Bitcoin Forum
May 14, 2024, 09:06:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Hitbtc deposit problemi  (Read 1458 times)
slmn (OP)
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
October 20, 2017, 01:16:22 AM

Arkadaşlar dün mew cüzdandan hitbtc'ye 4-5 tane token transferi yaptım satış için. İlk 4 tanesi başarıyla gitti. Son olarak trackr(tkr) token gönderecektim ancak hitbtc adresime yansımadı. Yanlış adrese mi gönderdim diye kontrol ettim adres doğru yeterli onayı da almıştı. Ekibe yazdım sabah dönüş yapmışlar sorun olduğunun farkındayız mühendislerimiz inceliyor yakında işlem gerçekleşecek falan yazmışlar.

Sorunun sebebi nedir sizce daha önce başına gelen oldu mu? Bunlar düzeltene kadar tokenin fiyatı düşecek.
1715677619
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715677619
Reply with quote  #2

1715677619
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715677619
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715677619
Reply with quote  #2

1715677619
Report to moderator
rekcahxfb_foundation
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

CrowdWiz

View Profile
October 20, 2017, 01:26:50 AM

bende gup taşımıştım hitbtcye. tokenlerin aktarıldığını etherscan.io dan görebiliyordum ama bir türlü balance a aktarılmadı. bütün gece troll boxtan yazdım herkes bekle dedi gelmedi gece. ama sabah uyandığımda hesabıma yansımıştı. bazen yavaş yansıyor ama illaki yansıyor. 2 kere başıma geldi 2sindede bir sorun çıkmadı.

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

╲╲╲╲╲╲╲╲▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
THE FIRST OF ITS KIND
SELF-GOVERNED ECOSYSTEM

╱╱╱╱╱╱╱╱▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╱╱╱╱╱╱╱╱
JOIN THE ICO - 18th OCTOBER
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╲╲╲╲╲╲╲╲

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

3723esad
Member
**

Activity: 67
Merit: 10

View Profile
October 20, 2017, 01:45:45 AM

Coinexchange'den NTO coin alıp hitbtc'ye yolladım. Birkaç saat geçti hala ulaşmamıştı ki coin fırladı x9 yaptı. Tabi benim NTO'lar hala yok. İki tarafa da mail attım, twitterdan yazdım, foruma topic açtım, trollbox a yazdım ama ne çare! Yattılar paramın üstüne. Üstünden neredeyse 1.5 ay geçti hala elimde değiller. Şimdi de vermesinler zaten aldığım fiyatın 20de biri olmuş

slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
October 20, 2017, 01:52:29 AM

bende gup taşımıştım hitbtcye. tokenlerin aktarıldığını etherscan.io dan görebiliyordum ama bir türlü balance a aktarılmadı. bütün gece troll boxtan yazdım herkes bekle dedi gelmedi gece. ama sabah uyandığımda hesabıma yansımıştı. bazen yavaş yansıyor ama illaki yansıyor. 2 kere başıma geldi 2sindede bir sorun çıkmadı.

Sabah yansısa hadi yine neyse derdim de üzerinden 24 saatten fazla geçti bakalım umarım fiyatı düşmez tokenin.

Coinexchange'den NTO coin alıp hitbtc'ye yolladım. Birkaç saat geçti hala ulaşmamıştı ki coin fırladı x9 yaptı. Tabi benim NTO'lar hala yok. İki tarafa da mail attım, twitterdan yazdım, foruma topic açtım, trollbox a yazdım ama ne çare! Yattılar paramın üstüne. Üstünden neredeyse 1.5 ay geçti hala elimde değiller. Şimdi de vermesinler zaten aldığım fiyatın 20de biri olmuş

Üzerine yatmak nedir hitbtc geri dönüş yapmadı mı hiç? Bana olumlu dönüş yaptılar ama bakalım ne olacak.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 20, 2017, 06:37:54 AM

Hitbtc ile ilgili bir sorum olacak.
hesabım genel her hangi bir coin çekerken sıkıntı yaşarmıyım?
yoksa sadece dolar falanmı çekemiyorum ?
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
October 20, 2017, 08:10:33 AM

Hitbtc ile ilgili bir sorum olacak.
hesabım genel her hangi bir coin çekerken sıkıntı yaşarmıyım?
yoksa sadece dolar falanmı çekemiyorum ?

bu zaman kadar cok hitbtc yi kullandim. hitbtc'de sadece deposit problemleri oluyor genel olarak herkesin şikayeti de zaten bu. ekstra withdraw işlemleri pekcok exchangeden daha hizli diyebilirim fakat deposit cok sıkıntılı. token atarsiniz sistemde gözükmez. etherscan'dan takip ederseniz görürsünüz tokenler gitmiş örnek veriyorum 100+ confirm almiş siz hala hitbtc'ye yansimasini beklersiniz. aradan 1 saat geçer sonra birden hesapta görürsünüz. bide oradan ekstra bi işlem daha gerekiyor tokenleri  wallet'tan exchange kısmına tekrar transfer etmek gerekli ancak o zaman markette görebiliyosunuz. dolar çekim işlemi derken direkt dolar transferi yapamiyoruz bildigim kadariyla. usdt diyorsaniz eğer onuda token gibi düşünün withdraw'da dedigim gibi herhangi bir sıkıntı yaşamadim ben bugune kadar.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
October 20, 2017, 08:28:04 AM

genelde cold walleta gidiyor aldıkları halde sistemde bir gecikme oluyor.
1 güne yansır hesaba.tabii ki dogru adrese gonderdiğinizi farzederek dyoum bunu.
1 güne yansımaz ise supoorta yazın txid ile bilrikte 1birkaç gune cozerler.
başıma sadece 1 kere geldi yansımama olayı.
btcunlimitedx
Member
**

Activity: 60

View Profile
October 20, 2017, 09:00:19 AM

Bazen bakıma alıyoruz diye coin transferlerisi askıya alıyorlar. Bakım dan sonra yansıyacaktır Trackr(tkr) larınız.
CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70

View Profile
October 20, 2017, 10:06:21 AM

günde ortalama 20-30 kez çekim ve yatırım yapıyorum ltc ve diğer coinler suan hiç sıkıntı yaşamadım panelleri çok güzel bana göre. Tokenleri bilmiyorum ne durumda.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 20, 2017, 07:35:14 PM

Kimse sorduğum soruya cevap vermemiş Smiley
Hesabım general ya btc veya altcoin çekimlerinde sıkıntı çıkar mı?
hesabımı onaylatmama gerek var mı diye sormuştum.
Herkes borsanın hızından falan bahsetmiş.
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
October 20, 2017, 07:47:13 PM

Kimse sorduğum soruya cevap vermemiş Smiley
Hesabım general ya btc veya altcoin çekimlerinde sıkıntı çıkar mı?
hesabımı onaylatmama gerek var mı diye sormuştum.
Herkes borsanın hızından falan bahsetmiş.

HitBTC FAQ sayfasından bir alıntı;
https://hitbtc.com/faq/verification

"Verification is needed only for fiat traders. Cryptocurrency operations do not require verification."
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
October 20, 2017, 08:10:01 PM

kripto paralarla islem yaptiginiz surece hitbtc de onay islemi yapmaniza gerek yoktur. sadece fiat depositlerde onay istenir. transfere gelince adres dogruysa eninde sonunda yansir hesaba endise etmenize gerek yok
slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
October 20, 2017, 08:53:23 PM

Üzerinden bir 24 saat daha geçti henüz bir gelişme olmadı bekleyelim bakalım bir 24 saat daha.
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
October 21, 2017, 02:56:42 AM

24 saat uzun bir sure bende depositlerde gecikme yasiyorum bazen bunun nedeni borsa siteleri 20 gibi onay almadan kullanima acmiyor bu da bazen 1-2 saat sure alabiliyor lakin bazen 30 dakikadada hesaba gecebiliyor. hitbtc nin para cekimleri hizli oluyor fakat depositleri diger siteler gibi biraz daha fazla vakit aliyor. 1-2 gun suruyorsa ticket acman gerekebilir.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
October 21, 2017, 04:24:31 AM

Geçen bir koinde 2 borsa arası arbitaj yapayım dedim. % 50 ye yakın kar edecektim güya 😊 Koinleri yolladım 36 saat falan sürdü gelmesi . Gelinceye kadar %20 zarar ettim .

yobit.net is banned from signatures
slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
October 22, 2017, 09:17:58 PM

İşin cılkını çıkardılar valla 4 gün falan oldu sanırım. Destek kısmına tekrar mesaj attım kaç gündür bekletiyorsunuz diye bakalım yarına çözülecek mi mesele. Tokenin fiyatı da düştü bu arada. Abv hitbtc.
3723esad
Member
**

Activity: 67

View Profile
October 22, 2017, 09:42:15 PM
Last edit: October 22, 2017, 10:17:49 PM by 3723esad

Üzerine yatmak nedir hitbtc geri dönüş yapmadı mı hiç? Bana olumlu dönüş yaptılar ama bakalım ne olacak.
[/quote]

Geri dönüşler sistemin otomatik mesajıydı sadece. 11 Eylül tarihinden beri coinlerim yok bugün ile beraber 43 gün oldu, bildiğin üzerine yatmış şerefsizler..
Ha şerefsiz diyorum ama çok sevdiğim bir sitedir hitbtc , böyle de bir çelişki var  Grin

Byakuya
Full Member

Activity: 461
Merit: 112

View Profile
October 22, 2017, 10:14:33 PM
Last edit: October 25, 2017, 01:24:35 AM by Byakuya

Üzerine yatma mevzusu falan olunca korktum ben de dün Hitbtc den poloya 1 ether çektim ama gitmedi etherscan dan baktım out of gas diyor. Bitrexten başka cüzdanıma atarkende benzer bir sorun yaşamıştım destek ekibine yazmıştım sorunu kısa sürede halletmişlerdi inşallah şimdi de sıkıntı çıkmaz.

Edit: Sorun yaşanmadı 3 gün sonra geri geldi Ether
slmn (OP)
Sr. Member

View Profile
October 24, 2017, 08:39:06 PM

Vay arkadaş sen Hitbtcsin ya altı üstü 2 etherlik tokenin üstüne yatmak yakışıyor mu? Sorunun farkındayız çözeceğiz dediler kaç gün oldu dün tekrar supporta yazdım cevap bile vermiyorlar artık.
AzerBaku
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
October 25, 2017, 08:12:47 AM

Arkadaşlar dün mew cüzdandan hitbtc'ye 4-5 tane token transferi yaptım satış için. İlk 4 tanesi başarıyla gitti. Son olarak trackr(tkr) token gönderecektim ancak hitbtc adresime yansımadı. Yanlış adrese mi gönderdim diye kontrol ettim adres doğru yeterli onayı da almıştı. Ekibe yazdım sabah dönüş yapmışlar sorun olduğunun farkındayız mühendislerimiz inceliyor yakında işlem gerçekleşecek falan yazmışlar.

Sorunun sebebi nedir sizce daha önce başına gelen oldu mu? Bunlar düzeltene kadar tokenin fiyatı düşecek.

Aynisi benimde basima geldi merak etme , 48 saati gecmeden hallediyorlar.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: