Bitcoin Forum
May 02, 2024, 09:40:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bittrexin türk hesaplarını kapatma kararı  (Read 3027 times)
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
October 17, 2017, 06:21:19 PM

Böyle bir karar almaları kullanıcılar açısından çok saçma olur, toplu olarak pumpa katılan kullanıcıları tespit etsinler böyle yapacak olsalar dünyada başka memeleket kalmaz her ülkede bu tür olaylara katılan adam mutlaka vardır.

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
1714642809
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714642809
Reply with quote  #2

1714642809
Report to moderator
1714642809
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714642809
Reply with quote  #2

1714642809
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
October 17, 2017, 07:32:49 PM

Hesap kapatma falan yapamazlar sadece güncelleme isterler ben hsabıma girdim şuan bi sıkıntı yok withdraw depositde
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
October 17, 2017, 07:33:22 PM

İçinde bir miktar para bulunan benimde hesabım var bittrex de daha şimdi kontrol ettim bir  sıkıntı yoktu Pump-dumb yapılan grupların kapatmışlarda olabilir spesifik bir hesap dondurması gelebilir.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
October 17, 2017, 07:45:23 PM

Kapatılan hesapların pump dumpla alakası yok. Kimlik doğrulama yapılanların tekrar açılıyormuş.
krhnrhn
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 306

View Profile
October 17, 2017, 08:46:34 PM

Yine yeniden ve tekrar tekrar decentralization diyorum. Gelecek merkezsiz borsaların olacak. Bu işin cazibesi 3. kişi ve kurumları ortadan kaldırmaksa, çare belli.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
October 17, 2017, 09:11:06 PM

öyle birseyin olmadigi acikti olmadi. politika karismamali ve karismaz kriptoya.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
October 17, 2017, 09:16:42 PM

Önüne gelen KYC istiyor artık. Bundan sonra ne ıcolara girebileceğiz neden borsalara ( KYC vermek istemiyorsan) herhalde.

Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
October 17, 2017, 09:32:14 PM

Çok fazla telegram hesap var paralı parasız bakıyorum adamın hesapta 10 bin kişi ekli bedava sinyal veriyor.10-20 btc volume yapmış coinlere yükselecek diye sinyal gönderiyor ve supekülasyon yapılıyor.zaten 10 bin kişiden 100-200 tanesi 0.1 btc lik alınca Coinin fiyatı zaten yüzde 20-25 kendi kendine artıyor.Bizim uyanık sinyalci elindeki 1-2 btc lik malı bu kerizlere yukardan satıp 2 btc de 0.5 btc yi kapıyor.Günde 10 kere yapıyor 5 btc havadan ayda 150 btc eder.
Yarın bir gün borsanın bulunduğu devlet bunun supekülasyon olduğunu görür ve bana hesabını sorar diye borsalarda kendince önlem alıyor.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
October 18, 2017, 02:53:04 AM

Kapatılan hesapların pump dumpla alakası yok. Kimlik doğrulama yapılanların tekrar açılıyormuş.

Zaten saçma bir karar olurdu pump ve dumpla ile ilgisi olsaydı bu hesap kapatma olaylarının.Benim anlamadığım asıl şey daha önce gerekli belgeleri ulaştırmış kişilerin hesaplarına neden çekim limitlerinin getirildiği  Huh Elinde olan belgeleri mi kaybetti bu herifler.  Huh
Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
October 18, 2017, 03:59:49 AM

daha önceden kimlik verilmiş olan onaylı hesaplarda bir sorun yok gördüğüm kadarıyla, borsada işlem yapıpta onay aşamalarını gerçekleştirmeyenleri de ben anlamıyorum. Oraya paranızı koyuyorsanız bi zahmet kimlik vereceksiniz.  Sonra hesap kitlenince zarara uğrayınca güzel mi oluyor.
baycoco
Newbie
*

Activity: 43
Merit: 0

View Profile
October 18, 2017, 10:13:38 AM

Merhaba Arkadaşlar forumdaki ilk mesajımın böyle bir konu ile olması üzücü en azından benim açımdan üzücü...
bütün arkadaşlara yeniden Merhaba diyerek durumumu anlatmak isterim..
malesef ben 4 gün önce kimlik doğrulaması istendiğinde  bu doğrulamayı gerçekleştirmek için tüm istenen evrakları yükledim ve 0 btc den 1 yada 100 btc ye yükseltmek için isteğimin gerçekleşmesini bekledim.
ama olmadı yeniden yükledim yine olmadı sorry ile dolu olan maillerle 4 gündür uğraşıyorum ve malesef 0 dan yukarı bir değer alamadığım için hesabımdaki miktarı aktaramıyorum.
upgrade enhanced tıkladığımda dökümanlarda bir hata olduğuna dair bir mesaj alıyorum belgelerimi yeniden yüklemem isteniyor ama belge yükleme kısmı deaktif durumda
slack te yaptığım yardım başvurusu da bittrex ile çözüm arayışına devam edin gibi bir cevap ile sonuçlandı, onuda ekarte ettik açıkçası....
ne yapacağımı bilemiyorum bir fikri olan varmıdır arkadaşlar....
şimdiden bilgi ve tecrübelerini paylaşacak arkadaşlara teşekkür ederim..
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
October 18, 2017, 11:07:30 AM

arkadaşlar ordaki yazımı mı okumuyormusunuz ben anlamıyorum özellik yükleme durumdaki hatayı hiç okunmadığı kanatindeyim zaten.
bittrex üyelikleri özellik sorunlu olabilieceği düşündüğü ülkelerin kyc lerini güncelliyor.
ancak okadar yüklenme varki fotolar yükleme esnasında hata veriyor ben 3 gün önce yaptığım için 10 dk onay aldı merak etmeyin kapatsada trade kapatır ve para girmesini katır coinlerin üstüne çökmez bşka borsa ghönderirsiniz ki bittrex gerçekten böyle bişey yaparmı ? polodaki sorunlar  sayesinde kendini üst sıralara attı bunu kaybetmeyi göze almaz ki tam bittrex batıyor dediklerinde böyle bir durum yaşadılar.
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
October 18, 2017, 01:23:20 PM

bende bittrex kullanıcısıyım. siteye giriş yaptığımda herhangi  bir farklı durumla karşılaşmadım.

benim tahminim bu botlarla ilgili olabilir. sistemin anasını belleyen al sat yapan bot kullanan varsa kullanmasın bana göre. 2 pip aşağıı bir pip yukarı çocuk oyuncağına çevirdiler iyice.

kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
October 18, 2017, 01:33:36 PM

Bende hiç bir sıkıntı olmamış .  Zaten ayda yılda bir giriyorum. Traderlıklada hiç işim olmuyor. Herhalde ondan.
halil kalkan
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
October 18, 2017, 04:54:20 PM

Merhaba Arkadaşlar forumdaki ilk mesajımın böyle bir konu ile olması üzücü en azından benim açımdan üzücü...
bütün arkadaşlara yeniden Merhaba diyerek durumumu anlatmak isterim..
malesef ben 4 gün önce kimlik doğrulaması istendiğinde  bu doğrulamayı gerçekleştirmek için tüm istenen evrakları yükledim ve 0 btc den 1 yada 100 btc ye yükseltmek için isteğimin gerçekleşmesini bekledim.
ama olmadı yeniden yükledim yine olmadı sorry ile dolu olan maillerle 4 gündür uğraşıyorum ve malesef 0 dan yukarı bir değer alamadığım için hesabımdaki miktarı aktaramıyorum.
upgrade enhanced tıkladığımda dökümanlarda bir hata olduğuna dair bir mesaj alıyorum belgelerimi yeniden yüklemem isteniyor ama belge yükleme kısmı deaktif durumda
slack te yaptığım yardım başvurusu da bittrex ile çözüm arayışına devam edin gibi bir cevap ile sonuçlandı, onuda ekarte ettik açıkçası....
ne yapacağımı bilemiyorum bir fikri olan varmıdır arkadaşlar....
şimdiden bilgi ve tecrübelerini paylaşacak arkadaşlara teşekkür ederim..

Merhaba arkadaşlar, ben de hesap onayını yeni almak için işlemleri yaptığımda aynı sorunla karşılaşıyorum. Alım satım yapabiliyorum ama başka cüzdana para aktaramıyorum. Bu sorunu yaşayan arkadaşlarımda bir gelişme oldu mu acaba ?

saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
October 18, 2017, 05:26:59 PM

Bende sorun yok, umarım da sadece söylentiden ibaret olsun.
EmreX2
Newbie
*

Activity: 46

View Profile
October 18, 2017, 06:21:49 PM

Bu haberler ortalığı karıştırmak için çıkıyor adamlar dükkanı kapayacak olsa göstere göstere yapmaz.
halil kalkan
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
October 18, 2017, 06:36:23 PM

Bu haberler ortalığı karıştırmak için çıkıyor adamlar dükkanı kapayacak olsa göstere göstere yapmaz.

Şuan hesabım hala düzelmedi, diğer problem yaşayan arkadaşlardan hiç haber yok mu
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
October 18, 2017, 06:51:29 PM

henüz bendede sorun yok fakat burayı okuyunca yavaştan birikimlerimi binancea çekmeye başladım. pump-dumpla alakalı olacagını sanmıyorum.türk pumpçıların hepsini toplasan  orta ölçekli bir balina etmezler bence.
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
October 18, 2017, 07:12:50 PM

Uzun suredir bittrex kullaniyorum bir sorunla karşılaşmadım ,ülkelere göre engellemelerde bulunacaklarını sanmıyorum ama hesaplarin onaylanmasi açısından kimlik bilgileri önemli bahsedilen sorunun kaynağı o , ben simdi denedim ve hesabimda herhangi bir sorun yok .
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: