir senior member ne kadar kazanıyor acaba çok merak ettim bayağı kazanıyorlardır bence biri aylık 5 kazanıyorum dedi şaşırdım
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
November 27, 2017, 08:06:28 PM

Bunun imzasına giren şanslı kişiler bırakında bir zahmet iyi para kazansın, hem imza için ayrılan pay yüksekti, hem haftalık raporlamalıydı hem de proje iyi topladı bundan iyisi şam'da kayısı zaten.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
November 27, 2017, 08:30:46 PM
Last edit: November 28, 2017, 05:55:07 AM by emrears05

ico satın alınması hakkında bana telegramdan yardımcı olabilir misiniz?
ilk defa bu işlemi uygulayacağımdan hata yapmak istemiyorum

edit:
satın alma işlemini yaptım çok şükür.
telegramdan yardımcı oldular
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
November 27, 2017, 08:48:49 PM

Proje için belirlenen soft cap çok yüksek olduğundan dolayı eğer yatırım alınmazsa proje başarısız olabilir gibi gözüküyor. Soft cap 33 bin ethereum fakat şu ana kadar 24 bin ethereum yatırım alınmış
$18 346 831

veriler: icobacker.com'dan alıntı.
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
November 28, 2017, 05:49:51 AM

bitmeden bende girdim bakalım.

skscengeng
Member
**

Activity: 308

View Profile
November 28, 2017, 06:42:08 AM

Proje için belirlenen soft cap çok yüksek olduğundan dolayı eğer yatırım alınmazsa proje başarısız olabilir gibi gözüküyor. Soft cap 33 bin ethereum fakat şu ana kadar 24 bin ethereum yatırım alınmış
$18 346 831

veriler: icobacker.com'dan alıntı.

Soft cap miktarının bu kadar yüksek olduğu hakkında bilgim yoktu topladıkları yatırım miktarı şuan çok iyi.Bu parayı toplayıp softcap miktarına ulaşamazlarsa çok yazık olur.Acaba ethereum'un fiyat artışından dolayı softcap miktarını düşürürler mi Huh
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
November 28, 2017, 04:42:06 PM

Bunun imzasındayım bence gayet iyi proje ayrıca başarılı olacaklarını düşünüyorum ama bahsedilen 33k eth soft cap mı yoksa hard cap mı? kafam karıştı.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
November 28, 2017, 05:27:31 PM

Eğer yazan soft cap gerçekse ben projenin başarılı olabileceğini sanmıyorum, istenen para çok yüksek ve henüz tam olarak ulaşılabilmiş değil. Evet iyi bir yatırım alındı ama son 12 günde o kadar yatırım tamamlanabilir mi? Çevirmen arkadaş yazabilir mi bu 33k eth soft mu hard cap mı?
emrears05
Full Member

View Profile
November 29, 2017, 05:48:33 AM

Eğer yazan soft cap gerçekse ben projenin başarılı olabileceğini sanmıyorum, istenen para çok yüksek ve henüz tam olarak ulaşılabilmiş değil. Evet iyi bir yatırım alındı ama son 12 günde o kadar yatırım tamamlanabilir mi? Çevirmen arkadaş yazabilir mi bu 33k eth soft mu hard cap mı?

Kickico daki bilgiler

SoftCap: 9.9 Million USD   -  Raised (33,000 ETH Soft cap)

HardCap: 99 Million USD

şu anda 25,776.85 etherdeyiz. dün 24500 eth felandı.

9 gün 17 saat var bitmesine. fark kapanıyor umarım soft capı yakalarız.

gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
November 29, 2017, 06:11:44 AM

Bu kadar yüksek softcap nedir delimi bunlar ne yapacaklar bu kadar parayı, bence softcap geçilmeme ihtimali daha büyük btc sildi süpürüyor yine aralık çıkmadan 15 bin olacak gibi
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
November 29, 2017, 06:13:05 AM

Universa çok iddaalı ve ekipte bunları gerçeğe dönüştürebilecek potansiyel var gibi duruyor.tek sevmediğim yanı ICO süresince cüzdan yaynlayacaklardı ama sitelerinde bununla ilgili herhangi bir gelişme yok.buda rahatsız etti beni.ICO dan sonra sağlam bi walletla çıkarlarsa fiyata etki edeceğini düşünüyorum

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
Druvax
Full Member

Activity: 364

View Profile
November 29, 2017, 05:03:29 PM

arkadaslar kafayimi yediniz. softcap gecilmedi diye bir sey yok. 10m dolarin ustunde toplandi zaten. softcap derdi falan yok. icodan sonra wallet yayinlanacak. once erc20 tokeni dagitilacak daha sonra bunlar platformda utn ile birebir takas edilecek. bir gecis sureci soz konusu.
zdrovie
Full Member

View Profile
November 29, 2017, 07:51:12 PM

Topladıkları rakam çok iyi gerçekten bu projenin ve ekibin iş yapacağını düşünüyorum

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
December 05, 2017, 07:33:06 PM

ICO bitimine son 3 gün kaldı

https://universa.io/#sale

Toplanan yatırım tutarı : $20 892 463
emrears05
Full Member

View Profile
December 08, 2017, 12:16:24 PM

ico süresi bitmek üzere. universa hakkında yeni gelişmeler var mı?

ico da küçük bir yatırımım oldu.
erc20 tokeni dağıtıldıktan sonra birebir takas nasıl oluyor?
her ihtimale karşın pump olursa duruma göre satışa hazır halde tutmayı düşünüyorum.
biraz süreci anlatabilir misiniz?
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210

View Profile
December 08, 2017, 04:46:39 PM

projeyi inceledim çok güzel sağlam dduruyor ama türkiyede neden ilgi görmemiş anlamadım.ethereumun tökezlemesinden faydalanabilirler.

Dr.Cocktail
Sr. Member

Merit: 262

View Profile
December 08, 2017, 07:54:10 PM

projeyi inceledim çok güzel sağlam dduruyor ama türkiyede neden ilgi görmemiş anlamadım.ethereumun tökezlemesinden faydalanabilirler.

Katılıyorum hocam Universa icoyu ethereum ağında şu sıralar yaşanan sorunlardan sonra yapsaydı şuan topladığı paranın en az iki katını toplardı diye düşünüyorum.(Gerçi yine de güzel bir para toplamışlar)
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
December 08, 2017, 09:07:17 PM

ICO nun bitmesine son 2 saat kaldı

Tolanan Tutar : $24 444 606
Dr.Cocktail
Sr. Member

View Profile
December 08, 2017, 09:47:05 PM

saçmalamayın arkadaşlar universa asla ethereumu yakalayamayacak.. ethereum bu piyasanın ilklerinden olduğu için güven her zaman onda.

Hocam ben ethereum'u yakalayacak geçecek anlamında bir ifadede bulunmadım.Lakin ciddi bir alternatif oluşturabilir.Ethereum Classicte bile bu sorunlardan sonra fork olacakmış bir alternatif arayışı olabilir.
Altcoin Agent
Hero Member

View Profile
December 09, 2017, 08:01:02 AM

ICO bitmiş 28,5 milyon dolar toplanmış, projede vaadettiklerini gerçekleştirirlerse buda çok iyi yerlere gelebilecek coinlerden olur diye düşünüyorum.borsaya çıkmasını bekliyorum

███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
zenfo
Full Member

View Profile
December 09, 2017, 10:39:20 AM

inanilmaz bir proje. blockchain yayinlanip yaygin sekilde kullanilirsa utn ler. inanin top5 ten asagida olmaz universa. milleti zengin edebilir bu proje. ben sahsen cok guveniyorum.
furylmz
Sr. Member

Merit: 260

View Profile
December 09, 2017, 11:08:08 AM

Proje iyi para toplamış eğer iyi hamleler yaparlarsa çok çok iyi yerkere gelebilirler ama birkaç hata her şeyi kötüye çevirebilir
boestin
Legendary
*

View Profile
December 09, 2017, 11:27:04 AM

Bende umutluyum bu projeden, talep çokta kötü sayılmaz ama vaaedilenlerin yerine getirlmesi lazım çünkü çok iddaalı bi şekilde sundular kendilerini, en ufak tökezleme fiyata ciddi etki edecektir.fakat herşey yolunda giderse marketcapte güzel yerlerde göreceğimizi düşünüyorum universayı
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
December 10, 2017, 01:38:07 AM

Çok iyi yatırım toplantılar ekip çalışırsa iyi yerlere gelebilir hatta belki piyasada söz sahibi olabilir bence ethereuma rakip olabilir
cacoin
Full Member

Activity: 322

View Profile
December 11, 2017, 08:25:02 PM

Çok iyi yatırım toplantılar ekip çalışırsa iyi yerlere gelebilir hatta belki piyasada söz sahibi olabilir bence ethereuma rakip olabilir

bence eth e rakip olması için en az 2 sene zamana ve piyasada biraz oturmaya ihtiyacı var.yani alan adam uzun vadeli düşünerek yatırım yapmalı universaya
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
December 11, 2017, 09:23:31 PM

Hem yatırımcılarına, hemde imzasındakilere çok iyi kazandıracak gibi gözüküyor. Ben projenin orta vadede iyi işler başaracağını düşünüyorum.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
December 11, 2017, 11:16:02 PM

topladıkları para bir akıllı sözleşme platformuna göre fazla değildi. o yüzden uzun vadede ico katılımcılarına kazandıracaktır.
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
December 11, 2017, 11:18:43 PM

topladıkları para bir akıllı sözleşme platformuna göre fazla değildi. o yüzden uzun vadede ico katılımcılarına kazandıracaktır.

Hocam nedir bu akıllı sözleşme platformu? Hem Ethereum tabanlı olup hemde zaten bir tokenken nasıl oluyorda akıllı sözleşme platformu olabiliyor? Universa'nın bende değerleneceğini düşünüyorum fakat sadece iyi reklam çalışması yaptıkları içindir bu düşüncem..
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
December 11, 2017, 11:30:00 PM

Hocam nedir bu akıllı sözleşme platformu? Hem Ethereum tabanlı olup hemde zaten bir tokenken nasıl oluyorda akıllı sözleşme platformu olabiliyor? Universa'nın bende değerleneceğini düşünüyorum fakat sadece iyi reklam çalışması yaptıkları içindir bu düşüncem..

güzel soru. Universa aslında Ethereum gibi bir platform, kendi blokzinciri, kendi cüzdanı vs olacak.

Bu platform henüz hazır olmadığı için, insanlar alım satım yapabilsinler diye ico katılımcılarına UTN-P adlı Ethereum ERC20 tokenlerine sahip olma hakkı verildi.

Universa Blokzinciri platformu hazır olduğunda, UTN-P tokenleri Universa'nın kendi zincirindeki gerçek Universa tokenleri (UTN) ile takas edilebilecek.
social1178
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
December 12, 2017, 05:46:54 AM

Guzel bir proje universa kickcoin platformunda gordum kendılerını fenada yatırım toplanmamış, pekı ıco surecı bıttımı yoksa presale falanmı yapıldı sadece
erikliwater
Full Member

Activity: 252

The future is your Genome

View Profile
December 12, 2017, 11:17:37 AM

Keşke ethereum ağında yaşanan sorundan sonra ico süreci yaşansaydı topladığı para çok daha fazla olabilirdi.Ama yeteri kadar yatırım topladıklarını düşünüyorum umarım ilerleyen zamanlarda adını sıkça duyacağımız bir proje olur.

polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
December 14, 2017, 09:01:51 AM

Ödül kampanyası sonra erdi arkadaşlar ve 15 aralıkta sayımlar bitecek, eğer ödüllerinizle ve adresinizle ilgili sıkıntı varsa https://t.me/universabounty kanalından iletişime geçerek düzeltme isteyebilirsiniz.Ödüller universa hesabınıza yatırılacak.yani maille siteye kaydolduğunuz zaman linkin sonunda kalan yazı

örnek verecek olursam link :
https://check.universa.io/-8VuKuS

Adres : -8VuKuS
tendor
Full Member

Activity: 350

View Profile
December 14, 2017, 11:04:51 AM

universa cok ses getirecek ilerleyen gunlerde. icoyu uzatiyorladi da son anda oylama yaparak vazgectiler. neyseki yine de muazzam yatirim aldi. herkes x50 x100 x1000 den bahsediyor. kimse ico fiyatina satmaz artik utn leri
thefunkybits
Legendary
*

View Profile
December 14, 2017, 11:13:22 AM

universa cok ses getirecek ilerleyen gunlerde. icoyu uzatiyorladi da son anda oylama yaparak vazgectiler. neyseki yine de muazzam yatirim aldi. herkes x50 x100 x1000 den bahsediyor. kimse ico fiyatina satmaz artik utn leri

bu adamlar dediklerini becersin yeter, buda zaman alabilir o yüzden dediğiniz rakamlar uzun vade hayal değil bence.sağlıklı gelişim olursa fiyatının 1-2 sene için içinde x100 görmesi çokta zor değil bence
Altcoin Agent
Hero Member

View Profile
December 16, 2017, 12:08:13 PM

ödüllerde düşü olmuş galiba daha önceki tabloda imzacılara 20 milyon token dağıtacaklardı şimdi 6 milyona düşürmüşler.heralde hardcap olmadığı için böyle bi karar aldılar.

███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
twiifm
Hero Member

Activity: 784

View Profile
December 16, 2017, 12:14:31 PM

ödüllerde düşü olmuş galiba daha önceki tabloda imzacılara 20 milyon token dağıtacaklardı şimdi 6 milyona düşürmüşler.heralde hardcap olmadığı için böyle bi karar aldılar.

Valla bunlarda yaptıklarından caydı çoğu kişiye ödül dağıtmayacakları gibi birde ödülü üçte bir miktarına düşürmüşler. Ben bu tarz hareketlerde bulunan bir projenin yatırımcısı falan olmam, borsadan satın almam, güven vermeyen hareketler yapıyorlar. Eğer bu piyasada güven duyulmak istiyorlarsa verdikleri sözleri tutmalılar.
Druvax
Full Member

View Profile
December 16, 2017, 03:54:54 PM

bilip bilmeden konusmayin lutfen. biraz arastirin. adamlar guzellik yaptilar ve 45 milyon UTN nin hepsini dagitacaklar. hicbir ico bunu yapmaz. oran satilanin 0.45 iydi ama. ucte biri satilmasina ragmen bounty icin 45 milyon UTN nin hepsini dagitacaklarini duyurdular.

tek farkla.

15 milyonu gelecek hafta dagitilacak.

kalan 30 milyon ise mainnet yayinlandiktan sonra her ay 10 milyon olacak sekilde 3 ay icinde dagitilarak tamamlanacak. 

super bir guzellik yaptilar bence.

telegramdan gelismeleri takip edebilirsiniz.
Distraction
Sr. Member

View Profile
December 16, 2017, 10:00:03 PM

bilip bilmeden konusmayin lutfen. biraz arastirin. adamlar guzellik yaptilar ve 45 milyon UTN nin hepsini dagitacaklar. hicbir ico bunu yapmaz. oran satilanin 0.45 iydi ama. ucte biri satilmasina ragmen bounty icin 45 milyon UTN nin hepsini dagitacaklarini duyurdular.

tek farkla.

kalan 30 milyon ise mainnet yayinlandiktan sonra her ay 10 milyon olacak sekilde 3 ay icinde dagitilarak tamamlanacak. 

Ben de katıldım ama ilk başta toplanana token miktarına bağlı olmadan bountyleri dağıtacaklarını söylemişlerdi yani bana göre ''süper bir güzellik yapmadılar'' ama tokenları tek bir seferde dağıtmamalarınıda anlayışla karşılıyorum.

.
TRUST DICE
.
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
Blacknavy
Legendary
*

Merit: 1291

View Profile
December 16, 2017, 10:48:13 PM

tek farkla.

Geç olsun güç olmasın, sözlerini tutmaları yeterli yoksa istedikleri dönemde dağıtım yapabilirler. Bu herkes için en iyisi olur.
Kienbui
Sr. Member

Activity: 478

View Profile
December 17, 2017, 08:56:16 AM

Bazı arkadaşlar token miktarının azaltıldığını görünce konu içeriğini okumadan bol keseden sallamaya başlamış, zamana yayarak dağıtım yapmaları en iyisi umarım sonu Centra'nın yaptığı dağıtım gibi olmaz.. Universa ekibi bana fena gelmedi, başarılı olabilirler, kendi zincirlerini yapmayı hedeflemeleri son dönemin en önemli gelişmelerinden biri.
emrears05
Full Member

View Profile
December 18, 2017, 08:06:05 AM

Universa official telegram grup 11 bini geçti. Katılım oldukça güzel. iyi de para topladılar. Gelecek vaat ediyor ve umarım önü açık olur. Bir anda 1 dolar olması hayal. Uzun vadede güzel işler yapacaktır. Önemli olan grafikte nereden destek buluyor, nerelerde direnç oluşturuyor, ne kadar o direnci geçmekte ısrarcı.
Nasit uygun
Member
**

Activity: 140

View Profile
December 20, 2017, 05:14:01 PM

Umarım universa başlarda ico fiyatının altına düşerde biz de token satın alabiliriz.Proje gerçekten benim de hoşuma gitti.Ekip v.s sağlam zaten çok iyi bir yatırım aldıklarını düşünüyorum.
HCRT
Full Member

View Profile
December 25, 2017, 12:05:55 PM

Ben bountysine girmiştim bountyler gelmişte acaba nasıl nerede satacağız?Ne zaman bir borsayla anlaşacaklar acaba hızlıca anlaşırlarsa süper olacak hem bizim hem ekip için

emrears05
Full Member

View Profile
December 25, 2017, 12:13:53 PM

icosuna katıldım. universa konusu çok sessiz kaldı. en ufak gelişme yok mu?
biraz hareketlendirsek, telegramda belki işe yarar bilgiler paylaşılıyordur.
cacoin
Full Member

View Profile
December 25, 2017, 12:35:25 PM

bounty ödemeleri başlamış ama transfer falan yapılmıyor daha, bunun için bir süre daha beklemek gerekiyor
gvnsrbtc
Sr. Member

Activity: 523
Merit: 285

View Profile
December 25, 2017, 05:59:48 PM

Bounty konusunda ne yapmaları gerektiğini iyi biliyorlar.Worldcore kampanyasını takip edebildiğim kadarıyla Colorlessk ether adresleri bulunmayan üyelerin bir form doldurmasını istedi ama forumdaki bazı zeki arkadaşlar listeden ether adresleri olmayan kişileri tespit edip o arkadaşların yerine kendi adreslerini yolladılar.Universa'da ise bu durumda kalan arkadaşların yine bir form doldurması isteniyor lakin formu doldurduktan sonra forum üzerinden kampanya yöneticisiyle iletişime geçmeniz gerekiyor. Smiley
Altcoin Agent
Hero Member

View Profile
December 27, 2017, 05:12:15 PM

Ekibi tebrik ediyorum ödül konusunda diğer projelere örnek olmalı bence, yeterince hızlı bi şekilde dağıttılar ödülleri ve yardım isteyen herkese çok hızlı bi şekilde geri dönüş yaptılar hem forum hem telegramdan.ödülü düşürdüler zannetmiştim telegrama bakmadan önce ama uzun vadeye yayarak dağıtacaklarmış sözlerinde duracaklarını düşünüyorum.uzun vade saklanması gerekn bi coin bence UTN

███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
boestin
Legendary
*

View Profile
December 27, 2017, 07:13:04 PM

Son dönemde hem ico hem bounty için en olumlu proje universa diyebilirim.şahsen kampanyasına katılmadığım için çok pişman oldum ilerde, söylenenlerin hayata geçmesi durumunda market hacmi olarak iyi yerlerde olacağını düşünüyorum
Osmanli42
Sr. Member

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
December 28, 2017, 12:00:38 PM

Uzun süredir gelişme paylaşılmamış. Borsaya girmediler mi daha. Sitede tokenler duruyor öyle.

yobit.net is banned from signatures
emrears05
Full Member

View Profile
December 30, 2017, 05:35:33 PM
Last edit: December 30, 2017, 05:47:16 PM by emrears05

Universada yeni gelişmeler var.

https://medium.com/universablockchain/week-2-merry-crypto-and-happy-new-coin-956abdd35c88

Her UTN simgesi bir UTN-P biriyle (ERC20 uyumlu) yansıtılacaktır.

erc 20 tokeni olarak çekebilmemiz için işlemler devam ediyor. şimdi login olduğumda withraw kısmı gözükmüyor. telegramdan baktığımda 14 gün sonra yazdılar.

Mavilcposeti
Full Member

View Profile
December 30, 2017, 06:16:55 PM

Bende bu coinden almak istityordum ama erc20 tabanlı token olacaksa saçma değil mi direk ethye rakip olacaktı neden şimdi erc20 tabanlı token olacaksa kendi ağ yapısı olmayacak mı?
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308

View Profile
December 30, 2017, 07:03:38 PM

Bende bu coinden almak istityordum ama erc20 tabanlı token olacaksa saçma değil mi direk ethye rakip olacaktı neden şimdi erc20 tabanlı token olacaksa kendi ağ yapısı olmayacak mı?
hocam erc20 tokenleri niye ethereuma rakip olamasın ki? belki bunu başarıp ilerde kendi zincirlerini yaparlar. rakip olmaktan kastı belkide ethereumun yapamadığı şeyleri yapmak.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
ForeverFener
Sr. Member

View Profile
December 31, 2017, 12:09:50 PM

Bountysine katılmıştım bountye katılan arkadaşların ödemelerini taksit taksit yolluyorlar.Zaten elimde tutmak istediğim için benim açımdan bir sıkıntı olmadı uzun süreli elimde tutmayı planlıyorum umarım yüksek hacimli bir borsa ile anlaşmayı başarırlar.
emrears05
Full Member

View Profile
January 06, 2018, 11:48:47 AM

icoya katılanlar için universa withraw işlemi sanırım başlamış. ethereum wallet adresi isteyen bir ekran gördüm. telegramda da millet bunu konuşuyor. erc 20 walleta transfer eden olursa yazsın bilgileri karşılaştıralım. Smiley
Distraction
Sr. Member

View Profile
January 06, 2018, 12:20:01 PM

Ben deuniversa bountysine katıldım.(İmza kampanyası)Normalde bountyden gelen tokenları direk gözünün yaşına bakmadan bozarım ama universa'yı bir istisna olarak elimde tutmayı planlıyorum.İleride değerini artırabilecek coinlerden biri bana göre.

.
TRUST DICE
.
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
deepocean
Hero Member

Activity: 756

View Profile
January 06, 2018, 05:22:49 PM

icoya katılanlar için universa withraw işlemi sanırım başlamış. ethereum wallet adresi isteyen bir ekran gördüm. telegramda da millet bunu konuşuyor. erc 20 walleta transfer eden olursa yazsın bilgileri karşılaştıralım. Smiley
erc20 ye geçeceklerse ne anladık biz bu işten. bu adamlar yeni ve hızlı bi zincir yaratmayacaklar mıydı? sırf borsaya hızlı açılsın diye erc20 tokenlerine geçmeleri çok saçma.
emrears05
Full Member

View Profile
January 17, 2018, 08:14:44 AM

anladığım kadarı ile borsada satışının yapılabilmesi için erc20 özellikli utnp lerin birebir çekilmesini yapıyorlar. kendi zincirlerini oluşturacaklar ve kendi cüzdanlarında saklayabileceksiniz. yani isteyen erc20 olarak alır, isteyen işlem yapmaz universa cüzdanının oluşturulmasını bekler. küçük bir miktar mew adresime çekim işlemi başlattım 1 hafta kadar oldu. 20 bin küsür kişi bu şekilde talepte bulunmuş. göndereceklerini söylüyorlar, biraz zaman lazım.

ilerde utnp > utn olarak kendi universa cüzdanına aktarılabilecek merak ettiğim kısım bu.
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
January 18, 2018, 11:40:27 PM

utn-p tokeni (erc20) olan coin hala cüzdanıma gelmedi. 2 hafta falan oldu neredeyse. cüzdan falan çıkana kadar fiyatı ico fiyatını geçmez bence.

Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
January 19, 2018, 12:09:24 AM

Borsaya girdiğinde yatırım yapmayı düşünüyorum bende. Umarım fazla yüksek fiyattan açılmaz da alabilirim. Uzun vade coini arayanlar şansını deneyebilir.
Killermoney35
Full Member

Merit: 193

View Profile
January 19, 2018, 12:11:15 AM

utn-p tokeni (erc20) olan coin hala cüzdanıma gelmedi. 2 hafta falan oldu neredeyse. cüzdan falan çıkana kadar fiyatı ico fiyatını geçmez bence.

Ben en az 3 veya 4x açmasını bekliyorum ICO fiyatına göre.umarım dediğiniz gibi olur ama pek sanmıyorum.ico fiyatıyla satılırsa biraz daha alım yapar atarım köşeye
btcfxcoin
Full Member

Merit: 107

View Profile WWW
January 19, 2018, 10:35:54 AM

Ben en az 3 veya 4x açmasını bekliyorum ICO fiyatına göre.umarım dediğiniz gibi olur ama pek sanmıyorum.ico fiyatıyla satılırsa biraz daha alım yapar atarım köşeye
ethereum'daki artışı düşünürsek 2xten aşağı gireceğini pek sanmıyorum açıkçası. eğer dolar olarak ico fiyatında girerse bende bi miktar alım yaparım.

Hawker
Legendary
*

Merit: 1001

View Profile
January 19, 2018, 11:28:58 AM

Bountyler'i ya da ICO'dan satın alanları ICO fiyatından satın alabilirim arkadaşlar eğer borsaya girmesini bkelemek istemeyip hemen satmak isteyen varsa aranızda.
CLS63
Legendary
*

Activity: 1736
Merit: 1634

View Profile
January 19, 2018, 11:39:27 AM

Bountyler'i ya da ICO'dan satın alanları ICO fiyatından satın alabilirim arkadaşlar eğer borsaya girmesini bkelemek istemeyip hemen satmak isteyen varsa aranızda.
eth kurundan mı alacaksınız hocam dolar kuru üzerinden mi ? eth kuru üzerindense düşünebilirim.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Hawker
Legendary
*

Merit: 1001

View Profile
January 19, 2018, 11:41:12 AM

eth kurundan mı alacaksınız hocam dolar kuru üzerinden mi ? eth kuru üzerindense düşünebilirim.

ICO'da satılan dolar kurundan satın alacağım hocam maalesef. ETH kurundan satabileceğinize inancınız varsa borsadan satabilirsiniz. Ancak dediğim gibi ben yüklü miktarda ICO fiyatının USD bazında satın almayı düşünüyorum
cyrptoturkey
Full Member

Merit: 106

View Profile
January 19, 2018, 10:33:41 PM

Varsa öyle satacak olan bende talibim ICO fiyatıyla 10.000 dolarlık alım yapabilirim.Uzun vade çok değerleneceğini düşünüyorum snovio bile nerelere geldi bu ekipten bikaç kişi orda da var.UTN yi çok çok daha ileriye taşıyacaklarını düşünüyorum
modsa
Full Member

Activity: 336

View Profile WWW
January 20, 2018, 08:48:30 AM

ICO'da satılan dolar kurundan satın alacağım hocam maalesef. ETH kurundan satabileceğinize inancınız varsa borsadan satabilirsiniz. Ancak dediğim gibi ben yüklü miktarda ICO fiyatının USD bazında satın almayı düşünüyorum

Bu coinin ICO fiyati ne kadardi?

▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■ SPARKSTER ■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬
▪  ▪  ▪  ▪  ▪  Run ‘Smart Software’ at 10 Million TPS! Crowdsale Starting Soon  ▪  ▪  ▪  ▪  ▪ 
 Website | Telegram
emrears05
Full Member

View Profile
January 20, 2018, 03:31:12 PM

bazı ücretsiz airdropların form sayfalarında görüyorum. 0.05 Ethereum walletınızda olması gerekir yoksa erc20 tokenini alamazsınız diye. böyle bir kural mı var gerçekten. benim MEW adresimde hiç ethereum yok. erc20 token gelince wallettan ethereum mu düşüyor ne oluyor?

universanın tanesi icoda son fiyatı 0.0125$ diye hatırlıyorum.
Death Note
Member
**

Activity: 98

The future is your Genome

View Profile
January 20, 2018, 08:32:34 PM

Universa takip ettiğim bir ico oldu.Gerçekten ekibi sağlam ben topladıkları para ile istedikleri projeyi hayata geçirebileceklerini düşünüyorum.O yüzden ilerleyen zamanda ico fiyatının çok üstünden işlem göreceğini düşünüyorum.

atalay
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 2

https://www.theabyss.com/invite/zmmbh6

View Profile
January 20, 2018, 09:40:36 PM

ico fiyatından satmak isteyen varsa ,almak isterim.

https://www.theabyss.com/invite/zmmbh6
emrecemsan
Sr. Member

View Profile
January 20, 2018, 11:07:22 PM

bazı ücretsiz airdropların form sayfalarında görüyorum. 0.05 Ethereum walletınızda olması gerekir yoksa erc20 tokenini alamazsınız diye. böyle bir kural mı var gerçekten. benim MEW adresimde hiç ethereum yok. erc20 token gelince wallettan ethereum mu düşüyor ne oluyor?

yok hocam öyle bi kural. kim uydurmuş bilmiyorum. cüzdanınızda hiç eth olmasa bile coin alabilirsiniz. token yollamak için eth lazım.

.
TRUST DICE
.
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
Altcoin Agent
Hero Member

View Profile
January 20, 2018, 11:15:39 PM

O başka bir konu bununla alakası yok, bahsettiğinizi bazı airdroplar önceleri istiyordu ama şimdilik isteyen pek yok gibi.pek airdrop takip edemiyorum son zamanlarda

███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
crazy1204
Full Member

View Profile
January 23, 2018, 02:26:50 PM
Merited by alpoahmo (5)

arkadaşlar şimdi bu universaları token olarak ether cüzdanlarımıza mı çekelim yoksa bekleyelim mi böyle ben çekmedim hala duruyor almak isteyen varsa satabilirim tabii ki ico fiyatına değil

cyrptoturkey
Full Member

Merit: 106

View Profile
January 24, 2018, 09:37:47 PM

Tokenler release olmuş arkadaşlar bountyciler heralde çekebilir artık cüzdanına etherdeltada alım emirleri bile birikmiş biraz, fiyatlar şimdilik güzel duruyor bu seviyelerden hacim yakalanırsa bounty ve icoya girenler kazançlı çıkacaktır. https://etherdelta.com/#0x9e3319636e2126e3c0bc9e3134aec5e1508a46c7-ETH
emrears05
Full Member

View Profile
January 25, 2018, 11:09:52 AM

etherdelta stabil değil. sayfa zor yükleniyor. farklı bir borsaya eklenmesini bekleyeceğim. benim de cüzdana icodan aldığım utnp ler gelmiş.

merak ettiğim utnp ler ilerde universanın kendi cüzdanına yüklenebilecek mi? biri erc20 token diğeri farklı kendi blockzinciri diye biliyorum.
kekrops
Full Member

Activity: 238

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
January 26, 2018, 03:20:53 PM

token kilitleri ne zaman kalkacak acaba. etherdeltada fiyatı çok iyi bu fiyattan kaçırmak istemiyorum açıkçası. mutlaka alım fırsatı verecektir.

crazy1204
Full Member

View Profile
January 31, 2018, 04:34:08 PM

arkadaşlar universa 8 şubatta cobinhood borsasına çıkıyor isteyen varsa oradan alabilir kısa zaman hedefleri binance veya bittrex çalışan ekip sağlam 1 dolar hedef var kısa zamanda

furylmz
Sr. Member

Merit: 260

View Profile
January 31, 2018, 06:26:49 PM

Satmak isteyen olursa ico fiyatından alabilirim arkadaşlar isteyenler bana pm den ulaşırsa anlaşırız sorunsuzca alım yaprım bu arada ico fiyatındaki usd değerinden alınacaktır yani 0.0125 dolar tanesine
emrears05
Full Member

View Profile
February 02, 2018, 08:50:42 AM

arkadaşlar universa 8 şubatta cobinhood borsasına çıkıyor isteyen varsa oradan alabilir kısa zaman hedefleri binance veya bittrex çalışan ekip sağlam 1 dolar hedef var kısa zamanda

Cobinhood exchange market hacmi günlük 1.5 milyon dolar civarında. yeni borsa için hiç fena rakam değil. daha kıytırık bir borsada işleme başlamayacak en azından. binance, bittrex gibi hedefleri olması oldukça güzel. cüzdana atıp universayı saklamanın vaktidir. zamanı gelince, uzun vadeli yatırım planı ile.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
February 02, 2018, 10:08:03 AM

Ödüllerin üçte birini göndermişler fakat websitesinden withdrawal yapılması isteniyor, sanırım çekim emri verildiğinde 2 hafta falan sürüyor gelmesi.. Ben satmadan önce kendi alt yapılarını kurmalarını bekleyeceğim şu an ERC20 token olduğu için bir şey ifade etmiyor.
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
February 02, 2018, 02:06:01 PM

withdraw request gönderebildim bugün. bakalım ne olacak.
emrecemsan
Sr. Member

View Profile
February 02, 2018, 02:41:42 PM

8 şubatta hangi fiyattan piyasaya gireceğini çok merak ediyorum. eth deli gibi yükseldi btc deli gibi düştü. hangisinden etkielcenek bakalım.

.
TRUST DICE
.
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
February 02, 2018, 04:27:09 PM

Valla satış fiyatının üç katıyla giriş yaparsa bu piyasada ilaç gibi olur diye düşünüyorum, direkt olarak Ether'e çevirir uzun vade için Ether saklarım sonra da Ether değerlenince Universa'ya geri dönerim. Ben bu adamların kendi blokzinciirni oluşturmasını bekleyeceğim.
crazy1204
Full Member

View Profile
February 02, 2018, 05:54:36 PM

Gelecek hedefleri çok yüksek her hafta telegramda rapor veriyorlar elinde tutan kişilere güzel telegram üstünden yöneticileri de çok ilgililer ve bu yüzden bile tutulmalıdır

bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
February 04, 2018, 04:17:39 AM

ico x3 fiyattan UTN-P lerinizi satin aliyorum.

iletisim icin telegramdan bana ulasabilirsiniz kullanıcı adım @bitkolik

Kur: 1 UTNP= 0.000035 ETH = ~3.5 cent
minimum islem: 10000 UTNP
satis sureci forum uzerinden tx id ler paylasilarak yapilacaktir.

teklifin son gecerlik tarihi: 08 Subat 2018

------
pazar alaninda konu actim. o konu uzerinden sureci takip edebilirsiniz.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2877747.0
Dr.Cocktail
Sr. Member

View Profile
February 04, 2018, 06:40:23 AM

Ödüllerin üçte birini göndermişler fakat websitesinden withdrawal yapılması isteniyor, sanırım çekim emri verildiğinde 2 hafta falan sürüyor gelmesi.. Ben satmadan önce kendi alt yapılarını kurmalarını bekleyeceğim şu an ERC20 token olduğu için bir şey ifade etmiyor.

Hocam gönderilen miktarların üçte bir olduğuna emin misiniz.Eğer öyleyse imzaya giren arkadaşlar gerçekten çok iyi bir karar vermişler.Alacakları ödüllerin karşılıkları piyasanın zor durumda olmasına rağmen iyi bir miktar ediyor. Smiley
crazy1204
Full Member

View Profile
March 10, 2018, 05:00:00 PM

Binance a girmesini bekliyorduk ama hala ses seda yok arkadaş yalan oldu galiba ceo su kendi dedi telegramda binance kendi önerdi falan diye ama bir şey yok ortada

emrears05
Full Member

View Profile
April 14, 2018, 09:35:09 AM

mainnet cüzdan aktif.  medium blogda detaylar yazıyor.
https://medium.com/universablockchain/universa-mainnet-launched-e76fa603c226

Gagarin'in uzay yolculuğuna başlangıcına atıf yapılan video eklemişler.  Smiley sitelerinde herhangi indirilebilir program linki göremedim. ilerde ekleyecekler artık eli kulağında gibi. cüzdana atıp yastık altına atmak için günler geliyor.
Osmanli42
Sr. Member

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
April 14, 2018, 10:14:03 AM

Özellikle transfer hızıyla çok kaliteli bir coin coin olacak deniyordu. Önce kendi sistemlerine geçmesi gerekiyor. Bunu yapıp birde güzel bir borsaya girerlerse fiyatı uçacaktır.

yobit.net is banned from signatures
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
April 14, 2018, 10:45:41 AM

Binance a girmesini bekliyorduk ama hala ses seda yok arkadaş yalan oldu galiba ceo su kendi dedi telegramda binance kendi önerdi falan diye ama bir şey yok ortada

Açıkcası binance gibi bir borsanın ceosu sizi davet ettiyse girersiniz borsaya bu hem sizin elinizdeki coinlerin değerini artırır hem de yatırımcıların projeye olan bağlılığını artırırdı.Bana göre burda biraz spekülasyon yapmış universa ekibi.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"