Bitcoin Forum
June 25, 2024, 08:40:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  
Author Topic: ETHEREUM BLUE / / AİRDROP  (Read 5898 times)
GeniusX
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
December 04, 2017, 09:51:11 PM

21k dumplıyorum şu an 0.2 eth temiz

0.2 temizmiş attığım posta gel. satmasam sabah 21k blueyu toplam 25 eth karşılıgında satacaktım. Havadan gelen 10k $ vay anasini satayim.

üzülmeyin hocam yapacak bir şey yok Smiley benim elimde 60k vardı ben ne yapayım Smiley oturup ağlayım mı ama geçti artık yapabilecek bir şey yok, önümüzde ki maçlara bakacağız

katılıyorum kanka ama önümüzdeki maçlara bakarken uzun bir sürede MEW cüzdanına bakmamak gerekiyor.Anlık kur takibi ,cüzdan takibi bizi hemen bozdurmaya itiyor. Bence gelen tokenlardan ışık gördüğümüzü bozdurmamak lazım.
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
December 04, 2017, 09:52:14 PM

Hocam size 60k sırf airdrop ve bounty den mi geldi ?
andromed22
Sr. Member

Activity: 346
Merit: 250

View Profile
December 04, 2017, 10:44:13 PM

ne değerlendi ama alıpta elinde tutan kimsenin bu kadar yükselebilecğeini tahmin ettiğini düşnümüyorum ben umarım daha hızlı yükselmezse satanalr kalp krizinden gitmez Smiley
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
December 04, 2017, 10:52:24 PM

Bu anasını sattığımın airdropları 100 tanesinden 1 tanesi tutar o da bizim yok pahasına elden çıkardığımıza denk geldi. 10k vardı bende şu an 4.6k dolar ediyor sanırım 1 ethye vermişizdir Allah bilir.
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
December 04, 2017, 11:12:56 PM

hocam öyle demeyin 1 ETH de iyi para yapıyor, bundan sonra artık heralde geleni tutarsınız, aslında yapılması gereken şu tutunca da çöp oluyor o yüzden % diyelim 50 sini satıp, %50 sini tutmak,  bütün coinlerde bu şekilde %50 sini tutun derim.
GeniusX
Full Member

Activity: 154

View Profile
December 05, 2017, 01:16:19 AM

hocam öyle demeyin 1 ETH de iyi para yapıyor, bundan sonra artık heralde geleni tutarsınız, aslında yapılması gereken şu tutunca da çöp oluyor o yüzden % diyelim 50 sini satıp, %50 sini tutmak,  bütün coinlerde bu şekilde %50 sini tutun derim.

not bad
bbsbtc
Full Member

Activity: 131

View Profile
December 05, 2017, 04:51:59 AM

Hala elinde tutan varsa satmayı bilmeyenlerdir,artık öğrenirler etherdeltada nasıl satış yapılıyor  Cheesy

jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
December 05, 2017, 03:02:46 PM

10K yaklaşık olarak 60$ civarında falan satmıştım. Paraya ihtiyacım olduğu için o aralar şimdi ne gelirse gelsin tutuyorum Smiley trenleri bir bir kaçıyoruz umarım bu sefer elimdeki airdropdan gelen tokenlerden birisi ihya eder. Paraya ihtiyacı olmayanlar airdroplardan gelen tokenleri tutsun bence ya batıyor yada uçuyor, batınca üzülmeden nede olsa havadan geldi diyebilirsiniz. Ama bu kaçıncı airdropdan gelen token ve hepsini de bir şekilde uçurdurlar.

EBTC
BLUE
RED
ZCASHGOLD
Enflow
Member
**

Activity: 139
Merit: 10

View Profile
December 05, 2017, 03:08:30 PM

Düşsede çıksada satmicam bu konuları gördükten sonra airdropları zaten havadan geliyolar.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
December 05, 2017, 03:23:21 PM

zamanında buna girmiştim bi yemek parasına gitti tokenler. şu anda deli gibi bi şey ediyor ssanırım. keşke satmasaydım diyorum ama napalım sattık artık.
oinokhoe
Member
**

Activity: 140

View Profile
December 05, 2017, 06:06:53 PM

Çok büyük pişmanlıklara neden oldu. Bende onlardan biriyim. Lips sealed
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266

View Profile
December 05, 2017, 06:32:53 PM

Btc etkisinden değilse dumplıyor airdropçular boş yere.Halbuki tutsalar yavaş yavaş da olsa artacak.Proje proje diye bağırıyorlar bunun projeside vardı yanılmıyorsam.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
December 05, 2017, 06:36:32 PM

ah be keşke katılsaymışım 10k ethereum blue bir ara 5500 dolara satılıyordu Sad
Bunun dışında sürüyle airdrop'a katıldım 10 dolar anca gelmiştir

username001
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
December 05, 2017, 06:55:44 PM

kotu kacirmisiz bunu
KaledeNobet
Full Member

Activity: 182

The future is your Genome

View Profile
December 05, 2017, 07:12:44 PM

Bu airdrop tokenlarının içerisinde neden hep bitcoin ve ethereum ismi geçiyor mantıklı bir açıklaması var mı  Huh Bu arada güzel dağıtmış bu airdrop keşke katılsaymışım.

ParaHerif
Full Member

Activity: 238

View Profile
December 05, 2017, 07:44:25 PM

Bu airdrop tokenlarının içerisinde neden hep bitcoin ve ethereum ismi geçiyor mantıklı bir açıklaması var mı  Huh Bu arada güzel dağıtmış bu airdrop keşke katılsaymışım.
Ethereum blue güzel kazandırdı elinde tutanlara. Bitcoin Red de aynı şekilde fakat ZCashGold hiç duymadım ne kazandırdı kaçtanesi kaça gitti merak ettim bileniniz varsa yazarsa sevinirim. Genelde bu tarz tokenlere rağbet çok oluyor ve kazandırıyor ikiside isim yapmış coin ve altcoinler o yüzden ethereum ve bitcoin isimlerinin yanına renk red white blue veya maden platinum vs vs getirerek yapıyorlar mantıklı bi açıklama olmuştur umarım.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 420

View Profile
December 05, 2017, 07:50:04 PM

Ethereum blue güzel kazandırdı elinde tutanlara. Bitcoin Red de aynı şekilde fakat ZCashGold hiç duymadım ne kazandırdı kaçtanesi kaça gitti merak ettim bileniniz varsa yazarsa sevinirim. Genelde bu tarz tokenlere rağbet çok oluyor ve kazandırıyor ikiside isim yapmış coin ve altcoinler o yüzden ethereum ve bitcoin isimlerinin yanına renk red white blue veya maden platinum vs vs getirerek yapıyorlar mantıklı bi açıklama olmuştur umarım.
zcashgold iyi yükseldi hocam. bana airdroptan gelmediği için ne kadar dağıttılar bilmiyorum ama bir ara 55 cent civarıydı fiyatı.sonra dumpladılar tabi. yakın zamanda 20 centleri gördü yine.

,........
ParaHerif
Full Member

Activity: 238

View Profile
December 05, 2017, 08:03:26 PM

zcashgold iyi yükseldi hocam. bana airdroptan gelmediği için ne kadar dağıttılar bilmiyorum ama bir ara 55 cent civarıydı fiyatı.sonra dumpladılar tabi. yakın zamanda 20 centleri gördü yine.
Hocam "ZCASHC" dediğimiz token mi?. Eğer dediğimiz tokense elimde var 250 tane muhtemelen fiyatı falan bişey bulamadım herhalde aynı tokenler değil ZCASH buda ama gold değil sonunca c var classic diyesim geldi Roll Eyes
kesh.zombie
Full Member

Activity: 420

View Profile
December 05, 2017, 08:06:52 PM

Hocam "ZCASHC" dediğimiz token mi?. Eğer dediğimiz tokense elimde var 250 tane muhtemelen fiyatı falan bişey bulamadım herhalde aynı tokenler değil ZCASH buda ama gold değil sonunca c var classic diyesim geldi Roll Eyes

zcg diye geçiyor hocam benim dediğim. diğerini bilemiyorum.

,........
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 05, 2017, 08:10:04 PM

Konu açıldığında görmemişiz, airdrop a yetişip token gönderilenler iyi kazandılar

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  

Jump to: