Bitcoin Forum
May 12, 2024, 04:13:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] CREDITS - Finansal endüstri için yeni blockchain! [Satış Kas-Ar 2017]  (Read 20038 times)
jednostka (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
January 16, 2018, 11:28:36 PM

Hızlı olmaları için kendi zincirlerini oluşturmaları gerekli. Ama proje güzel görünüyor. Pre Ico dan iyi para toplanmış

Pre-ICO'da topladıkları miktar 3 milyon doları geçti. Kaliteli bir isim ve ekipleri var. Bu parayı ICO aşamasında toplayamıyor bir çok girişim. Bence de zincirleri konusunda biraz hız şart.
1715487210
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715487210
Reply with quote  #2

1715487210
Report to moderator
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
January 16, 2018, 11:30:03 PM

Projenin whitelist kaydını yaptırdım nasipse eğer icoya girmeyi düşünüyorum, bu yılın içinde utn ve credits güzel yerlere gelebilir diye düşünüyorum.ICO 15 ocakta olacaktı yanlış hatırlmaıyorsam ama şubata ertelenmiş biraz daha bekletecek bizleri

Bende aynı fikirdeyim, kaliteli bir süreçte geçilecekse bekleme açısında sorun yok bekleriz Smiley
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
January 16, 2018, 11:30:50 PM

Keşke başlangıçta kendi blok zincirleriyle çıksalardı da daha inandırıcı olsaydı . güzel yatırım toparlamayı başlarmışlar ilk etapta. ETH ile rakip gösterilmeleri benim de hoşuma gitmedi . Kazandırabilir mi bilemem. Çeviri için teşekkürler.

Başlangıçta kendi blok zincirleriyle çıkan çok ender ve az coin var piyasa da. Zincir sisteminde orjinal bir isimle çıktılar ve iyi şeyler başaracaklarını vaadettiler. Beklemekten başka çare yok şu aşamada.
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
January 16, 2018, 11:31:28 PM

Keşke başlangıçta kendi blok zincirleriyle çıksalardı da daha inandırıcı olsaydı . güzel yatırım toparlamayı başlarmışlar ilk etapta. ETH ile rakip gösterilmeleri benim de hoşuma gitmedi . Kazandırabilir mi bilemem. Çeviri için teşekkürler.

bu amaçla çıkarılan projelerin tamamı eth veya eşdeğeri ile kıyaslıyor kendini çünkü bi anlamda rakipler birbirlerine.yani kısyas yapması gayet doğal

Katılıyorum, dikkat ederseniz yeni çıkan bet projeleri bile daha önceki bet icolarıyla knedilerini kıyaslıyorlar.
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
January 16, 2018, 11:32:26 PM

Bu proje kazandıracak arkadaşlar ICO ya kesinlikle katılmayı düşünüyorum.teşekkür ederim çeviri için.
whitelist kaydı hala açık diye biliyorum.bence üzmeyecek bir miktarla katılmakta fayda var.bu arada bounty kampanyasını geç farketmişim yoksa kesinlikle imzsına girmeye değerdi

Üzmeyecek bir miktarla değil büyük bir miktarla Pre-ICO aşamasıdna yatırım yaptım. Eğer ekip tası tarağı toplayıp kaçmasa ölüsü bile yeter bu projenin pump yapması için.
Karl Max
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 17, 2018, 12:38:58 PM

If you have questions concerning CREDITS blockchain platform, there is CREDITS FAQ:

https://credits.com/en/home/faq
zorbit
Full Member

Activity: 218
Merit: 100

View Profile
January 17, 2018, 03:09:46 PM

topladıkları o parayla bahsettikleri teknolojiyi karşılayan bir blockchain yaratmaları pek olanaklı görülmüyor. bu tip bir blockchain için milyonlarca dolar gerekir. bahsettikleri şeyler muazzam ama ortaya güçlü bir ürün çıkarmaları için ciddi para toplamaları lazım. henüz o potansiyele ulaşamadıklarını düşünüyorum.
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
January 17, 2018, 08:24:56 PM

topladıkları o parayla bahsettikleri teknolojiyi karşılayan bir blockchain yaratmaları pek olanaklı görülmüyor. bu tip bir blockchain için milyonlarca dolar gerekir. bahsettikleri şeyler muazzam ama ortaya güçlü bir ürün çıkarmaları için ciddi para toplamaları lazım. henüz o potansiyele ulaşamadıklarını düşünüyorum.

3 milyon doları sadece pre-ico aşamasında topladılar. Bu parayla işe odaklanılmayacak ancak 10 milyon doalr arge ile bu işin altından rahatlıkla kalkılır diye düşünüyorum ben.

Şubatta başlayacak ICO ile rahat bir şekilde hardcap yapacaklardır.
dewildance
Full Member

Activity: 546

View Profile
January 17, 2018, 08:28:02 PM

Şuan token halinde satılıyor sanırsam, Ekip ne zaman coine çevirecek bu tokenleri?
Tokenden coine geçişte güzel bir pump görecektir bence uzun vadede köşeye biraz atabilirim
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
January 18, 2018, 06:53:42 AM

Şuan token halinde satılıyor sanırsam, Ekip ne zaman coine çevirecek bu tokenleri?
Tokenden coine geçişte güzel bir pump görecektir bence uzun vadede köşeye biraz atabilirim

Teknolojiler ile ilgili test haberleri gelmeye devam ediyor, tokenden coine geçiş yapmanın çok bir zorluğunun olacağını sanmıyorum ben açıkçası.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672

View Profile
January 18, 2018, 11:18:39 AM

Ben credits'in borsaya girer girmez x2'yle gireceğini düşünüyorum çünkü yeni ve gelecek vaadeden tokenlerde hep aynı durum yaşanıyor, En önemlisi güzel bir borsaya sokabilmeleri tabiki
Kris Grig
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
January 18, 2018, 12:57:08 PM

https://credits.com/en/Home/NewsItem/2222
CREDITS development team is now conducting load testing of CREDITS platform. The main goal is to check platform capacity during network loads and asymmetric work of nodes.
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
January 19, 2018, 11:42:37 AM

Ekip neden sürekli yan hesaplarla güncellemeleri paylaşıyor ki, çeviri yapan arkadaş gördüğüm kadarıyla sorulara cevap veriyor. Bu pek profesyonel durmuyor bana kalrısa. Bu arada domain harikaymış!
Karl Max
Member
**

View Profile
January 19, 2018, 02:50:34 PM

Dubai-based Al Bayan daily newspaper @AlBayanNews has published an interview with CREDITS CEO & Founder Igor Chugunov.
https://credits.com/en/Home/NewsItem/2225
Karl Max
Member
**

View Profile
January 20, 2018, 10:34:56 AM

Chipin listed CREDITS blockchain platform in top 5 ICOs presenting at the North American Bitcoin Conference in Miami.
https://www.chipin.com/north-american-bitcoin-conference-miami-2018-ico-highlights/
edora
Full Member

Activity: 314
Merit: 101

View Profile
January 20, 2018, 12:56:17 PM

bir blockchain yaratmak uzun ve zahmetli iş. creditsin hedefleri çok büyük. eğer başarırlarsa piyasada ciddi bir konuma gelebilirler. yeterli topluluk desteği oluşturamadılar henüz. sosyal medya kanallarına baktığımda o canlılığı göremiyorum. bu durum toplayacakları para miktarını etkileyecektir. daha faal olmaları lazım.
Karl Max
Member
**

View Profile
January 22, 2018, 02:39:59 PM

https://credits.com/en/Home/NewsItem/2224
CREDITS blockchain platform Alpha version is coming soon and we are ready to present it’s technical characteristics and system functionality.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
January 22, 2018, 04:08:20 PM

ethereum üzerinden cıkıyor bu coin kendi zincirlerini üretmek kaç ay kaç yıl sürecek nasıl bi yol izlicekler bilen var mı? oluştursalar bile nasıl coinleri değiştircez kafamda deli sorular birisi yanıtlayabilir mi?
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
January 23, 2018, 11:21:01 AM

Credits'in kendini katlayacağını ve sağlam iş çıkaracağını düşünüyorum ama ICO başlamadna bir sürüm yayınlasalar çok iyi olur. Insanların güveni artacaktır. Vaadettikleri şeyler ile piyasaya yeni bir ışık getireiblirler.

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
Karl Max
Member
**

View Profile
January 23, 2018, 12:30:37 PM

Vote for best ICO at https://cryptorated.com/ico-request-pipeline/
No doubt that you will choose CREDITS!
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  

Jump to: