Bitcoin Forum
May 09, 2024, 05:07:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] CREDITS - Finansal endüstri için yeni blockchain! [Satış Kas-Ar 2017]  (Read 20034 times)
jednostka (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
February 05, 2018, 07:01:42 PM

Credits'in kendini katlayacağını ve sağlam iş çıkaracağını düşünüyorum ama ICO başlamadna bir sürüm yayınlasalar çok iyi olur. Insanların güveni artacaktır. Vaadettikleri şeyler ile piyasaya yeni bir ışık getireiblirler.

Alpha konusunda sürekli bilgilendirme geliyor, kendilerini medium üzerinden takip edip bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sizin için konunun detaylarını öğrenip özel mesaj göndereceğim.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
February 05, 2018, 07:02:22 PM

kendi zincirlerini yapmaları acaba kac ay kac yıl sürecek??? geçişlerde sorun yaşıcak mıyız bunlar hep uzun vadede tutup tutmama kararımı vericektir...

bu konu hakkında bir bilgi yok ancak çok yakın bir süreç içerisinde bir güncelleme paylaşacaklarını duymuştum. bende yatırım yaptım ve uzun süre tutmayı planlıyorum.
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
February 05, 2018, 07:02:55 PM

projenin vaad ettikleri çok güzel gibi görünüyor.icosuna yüklü girmek mantıklımı sizce.kısa vadede kar bırakırmı.token miktarı çok yüksek proje o yüzden çok değerlenirmi kestiremiyorum açıkçası

ICO'suna yüklü mitkarda girmenin mantıklı olup olmadığı konusunda yorum yapmam doğru olmaz ancak projenin başarılı olacağı aşikar gibi duruyor.
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
February 05, 2018, 07:03:38 PM

Kendi altyapılarını kıyrmaları uzun sürebilir o yüzden biraz beklemeyi göze alarak yatırım yapılmalı, ben 6 ay kadar ihtiyaç olmazsa eğer satmayı düşünmüyorum.10 eth altı yatırım yapanlardan kyc istenmiyordu o yüzden 5 eth il icoya girmeyi dşünüyorum.imzadanda ne gelirse bekleteceğim en iyi kazanç uzun vadede geliyor tabi ekip çalışırsa

Ben kendi alt yapılarını kurmanın uzun süreceğini düşünmüyorum.  Uzun vade de dediğiniz gibi kesinlikle kazançlı çıkacaksınızdır. Takipte kalın.
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
February 05, 2018, 07:06:13 PM

Açıkcası Credits yatırım yapmayı düşündüğüm projeler arasında yer alıyor.Eğer istedikleri yatırımı toplayıp bu yatırımı verimli bir şekilde kullanabilirlerse kendi zincirlerini çok kısa bir sürede yapabileceklerini düşünüyorum. Smiley

Zaten alpha sürümünü çok kısa süre içerisinde yayınlayacaklarını da belirttiler bunun uzun süreceğini düşünmüyorum açıkçası ben.
zumur
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 0

View Profile
February 06, 2018, 07:22:35 AM

Arkadaşlar beyaz listeye girdim ancak girerken belirtmiş olduğumdan daha fazla yatırım yapacağım verdikleri eth adresine, global forumda yatırımı yükseltecekseniz mail atın gibi bir bilgi var.
Konu hakkında bilgisi olan var mı?
Karl Max
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 06, 2018, 01:04:18 PM

Dikkat edin: Adminler hiçbir zaman size mesaj atmaz! Private Sale(özel satış) olmadigini unutmayın, öyle demiş insanlara inanmayın. Dolandırıcılara karşı dikkatli olun, kötü niyetli bazı kişiler, sayfalarında bizim adminlerimizin ayni resimlerini koyup kendilerini CTEDİTS Admini olarak tanıtıyor. İnanmayın!

Karl Max
Member
**

View Profile
February 06, 2018, 01:08:15 PM

Arjan Eikelenboom 29 Ocak'ta Amsterdam’da geçen CryptoEconomy World Tour'da CREDITS’i tanıttı. Arjan Eikelenboom klasik blockchain teknolojin sorunları, CREDITS’in teknolojileri ve gelecekteki ICO ilgili konustu. Sunumu detayla anlamak isterseniz videoyu izleyin.

https://vk.com/away.php?to=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DpVNkWHvoriM%26feature%3Dyoutu.be&cc_key=
Karl Max
Member
**

View Profile
February 07, 2018, 02:33:23 PM

Blockchain kapitalist dünyaya girip kendi avantajlarını her türlü sektörlerden şirketlere teklif ediyor. Blockchain türlü sanayilerde ve şirketlerde kullanılabilir, finans ve lojistik sektöründen başlayıp tıbbi sektörüne kadar. uygulanabilir AMBcrypto makalesinde Credits Blockchain platformu nerelerde kullanabileceğini anlatıyor.

https://ambcrypto.com/blockchain-close-time-business-service-spheres-switch-digital-economics
Karl Max
Member
**

View Profile
February 07, 2018, 05:19:57 PM

https://credits.com/en/Home/New_Ins/2265

Bizim ortağımız CQ9gaming.

CQgaming HTML5 özellikli ve hepsi istikrarlı matematiksel modelli 70ten fazla oyun yaratan online kumar grubu. Şirketin oyunları asya oyuncuların aliskanliklarini ve isteklerini değerlendirip, onların isteklerini güçlendirip daha heyecanlandırmak için kurulan oyunlardır.
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
February 07, 2018, 10:39:58 PM

yapmaya calistiklari sey cok zor ve zahmetli bir sey. bunun icin cok ciddi bir para gerekir. ama dediklerini gerceklestirirlerse fiyati inanilma yerlere gelebilir. zamana ve paraya ihtiyaclari oldugunu dusunuyorum credits ekibinin. yatirimci acisindan temkinli olmak lazim. blockchain projeleri zorlu sureclerdir.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
February 07, 2018, 10:42:33 PM

İmzadayım yatırım yapmayıda düşünüyorum, hatta masternode olayı olacakmış diye okudum o yüzden kendi çapımda iyi bi yatırımda yapmak istiyorum ama ekip başarısız olursa bildiğin çöp olacak proje o yüzden temkinliyim.Gerçi çok olumlu seyrediyor görüşler ama icoya kadar kesin kararımı veririm heralde.en olmadı 10 değilde 5 eth gönderirim heralde

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
February 08, 2018, 01:16:22 AM
Merited by turquaise (5)

whitelisti hala kapatmadılar. yüksek olan adam zaten yüksek creditse karşı.
çoktaan hardcap yapacak kadar hype aldılar ama buna rağmen siktiğimin whitelisti hala açık. tutar da 0.5 ether cap verirlerse ta amlarına koyyım onların ben.
kycli şekil yaptık whitelisti.
en azından whiteliste yazdığımız tutarlara denk dolgunlukta bişeyler ayarlasınlar. telegram kanalında 'şu gün cap açıklayacağız' diyolar
o gün geliyo 'ertelendi şu güne' diyolar
o gün geliyo 'kısa sürede açıklanacak' diyolar

ya anasını avradını siktiğimin çocukları. o alphayı icodan önce yapıcaz o yüzden uzattık muhabbeti de hava cıva. sırf şekil.

şu icoları falan marketin çılgın attığı zamanlarda keşfeden , her sikin min 2x yaptığı günlerde olaya dalmış beyinsiz kitle yüzünden iş bilenler piç oluyor.
adamlar her boka ''oağğğ 100xxx'' diye atlıyolar. ister istemez 2-3x oluyo herşey. ama buna çanak tutup sik kadar capler veren projelerin cidden bi sik olmamasını istiyorum.sağlam komüniti olmadan yarramın başını almalı bunlar.

jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
February 08, 2018, 02:56:02 AM

Son günlerde hem ico sitelerinde hemde ico konuşulan yerlerde sık sık karşıma çıkıyor credit.bende kyc altı bir limitle katılmayı düşünüyorum hatta kaydımı falan yaptırdım.bişeyi merak ediyoroum kwhteliste kaydolurken yatırım yapacağımız tutarı girmiştik daha az veya fazla gönderebilir miyiz acaba.akıılı sözleşme olayı olacakmı bununka ilgili.eğer olursa belirttiği miktar dışında rakam gönderen biçok kişi katılamaz icoya
Daha az veya daha fazla yatrım yaparsanız maille bildirmeniz gerekiyor ekibe, ona göre bir düzenleme yapcaklar mutlaka
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
February 08, 2018, 02:56:43 AM

Son günlerde hem ico sitelerinde hemde ico konuşulan yerlerde sık sık karşıma çıkıyor credit.bende kyc altı bir limitle katılmayı düşünüyorum hatta kaydımı falan yaptırdım.bişeyi merak ediyoroum kwhteliste kaydolurken yatırım yapacağımız tutarı girmiştik daha az veya fazla gönderebilir miyiz acaba.akıılı sözleşme olayı olacakmı bununka ilgili.eğer olursa belirttiği miktar dışında rakam gönderen biçok kişi katılamaz icoya
Net bilmememkle beraber bence oradaki miktar sadece önceden nekadar toplanabileceğinin potansiyeli görme adına verilen rakamdır diye düşünüyorum.Daha az veya fazla girilebilecektir bence ama bilen ustatlar cevaplayacaktır.

Dediğiniz gibi Cap'ı daha açıklamadılar gördüğünüz gibi ve whitelisti de kapatmadılar. Ne kadar fazla toparlarsak o kadar iyi diyorlar sanırım.
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
February 08, 2018, 02:57:41 AM

Şu karl denen adam konuyu güncelledikçe bana itici geliyor bu durum arkadaş.ICO ya gireceğim hatta limitimi yükselttim ve kyc de yaptım ama bu adamı gördükçe soğuyorum valla.bu arada ico 15 şubata ertelenmiş en azından alfa sürümü tamamlayacağız demişlerdi icodan önce ama işler uzamış görünüyor.inşallah daha fazla uzatmazlar

Hocam kendisine mesaj attım gücnelemeyin bir çok kişi rahatsız oluyor ben zaten fırsat buldukça güncellemeleri ve soruları yayınlıyorum dedim ancak arkadaş bir dönüşte bulunmadı.
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
February 08, 2018, 02:59:03 AM

Kafamda halen soru işaretleri olmasına rağmen 1eth ile whiteliste kayıt oldum. 20m hardcap diyor adamlar fakat yaklaşık 20k ether yapıyor. 600m token satılacak diyorlar hesaplamada yanlışlık var bu durumda total supply 166m gibi bir rakam yapıyor.

Farklı hesaplamalar farklı sonuçlar dediğiniz gibi daha tam olarka bir şey açıklamadılar, herkes bekliyor henüz. Alpha sürümü hakkında da haberler gelmeye devam ediyor.
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
February 08, 2018, 02:59:51 AM

o bu değil de

bunlar kural değişimine gidicez falan dedilerdi

kycli şekil yaptım whiteliste

tutar da 0.2 cap veriyoruz eheh derlerse harbiden söverim

insan gibi bireysel cap bekliyoruz mk

Ahahha hocam bu ICO ekiplerinin yaptıkları hep aynı şeyler daha çok toplamak adına bu tarz bir şey de yapabilirler ancak bu ekibin böyle bir şey yapacağını sanmıyorum
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
February 08, 2018, 03:00:53 AM

Arkadaşlar beyaz listeye girdim ancak girerken belirtmiş olduğumdan daha fazla yatırım yapacağım verdikleri eth adresine, global forumda yatırımı yükseltecekseniz mail atın gibi bir bilgi var.
Konu hakkında bilgisi olan var mı?

Mail atmanız gerekiyor dendiği gibi Telegram üzerindende Telegram yöneticilerinden ya da Slack üzerinden destek alabilirsiniz hocam. Benim yardımcı olabileceğim bir şey olursa PM atmaktan çekinmeyin.
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
February 08, 2018, 03:01:35 AM

yapmaya calistiklari sey cok zor ve zahmetli bir sey. bunun icin cok ciddi bir para gerekir. ama dediklerini gerceklestirirlerse fiyati inanilma yerlere gelebilir. zamana ve paraya ihtiyaclari oldugunu dusunuyorum credits ekibinin. yatirimci acisindan temkinli olmak lazim. blockchain projeleri zorlu sureclerdir.

Bu piyasada ki en baba projeler için bile gereken miktar ortalama 1 - 2 milyon dolar ancak bu arkadaşlar o parayı sadece presale de topladılar Smiley
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  

Jump to: