Bitcoin Forum
June 24, 2024, 03:38:40 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bir Sonraki 100x Düşünceleriniz  (Read 3424 times)
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
October 20, 2017, 08:09:36 AM

esas soru o değil ki zaten, yapar neden yapmasın,saçma sapan bi piyasa,

yapar neden yapmasın,

20 centten waves 6 doalr oldu 1 yıl içinde 30x yaptı,

ether 2 sende 700-800x yaptı.

önemli olan soru senin burda nerede çıktığın,

ben 500 den aldığım ripple ları 800 den sattım, 1 ay sonra 27k idi Smiley

benim maliyetime göre waves 100x yapabilir,yapar da, ama ben 30x de çıtıktan sonra isterse 1000x yapsın.

pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 20, 2017, 08:12:53 AM

herkes sacmasapan şeylerin peşinde.
100X lar 50X lar havalarda ucusuyor.
yatırdıgın paranın X50 olması ne deemk arkadaş.boyle bedava para var mı.
yedirirler mi adama oyle bedava parayı.
yazık cok uzucu aslında bunlar,yuzlerce insan zengin olma hayalleri ile bu kriptoya giriyor %99 sonu husran.

yediriyolar ,

3 ay önce bi bok bilmeden girdim . şu an 10a katlamış durumdayım . ((biraz tecrübeli biri otursaydı benim yerimde ortamın amına koymuştu bu 3 ayda))

ve hala da bi bok bilmiyorum , bi bok bilmeyen adam 10a katlayabiliyosa burda , bilen adamlar anasını sikiyodur ortalığın

itiraf etmek gerekirse forumdan tecrübeli biri , bildiğin tutup havaya fırlattı beni , adam 3 tane tavsiye verdi köşe oldum amk. pek benlik bi olay değildi benim kazancım da , öğreniyorum ben de

sabreden , doğru hareket eden kazanır ; gamlı baykuşluk yapmayın amına koyyım , şundan 2 sene sonra bi ton 100x yapmış coin olacak ortamda .

olmayacak diyen varsa , aha bunlar duruyo burada ; ha biz bilemeyebiliriz , tahmin etmemiş atlayamamış ya da sabredememiş olabiliriz .

ama şöyle tecrübeli (en azından rank olarak) duran adamların saçma sapan konuşması komik oluyo amına koyyım .

biri çıkıp banka faiziyle kıyas yapar , öteki çıkar zengin olma hayaliyle buraya geliyolar der

lan hayırdır ? sen aylık gelir için mi geldin buraya ?

boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
October 20, 2017, 08:15:39 AM

@mhanbosntaci adlı üyemize katılıyorum! Bencede 50x 100x çok uçuk rakamlar. Ama imkansız değil tabii ki. Bu olay 2020 de olmaz ama 2025 de dediğiniz karlar olabilir belki de daha geç olur. Belki daha erken bilinmez.

bu piyasada çok uçuk rakamlar değil hocam yukarıda da yazdım daha yeni 20x yaptı nebl
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
October 20, 2017, 08:17:15 AM

yapar neden yapmasın,

benim maliyetime göre waves 100x yapabilir,yapar da, ama ben 30x de çıtıktan sonra isterse 1000x yapsın.

o X100 yaptı Bu X 50 yaptı.ona bakarsan bitcoin X15565562 yaptı hocam.
once gelen kus solucanı kaptı bitti o işler eskidendi.
şimdi denk gelirde balinalarin giridği coine girersen yani ppumpa denk gelirsen alırsın X5 X10.

bak 3 aydır surunuyor milet.
yaz başı benden gorup arabasıbı satıp altkoinlere giren arkadaşım şimdi o parayla mobylette alamıyor.
cıkın bu hayal dunyasndan artık donun gercek dunyaya.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
October 20, 2017, 08:17:56 AM

yani böyle piyasada kimse x20 yapar yada hiç bişey yapmaz demesin .
neler gördük bugünlere kadar.
x100 kat kat fazlasını da gördük büyük umutlarla girilip büyük zararla çıkanlarıda . Fırsat kolayıp her daim uyanık olmak lazım. her türlü para kazanırsınız
pitipawn
Full Member

View Profile
October 20, 2017, 08:26:03 AM

yapar neden yapmasın,

o X100 yaptı Bu X 50 yaptı.ona bakarsan bitcoin X15565562 yaptı hocam.
once gelen kus solucanı kaptı bitti o işler eskidendi.
şimdi denk gelirde balinalarin giridği coine girersen yani ppumpa denk gelirsen alırsın X5 X10.

bak 3 aydır surunuyor milet.
yaz başı benden gorup arabasıbı satıp altkoinlere giren arkadaşım şimdi o parayla mobylette alamıyor.
cıkın bu hayal dunyasndan artık donun gercek dunyaya.

ya çalıntı hesapsın ya da lobotomi yaptırmışın

peşpeşe fork muhabbetleri + çin gavatlığı şimdi bi daha bi fork muhabbeti olacak

bunlar yüzünden sürünmüyo mu millet ? kapatıp gidek mi amına koyyım , hala kuş kadar değil mi toplam market hacmi ?

3 ayda katlayan bi ton coin olmadı mı ? doğru düzgün coinlere sokaydın arkadaşını

ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
October 20, 2017, 08:54:07 AM

Ne kadar kazandırır bilinmez ama benim favori coinlerimden biri önümüzdeki seneler için musicoin. Şu an için çok yoğun madenciliği yapılıyor ve daha piyasaya ne kadar musicoin çıkacağıda belli değil. Dolayısıyla piyasaya sürekli bir coin girişi oluyor ve fiyatın yükselmesi bir süreliğine zor. Ancak tam tarih belli olmamakla beraber piyasaya sürelen coin durdurulacak ya da çok azaltılacak. Şu an ,geçen haftadaki forktan sonra blok başına düşen ödül azaltıldı.
Bu coin muzisyenler için telif hakkı problemini ortadan kaldırıyor. Muzisyenler teker teker şu anda bu sisteme girmeye başladılar ve sisteme giren müzisyene ait bir şarkı tıklandığında müzisyene bu coin ile ödeme yapılıyor. Bellirli bir miktar olmasında fayda var diye düşünüyorum. Elbette sistem tutmayada bilir. Ancak tutarsa çok kazandıracağı kesin.
Arkadaşlar bu coin uzun vadeli gireyim 1-2 sonra çıkayım diyeceğiniz bir coin değil.
pitipawn
Full Member

View Profile
October 20, 2017, 08:57:52 AM

Ne kadar kazandırır bilinmez ama benim favori coinlerimden biri önümüzdeki seneler için musicoin. Şu an için çok yoğun madenciliği yapılıyor ve daha piyasaya ne kadar musicoin çıkacağıda belli değil. Dolayısıyla piyasaya sürekli bir coin girişi oluyor ve fiyatın yükselmesi bir süreliğine zor. Ancak tam tarih belli olmamakla beraber piyasaya sürelen coin durdurulacak ya da çok azaltılacak. Şu an ,geçen haftadaki forktan sonra blok başına düşen ödül azaltıldı.
Bu coin muzisyenler için telif hakkı problemini ortadan kaldırıyor. Muzisyenler teker teker şu anda bu sisteme girmeye başladılar ve sisteme giren müzisyene ait bir şarkı tıklandığında müzisyene bu coin ile ödeme yapılıyor. Bellirli bir miktar olmasında fayda var diye düşünüyorum. Elbette sistem tutmayada bilir. Ancak tutarsa çok kazandıracağı kesin.
Arkadaşlar bu coin uzun vadeli gireyim 1-2 sonra çıkayım diyeceğiniz bir coin değil.

viberate de aynı işi yapıyo bildiğim kadarıyla hocam  , 3x yaptı ico sonrasında . estonya var bi de arkasında .

daha ziyade itunes gibi bişey olacak anladığım kadarıyla viberate

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 20, 2017, 08:59:57 AM

Güzel bir tsvsiye değerlendirelim bunu, pkei fıyatları nerelerden nerelere geldi şu an alım için uygunmu bıraz detay verırmısınız hocam
LivsUA
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
October 20, 2017, 09:23:15 AM

Monetha en fazla x5 yapar hocam aynı şekilde waves de öyle.
2 3 yıl için size bunları söyleyebilirim. waves 3 doları gördüğü an alım yapmayı düşünüyorum 20 dolarlık bir potansiyeli var

belhanda
Full Member

View Profile
October 20, 2017, 09:47:53 AM

Şu sıralar 100x yapacak coin yok bence. MT.gox tarzı bi olay sonrası düşükten toplanırsa 100x mümkün
tofumachine
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
October 20, 2017, 11:49:12 AM

borsaya giren birinin en büyük şansızlığı ilk girdiğinde çok büyük karlar elde etmesi. bir çok coin pump yiyecek ama ondan önce senin iradeni kıracaklar yerlerde süründürecekler...
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 20, 2017, 12:37:19 PM

mantıken baktığımız da bahsettiğin koinlerin fiyatının bu oranlarda kazandırması için fiyatlarının 0.1 $ altı olması şansını arttırır piyasaya yeni çıkmış olması aynı şekilde şansını arttırır. Ancak böyle bir koine yatırım yapmak hem de yüklü miktarda milli piyango oynamak gibi bir şey elindekinin tümünden de olabilirsin. Örnek en fazla yatırım yapılan icolar dan biri tezos ekip iyi yatırımcılar balinalar ama gel görki daha piyasaya çıkmadan haberler dolanmaya başladı ne olacağı belli değil. Kısaca ne kadar risk o kadar Kazanç. Ama Kazanacağın kadar kaybedebileceğini de unutmaman gerek.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 20, 2017, 12:49:12 PM

diğerlerini bilmem de , monetha yarramın başı 50x yapar , bunu da buraya yazmış olayım , gelir bakarız

Hocam forumda bu kadar argo konuşmanız doğru değil , diğer postlarınızdada ana avrat sövmüşsünüz . Projelere sahiplerine gerizekalı vs. diyoruzda siz iyice coşmuşsunuz . Bu forumu kullandığı bildiğim bayanlarda var.

Katlama konusuna gelelim .

Coinmarketcap'i açın . Yılbaşından bu yana ilk 200 300 de kendisine 10 ile 100 e katlayan tonla coin var .

En ufak bir örnek .

Verge

1 Ocak 2017 Fiyatı

0.000019 $

Güncel Fiyatı

0.004745 $

Kendisini 249 ' A katlamış .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
pitipawn
Full Member

View Profile
October 20, 2017, 01:40:22 PM

diğerlerini bilmem de , monetha yarramın başı 50x yapar , bunu da buraya yazmış olayım , gelir bakarız

Hocam forumda bu kadar argo konuşmanız doğru değil , diğer postlarınızdada ana avrat sövmüşsünüz . Projelere sahiplerine gerizekalı vs. diyoruzda siz iyice coşmuşsunuz . Bu forumu kullandığı bildiğim bayanlarda var.

Katlama konusuna gelelim .

Coinmarketcap'i açın . Yılbaşından bu yana ilk 200 300 de kendisine 10 ile 100 e katlayan tonla coin var .

En ufak bir örnek .

Verge

1 Ocak 2017 Fiyatı

0.000019 $

Güncel Fiyatı

0.004745 $

Kendisini 249 ' A katlamış .

forumu kullanan bayanlara saygılar , 2 msn sahibiyim , bekarım.

hobilerim ; ata binmek , cirit atmak .

yanıyorum yanıyorum , yanıyorum hele

https://www.youtube.com/watch?v=Z9klNWDlauY

Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
October 20, 2017, 01:48:21 PM

Yapar her turlu proj yapabbilirde asil sodu orda kalabilirmi.zencash alayim diyorfum bir gece  once ertesi gun yani dun 4xi zorladi dususe geçti. Dash bu sene harikalar yaratti kalici oldu.neblio dedim ilk ciktiginda piyasaya 4 x yapti ico fitaindan toplamda 20x.hiveden umitliyim aldigimdan beri  2.5x yapti.unifyden ümitliyim  oda 2018de 1 dolari gecicektir bazi bazi ama yukselip dusecek yukselip dusecek cok dusuk fiyattan topliyanlar hep kacacak ama hareket ykl sonu yukari yonlu olacak bana gore.mth bekliyorum bekliyorum.beklemeklede olur umuyorum.vuc diye bi coin var sadece pump coini gun ici 20x yapmisligi var.velhasil biraz takip cokca sans ne yazikki.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
October 20, 2017, 05:22:05 PM

Muhtemelen unify, waves, tezos gibi bir kaç coin bu büyümeyi yakalayabilir. BTC'den daha makul ve mantıklı olan bu projeler bitcoini geçecektir gelecekte. Portföyünüzde yer vermeniz gereken önemli fikirlerden bazıları bunlar.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210

View Profile
October 20, 2017, 06:13:31 PM

100x'in önümüzdeki 3-4 ayda bilinen bi coinden geleceğini sanmıyorum. 1-2 yıl olarak bakarsak belki tezos olabilir.

Ebat
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
October 20, 2017, 06:18:23 PM

Tezos a herkes cok guveniyor , 100x ucuk bi rakam olur ama , 5x i gorebilir , UBQ var takibimde olan , 2 gun once Ledger e de eklendi , 10x yapabilir bence (YTD) .
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
October 20, 2017, 06:26:10 PM

100x yapacak coin arıyorsanız bittrexte en düşük fiyatlı olanlara bakmak gerek, btc bazında artıştan bahsediyorsak! en düşük fiyatlılardan ilk birkaç sayfadakiler dışında nadir artış olabilir. yani mesela ethereum böyle bir şey yapamaz. neden: zaten 5-6m satoshi 100x yapsa 5 btc mi olacak 1 ethereum?! impossible. ama ufak tefekler anlık da olsa 100x yapması kolay çıtırlar...atıyorum whitecoin 400 satoshi olsa ne 40k satoshi olsa ne? zaten alan-satan pek yok  Smiley Wink ya da yine örnek vereyim eboost: 2500 satoshiden 250k satoshiye çıkabilir 30-40k'lardan okutabilirler ki daha önce de oldu bu..ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: