Bitcoin Forum
June 22, 2024, 07:12:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Waves Maves Hikaye Ethereum Bitcoin'i Bile Silip Atar  (Read 1870 times)
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 22, 2017, 01:05:41 PM

Farkında mısınız, şu anda eth transferleri düşük gasla bile saniyeler içinde gerçekleşiyor, hem de az buz işlem sayısı değil.
Burada sık sık kripto para dünyasına hala hikaye gözüyle bakan dinazorları eleştiriyoruz, çağa ayak uyduramadıklarından dem vuruyoruz. Bence artık btc dinazorluğu da başladı.
Not: Btc düşmanı falan değilim ama gelişime diğerlerinin gösterdiği  uyumu gösteremediğini de görüyorum. Liderler liderlik etmeden, sadece markalarıyla belirli bir süre iktidarı devam ettirebilirler, eninde sonunda genç ve güçlü biri o iktidarı sallar!
Bu illa eth olacak diye bir kural yok, yarın birileri bambaşka bir teknolojiyle tozu dumana katabilir elbette ama şu anda görünen aday ETH

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
October 22, 2017, 02:18:07 PM

Farkında mısınız, şu anda eth transferleri düşük gasla bile saniyeler içinde gerçekleşiyor, hem de az buz işlem sayısı değil.
Burada sık sık kripto para dünyasına hala hikaye gözüyle bakan dinazorları eleştiriyoruz, çağa ayak uyduramadıklarından dem vuruyoruz. Bence artık btc dinazorluğu da başladı.
Not: Btc düşmanı falan değilim ama gelişime diğerlerinin gösterdiği  uyumu gösteremediğini de görüyorum. Liderler liderlik etmeden, sadece markalarıyla belirli bir süre iktidarı devam ettirebilirler, eninde sonunda genç ve güçlü biri o iktidarı sallar!
Bu illa eth olacak diye bir kural yok, yarın birileri bambaşka bir teknolojiyle tozu dumana katabilir elbette ama şu anda görünen aday ETH
haklı olabilirsiniz hocam. uzun vade için bende sizin gibi düşünüyorum. ama bu 1-2 yılda olacak bi şey değil bence. 5-6 sene sonra göreceğiz.
Ugur7
Newbie
*

Activity: 78
Merit: 0

View Profile
October 22, 2017, 02:33:17 PM

ether zorluk oranıda biraz düştü geçen senede bu zamanlar böyle olmuştu

sonra sabah kaltıgımızda acayip katlamıştı

2018 q1-q2 çok önemli alıp kazıp tutmak gerek ama işte ben malesef tutamıyorum satmak zorundayım illaki bi hareket yapacaktır.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
October 22, 2017, 02:54:55 PM

Wavese hikaye demek şu an için doğru geliyor herkese. Ama ne olacağı belli olmaz beklenen çıkışı henüz yapamadı ancak 25 ekimden sonra yapabilir belki. Ethereum ve bitcoin zaten kıyaslanamaz waves ile. Ama ethereum bitcoini siler yorumuna katılmıyorum. Tamam çok iyi durumda ethereum ama o kadar da değil yani bitcoin varken.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
October 22, 2017, 03:31:44 PM

ethereum yılbaşında 1m satoshiden geldi 15m satoshiye, btc de artınca 300-450 dolar seviyesine çıktı, şu an gidişat 3m satoshiye doğru, elde kalacak btc'nin artışından kaynaklı kâr, onu da dumplamazlarsa tabii... piyasaya çok fazla taze kan (para) lazım yoksa kârı gören çıkıyor.
sanırım artık bu dönemlerden sonra btc geri plana itilecek, her şeyi abarttıkları gibi btc'yi de değersizleştirecek hamleler görebiliriz ki aslında görüyoruz da: 4 ayda 3 fork mu olur!? dominant %60'a dayandı, varsa yoksa btc! bu kadar ön planda olması iyi bir şey değil, btc'nin kendisine de zararlı, etinden sütünden yününden faydalandılar, klon makinesine dönüştürdüler...bir kenara atıp çöp muamelesi yapmazlar umarım, gerçi o zaman da altlara gün doğar, kim bilir???

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
October 22, 2017, 03:57:31 PM

eth yükselecektir. ama bence bu yükseliş yavaş yavaş olacak. Fakat waves ten eth in 2 sene de yaptığı atılımın daha fazlasını bekliyorum.
consar
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
October 22, 2017, 04:10:01 PM

çok teşekkürler ferhancığım bütün bitcoinlerimi satıp ethereum aldım allah senden razı olsun kardeşim.
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
October 23, 2017, 06:24:51 PM

Valla bitcoini bende aşarı gereksiz buluyorum ama senin kadar cüretkar konuşamıyorum eth 30x biraz hayal gibi geliyor ayrıca waves tende ümidim büyük neden hepsi birlikte yükselmesinler ki taraf tutmaya gerek yok
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
October 23, 2017, 07:41:07 PM

ethereum cidden cok iyi bir teklonoji ama bu hacimle btc yi gecmesi mumkun gorunmuyor.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 23, 2017, 08:12:49 PM

4 Gwei ile gönderdim 25 saniye sürdü . Bu güncelleme harika oldu eth'ye .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
mdikmetas
Full Member