Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:03:10 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 »
  Print  
Author Topic: Arabamı sattım tüm paramı Bitcoine yatırıyorum!  (Read 16313 times)
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 21, 2017, 09:50:11 PM

Güzel bir cesaret örneği göstermişsiniz. Btc 5k'ya düşse 4 bin dolar karınız olur. Ya da şimdi alsanız 6k'dan gold almak için 4 goldu taş çatlasa 2.5-3k dolar civarı satarsınız. Düşünce btc almak daha mantıklı gibi geldi bana.
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
October 21, 2017, 10:55:07 PM

heyecanlanmadan biraz bekle benim tavsiyem 6100 lere dayandı. sonra lan 1 hafta daha bekleseydim şu kadar kazancım olacaktı şeklinde hesaplara girme. hem uzun vade de daha kazanclı olur. 6bin ile 5bin arasında %18 var buyuk bişeydir.
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
October 22, 2017, 03:51:40 AM

Evet bitcoin 6K'nın altına indi 5K'nında altına inmeli ki alım seviyesine gelebilsin. Şimdi biraz aşağı inecek güç topluycak sonra vurucak 7K'ya. Bitcoin'den kimse zarar etmez sen yeterki satma. Yükselmesini bekleyecek kadar zamanın olsa buralardan bile alınır. Olay tamamen senin yatırımının arkasında durman ile alakalı.
Pe55iMySTiC
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

am I back ?

View Profile
October 22, 2017, 05:25:24 AM

Benim arabam 0,5 BTC ediyo amk ... TR'de olsa 1.3 BTC ediyo Sad

BTC 3K $'a asla inmez bence...
zorbit
Full Member

Activity: 218
Merit: 100

View Profile
October 22, 2017, 08:18:01 AM

arabanizi satip şu seviyeden btc almak isabetsiz bir karar bence. forktan sonra düsüse gececek. dusmesini beklemek en mantikli olani.
btcwav
Full Member

Activity: 210
Merit: 103

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile WWW
October 22, 2017, 08:33:05 AM

Mehmet Hamdi bol u izliyorum her  hafta belli miktar alın diyor. Fiyatın kaç olduğuna bakmayın diyor. Bence de paranızı bölün 10’a her hafta aynı gün paranızın miktarı kadar btc alın.

desperado596
Member
**

Activity: 95

View Profile
October 22, 2017, 11:10:24 AM

Bitcoin fork sonrası 2x yapmaz bence ama alt coinlerde yapma ihtimali olan çok. Bence alınabilecek alt coinlerde yatırım yapmak çok daha mantıklı

Katılıyorum. Altcoinlerden saglam olanına yatırıp 3-4 ay bekleyin derim. paranızı 3-5 katina cıkarmanız olasi. tabikide YTD.
schrodingersbitcoin
Member
**

Activity: 121

View Profile
October 22, 2017, 11:12:11 AM

Piyasaya şu an fiat girişi yok. Altcoinler satılıp BTC alınıyor aslında aynı para dönüyor ve BTC etrafında şişiyor.

Bu durumdan zararlı çıkanlar altcoinlere hodl yapanlar oldu.Ancak uzun dönemde zararlarını kapatacaklar çünkü tekrar BTC etrafındaki dönen para (smart money) altcoinlere akacak fork sonrası.

Ben fork sonrası altcoinlerin çok fazla artacağını BTC nin önce düşeceğini sonra sabit ilerleyeceğini düşünüyorum en azından 1 ay boyunca.

Piyasaya fiat girmedikçe çok fazla karlar beklememek lazım, uzun bir dönemdir bear pozisyonundayız bull için Ocak ayını beklemek gerekiyor.

moontimeomg
Jr. Member
*

Activity: 33
Merit: 1

View Profile
October 22, 2017, 11:52:56 AM

BMC marka kamyonetim var, satip bende BMC ( blackmoon coin ) almayi dusunuyorum, isminden dolayi sans getirecegine inaniyorum, bu konu hakkinda ne dusunuyorsunuz? Kazanirsam tekrar sifir bir BMC alirim.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 23, 2017, 09:24:58 AM

Helal olsun . Gözünü karartmışsın ! geç kalmışsın diyenlere kulak asma . Eğer ki uzun vade de tutarım acil paraya ihtiyacım yok dersen elinde ki meblayı 10 parçaya böl . Etkili marketcap ' i yüksek olan tokenlerden kendine güzel bir sepet oluştur 6 ay 1 sene kadar unut . En kötü ihtimalle seneye hem evini almış olursun hem de sıfır bir araban olur . Bol şans sana şimdiden.
idorez
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 0

View Profile
October 23, 2017, 10:42:41 AM

hardfork öncesi tüm altcoinlerin fiyatı düştü. herkes btc'ye yüklendi. altcoine yatırım yapmış olan pek çok kişi zararda. ancak bu fiyatı düşen altcoinlerin çoğu hardfork sonrası uçacak diye öngörülüyor. o nedenle şu an çok kritik bir zaman. yani doğru altcoine yatırım yapıp kısa vadede çok kazanabilirsin. tek yapman gereken yatırım yapacağın altcoinini doğru seçmek. hardfrok öncdesi paranın bir kısmını güvenip inandığın 2-3 farklı altcoine yatırmak bana mantıklı geliyor. ancak ben olsam öyle bi araba parasını da altoinlere yatırmazdım. hele ki ben de senin gibi yeni başlayan birisiyim ve yeni başlayanlar için altcoin piyasası çok tehlikeli. az az başlamak lazım. ne olacağı belli olmaz. 

ben örneğin konuştuğum insanlardan da aldığım tavsiyeler doğrultusunda omg ve qtum'a güveniyorum. bana kalırsa şimdiki değerlerinin 2 katına çıkacaklardır. değerleri artınca da pek tutmayı düşünmüyorum ama satarım herade. olur da fiyatları o kadar çıkmazsa da en kötü ihtimalle daha da düşmeyeceklerine inanıyorum. bakalım göreceğiz. adettendir yazayım, ytd.

diğer yandan btc almak da uzun vadede her türlü iyi kazandıracak. güvenilir çünkü. piyasada bir mala/markaya ne kadar güven duyuluyorsa, fiyatı da onunla doğru orantılı olarak artacaktır. evet bu aralar fiyatı biraz uçuk ama "btc almak için en iyi zaman şu andır" sözüne güveniyorum ben. hardforkta da btc gold geleceğini düşünürsek aslında baya mantıklı şu an btc almak. ama işte o da uzun vadede çok kazandıracak, beklemek gerekiyor.
WeltSchmerz
Newbie
*

Activity: 86

View Profile WWW
October 23, 2017, 10:52:53 AM

Hardfork sonrası btc fiyatının düşeceğini düşünüyorum. Btc almak için biraz beklemekte fayda var.
frnkik
Member
**

Activity: 63

View Profile
October 23, 2017, 11:41:58 AM

Btc'nin 2013 grafiğine bak (aynısı olacağı için değil sadece bak) iki yanlış hamle en büyük pişmanlığın olabilir eğer bu senin için önemli bir hamleyse bir iki yoruma yada bir iki aylık artışa aldanma derim
stompysteve
Hero Member

Activity: 574
Merit: 500

View Profile
October 23, 2017, 02:18:25 PM

Valla büyük risk satıp yapabiliyorsanız helal olsun. Böyle bir işe girişecekseniz, kademeli alım yapın. Parayı katlama hırsıyla, tek seferde alım yapmayın fork öncesinden başlayıp piyasanın seyrine göre ufak ufak toplayın bi yatırım stratejiniz olsun. Düşerse üzülürsünüz, çıkarsa neden almadım diye dövünürsünüz. O yüzden kademeli alış da satış da her zaman zararı minimize eder. Bol kazançlar
overlord_44
Member
**

Activity: 207

...Our goal is being human in the world...

View Profile
October 23, 2017, 04:39:32 PM

keşke geçenlerde 12 bin TL seviyelerindeyken düşünseydiniz. şimdi 20 bin küsür. başka bir fork ta tekrar düşünün artık ne diyeyim - tabi düşerse.

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
Lacivert
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
October 23, 2017, 05:13:19 PM

Ben olsam bekleyip forktan sonra düşük fiyattan alırdım, tabii şahsi fikrim. Yatırım tavsiyesi değil.
TroubleMaker
Sr. Member

Activity: 355
Merit: 250

blockchaintr.net

View Profile WWW
October 23, 2017, 05:23:58 PM

Olm ne kadar rahat insanlarsınız siz ya ahah Cheesy ne bu yatır, 5.5K iyidir muhabbetleri, yazık adama be ! Fork'tan hemen sonra büyük dump gelecek btc'ye. Altcoinler bu kadar düştüyse bunun bir de çıkışı olacak tabi. Altcoinler nasıl çıkacak? Millet Bitcoin'den çıkıp, oralara döndüğü zaman...

Şu başlığa al diye yorum yapanları tek tek ignore edecek insanlar vardır Cheesy Eğer çıkarsa büyük sürpriz olur, gerçekten şaşırırım ama düşerse adamın paraları kim geri getirecek? ilk defa para yatıran insan 3-4 ay beklemeyemeden panik satışını yapar..
CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70

View Profile
October 23, 2017, 05:25:08 PM

Bir bok olmaz al gitsin düşse ne kadar düşecek en fazla 4000$ geriler sonra cıkar btc düşmez yatırım yapan kazanır 1sene sonra mercedes alırsın üstüne paran kalır bende geçen ay satacaktım caydım harcarım parayı diye Cheesy
yakuzabilgic
Member
**

Activity: 81

View Profile
October 23, 2017, 05:26:35 PM

Bence şuan alım için geç kaldınız. Forku bekleyip daha düşük seviyelerden almanız sizin açınızdan daha mantıklı. Forkun bitmesi yaklaştıkça btc düşüşe geçmeye başladı bile.

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April    
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale    
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
October 23, 2017, 11:14:42 PM

BMC marka kamyonetim var, satip bende BMC ( blackmoon coin ) almayi dusunuyorum, isminden dolayi sans getirecegine inaniyorum, bu konu hakkinda ne dusunuyorsunuz? Kazanirsam tekrar sifir bir BMC alirim.

valla hocam en mantıklısı sizin yapacağınız iş olur.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 »
  Print  

Jump to: