Bitcoin Forum
May 06, 2024, 12:33:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [HACKEN] BEYAZ ŞAPKALI HACKER'LAR İÇİN İLK MERKEZSİZ PAZAR  (Read 923 times)
polat90 (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
October 21, 2017, 11:46:40 PM

1714998785
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714998785
Reply with quote  #2

1714998785
Report to moderator
1714998785
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714998785
Reply with quote  #2

1714998785
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 21, 2017, 11:48:18 PM

Güncellemeler için ayrılmıştır.

Konuya sonradan eklemeler olmuş galiba kalan ingilizce kısımları şimdi konuyu açarken farkettim.en kısa sürede türkçeye çevrilecektir
Pe55iMySTiC
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

am I back ?

View Profile
October 22, 2017, 02:27:26 AM

@polat90 hacı çeviriden ayda ne kadar kaldırıyon?
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
October 22, 2017, 08:17:45 AM

işin içinde hacker varsa beyaz sıyah bakmayacan bence Cheesy

neyse ısın sakası amacı ne sımdı bunların. ıyı guzel aldınız yatırım dıyelım yatırımcılar nasıl para kazanacak. ben oyle bırsey goremedım yanı sunu sunu yapacaz sattıgımız tokenlerın fıyatı artacak gıbı bır durum yok. tokenlerı satacaz dıyorsunuz sadece. sonra Cheesy

sanırım sıyah sapkalı hackerlar beyaz sapkalıymıs gıbı ıteleme operasyonu yapıo Cheesy
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 22, 2017, 08:31:07 AM

boş bir proje olmuş bana inandırıcı gelmedi napacakmış bunlar,  emeğine yazık olacak gibi hissettim bro
brainpans
Member
**

Activity: 91
Merit: 10

View Profile
October 22, 2017, 09:16:19 PM

Gördüğüm kadarıyla exploit database tarzında birşeyi yapmaya çalışıyorlar. Sonuçta white hacker'lar sistem açıklarını arayıp, yama yapan guzide arkadaşlardır. Onaylanmamış exploit'leri denemek boşa vakit hatta denim derken elindeki sistemden olabileceğin gibi bir ton dezavantajı var. Ama yineden boş proje, sazan avı gibi geldi  Grin

ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
October 23, 2017, 06:05:57 AM

işin içinde hacker varsa beyaz sıyah bakmayacan bence Cheesy

neyse ısın sakası amacı ne sımdı bunların. ıyı guzel aldınız yatırım dıyelım yatırımcılar nasıl para kazanacak. ben oyle bırsey goremedım yanı sunu sunu yapacaz sattıgımız tokenlerın fıyatı artacak gıbı bır durum yok. tokenlerı satacaz dıyorsunuz sadece. sonra Cheesy

sanırım sıyah sapkalı hackerlar beyaz sapkalıymıs gıbı ıteleme operasyonu yapıo Cheesy

yok hocam öyle deme cok farkediyor. coindash hack olayinda eğer yakından takip ettiyseniz yada en azindan sonrasinda bi yerlerde denk geldiyseniz bu white hat hackerlar efsane çaba harcadi adamlar. adamlar bildiginiz çalinan ethlerin bir kismini daha doğrusu operasyon sonrasinda alabildiklerini alip ilgili adreslere gönderdiler. bi şekilde bu adamlar da lazim piyasadan. önce güvenlik  sonuc olarak öyle düşünmek lazim. ve bu adamlar eğer bu proje ile ilgili kişiler yani bunlarsa gayet mantıklı bir hareket yapiyor olabilirler şuanda ve ben gerçekten destek vermeyi isterim.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
October 23, 2017, 06:34:27 AM

beyaz hackerler konusunda haklısınız kesinlikle lazım ve işilerinin hakklarını veriyorlar.
ama coin piyasanına  girmezler bunların onlarla çok bağlantılı olduğunu düşünmüyorum hackerler kendilerinine şekilde olursa olsun ifşa etmezler. hackerlar kendi egolarını tatmin etmek için bu işi yaparlar iyide kötüsü ben yaptım düşünceleri var nasıl koydum falan filan işte. gidip bir ico yapıp coin çıkarmazlar yada bu olaya dahil olmaz kişisel düşüncem bu.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 23, 2017, 08:32:44 PM

Aslında icolara destek ve güvenlik amaçlı bir proje olsaymış daha işlevsel olurmuş. Şuan ne yapmak istediklerini ben de anlamadım.

unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
October 24, 2017, 06:35:08 AM

Beyaz yakalı hackerleri bir platformda toplayıp, siber saldırılara karşı kalkan görevi görebilecek Blockchain tabanlı bir sistem oluşturma fikri.

Hackerler olmasa bile en azından güvenlik konusunda kendini bir nebze de olsun geliştirmiş bazı insanların dikkatini çekmeyi başarırlarsa tutar bu proje.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
October 24, 2017, 08:00:02 AM

Aslında icolara destek ve güvenlik amaçlı bir proje olsaymış daha işlevsel olurmuş. Şuan ne yapmak istediklerini ben de anlamadım.

bende böyle bişey olması durumunda projeye katılabilirim.
sanırım fon ları koruma amaçlı bir çalışma çıkarıyorlar taas ortaklık yapmışlar bende böyle bir sonuca vardım ama en azından fonların korunması açısından oldukça güzel zaten taas yatırımcısıyım
güvenimi daha da artırdı bu birleşme bakalım kendilerine ve taas etkisi iyi olacak mı ?
özellikle bir fona yapılan bir saldırıyı önlemeleri ve kayıp yaşanmamasını sağlamaları oldukça kaliteli  bir reklam olur Smiley
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
October 24, 2017, 09:42:22 AM

"Her gün blok zincir her yerde olur. Uygulamada siber güvenlik prensiplerinin benimsenmesi ve geliştirilmesi esastır. Aktif bir tüccar ve kriptoazların sahibi olan TaaS, özellikle blok zincir güvenliğine odaklanmıştır.
TaaS ve Hacken arasındaki ortaklık kriptospace güvenlik standartlarını yeniden tanımlamayı amaçlıyor. Fonun veri ve varlıkları için yeni bir güvenlik ve koruma seviyesi oluşturacaktır. TaaS, Hacken Ekosisteminin benimsenmesini teşvik etmek için başkalarını örneklerine uymaya davet ediyor."

TaaS ekibi de dahil olmuş . TaaS ' ın girmiş olduğu projeler genel de geçerli projeler oluyor . Değerlendirilebilir .
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
October 24, 2017, 10:24:43 AM

"Her gün blok zincir her yerde olur. Uygulamada siber güvenlik prensiplerinin benimsenmesi ve geliştirilmesi esastır. Aktif bir tüccar ve kriptoazların sahibi olan TaaS, özellikle blok zincir güvenliğine odaklanmıştır.
TaaS ve Hacken arasındaki ortaklık kriptospace güvenlik standartlarını yeniden tanımlamayı amaçlıyor. Fonun veri ve varlıkları için yeni bir güvenlik ve koruma seviyesi oluşturacaktır. TaaS, Hacken Ekosisteminin benimsenmesini teşvik etmek için başkalarını örneklerine uymaya davet ediyor."

TaaS ekibi de dahil olmuş . TaaS ' ın girmiş olduğu projeler genel de geçerli projeler oluyor . Değerlendirilebilir .

Taas ın destek verdiği işler genelde tutunuyor,sonuçta adamlar yatırım fonu bizim yaptığımız analizlerin araştırmaların  çok çok daha ötesinde incelemeler yapıp bu kararları alıyorlardır diye düşünüyorum. Şu an imzasında olduğum proofsuite projesinde de yatırımları var Taas'ın ve advisor olarak yer alıyorlar. Hem hacken hemde proofsuite ico ve bounty olarak değerlendirilebilir bence.
trcoin
Member
**

Activity: 108
Merit: 14

ROBOTINA

View Profile
October 24, 2017, 11:11:35 AM

gelir modeli ne olacak ve tokenlere niye ihtiyacımız var o kısmını anlamadım.

polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 31, 2017, 07:55:09 PM

ICO başladı arkadaşlar hem hacken.io sitesinde hemde kickico sitesi üzerinden ICO ya katılabilirsiniz

www.hacken.io

https://www.kickico.com/campaigns/35769/hacken#

Toplanan Yatırım Tutarı

ETH : 3237                        BTC : 227

ICO 29 gün boyunca devam edecek

saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
October 31, 2017, 07:58:12 PM

Taas ın destek verdiği işler genelde tutunuyor,sonuçta adamlar yatırım fonu bizim yaptığımız analizlerin araştırmaların  çok çok daha ötesinde incelemeler yapıp bu kararları alıyorlardır diye düşünüyorum. Şu an imzasında olduğum proofsuite projesinde de yatırımları var Taas'ın ve advisor olarak yer alıyorlar. Hem hacken hemde proofsuite ico ve bounty olarak değerlendirilebilir bence.

valla bende öyle düşünüyordum da taas ile ilgili son projeden batirdi yeminle. yaptirdiği tüm karlari soktu içimize.. etherparty'e girmişti taas  bende araştirma yaptim gerçi iyi gibi gözüküyordu fakat taas da girince  dedim tamam giriyorum projeye. 14400 token aldim 4.8 ethere  1 eth'ye 3000 tane aldim yani şimdi 1 eth ye etherdelta'da 10k alabiliyosunuz. 3-3.5x değer  kaybetti proje durduk yere 2 gün içerisinde yani.
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 31, 2017, 08:12:20 PM

Bounty oranlarında güncelleme yapılmış arkadaşlar detaylar linkte :

https://blog.hacken.io/hacken-bounty-campaign-6eaf46f956db
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
November 01, 2017, 01:00:32 AM

Spesifik bir konu üzerinde durulmamış bu yüzden anlayamadım ben konuyu. Kripto sektörü için bir koruma mı biryerde çocuklarınızı koruyacak diyor antivirüs benzeri bişey mi, çok üstü kapalı anlatılmış anons.
SpringfieldM1A
Hero Member

Activity: 966
Merit: 550

View Profile
November 01, 2017, 01:39:57 PM

Sanırım güvenlik sistemleri sadece blockchain teknolojisi kapsamayacak anladığım kadarıyla. Genel bir güvenlik sisteminden bahsediyor. Ki bence öylesi daha iyi olur çünkü daha fazla ilgi çekecektir. Bu tarz projeler piyasaya çıkarken beklentim hep sadece blockchainle sınırlı kalmamasıyla yönündeydi. Hem projenin eli uzun olur hem de blockchain içerisindeki kendisinden beklenen ihtiyacı karşılamış olur.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
November 01, 2017, 04:17:36 PM

büyük beklentim var bunlardan ama açılış btc olarak iyi olsada eth olarak az geldi gibi.
bakalım ne olcak ben hard cap yapar diye düşünüyordum ama yapmayacak  galiba ancak yatrımcısınıda üzeceğini düşünmüyorum kişisel fikrim.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: