Bitcoin Forum
June 29, 2024, 06:14:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Status (SNT) Treni Kalkıyor!!!  (Read 1698 times)
dolaposi
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
October 26, 2017, 03:10:32 AM

Bu Status icoda çok sağlam para toplamıştı değil mi öyle hatırlıyorum. Token miktarı abartılı olanlardan her zaman uzak durmayı tercih ediyorum.
aynenn en fazla parayı toplayan ıcoydu şimdi diplere indi ama hala gelecegı var bence
bravia
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
October 26, 2017, 08:48:10 AM

İlerleyen günlerde biraz dhaa düşüş yaşayabilir. Sadece Status değil diğer altcoinlerde düşüş sağlayacak diye düşünüyorum forktan ötürü bira kaç gün veya hafta bekleyip öyle yatırım yapmayı düşünüyorum.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
October 27, 2017, 03:47:28 AM

İlerleyen günlerde biraz dhaa düşüş yaşayabilir. Sadece Status değil diğer altcoinlerde düşüş sağlayacak diye düşünüyorum forktan ötürü bira kaç gün veya hafta bekleyip öyle yatırım yapmayı düşünüyorum.
Suan hem kendisi artiyor hemde bitcoin artiyor. 550
bitkointr
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
October 27, 2017, 04:49:13 AM

Fiyatı çok düşük olması gerekenden. Katılıyorum.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 27, 2017, 05:31:11 AM

Snt benim icin tam bir hayal kırıklığı 2 kere giriş yaptım 1. si 1150 lerdey di galiba 900 de zararına sattım. sonra 750 lerden aldım 600 lerde sattım Smiley . Düşmez dedikçe düştü aldığım yeri bir daha göremedim. Pek te güvenebileceğim bir yatırım değil simdi girerim 200 olur Smiley . Ama söz 200 olunca gireceğim.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
October 27, 2017, 05:41:19 AM

çok başarılı gelecek vaadeden bir projeydi nerle düştü. düşüş normalde de her altcoin düştüğü gibi bu uçurumdan düştü resmen ico katılanlara para kazandırdır ama yükselişte alanlar özllikle zarar kes yapamayanlar çok zarardalar hem btc hem dolar olarak vurdu. beklenti olan bir coin ama bu sevieyelerden alanları üzmeyeceğini bence kensin
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
October 27, 2017, 06:46:05 AM

Sonunda ICO  fiyatının üzerine çıkabildi . BTC bazında zaten zarardayız ama en azından 3 cent üzerinde tutunsun .

SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
October 27, 2017, 06:52:50 AM

2 gün önce 500 satoshi'den almıştım. 550 otomatik sat talimatı verdim. Gece satmış neyse 10% güzel kar
Piratte
Full Member

View Profile
October 27, 2017, 07:10:29 AM

2 gün önce 500 satoshi'den almıştım. 550 otomatik sat talimatı verdim. Gece satmış neyse 10% güzel kar
570e cikmisti Smiley suan 520 tekrar alabilirsin.
Ethereum Devcon3 sponsor listesinde en ust sirada bulunuyor.
https://ethereumfoundation.org/devcon3/
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
October 27, 2017, 08:22:13 AM

benimde uzun zamandır elimde olan bir coin beklemtim yüksek 10 cent üstüne atmasılazım bence .
projelerini gerçekleştirdiklerinde zaten tam anlamıyla ozman çok değerlenecek bence.
yuzdeyuzmalt
Full Member

View Profile
October 27, 2017, 08:26:58 AM

Sizce hala alım fırsatı devam ediyor mu? Yatırım yapmalıyım sizce bu coine? Alım yapacağım ama önce sizlere bi sormak istedim. 100$ dolar gibi bi alım yapmayı düşünüyorum eğer tren kaçtıysa başka önerebileceğiniz coinler var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
ahgsql
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
October 27, 2017, 08:29:07 AM

tren kalktımı hocam Smiley
Piratte
Full Member

View Profile
October 27, 2017, 08:33:01 AM

Sizce hala alım fırsatı devam ediyor mu? Yatırım yapmalıyım sizce bu coine? Alım yapacağım ama önce sizlere bi sormak istedim. 100$ dolar gibi bi alım yapmayı düşünüyorum eğer tren kaçtıysa başka önerebileceğiniz coinler var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
Alinabilir. 1 ay once gelecek ay olacak devcon3 konferansinda bir surpriz yapacaklarini soylemislerdi ve 200 kadar artmisti. Suan 0.03$ ico fiyatinda, https://blog.status.im/ blog sayfasinda her hafta gelistiriciler yaptiklarini raporluyor ve bugun yeni bir alpha surumu cikti.
yuzdeyuzmalt
Full Member

View Profile
October 27, 2017, 08:39:41 AM

Alinabilir. 1 ay once gelecek ay olacak devcon3 konferansinda bir surpriz yapacaklarini soylemislerdi ve 200 kadar artmisti. Suan 0.03$ ico fiyatinda, https://blog.status.im/ blog sayfasinda her hafta gelistiriciler yaptiklarini raporluyor ve bugun yeni bir alpha surumu cikti.
Çok teşekkür ederim dostum bilgilerin için. Kendime bi sepet hazırlıyorum bu coine sokacağım o sepet içine umarım umduğumuz gibi gider herşey. Zaten fork olatyı yüzündne alt coinlerden bayağı zarar ettim ama hala beklemediyim. Artış muhtemelen olacaktır.
Piratte
Full Member

View Profile
October 27, 2017, 08:42:36 AM

Çok teşekkür ederim dostum bilgilerin için. Kendime bi sepet hazırlıyorum bu coine sokacağım o sepet içine umarım umduğumuz gibi gider herşey. Zaten fork olatyı yüzündne alt coinlerden bayağı zarar ettim ama hala beklemediyim. Artış muhtemelen olacaktır.
Stratis 500 altinda oldugu zamanlarda 400-450 civarini gormustu. Dun 480-520 arasindaydi. Bugun 500-570-515 yapti. Az once 540a cikti yine 525e indi.
yuzdeyuzmalt
Full Member

View Profile
October 27, 2017, 09:08:31 AM

Stratis 500 altinda oldugu zamanlarda 400-450 civarini gormustu. Dun 480-520 arasindaydi. Bugun 500-570-515 yapti. Az once 540a cikti yine 525e indi.
Evet hocam o konuda haklsıın stratis çok oynak benimde dikkatımı çekti. Siz benden bilgilisiniz bu konularda sizce alıp hold yapılabilir mi yoksa al sat için daha mı uygun olur stratis. Bu konu hakkında değerli yorumlarınızı esirgemeyin lütfen
Piratte
Full Member

View Profile
October 27, 2017, 09:34:29 AM
Last edit: October 27, 2017, 09:48:31 AM by Piratte

Evet hocam o konuda haklsıın stratis çok oynak benimde dikkatımı çekti. Siz benden bilgilisiniz bu konularda sizce alıp hold yapılabilir mi yoksa al sat için daha mı uygun olur stratis. Bu konu hakkında değerli yorumlarınızı esirgemeyin lütfen
Proje ethereum'a katki sagladigi icin ordanda biraz destek goruyor ve mobil uygulamasinin cuzdan,exchange,chat ve web browser ozelligi olacak. suan alpha surumde wallet test asamasinda ondan aktif degil. Tamamlandiginda burdan ethereum ve diger tokenler alinip gonderilebilecek. Muhtemelen exchange bolumunde de bir borsa gibi birsey olacak. Zaten proje cok yeni waves icosu 2016 yilinin nisan ayinda olmusken status icosu birkac ay once haziranin 20sinde oldu. Uzun sure tutulabilir. Duzenli olarak guncellemeleri geliyor ve her hafta ne yaptiklarini soyluyorlar. Hakkinda balon haberlerde cikmadi hic, en son sadece bittrexe eklendiginde 3x yapmisti o da 3 ay onceydi. Poloniexe eklenme olasiligi var ozaman 0.10$ i gecebilir.
Ben ileride myetherwallet ve etherdeltanin yerini alabilme potansiyeli oldugunu dusunuyorum.
Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
October 27, 2017, 11:11:34 AM

Myetherwallet in yerini alabilme potansiyeli bile 10 cent in üzerine atmasına sağlayacaktır. Fakat güvenliği konusunda hiç bir şüphe olmaması gerekiyor ilk önce .
internaldr
Full Member

Activity: 378

View Profile
October 27, 2017, 11:37:57 AM

Myetherwallet in yerini alabilme potansiyeli bile 10 cent in üzerine atmasına sağlayacaktır. Fakat güvenliği konusunda hiç bir şüphe olmaması gerekiyor ilk önce .

bende katılıyorum. potansiyeli yüksek bir token.
Piratte
Full Member

View Profile
October 27, 2017, 12:22:09 PM

P2p yani araci bir merkezi sistem kullanmadan sifreli olarak mesajlasma, ethereum ve token aktarimina olanak saglayacak. bitcoin icin olan telefonlarda calisan mycelium walleti gibi. simdilik testnet(buraya gercek ethereum gonderirsen kaybolur,deneyseldir) uzerinde gonderim ve alim yapilabiliyor. Exhange sekmesiyse sadece dugme olarak duruyor ama diger isler bittiginde betaya gecisten sonra en son oraya birseyler yaparlar.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: