Bitcoin Forum
May 26, 2024, 12:41:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2  All
  Print  
Author Topic: Bu düşüş korkutmuyor mu ?  (Read 1773 times)
Commendatore (OP)
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
October 18, 2017, 07:22:24 AM

Evet gençler ani bir düşüşteyiz, kripto paralarda 2 kötü haber oluyorsa 5 iyi haber oluyor, buna rağmen düşüşler engellenemiyor sebebi ne sizce ? Bence herkeste bir balon düşüncesi mevcut ki bu kadar ani düşüşler yaşanabiliyor kimse elindekine güvenemiyor. Şahsi görüşüm kripto paralar balinaların yönetmen ve senarist olduğu bir film,  biz ise oyuncu.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 18, 2017, 07:53:46 AM

Bitfinex'te anlık olarak 5335 Dolara kadar düşmüş gözüküyor. Balinalar para kazanmaya devam ettiği sürece sıkıntı yok. Arada biz küçük yatırımcılarda kazanıyoruz çünkü. Onun dışında doğru yer ve zamanda piyasadan çıkıp kârımızı alabilirsek kazanç sağlayabiliriz.

spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
October 18, 2017, 08:27:56 AM

sanırım piyasaya dışarıdan giren para bu kadardı veya fiyat beklentisi nedeniyle insanlar alım fırsatı beklemede. bunun üstüne kar satışları da gelince otomatikman değeri düşüyor. alış için insanların sınırları var. ben şahsen 20900 da btc den nakite döndüm. amacım 25 eylülü beklemekti ama kredi çekip bu işlere bulaştığım için çekindim. ayrıca yükseliş trendi yavaşladığı için panik yaptım  ve ufak bir karla ortamı terkettim. zaten krediyi uzun vadeli çekmemiştim. ilk taksit zamanı gelmeden kapatmam gerekiyordu.

CLS63
Legendary
*

Activity: 1750
Merit: 1646

View Profile
October 18, 2017, 08:39:48 AM

Bitfinex 5215 dolara kadar düştü şu anda 5340 dolarlarda

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
frnkik
Member
**

Activity: 63
Merit: 10

View Profile
October 18, 2017, 12:24:40 PM

Bitcoin'in sağlam bir düzeltme yapması gerektiğini düşünüyorum eğer olursa sonrası değerlendiren için güllük gülistanlık olacaktır
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
October 18, 2017, 01:19:19 PM

Bitcoin fiyatının gelecekte çok daha fazla olacağını düşünen biri olarak bu düzeltme hareketinin gerekli olduğunu düşünüyordum.Altcoinlerin durumuna bakarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız diye düşünüyorum.Ve bahsettiğiniz düşüşe rağmen bitcoin 5000 doların üstünde bir değerde şuan.
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
October 18, 2017, 01:30:29 PM

bunlar düzeltme hocam, yani alım fırsatı, yükseliş trendi devam ediyor görüşündeyim. bence yıl sonuna gelmeden bir pump daha yapacak
ilkerzm
Member
**

Activity: 124
Merit: 10

View Profile
October 18, 2017, 03:51:58 PM

Her düşüşte korkarsak ne işimiz var bu sanal coğrafyada.
globaturcana
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
October 18, 2017, 06:47:17 PM

Bundan sadece 1 ay önce 3000$ görmüştü. Şimdi düşüş dediğiniz şey 5000$ a kadar bile düşmedi neden korkacakmışız anlamadım ben. Hoş tekrar 3000$ olsa bile korkmam alım fırsatı derim ve alırım. Herkeste balon düşüncesi var demişsiniz ama o sizin düşünceniz herkese mal etmeyin lütfen. Ben bitcoine altından bile çok güveniyorum, benim gibi düşünen birçok kişi olduğunu da biliyorum. İniş çıkışların çok olduğu bir para birimi evet ama bu da al-satçılar için muazzam fırsatlar veriyor uzun vadede her zaman kazandırır bitcoin korkmayın bu kadar.

s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
October 18, 2017, 06:55:06 PM

altlar yarılara kadar inmiş.

bat 60dan 30a
zcl 50 den 27ye
xel 130dan 60a
1st 100den 51 e
wavese bişey demiyorum bile bi ara 170lerdeydi şimdi 75
emc2 de 3000 den 1600e

umarım kendilerini toplarlar.

yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
October 18, 2017, 06:59:34 PM

Bitcoinin düşüş ve çıkışları bazen korkutuyor bazen sevindiriyor. Hangi tarafta olduğuma bağlı. TL'de isem seviniyorum Cheesy BTC'de isem üzülüyorum Sad( Tarafını seç Smiley)

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
October 18, 2017, 07:11:49 PM

Açıkcası ne btcnin ince düşüşü nede altcoinlerin düşüşü beni korkutuyor. Şu fork muhabbetinden sonra tüm btc goldlar, şuan yapılan karlar altlara kayacak o yüzden sonuna kadar hodlllllll Shocked
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
October 18, 2017, 07:20:35 PM

bear ve bull piyasaları sadece kripto piyasanın değil tüm finansal enstrümanların maruz kaldığı bir dönemdir, o yüzden her düşüşün bir çıkışı olduğunu unutmayalım ve sabırlı olalım.

warren buffet ın da dediği gibi, "borsa sabırsızların paralarını sabırlılara aktarma mekanizmasıdır."
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
October 18, 2017, 09:28:19 PM

Bitcoin düşüşünde korkmayan var ise bravo derim, beni korkutuyor çünkü nereye kadar düşeceğini asla bilemiyorum, tamam illaki çıkış yaşanacak  ama bu ne kadar sürecek, malum vaktimiz kıymetli ömür geçiyor, herkes gibi ben de buradan hedefim olan parayı bir an evvel kazanıp erken bir emekliliğe geçmeyi planlıyorum.
ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
October 18, 2017, 10:35:36 PM

Hem balinalar kazanıyor hemde biz küçük yatırımcılar böyle olduğu sürece bir sıkıntı çıkmaz özellikle bitcoin gibi güvenli bir limanda hiç bir şey olmaz ama altcoinler de kan gövdeyi götürüyor pump dump  olayları çok tehlikeli bir hal aldı kendini kaptıran helak olup gider.

ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
October 18, 2017, 11:58:00 PM

Valla ben düzeltme hareketi diye yorumlamıştım ama bitcoin tekrardan yukarı doğru bir tepki verdi bakalım 25 ekimden önce ben 6000 doları geçmesini bekliyorum yani bu hafta içinde değişik şeyler olabilir. Grin Sonrasında para altcoinlere kayar.
Commendatore (OP)
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
October 19, 2017, 09:13:58 AM

Arkadaşlar bende bazılarınızın görüşlerine katılıyorum, bazılarına katılmıyorum. Balon olayına gelirsek çoğunluk elindekine güvenmeyip ani satışlar yapmakta, bu sanal paranın güven vermemesinden kaynaklı, bir arkadaş yazmış nereye kadar düşeceğini kesinlikle kestiremiyoruz aynen öyle. Bitcoinin yatırımım hiç olmadı, üzülerek yazıyorum bitcoinin ilk olmasından dolayı fiyat spekülasyonu diğer  değerli olan altcoinlerede etki ediyor.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
October 19, 2017, 11:53:51 AM

Volatilite çok yüksek bir bir gün düşüyor, bir gece düştüğü noktaya geri çıkıyor.
aborjin
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
October 19, 2017, 07:39:25 PM

Neyin düşüşü bitcoin zaten çok yüksek bir pump yaptı alt coinleri kastediyorsanız bitcoinin pumpını yakalamaya çalışanlar çekilip bitcoin e yatırım yaptı.Yani korkutacak bir düşüş söz konusu değil bence.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630

View Profile
October 20, 2017, 02:52:05 PM
Last edit: December 13, 2017, 01:55:46 PM by ugr_erkn92

Her türlü para piyasasında  düşüş olacak yükseliş olacak, arada düzeltmeler olacak,  şimdi bu düşüşler olmasa yeni yatırımcı katılır mı borsaya sizce. Ama ne diyoruz    şu coinin fiyatı çok düştü alayım, bitcoin için alım fırsatı alalım. Zaten önceden elinde Bitcoin olanlarsa sürekli yükseliş bekliyor ama o iş öyle olmuyor, Mehter takımı gibi 2 ileri 1 geri hareketlerle yanımıza yeni yatırımcıları da alarak büyüyoruz.
Pages: [1] 2  All
  Print  

Jump to: