Bitcoin Forum
June 25, 2024, 07:26:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Da sie z tego wyzyc.  (Read 3678 times)
kiloHz
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 19
Merit: 0


View Profile
November 17, 2017, 03:40:52 PM
 #41

Ja pracuję na etacie i co miesiąc 10% zarobków inwestuję w BTC. Liczę na to że za kilka lat nie będę żałował.
dodgrad
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1067
Merit: 501



View Profile
November 17, 2017, 08:06:15 PM
 #42

To ja powiem ze napewno bedziesz tego zalowal, btc jest w duzej bance, taki stan wyplaszcza sie dobrych kilka lat ;] trudno powiedziec jaka strate mozesz odnotowac trzymajac btc z tej wysokosci.

.
.7 BTC  WELCOME BONUS!..
███████████████████████████
██████████▀▀▄▄▄▄▄ ▄▀▀██████
█████████▄██████ ████ ▀████
██████▀▀ ▄▄▄▄ ▀▀███▀▄██ ███
████▀   ██████   ▀██████ ██
███ ▄▄▄████████▄▄▄ ██▄▄▄ ██
██ █████▀    ▀█████ ████ ██
██  ▀██        ███▀ ███ ███
██   ▄██▄    ▄██▄   █▀▄████
███ ▄████████████▄ ████████
████▄▀███▀▀▀▀███▀▄█████████
██████▄▄      ▄▄███████████
███████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████▄▄▄█████▄▄▄████████████████████████████████████████████████████
██████████▄█████▄█▄███▄█▄██████████▄██▀▀▀████████████████████████████████████████████████████
██████████████▀████▄████▀██████████████████████████▄█████▄██▄█████▄████▄████▄████▄████████
█████████████████▐█████▌███████████▄█████▀███▀▀████████▀▀▀▀█████▀▀▀██████▀▀███▀▀███████████
██████████████▄████▀████▄██████████████████▄▄▄▄▄███▄▄▄▄█████▄▄▄████████████████████████
████████████████▀█▀███▀█▀██████████▀███████▀█████████▀█████▀██▀█████▀███████████████████████
██████████████████████████████▀▀▀████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████
████████▀▀  ▐█▌  ▀▀████████
██████▄     ▐█▌     ▄██████
████ ▀██▄▄███████▄▄██▀ ████
███    ██▀▀  ▄  ▀▀██    ███
██    ██   ▄███▄   ██    ██
████████  ███████  ████████
██    ██  ▀▀ █ ▀▀  ██    ██
███    ██▄▄ ▀▀▀ ▄▄██    ███
████ ▄██▀▀██████▀▀▀██▄ ████
██████▀     ▐█▌     ▀██████
████████▄▄  ▐█▌  ▄▄████████
███████████████████████████
.
.30+  ALTCOINS AVAILABLE..
dodo070
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 30
Merit: 0


View Profile WWW
November 17, 2017, 10:09:06 PM
 #43

Moim zdaniem warto handlować , ale lepiej mieć stałą pracę jakby nie pykło Wink
Lebinthesky25
Member
**
Offline Offline

Activity: 88
Merit: 10


View Profile
November 17, 2017, 11:02:32 PM
 #44

Kupuj tanio sprzedaj drogo a przede wszystkim hoooodddddllllll
leepek123
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile
November 18, 2017, 12:58:01 PM
 #45

"profesjonalni" traderzy tylko z tego żyją, ale na początku pewnie każdy uwalił kupę kasy zanim się wszystkiego nauczył
dodo070
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 30
Merit: 0


View Profile WWW
November 18, 2017, 03:44:37 PM
 #46

z wszystkim tak jest . Jak chcesz być dobry to musisz poświęcić czas i fundusze żeby później cieszyć się z sukcesu Smiley
mentalny
Member
**
Offline Offline

Activity: 133
Merit: 10


View Profile WWW
November 18, 2017, 03:54:08 PM
 #47

Oczywiście, że się da Smiley Nie mało osób zakupiło sobie domy za krypto. Jeżeli chodzi o traktowanie krypto jako pracy online, to tutaj (oprócz hodlowania i nadzieji na zyski) można:
-Tradować (z jakimś konkretnym kapitałem lub na dźwigni), jednak to jest opcja dla bardziej doświadczonych inwestorów
-Inwestować w kontrakty swap np. na bitmarket
-Masowo brać udział we wszelkiego rodzaju bounty i airdropach. Z reguły nie wymagają dużo czasu, a zwroty dają całkiem spoko (w moim przypadku za poświęcone 20-30 minut nieraz się zdarzało 50-100zł).

Osobiście nigdy bym nie zaryzykował losu swojej rodziny wchodząc full w krypto, chociaż kocham ten świat Wink

raiderosik
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 101



View Profile
November 20, 2017, 08:11:20 AM
 #48

Znam kilka osób które żyją z crypto, a jeszcze więcej któe by mogły odpuscic  normalne biznesy.
Podsumowując trading ( jeżeli nie masz wiedzy znajdz osoby któe cie pokierują za część twoich zarobków - i tak jest sie dużo na plusie)
airdropy/bounty - jak najbardziej na tak - jest to darmowa gotówka czasami bardzo dobra gotówka
Inwestycja w ICO projektów które mają duży potencjał - wiedza i oczytanie potrzebne lub jak przy tradingu osoby które sie na tym znają Wink


kiloHz
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 19
Merit: 0


View Profile
November 20, 2017, 10:10:30 AM
 #49

Podsumowując trading ( jeżeli nie masz wiedzy znajdz osoby któe cie pokierują za część twoich zarobków - i tak jest sie dużo na plusie)

Jako początkujący inwestor chętnie nawiązałbym kontakt z takimi ludźmi...
raiderosik
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 101



View Profile
November 21, 2017, 09:48:23 AM
 #50

zrób sobie mały reasearch na grupach facebookowych. poobserwuj, zobacz kto przypada ci do gustu(nie muszą to być polskie grupy) tam znajdziesz najwiecej osób

lillyann
Member
**
Offline Offline

Activity: 308
Merit: 11


View Profile
December 17, 2017, 10:04:11 AM
 #51

Tak sie zastanawialem czy sa ludzie ktorzy tylko z tego zyja,i sa w stanie zapewnic byt swoim rodzinam przez taka niby prace online.


Wszystko zależy z jakiego poziomu zaczynasz. Ja mam za mało na swoim koncie by mnożyć zysk. Natomiast mam znajomych co żyją w ten sposób Smiley...
Toxias
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 50
Merit: 0


View Profile
December 17, 2017, 02:34:27 PM
 #52

Ja na etacie zarabiam 2,5k zł złożyłem koparkę gpu i kopie na dzień dzisiejszy 6k zł miesięcznie więc pewnie da się z tego żyć ale ja dopiero zaczynam i jeszcze swoich krypto nie wymieniłem bo liczę że wzrosną i zgarnę $
caex
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 824
Merit: 512



View Profile
December 17, 2017, 04:04:14 PM
 #53

Jeśli ludzie żyją z bukmacherki to i z kryptowalut też da się żyć tylko trzeba na spokojnie do tego podchodzić.
lillyann
Member
**
Offline Offline

Activity: 308
Merit: 11


View Profile
December 17, 2017, 06:56:33 PM
 #54

Ja pracuję na etacie i co miesiąc 10% zarobków inwestuję w BTC. Liczę na to że za kilka lat nie będę żałował.

Ja nie mogę sobie na to pozwolić. Też tak bym chciał. Natomiast kupowanie teraz BTC jest dość drogie.
Borin
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 260
Merit: 103



View Profile
December 22, 2017, 10:51:57 PM
 #55

Majac 10k usd na gieldzie mozna sobie  dorobic, ale bez ponad miliona nie liczylbym na szanse przezycia tlyko z krypto. Nie wspominajac juz o problemach ze skarbowka...
raiderosik
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 101



View Profile
December 23, 2017, 01:22:21 PM
 #56

Majac 10k usd na gieldzie mozna sobie  dorobic, ale bez ponad miliona nie liczylbym na szanse przezycia tlyko z krypto. Nie wspominajac juz o problemach ze skarbowka...
Każdy od czegoś zaczyna, Trzeba mieć swiadomość swoich wydatków i zysków i mieć spory zapas aby stać się niezależnym.  Milion dla jednego może wystarczyć na bardzo krótko a drugiemu dać dostatnie życie do końca dni. Proponuje sobie zrobic wlasną kalkulacje co do tego ile potrzebujecie  by żyć na luzie

Borin
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 260
Merit: 103



View Profile
December 24, 2017, 08:59:28 AM
 #57

Teraz byla ladna hossa, to kazdy nawet malym kapitalem zrobil te 100% w miesiac i osiagnal kilka k zysku. Ale to nie bedzie trwalo wiecznie i nie ma co popadac w bycze uniesienie.
TroubleBuddy
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 77
Merit: 4


View Profile
December 24, 2017, 12:16:45 PM
 #58

Jak dla mnie to czysta spekulacja + ewentualna wariacja do przewidzenia jeśli ktoś ogarnia koncept (wprowadzenie np. udoskonaleń niemal zawsze podbija cenę). Nie ma sensu z tego ''żyć'' jeśli nie masz grubej kasy w skarpecie, za duże ryzyko. Decyzje trzeba podejmować na chłodno, a nie pod wpływem ''jakoś trzeba powiązać koniec z końcem''.

Stara, ale sprawdzona metoda na zarobek:

1. Czekasz na pęknięcie bańki i jako takie ustabilizowanie się kursu.
2. Kupujesz ile możesz.
3. Szykujesz się na tanking który może potrwać nawet lata.
4. Sprzedajesz na bańce.

Dlatego najlepiej wkładać większą ilość gotówki w już sprawdzone krypto podczas sezonu ogórkowego. Jak będziesz cierpliwy, zarobisz na mieszkanie bez kredytu. Ale co kto lubi.
wojteks102
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 616
Merit: 251



View Profile
December 24, 2017, 08:44:33 PM
 #59

Osobom, które tak ożywczo wypowiadają się w sposób spekulacyjny zapraszam do utworzenia nowego tematu.
Anatolich
Member
**
Offline Offline

Activity: 574
Merit: 10


View Profile
January 18, 2018, 09:01:22 PM
 #60

Tak. Chciałem połączyć pracę z Internetem, ale zdałem sobie sprawę, że zajmuje to dużo czasu. Teraz po prostu przestałem.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!