Bitcoin Forum
May 14, 2024, 10:24:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: EDOGE  (Read 3359 times)
ToeX
Member
**

Activity: 103
Merit: 10

View Profile
October 25, 2017, 01:54:05 PM

herkesin eline milyonlarca olan bir şeyin yükselmesi hayal:) boşuna beklemeyin şu an. dedikleri gibi sakız parası ya ediyor ya etmiyor, o yüzden bırakın kalsın hesapta, hatta ......02 lerden....01 lerden alın, ...04 ..05 e çıktığında x2 x3 ler yapmış olursunuz. hele bir de ileride pump olayı olursa tadından yenmez. bırakın kalsın şu an

Hmm çok mantıklı Smiley ben bekletmeyi düşünüodum 3 5 ay ama hiç almayı düşünmemiştim alınabilir dediğin gibi Smiley
sinanexchange
Member
**

Activity: 89

View Profile
October 27, 2017, 01:15:28 PM

Almak isteyen bence xxx02 gibi alabilir, ancak yatırılacak para maximum 0.1 ether olsun yani 20$ - 30$ gibi.
Ancak elinde bulunan arkadaşlar bence saklasın, akarı yok kokarı yok unut gitsin takip etmene de gerek yok, deltabalances (airdropçu ve çöpçülere hitaben) sitesinden diğer coinlerine bakarken gözüne ister istemez çarpar ve kontrolunu yapar geçersin 10 saniyeni alır.
Yani takılmayın kenarda varsa tutun ve yokmuş gibi davranın.
HDIMI
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
October 27, 2017, 01:19:53 PM

Airdrop'a katılım bitti mi? Yoksa hala bir şansımız var mı? Varsa nereden katılabiliriz. Airdrop ile dağıtılan coinlere para bağlamak bana biraz saçma geliyor o yüzden sordum. Genelde pump dump yapmak için kullanılıyor o yüzden yatırım yapma işine pekte sıcak bakmıyorum. Teşekkürler şimdiden verilecek olan bilgiler için.

acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
October 27, 2017, 01:22:49 PM

Airdrop'a katılım bitti mi? Yoksa hala bir şansımız var mı? Varsa nereden katılabiliriz. Airdrop ile dağıtılan coinlere para bağlamak bana biraz saçma geliyor o yüzden sordum. Genelde pump dump yapmak için kullanılıyor o yüzden yatırım yapma işine pekte sıcak bakmıyorum. Teşekkürler şimdiden verilecek olan bilgiler için.

Bitti diye biliyorum kardeş,  dağıtımı yaptılar, çakallıklarını da yaptılar ortadan kayboldular  Cheesy
HDIMI
Full Member

Activity: 196

View Profile
October 27, 2017, 01:25:33 PM

Bitti diye biliyorum kardeş,  dağıtımı yaptılar, çakallıklarını da yaptılar ortadan kayboldular  Cheesy
Ne gibi çakallık yaptılar hocam. Anlayamadım tam olarak orayı. Eğer kendileri büyük vurgun yaptılarsa bilemem orayı ama benim bakış açım şu şekilde hocam. Eğer airdrop dağıtıp diyip dağıttıktan sonra insanlara 100$ 200$ dolar işte neyse kazandırıp kendileride vurgun yapıp gittilerse hiç birşey demem ben o adamlara sonuçta kaç bin kişi kazanıyor.

apocado35
Newbie
*

Activity: 37
Merit: 0

View Profile
October 27, 2017, 02:49:33 PM

[/quote]
Ne gibi çakallık yaptılar hocam. Anlayamadım tam olarak orayı. Eğer kendileri büyük vurgun yaptılarsa bilemem orayı ama benim bakış açım şu şekilde hocam. Eğer airdrop dağıtıp diyip dağıttıktan sonra insanlara 100$ 200$ dolar işte neyse kazandırıp kendileride vurgun yapıp gittilerse hiç birşey demem ben o adamlara sonuçta kaç bin kişi kazanıyor.
[/quote]

Aynen öyle. Onlar da kazandi airdroptan da alanlar da kazandi. Saglam vurgun yaptilar adamlar
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
October 27, 2017, 04:37:54 PM

bende ilkin çok sevindim iyi kazanç elde ettiğim için sonun da fakat sonradan araştırmalarım sonucunda henüz birşeyin olmadığını anladım

ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
October 27, 2017, 04:47:43 PM

Birer kayan yıldız gibi gözümün önünden kayıp gidiyor airdroplar Sad En son bi etbc ye katıldım ondan sonraıs yok bende kafa yaptı ebtcden kaldırdığım para ondan herhalde hiç beklemezdim bir airdroptan bu kadar para kaldırmak 5000tl ye yakın para kaldırdım. Suyunu çekti bile. Hatta o kadar para kaldırınca dedeim yarısına ebtc alayım sonra aladım çatır çatur yedim parayı iyi ki almamışım Cheesy
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 27, 2017, 05:05:26 PM

Arkadaş şu edogeyi gördükçe deli oluyorum.. Ya çok saçma bir olay oldu. Arkadaş 0,004 ethlerden nerelere geriledei. VE biz bunları aktarmaya çalışırken deli gibi fee verdik. Böyle bir şey olmaz olsun resmen oyuna geldiğim için kendime o kadar kızgınım ki... Umarım Worldcore iyi bir şeyler dağıtırda bari kendime olan sinirim birazda olsa azalır. Ama onun hakkında da bir sürü yorumlar var kafayı yiyeceğim resmen. Kripto paralar beni benden aldı..
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
October 27, 2017, 05:14:25 PM

Arkadaş şu edogeyi gördükçe deli oluyorum.. Ya çok saçma bir olay oldu. Arkadaş 0,004 ethlerden nerelere geriledei. VE biz bunları aktarmaya çalışırken deli gibi fee verdik. Böyle bir şey olmaz olsun resmen oyuna geldiğim için kendime o kadar kızgınım ki... Umarım Worldcore iyi bir şeyler dağıtırda bari kendime olan sinirim birazda olsa azalır. Ama onun hakkında da bir sürü yorumlar var kafayı yiyeceğim resmen. Kripto paralar beni benden aldı..
Hocam neden kendinize sinirleniyorsunuz ki? Zaten para verip almadınız doğru mudur? Airdroptan geldi sonuçta kızmayın kendize. Worldcore için bişey diyemem, bayağı bi yorum var umarım ordan yüzün güler ne diyim:(
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
October 27, 2017, 05:43:47 PM

lanet olsun bu coini çıkarana para etmez bişey etmez zarar sadece gas fee lere gitti paralar airdropuna giripte pişman oldugun tek coin.
DeepOcean21
Full Member

Activity: 182

View Profile
October 27, 2017, 05:54:02 PM

lanet olsun bu coini çıkarana para etmez bişey etmez zarar sadece gas fee lere gitti paralar airdropuna giripte pişman oldugun tek coin.
Hocam vallahi anlamıyorum ben sizin mantığınızı giden para sizden gitmiyor sonuçta sizin değildi yani yoktu zaten sizde o para verip almadın sonuçta neden pişman oluyorsunuz ki. Tamam güzel kazanacakken kanamamış olabilirsin ama sinir bozmaya gerek yok biraz rahat relax olun yahu
VLKNer
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
October 27, 2017, 06:25:41 PM

Hızlı bir şekilde elden çıkardım, fiyatın yükseleceğini düşünmüyorum. Gerçi aynı mantıkla diğer airdroplardan zarar ettim ama havadan gelen para. Çok üzülmemek lazım.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
October 27, 2017, 06:44:18 PM

GASS fee mi hocam ne kadar yazıyorsunuz ben genelde 0.01 usd harcıyorum gas fee için
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
October 27, 2017, 07:53:13 PM

Ben kilit açılır açılmaz etherdelta ya çekip sattım. Uzun vade de bı ise yarayacagini zannetmiyorum. Zaten doge bile daha bı yere gelemedi
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
October 27, 2017, 07:56:06 PM

GASS fee mi hocam ne kadar yazıyorsunuz ben genelde 0.01 usd harcıyorum gas fee için
Gas fee değerini 1 yapın, son güncellemeden sonra bu şekilde bile hızlı gidiyor ve masrafta olmuyor.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
October 27, 2017, 07:57:55 PM

şu an değeri çok düşük olduğu için bekletiyorum ben. fazla yükseleceğini de sanmıyorum da şu an satmaya değmeyecek fiyatı.

,........
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
October 28, 2017, 06:23:01 AM

Gas fee değerini 1 yapın, son güncellemeden sonra bu şekilde bile hızlı gidiyor ve masrafta olmuyor.

0.1 gas fee ile gönderim yaptım sorunsuzca 2 dk içerisinde gitti, öyle de yapabilirsiniz.
tuqraaa
Member
**

Activity: 239
Merit: 12

View Profile
October 28, 2017, 06:29:33 AM

ilk çıkşta değeri nekadardı acaba airdropda gelenler 1 2 haftada geneli çöp oluyor çöp olmadan satmak lazım
sturec
Member
**

Activity: 73

View Profile
November 02, 2017, 09:55:52 PM

Ben kilit açılır açılmaz etherdelta ya çekip sattım. Uzun vade de bı ise yarayacagini zannetmiyorum. Zaten doge bile daha bı yere gelemedi
meraktan soruyorum kaça sattınız?
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: