Bitcoin Forum
June 22, 2024, 03:44:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: ETHEREUM BLUE / / AİRDROP  (Read 5898 times)
ozgurkaya
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
October 19, 2017, 09:55:02 PM

ben ilk defa yaptım formu doldurdum ama ne nasıl gelecek, mail falanda gelmedi geri dönüş.

Form doldururken verdiğiniz eth adresini https://ethplorer.io burda sorgulatın . Geldiyse BLUE olarak gözükecektir .

Sorguladım şimdi de bana gelmemiş bir şey. neyegöre veriyorlar ki airdropları
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
October 19, 2017, 11:10:57 PM

ben ilk defa yaptım formu doldurdum ama ne nasıl gelecek, mail falanda gelmedi geri dönüş.

Form doldururken verdiğiniz eth adresini https://ethplorer.io burda sorgulatın . Geldiyse BLUE olarak gözükecektir .

bide myetherwallet kullanman gerekiyor her cüzdan desteklemiyo haberin olsun.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 19, 2017, 11:17:01 PM

Sorguladım şimdi de bana gelmemiş bir şey. neyegöre veriyorlar ki airdropları

Bazıları bu forumdaki rütbeye göre vs. verebiliyor . My ether wallet kullanman gerek arkadaş iyi hatırlatmış .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
October 19, 2017, 11:53:24 PM

Katıldım teşekkürler.

Bitcoin / Ethereum / Monero
gusifb
Member
**

Activity: 64

View Profile
October 20, 2017, 04:34:58 AM

katılddık bakalım birşeyler gelecekmi
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
October 20, 2017, 05:08:16 AM

Katıldım. Paylaşım için teşekkürler. İnşaallah ethereum cash gibi olur da gene yüzümüz güler.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
October 20, 2017, 06:17:36 AM

Banada 1000 tane gelmiş baktım birşey ediyor mu diye resmen çöp telegramına da katıldım dev 400bin koini 1 eth satmaya çalışıyordu sakın almaya niyetlenmeyin scam olduğu çok belli.
soilwork79
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
October 20, 2017, 06:57:42 AM

Katıldım ben de bakalım ama cüzdanda öyle duracak gibi duruyor. Çoğu airdropdan gelen coini etherdeltaya göndermek için satmak için gaz harcamaya değmiyor attığın taş ürküttüğün kurbağaya değmiyor. 20 taneden 1 tanesinden para kazanacağız diye hepsine giriyoruz napalım.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
October 20, 2017, 07:01:30 AM

0.02 usd ye etherdeltaya aktarabilirsiniz metamask ile
Smoke06
Full Member

Activity: 196

View Profile
October 20, 2017, 07:02:12 AM

Öncelikle herkese merhaba. "If we decide to sell a limited about of Blue, how much ETH would you spend? (0 if you just want Airdrop)" bu alana ne yazıyoruz pek anlamadım bu konuda bana yardım edebilecek varmı yalnış bir şey yapmak istemedim o yüzden doldurmadım formu. Şimdiden teşekkür ederim.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
October 20, 2017, 08:15:50 AM

Öncelikle herkese merhaba. "If we decide to sell a limited about of Blue, how much ETH would you spend? (0 if you just want Airdrop)" bu alana ne yazıyoruz pek anlamadım bu konuda bana yardım edebilecek varmı yalnış bir şey yapmak istemedim o yüzden doldurmadım formu. Şimdiden teşekkür ederim.

Ekip satış yapmaya karar verirse isterse, kaç eth lık alım yaparsın. (sadece airdropa katılacaksan 0)

pitipawn (OP)
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 20, 2017, 08:20:02 AM

airdroplara kazanç gözüyle bakan arkadaşlar var , pek umursamadan yaparsanız daha iyi olur , umut bağlamayın yani airdroplara yıpranırsınız  .

rakı parası , çorba parası

Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
October 20, 2017, 08:28:00 AM

1000 blue da bana geldi. Dün işlem yapmıştım. Umut bağlamadan AIRDROP kovalamaya devam Cheesy

globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
October 20, 2017, 08:40:44 AM

Ben de katıldım bu airdroba. etherdeltaya geldiği anda para ediyorsa satıyorum ama çok az para ediyorsa bekletiyorum unutuyorum belki ilerde değerlenir ve pantalonda unutulan parayı bulmuş gibi seviniriz.

designersinan
Jr. Member
*

Activity: 91
Merit: 1

View Profile WWW
October 20, 2017, 10:29:00 AM

bize de geldi bakalım beklemeye devam...Bekledikçe eriyor gerçi , hangisinin piyasada kalacağını kestirmek güç...e ile başlıyorsa 1-2 gün bekleyip satmak lazım zannedersem.

STASH: EASY INSTANT PRIVATE
PRE-SALE 24/09/2017
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420

View Profile WWW
October 20, 2017, 10:36:06 AM

Airdroplardan çok fazla birşey beklemeden, zaten günlük bilgisayar başında geçirdiğimiz süre içerisinde boş durmaktansa elimiz bunlara gitsin, üç beş ne geldiyse kar, elektrik parası çıkar Smiley

extr
Member
**

Activity: 82

View Profile
October 20, 2017, 10:44:02 AM

Bana da geldi ama para etmiyor. Para edeceğini de düşünmüyorum.

⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
anatolykarpov
Member
**

Activity: 266
Merit: 12

View Profile
October 20, 2017, 11:31:53 AM

bende ilk defa airdropa katıldım bakalım ne olacak.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk  ■  Facebook   Twitter   Telegram
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
October 20, 2017, 01:32:20 PM

Beyler ben bunun formunu doldurmuştumda size geldimi airdroptan dagıtılanlar bende hala hiç bişy yok.?
coaxcial
Full Member

Activity: 126

View Profile
October 20, 2017, 01:45:08 PM

ilk defa bir airdrop'a katılıyorum hadi hayırlısı Smiley
Bittrexde yer alan "Hex Addr" cüzdan adresi oluyor yanlış yapmadım değil mi Smiley daha çok yeniyimde

Hocam malesef Bittrex'teki adresler airdrop basvurularında kullanılmıyor.
https://www.myetherwallet.com/  Buradan cüzdan oluşturup 0x.. ile başlayıp devam eden adresi vermelisiniz.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: