Bitcoin Forum
May 12, 2024, 10:12:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: QUANTSTAMP  (Read 1040 times)
pitipawn (OP)
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 17, 2017, 05:16:47 AM

https://quantstamp.com

whitelisti alın , icosuna girin . whitelistten sonra da ; 'proof of caring' diye bi nane var .

internette quantstampla ilgili bir şey yazarsanız , onun linkini , duruma göre arkadaşlarınıza bahsettiğiniz chat sayfalarının screenshotlarını koymanız gerekiyor.

onu da hallediverin bi zahmet. bu arada ''sizce nasıl proje'' ,'' aman iş yapar mı ''vs diye sormuyorum dikkat ettiyseniz . girin !

1715551975
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715551975
Reply with quote  #2

1715551975
Report to moderator
1715551975
Hero Member
*

Ignore
1715551975
Reply with quote  #2

1715551975
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715551975
Hero Member
*

Ignore
1715551975
Reply with quote  #2

1715551975
Report to moderator
1715551975
Hero Member
*

Ignore
1715551975
Reply with quote  #2

1715551975
Report to moderator
1715551975
Hero Member
*

Ignore
1715551975
Reply with quote  #2

1715551975
Report to moderator
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 17, 2017, 05:32:28 AM

hocam biraz daha detay verirmisin, valla seni takipteyim paylaşımlarını merakla bekliyorum
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
October 17, 2017, 10:45:50 AM

Çok güzel çok beğendim fikirde güzel en azından diğerleri gibi değil benzersiz bir proje yapıyorlar ben sevdim.
Bilgilendirme için çok teşekkürler
labtek42
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

View Profile
October 17, 2017, 11:35:02 AM

Sağol üstad girdik.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 17, 2017, 12:27:29 PM

https://quantstamp.com

whitelisti alın , icosuna girin . whitelistten sonra da ; 'proof of caring' diye bi nane var .

internette quantstampla ilgili bir şey yazarsanız , onun linkini , duruma göre arkadaşlarınıza bahsettiğiniz chat sayfalarının screenshotlarını koymanız gerekiyor.

onu da hallediverin bi zahmet. bu arada ''sizce nasıl proje'' ,'' aman iş yapar mı ''vs diye sormuyorum dikkat ettiyseniz . girin !

hocam saolasın paylaşımın için

'proof of caring alanına nereden giriyoruz
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
October 17, 2017, 12:32:16 PM

Hocam teşekkür ederiz. Biraz daha detay versen. Monetha'ya dönmesin!
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
October 17, 2017, 01:06:07 PM

Hocam sen kısaca icosuna girin mi diyorsun anlamadım orayı?  Tongue
pitipawn (OP)
Full Member

View Profile
October 18, 2017, 12:04:37 AM

merhaba arkadaşlar ,

proof of care olayı şu ; https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZYYnHDSEtGAPew6ozLhYP-w5pO56zlKMxT4ZGZRPR2fWgzg/viewform

sadece whiteliste girmek vs yetmiyor , adamların işini umursadığızı gösteren eylemlerde bulunmamız ve bunları belgelememiz gerekiyor .

ilk başta , ''herifler akıllı usta , komple bize kitlediler marketingi'' dedimdi de ; telegram grubunda bi baktım , yağlıboyadan quantstamp logosuyla resim yapan var , led şeritlerden quantstamp logosu yapıp fotoğraflayan var .

tabii bunlara gerek yok , bi arkadaşınıza facebooktan quantstampı övün biraz (türkçe olarak yapabilirsini bunu ama 'quantstamp' sözcüğü geçsin  - arkadaşınız da bi iki bişey desin . alın screenshotını , screenshot isteyen yere yükleyin . şurda iki satır karalarsınız quantstampla ilgili , linki , link isteyen yere koyarsınız .

adamlar umursadığınızı hissetsin özetle . proof of care bu ,

USScrypto
Hero Member

Activity: 602
Merit: 500

View Profile
October 18, 2017, 12:09:10 AM

Bir sürü ico yatırımcı bulamıyor bunları da whitelist falan da kesmiyor ekstra görevler veriyorlar ilginçmiş. Hadi 2 kelam edersin de yağlı boya yapmak nedir ya Smiley Proje neyi vaat ediyor kısaca bahsetseydiniz keşke.
pitipawn (OP)
Full Member

View Profile
October 18, 2017, 12:25:08 AM

Bir sürü ico yatırımcı bulamıyor bunları da whitelist falan da kesmiyor ekstra görevler veriyorlar ilginçmiş. Hadi 2 kelam edersin de yağlı boya yapmak nedir ya Smiley Proje neyi vaat ediyor kısaca bahsetseydiniz keşke.

hocam smart contract varya ? ne güzel bişey smart contract ha ? ama bi kere yaratıldığı zaman bi daha allahın oğlu geri alamıyo hani ?

misal bi icoya katılacağız , ico sitesinin fakeini yapmış amcam çocukları , sen de yanlışlıkla 'vay amk icoya bak.com' yerine 'vay amk icoya bak.org' sitesindeki adrese

ethereum göndererek katılım yapıyosun , sonra n oluyo ? anneannemizin dolaba koyduğu sudan içiyoruz hep beraber . bu arkadaşların vaad ettiği , smart contractın insan hatası kaynaklı bu tarz güvenlik sorunlarından kurtulacağı .

sadece bunu da vaad etmiyolar , bi ton sistemsel şeyden de bahsediyolar , ama oralar beni aşıyo . gördüğüm kadarını sevdim ben , gördüğüm kadarını sikiyim .

nerde bi hype görsem ordayım , millet yağlı boya resim yapıyo proof of care için , bakın bu hypetır . hype görünce dalın . kitty cat we invented fridays

https://www.youtube.com/watch?v=KlyXNRrsk4A

soilwork79
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
October 18, 2017, 07:14:47 AM

hocam smart contract varya ? ne güzel bişey smart contract ha ? ama bi kere yaratıldığı zaman bi daha allahın oğlu geri alamıyo hani ?

misal bi icoya katılacağız , ico sitesinin fakeini yapmış amcam çocukları , sen de yanlışlıkla 'vay amk icoya bak.com' yerine 'vay amk icoya bak.org' sitesindeki adrese

ethereum göndererek katılım yapıyosun , sonra n oluyo ? anneannemizin dolaba koyduğu sudan içiyoruz hep beraber . bu arkadaşların vaad ettiği , smart contractın insan hatası kaynaklı bu tarz güvenlik sorunlarından kurtulacağı .

sadece bunu da vaad etmiyolar , bi ton sistemsel şeyden de bahsediyolar , ama oralar beni aşıyo . gördüğüm kadarını sevdim ben , gördüğüm kadarını sikiyim .

nerde bi hype görsem ordayım , millet yağlı boya resim yapıyo proof of care için , bakın bu hypetır . hype görünce dalın . kitty cat we invented fridays

https://www.youtube.com/watch?v=KlyXNRrsk4A

Çok iyiymiş o zaman gerçekten sağlam proje demek. Bounty kampanyaları var mı olursa katılırım. Whiteliste de katılayım proof of care içinde bi tweet atarım illa dosya göndermeye gerek olmaz sanırım.
furkantugra
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
October 18, 2017, 07:32:06 AM

arkadaşlar biraz açıklasanız bu nedir tam. beleş bişi varmı lop varsa alalım bizde az daha açarsanız konuyu.
Druvax
Full Member

Activity: 364

View Profile
October 18, 2017, 08:56:35 AM

akilli kontratlari guvenlik acisindan izliyorlar. request networkun kontratlari bunlara teslim edildi son olarak. request network un comunity sini kullaniyorlar su an. ekip tamamen developerlardan olusuyor. telegrami yikmak uzereler.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 18, 2017, 09:10:43 AM

Gayet akılcı olmuş adamların bu şekilde bir aktivite içine sokmaları . Oldukça eğlenceli olacağı belli. Bir deneyelim bakalım ne olacak ne bitecek . Bahsettikleri şeyleri gerçekleştirebilirse şayet proje muazzam olur.. Paylaşım için teşekkürler.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 18, 2017, 09:12:24 AM

merhaba arkadaşlar ,

proof of care olayı şu ; https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZYYnHDSEtGAPew6ozLhYP-w5pO56zlKMxT4ZGZRPR2fWgzg/viewform

sadece whiteliste girmek vs yetmiyor , adamların işini umursadığızı gösteren eylemlerde bulunmamız ve bunları belgelememiz gerekiyor .

ilk başta , ''herifler akıllı usta , komple bize kitlediler marketingi'' dedimdi de ; telegram grubunda bi baktım , yağlıboyadan quantstamp logosuyla resim yapan var , led şeritlerden quantstamp logosu yapıp fotoğraflayan var .

tabii bunlara gerek yok , bi arkadaşınıza facebooktan quantstampı övün biraz (türkçe olarak yapabilirsini bunu ama 'quantstamp' sözcüğü geçsin  - arkadaşınız da bi iki bişey desin . alın screenshotını , screenshot isteyen yere yükleyin . şurda iki satır karalarsınız quantstampla ilgili , linki , link isteyen yere koyarsınız .

adamlar umursadığınızı hissetsin özetle . proof of care bu ,

açıklama için teşekkürler hocam
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
October 18, 2017, 10:49:59 AM

gözümüzden kaçan ne projeler varmış böyle arkadaş, telegram yıkılmış resmen 7000 üyeyi geçmiş adamlar bizim yeni haberimiz oluoyr.sağolun hatırlattığınız için whiteliste girdim bende ama telegramada katılın dedi katıldım.bi maille daha kaydolmak istiyorum ama başka telegram yok bende, illa ki şart mı telegrama katılmak adamlar nerden bilecek zaten benim olup olmadığımı, gerçi yatırım sınırlaması olmazsa tek mail de yeter
pitipawn (OP)
Full Member

View Profile
October 18, 2017, 10:56:53 AM

gözümüzden kaçan ne projeler varmış böyle arkadaş, telegram yıkılmış resmen 7000 üyeyi geçmiş adamlar bizim yeni haberimiz oluoyr.sağolun hatırlattığınız için whiteliste girdim bende ama telegramada katılın dedi katıldım.bi maille daha kaydolmak istiyorum ama başka telegram yok bende, illa ki şart mı telegrama katılmak adamlar nerden bilecek zaten benim olup olmadığımı, gerçi yatırım sınırlaması olmazsa tek mail de yeter

proof of care formunda telegram usernamei de istiyorlar , so illa şart telegram olması

mhmmtcn
Newbie
*

Activity: 60
Merit: 0

View Profile
October 18, 2017, 11:05:26 AM

çok karışık yazmışsınız ama genede girip kontrol edeceğim.
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
October 18, 2017, 07:38:39 PM

kick ve kin icolarından sonra icolara katılmama kararı almıştım ama buna ufak bir miktarla katılabilirim. Presale varsa daha iyi olur ne kadar ucuz alırsak o kadar iyidir zarar etme riskini azaltır.

primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
October 18, 2017, 10:46:04 PM

güzel bir projeye benziyor. biraz araştırma yapmak lazım lakin. paylaştığınız için teşekkürler.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: