Bitcoin Forum
May 30, 2024, 12:51:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bittrexin türk hesaplarını kapatma kararı  (Read 3030 times)
halil kalkan
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
October 18, 2017, 07:16:10 PM

Uzun suredir bittrex kullaniyorum bir sorunla karşılaşmadım ,ülkelere göre engellemelerde bulunacaklarını sanmıyorum ama hesaplarin onaylanmasi açısından kimlik bilgileri önemli bahsedilen sorunun kaynağı o , ben simdi denedim ve hesabimda herhangi bir sorun yok .

onaylatma işlemini yeni (son bir kaç gündür) yapanlarda problem var, ben 3 gündür onay bekliyorum, site uyarı veriyor, problem yaşayan arkadaşlardan buraya yazmalarını bekliyorum, tesekkurler
YsfYlmz
Full Member

Activity: 175
Merit: 100

Why not!

View Profile
October 18, 2017, 07:20:35 PM

Onaylanmış hesaplar ile ilgili sıkıntı var kimlik doğrulaması yapın sıkıntıdan kurtulun. Benim hesabım da bir problem yok.
halil kalkan
Newbie
*

View Profile
October 18, 2017, 07:22:58 PM

Onaylanmış hesaplar ile ilgili sıkıntı var kimlik doğrulaması yapın sıkıntıdan kurtulun. Benim hesabım da bir problem yok.
[/q

kimlik doğrulaması için gerekenleri yaptım, hatta e-posta ile de gönderdim, ama henüz gelişme yok, kimliği onaylamıyor, alış satış yapabiliyorum, cüzdana transfer yapamıyorum. yeni kimlik doğrulama için yükleme yapılacak bölüm de ortada yok, bekliyorum.
baycoco
Newbie
*

Activity: 43

View Profile
October 19, 2017, 12:20:38 PM

arkadaşlar hesap bilgilerimde düzeltme yapılmış yani evraklarım kabul görmüş az önce sisteme girip yükseltilen limitim sayesinde biriken miktarı çekebildim
sanırım belli bir zaman beklemek gerekiyor ben 4-5 gündür bekliyordum... bugün az önce açıldı
umarım mağdur arkadaşlarında limiti yükselir biriken rakamları alırlar herkese iyi günler dilerim
Haymac
Full Member

Activity: 224

View Profile
October 19, 2017, 12:22:12 PM

Korkmaya gerek yok, doğrulama aşamalarını tamamlayın hesabınız açılacaktır.
alturay
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile WWW
October 19, 2017, 02:22:46 PM

Kimlik bilgileri girildikten sonra bir sıkıntı yok.Bir bloke söz konusu değil bence.Her şey yolunda gözüküyor Wink

Slimmshady
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
October 19, 2017, 02:55:36 PM

İnceleme için hesapların %0.1ini askıya alınan, kapatılmış veya yasaklanmış olduğunu kabul etmişler zaten, ama ne incelemesi onu söylemiyolar.
Yarın öbür gün hesaplar incelemeyi geçemedi, açmıyoruz diyebilirler, herkes önlemini alsın.
https://support.bittrex.com/hc/en-us/articles/115002187632-Statement-on-disabled-accounts

6-7 gündür beklemedeyim. Site "There was an error processing your documents
Please reload the page and submit your documents again. Sorry for the inconvenience" uyarısını veriyor. Sayfa reload filan olmuyor! Support a defalarca yazmama rağmen cevap alamıyorum. Benim gibi bu uyarıyı alan binlerce kullanıcı varmış. Twitterda gavurun birinden öğrendim. Yaptıklarının iğrenç olduğunu söyledi. Siteye coin göndermene izin veriliyor ama çekmeye izin verilmiyor! Adamlar amerikalı olduğu için kimse bir şey de yapamıyor. Bu tür hesapların çoğu Türkiye, Rusya ve İran dan açılanlarmış. Başka bir bit yeniği var bu işte. Adamlara, her türlü belgeyi yollayabilirim diye yazdım. Kesinlikle dikkate alıp yazmıyorlar bile. Twitterda richiela a döşemişler. O da sessiz. Yani konu o kadar basit değil. Verify olmuş sonradan disable edilenlerde çok fazla. Türkiye den verify olup devam edenler sadece şanslılar. Çok fazla koini olanlar aman dikkat edin lütfen. Benim ki 200$ dı su içicez herhalde. Bittrex ile ilgili bir gelişme olursa yazarım. Şimdilik HitBTC den devam edicem artık.
xenport
Newbie
*

Activity: 45

View Profile
October 19, 2017, 03:04:06 PM

Beyler dikkatli olun yine iranlilarin hesaplarını kapatmişlar diye duydum bir forumda bu işte ABD nin parmağı var gibi bittirex den fazla işlem yapmamaya çalışın bu vize krizinden sonra isler iyice sarpa sardi zaten iran konusuna gelirsek devrim muhafızları ni terorist ilan ettiler ondan sonra ne olduysa oldu iran ada yaptirim var bizede olabilir paranız uçmasın
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
October 19, 2017, 07:06:44 PM

Bana pek gerçekçi gelmedi ben şahsen bittrex kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşayamadım sıkıntı yaşayan arkadaşlar bence yetkili birilerine ulaşmaya çalışsın yada gönderdiği bilgileri kontrol etsin.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
Slimmshady
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
October 19, 2017, 08:26:19 PM

Bittrex, hesabımı bugün doğruladı arkadaşlar bilginize. Haksız çıkardılar beni!
galaxy3
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
October 19, 2017, 08:50:53 PM

Evet güncelleme yapıyorlar. Belgelerinizi gönderdiğinizde sorun çıkmadan limitleriniz açılıyor.
kafeinn
Member
**

Activity: 89
Merit: 11

View Profile
October 19, 2017, 08:53:12 PM

az önce kayıt oldum ve anında onayladılar.
halil kalkan
Newbie
*

View Profile
October 20, 2017, 06:03:09 AM

ben de kaç gündür bekliyordum, bu sabah baktım açılmış, çok şükür Smiley hemen buraya yazıyorum ki diğer hesaplarının açılmasını bekleyen arkadaşlarımızın tedirginlikleri bir nebze azaksın.
qaniqani
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
December 01, 2017, 09:51:29 AM

ben de kaç gündür bekliyordum, bu sabah baktım açılmış, çok şükür Smiley hemen buraya yazıyorum ki diğer hesaplarının açılmasını bekleyen arkadaşlarımızın tedirginlikleri bir nebze azaksın.

1 haftadan fazla oldu. hesap hala onaylanmadi. icerde 700-800$ var. supporttan yazdim 5 gundur ticketlar acik. binance'a gecicem ama gecemedim. bir yol yordam gosterebilecek biri var mi?
Bjazen
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
December 01, 2017, 10:45:32 AM

Merhaba arkadaşlar bu durum hakkında bittrex support'a bir mail attım bu konuda bir söylenti var durum nedir bu konuda bilgilendirirmisiniz beni şeklinde bu destek talebinin sonucunu geri dönüş aldığım vakit paylaşacağım umarım böyle bir konu yoktur çünkü bu durumdan pek memnun değilim açıkcası.
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
December 01, 2017, 05:38:11 PM

Benim hesabımda da herhangi bir problem olmadı şu ana kadar. Bütün doğrulamalar yapıldı zaten.
Bu saatten sonra da herhangi bir sorun olacağını zannetmiyorum yaptığım işlemler belli sonuçta.
Kimseyi ne pumplarim ne dumplarim Smiley

jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
December 01, 2017, 08:14:47 PM

Ben bu karara baya  şaşırıdm bittrex baya iyi götüren bir kaynakd ama buraya nasıl gelindi anlamadım ülkemiz adına üzücü tabi

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
December 01, 2017, 09:28:20 PM

Merhaba arkadaşlar bu durum hakkında bittrex support'a bir mail attım bu konuda bir söylenti var durum nedir bu konuda bilgilendirirmisiniz beni şeklinde bu destek talebinin sonucunu geri dönüş aldığım vakit paylaşacağım umarım böyle bir konu yoktur çünkü bu durumdan pek memnun değilim açıkcası.

Bununla ilgili daha önce bir şuna benzer bir açıklama yapmışlarda "bittrex ticari bir şirkettir siyasi kararlara göre hareket etmez".

carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
December 01, 2017, 10:25:09 PM

hesap kapanma diye bişey yok telegruplarında oluşan spekilasyonla alakalı sorunlar konuşuyor sanırım
daha dün kimlik bilglilerini yenileme yaptım hesabım onaylandı günlük limit 100 btc oldu . konu başka bir durum sanırım pump dump olaylarına karışan üyelikleri incelemeye çalışıyorlar.

Hocama bende katılıyorum. Direkt hesabı katılacaklarını sanmıyorum. Ancak detaylı hesap onayı zaten istiyorlar bildiğim kadarıyla bittrex ve polo şuan en çok tercih edilen borsalardan haricen hitbtc de kullanılabilir.
BountySelective
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
December 02, 2017, 05:37:22 PM

hatırladığım kadarıyla konunun açıldığı tarihlerde Türk hesaplarını kapatma gibi bir şey söz konusu değildi sanırsam sadece onaylatılmamış hesapları dondurmuş ve onaylamaları için hesap sahiplerine mail göndermişlerdi.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: