Bitcoin Forum
May 26, 2024, 02:21:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Kazandıracak airdrop'u nasıl anlarız.  (Read 4536 times)
iamugur
Member
**

Activity: 152
Merit: 12

View Profile
October 26, 2017, 01:33:19 PM

e-btc'den kimler kazandı. yani ortalma ne kadar gelir ettiniz  Grin
bitcoin ve altcoin yatırımım var ancak 3-5 bişiler bırakıyorsa bende denemek istiyorum.
Sanırım myetherwallet adresi ile topluyoruz?

I'm interesting all Turkish translations for bounty programs. Give me your original text and get your Turkish translation. | Contact: celik.play@gmail.com
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
October 26, 2017, 01:46:55 PM

Bende hic ilgilenmedim bu airdroplarla ama guzel para kazananlar oldugunu okudum
yenilmez86
Member
**

Activity: 1257
Merit: 43

View Profile
October 26, 2017, 01:50:49 PM

Şuan elinde ACC, BLUE, IBTC, IETH olan biri toplam 0.24 ETH kazandı, şuan için sadece; dipte görebilir sonra yükselebilir de bunu kimse bilemez. Bu tokenler airdroplardan 1 hafta içinde geldi mesela. Demem o ki gördüğünüz her airdrop formunu doldurun. Bazıları Junior Member ve üstü, cüzdanda x kadar eth olmalı şartı falan da koysa sonradan herkese gönderiyor yani kriterlere uymasanız da şansınızı deneyin en fazla 30 saniye kaybedersiniz.
fosforlucorap
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
October 26, 2017, 04:53:09 PM

airdroptan illa kazanılır diye bir sey yok.tamamen şans işi bence.riskli bir şey riski göze alabiliyorsan denemeni tavsiye ederim
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
October 26, 2017, 04:58:29 PM

airdroptan illa kazanılır diye bir sey yok.tamamen şans işi bence.riskli bir şey riski göze alabiliyorsan denemeni tavsiye ederim

Şu kelimene takıldım neyi riskli abi havadan gelen token para vermiyosun etmiyosun riski göremedim ben sadece kayıt ol o kadar.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 26, 2017, 06:22:21 PM

Valla ebtc den hemen sonra airdrop işine girmiş ve hatırı sayılır bir miktar kazanmış birisi olarak söyleyeceğim pek birşey yok. çöp coin diye başvurduklarımın hepsi para etti. güvendiğim coinler yerlerde geziyor. Supply adeti sanırım en önemlsi ve genel olarak Road map yayınlayanlar, Airdrop sonrası bir iki borsaya gireceğinden bahsedenler genelde sağlam oluyor.. özellikle yobite giren tokenler iyi kazandırıyor. Şimdi BTCR popüler oldu ve sanırım 1-2 gün içerisinde yobite girecek.. kısacası önünüze gelen bütün airdroplara katılın ne olacağı inanın belli olmuyor.
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
October 26, 2017, 07:04:25 PM

Ben hiç airdroplara katılmadım fakat nasıl kötü olabilir ki havadan gelen paranın? Alın kenara atın 1 sat olsa bile para paradır. Eğer kripto paralarla ilgilenmeye de yeni başladıysanız cüzdanınızda duran tokenler sizi mutlu hissettirebilir.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Sekon
Full Member

Activity: 490

View Profile
October 26, 2017, 07:40:38 PM

İşin içinden çıkman için aslında bütün airdropları yakalaman lazım telegramdan sitelerden bloglardan forumlardan takip edip girebildiklerine girmen lazım zaten 30 tanesine giriyorsun 5 tane 10 tanesi anca yolluyorlar o yüzden girebildiğine gir
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
October 26, 2017, 07:46:12 PM

Bütün airdroplar kazandıracak diye bir kaide yok biraz şanslı olmak lazım

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
fosforlucorap
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
October 30, 2017, 09:18:47 PM

Airdropta tum kampanyalara girmen gerekir yani daha faydali olur.direk kazandiricak bir airdropta yok bence sans isi airdrop
rtyu123
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
October 30, 2017, 09:22:16 PM

Hangisinin kazandıracağı belli olmuyor. eBTC'ye hiçbir beklentim olmadan katılıp iyi para kazanmıştım. Ondan beridir gördüğüm her airdropa katılıyorum ama bazıları çay parası bile etmiyor.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
October 31, 2017, 09:19:32 AM

Simdi butun hepsi demeyeyim de airdropla gelen coinlerin cogu genellikle cop cikiyor iclerinden birisi bazi avantajlari kullanip buyuk bir borsaya girebilirse surpriz seyler yasanabiliyor.
kskaclord
Full Member

Activity: 126

View Profile
October 31, 2017, 09:26:21 AM

tüm gün takip etmiyorsan son 10 günden bahsetmek gerekirse.. katılamadığın bütün airdroplar kazandırıyor.. Smiley airdroptn token geldiyse etherdelta da işlem görmeye başladıysa mutlaka 3-5 kazandırıyor.. daha fazla kazanmak için cüzdanda tutup tutmamak kişinin kendisinin vereceği bir karar.

seçerek girmenin bir kriteri şuan için yok..
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1069

View Profile
October 31, 2017, 10:40:27 AM

Vallaha bence balik tutmak gibi oltayi salliyorsun bekliyorsun buyuk balikta gelebilir kucuk balikta gelebilir balik gelmeyebilirde nokta.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
TuRKoSiM
Member
**

Activity: 205
Merit: 10

Coming Soon

View Profile
October 31, 2017, 01:11:05 PM

airdrop candır  Smiley
HDIMI
Full Member

Activity: 196

View Profile
October 31, 2017, 01:25:07 PM

Çoğu airdrop kazandırmaz hocam ne yazıkki anca belki bi çorba parası oda belki zaman zaman iyi kazanç sağlar 100$ gibi falan ama çok nadir oluyor zaten bazı airdroplara başvuruyorsun göndermiyorlar bile Cheesy tamamen şans

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 31, 2017, 01:27:30 PM

kazandıracak airdrop anlaşılıyormu varmı oyle birşey hepsıne gıreceksın mumkun oldugunca cok gıreceksin ki biri tutarsa 3-5 bişiler kazanacaksın
Peacee
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 31, 2017, 01:57:54 PM

kazandıracak airdrop anlaşılıyormu varmı oyle birşey hepsıne gıreceksın mumkun oldugunca cok gıreceksin ki biri tutarsa 3-5 bişiler kazanacaksın
Hocam yok öyle bişey işte. Şans meselesi çoğu zaten bişey bırakmıyor yada göndermiyorlar bile neden göndermediklerinide anlamış değilim. Bi ebtc'den iyi kazananlar oldu ondan sonra görmedim daha öyle kazanç veren airdrop sonrda zaten tepetaklak oldu ebtc yenisini falan yaptılar bir sürü bişeyler bişeyler

acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
October 31, 2017, 02:02:56 PM

doyumsuz olmazsan kazanırsın, belli makul bi seviyeyi kendine hedef belirleyip o hedefte satman lazım yoksa patlarsın.
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
October 31, 2017, 02:22:29 PM

Girdiğiniz airdroplarda sizlerden ufak miktar yatırım talep ediliyomu acaba beyler? yatırımsız giripte bedavaya token alma işi çok hoşuma gitti neredeyse kazandıran tüm dropları kaçırmışım ya
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: