Bitcoin Forum
June 23, 2024, 04:06:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: od czego najlepiej zaczac ,jak jestes zupelnie zielony w tym temacie?  (Read 1693 times)
wojteks102
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 616
Merit: 251



View Profile
November 14, 2017, 06:06:07 PM
 #21

Od początku najlepiej zacząć od typowo podstaw czyli Bitcoin i technologia blockchain... Później dopiero warto bawić się w jakiś trading, inwestycje czy poznawanie większej ilości kryptowalut.
Myślę, że warto jest zainteresować się materiałami z kanału youtube Cyfrowej Ekonomii: https://www.youtube.com/user/bitcoinet/
eBitICO
Member
**
Offline Offline

Activity: 151
Merit: 10


View Profile
November 21, 2017, 09:27:24 AM
 #22

Ja też siedzę głównie na youtube. Można się na prawdę wiele nauczyć.
raiderosik
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 101



View Profile
November 21, 2017, 12:21:25 PM
 #23

Od początku najlepiej zacząć od typowo podstaw czyli Bitcoin i technologia blockchain... Później dopiero warto bawić się w jakiś trading, inwestycje czy poznawanie większej ilości kryptowalut.
Myślę, że warto jest zainteresować się materiałami z kanału youtube Cyfrowej Ekonomii: https://www.youtube.com/user/bitcoinet/

Dużo osób niestety rzuca się najpierw na walke o ugranie 1% na tradingu zamiast nauczyć się podstaw jak działa łańcuch i powiązany z nim świat.

Anon
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 53
Merit: 11


View Profile
November 21, 2017, 10:20:31 PM
 #24

Zainwestuj troche kasy za którą nie będziesz bardzo płakał jak ją stracisz. Kup jakąś walute z top 10, czytaj newsy i patrz jak zmienia się kurs. W międzyczasie czytaj jak działa blockchain i na czym się to wszystko opiera.
dodgrad
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1067
Merit: 501



View Profile
December 06, 2017, 08:36:05 PM
 #25

To smutne moze co napisze, lecz nic nie uczy lepiej jak straty Wink)) kazdy chyba tego doswiadczyl  Roll Eyes Roll Eyes

.
.7 BTC  WELCOME BONUS!..
███████████████████████████
██████████▀▀▄▄▄▄▄ ▄▀▀██████
█████████▄██████ ████ ▀████
██████▀▀ ▄▄▄▄ ▀▀███▀▄██ ███
████▀   ██████   ▀██████ ██
███ ▄▄▄████████▄▄▄ ██▄▄▄ ██
██ █████▀    ▀█████ ████ ██
██  ▀██        ███▀ ███ ███
██   ▄██▄    ▄██▄   █▀▄████
███ ▄████████████▄ ████████
████▄▀███▀▀▀▀███▀▄█████████
██████▄▄      ▄▄███████████
███████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████▄▄▄█████▄▄▄████████████████████████████████████████████████████
██████████▄█████▄█▄███▄█▄██████████▄██▀▀▀████████████████████████████████████████████████████
██████████████▀████▄████▀██████████████████████████▄█████▄██▄█████▄████▄████▄████▄████████
█████████████████▐█████▌███████████▄█████▀███▀▀████████▀▀▀▀█████▀▀▀██████▀▀███▀▀███████████
██████████████▄████▀████▄██████████████████▄▄▄▄▄███▄▄▄▄█████▄▄▄████████████████████████
████████████████▀█▀███▀█▀██████████▀███████▀█████████▀█████▀██▀█████▀███████████████████████
██████████████████████████████▀▀▀████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████
████████▀▀  ▐█▌  ▀▀████████
██████▄     ▐█▌     ▄██████
████ ▀██▄▄███████▄▄██▀ ████
███    ██▀▀  ▄  ▀▀██    ███
██    ██   ▄███▄   ██    ██
████████  ███████  ████████
██    ██  ▀▀ █ ▀▀  ██    ██
███    ██▄▄ ▀▀▀ ▄▄██    ███
████ ▄██▀▀██████▀▀▀██▄ ████
██████▀     ▐█▌     ▀██████
████████▄▄  ▐█▌  ▄▄████████
███████████████████████████
.
.30+  ALTCOINS AVAILABLE..
8art33z
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 180
Merit: 103


Vault-Tec ⚡ Senior Engineer


View Profile WWW
December 07, 2017, 07:46:50 AM
 #26

Posłuchaj kryptoraport na YT Smiley Z początku możesz wszystkiego nie rozumieć, ale z czasem będziesz wiedział o co chodzi. Poczytaj także podstawy na bitcoin.pl warto także poczytać o poszczególnych monetach na bithub.pl. Dowiesz się jakie są podstawowe różnice pomiędzy nimi itd.

.:: LepszySerwis.pl - montaż i serwis komputerów, laptopów koparek kryptowalut ::.
ethergeek
Member
**
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 11


View Profile
December 13, 2017, 09:45:46 PM
 #27

Sporo dobrych linków tutaj i mądrych słów - dzięki wszystkim! Smiley
protactinium91
Member
**
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 10


View Profile
December 14, 2017, 09:33:12 AM
 #28

Jakie powinny byc pierwsze kroki nowicjusza ?
Dobrym krokiem na początek jest pobawienie się "kranikami" czyli stronami które rozdają btc za darmo (drobne ilości).
Przykładem może być strona którą mam niżej w podpisie.
Na tej stronie "grasz" w robienie misji i dostajesz za to satoshi (najmniejsza część btc)

New >>> BITCOIN mining Game <<< with real PROFIT! 100 Satoshi register bonus!
lillyann
Member
**
Offline Offline

Activity: 308
Merit: 11


View Profile
December 14, 2017, 02:08:20 PM
 #29

Jakie powinny byc pierwsze kroki nowicjusza ?

A co chcesz tak naprawdę tu robić Smiley? Moim celem jest branie udziału w kampaniach np. podpisu i zbieranie altcoin. Jest to chyba najłatwiejsze na początku...
ethergeek
Member
**
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 11


View Profile
December 14, 2017, 03:34:38 PM
 #30

Jakie powinny byc pierwsze kroki nowicjusza ?
Dobrym krokiem na początek jest pobawienie się "kranikami" czyli stronami które rozdają btc za darmo (drobne ilości).
Przykładem może być strona którą mam niżej w podpisie.
Na tej stronie "grasz" w robienie misji i dostajesz za to satoshi (najmniejsza część btc)

Interesujący ten temat z "kranikami" - może ktos mi wytłomaczyć dlazego jakas strona miałaby rozdawać BTC/ETH za darmo? Chicałbym po prostu zrozumieć w pełni ten mechanizm - jake mają korzysći z rozdawania krypto?
Pilasu
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
December 14, 2017, 07:59:31 PM
 #31

Na stronie faucetu jest dużo reklam. Stąd za każdą odsłonę lub kliknięcie dostają nagrody. Tak jak Ty za odwiedziny faucetu lub wypełnienie captcha

Nic
Pilasu
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
December 14, 2017, 08:01:31 PM
 #32

z darmowej dystrybucji Airdrop można czasem sporo zarobić. Jak widzisz w mojej sygnaturze widnieje deepOnion. Wpadło mi już 10 ooo ONION jeden kosztuje 0.00018 btc więc opłaci się

Nic
lillyann
Member
**
Offline Offline

Activity: 308
Merit: 11


View Profile
December 15, 2017, 03:40:13 PM
 #33

z darmowej dystrybucji Airdrop można czasem sporo zarobić. Jak widzisz w mojej sygnaturze widnieje deepOnion. Wpadło mi już 10 ooo ONION jeden kosztuje 0.00018 btc więc opłaci się

Natrafiłem na wątek gdzie podobna są dowody że projekt DeepOnion to oszustwo...

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2057229.msg20520155#msg20520155
ethergeek
Member
**
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 11


View Profile
December 18, 2017, 09:19:37 AM
 #34

Czyli wygląda mi na to, że "faucets" / kraniki i airdrops to kolejna odsłona akcji "klikaj w linki, zarobisz fortunę"  Grin pomysły stare jak internet, nowe wcielenia, tym razem w krypto.

Tak szczere - jest tu ktoś, kto korzystając z tych rozwiązań zarobił konkretną sumę w rozsądnym horyoncie czasowym? równowartość $500? $1000 w nie dłużej niż miesiąc? Jeśli tak, to jakim nakładem własnym?

Serio, wiem że jak ktoś będzie 8h dziennie klikał w linki to może i coś zarobi na "internetach", ale nie mieści mi sie w głowie idea, w której dostajesz sensowne wynagrodzenie bez dodawania wartości (potocznie zwanej pracą). Staram się mieć umysł otwarty, niemniej interesują mnie rozwiązania z namacalnym poziomem obrotu, które da się sensownie skalować. Krypto jest swego rodzaju jeszcze "niezdobytym lądem" więc różne dziwne rzeczy są możliwe i mogą działać - dlatego pytam.

Na tą chwilę bardziej wiarygodne (czy też realne) jest dla mnie kopanie, spekulacje, tudzież udział w niektórych bounty, niż klikanie w 500 linków za $0,5 dziennie albo czekanie na mannę z nieba (airdrops tak się chyba tłumaczy, nie Wink ).

Toxias
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 50
Merit: 0


View Profile
December 18, 2017, 11:02:28 AM
 #35

Ja zacząłem stawiać pierwsze kroki od wykopków próbnych na jednej karcie graficznej na nicehashu później coraz bardziej zagłębiałem się w temat czytając szukając informacji przeliczałem z what to mine co by mi się opłacało kopać i czym. I bardzo się wkręciłem w to wszystko tak bardzo, że ciągle w tym siedzę i się zagłębiam w blockchainach
Pilasu
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
December 20, 2017, 05:39:47 AM
 #36

z darmowej dystrybucji Airdrop można czasem sporo zarobić. Jak widzisz w mojej sygnaturze widnieje deepOnion. Wpadło mi już 10 ooo ONION jeden kosztuje 0.00018 btc więc opłaci się

Natrafiłem na wątek gdzie podobna są dowody że projekt DeepOnion to oszustwo...

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2057229.msg20520155#msg20520155


Smiley Uwielbiam takie komentarze. Każdy ma swój rozum. Nie wierzysz nie wchodź. A czytałeś do końca ten artykuł czy tylko tytuł? www.deeponion.org/community Jeśli to scam spójrz jak roście społeczność która w to nie wierzy

Nic
raiderosik
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 101



View Profile
December 20, 2017, 08:58:54 AM
 #37

z darmowej dystrybucji Airdrop można czasem sporo zarobić. Jak widzisz w mojej sygnaturze widnieje deepOnion. Wpadło mi już 10 ooo ONION jeden kosztuje 0.00018 btc więc opłaci się

Natrafiłem na wątek gdzie podobna są dowody że projekt DeepOnion to oszustwo...

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2057229.msg20520155#msg20520155


Smiley Uwielbiam takie komentarze. Każdy ma swój rozum. Nie wierzysz nie wchodź. A czytałeś do końca ten artykuł czy tylko tytuł? www.deeponion.org/community Jeśli to scam spójrz jak roście społeczność która w to nie wierzy

No każdy ma swój rozum i każdy powinien sam decydować jak zarabiać. Nikt nikogo nie zmusi i nie przekona. trzeba samemu potestować to co nam podchodzi , jest masa scamów jest też masa  dobrych produktów. kwestia wiedzy , oczytania i szczęscia Wink

Pilasu
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 540
Merit: 265



View Profile
December 21, 2017, 11:34:27 AM
 #38

z darmowej dystrybucji Airdrop można czasem sporo zarobić. Jak widzisz w mojej sygnaturze widnieje deepOnion. Wpadło mi już 10 ooo ONION jeden kosztuje 0.00018 btc więc opłaci się

Natrafiłem na wątek gdzie podobna są dowody że projekt DeepOnion to oszustwo...

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2057229.msg20520155#msg20520155


Smiley Uwielbiam takie komentarze. Każdy ma swój rozum. Nie wierzysz nie wchodź. A czytałeś do końca ten artykuł czy tylko tytuł? www.deeponion.org/community Jeśli to scam spójrz jak roście społeczność która w to nie wierzy

No każdy ma swój rozum i każdy powinien sam decydować jak zarabiać. Nikt nikogo nie zmusi i nie przekona. trzeba samemu potestować to co nam podchodzi , jest masa scamów jest też masa  dobrych produktów. kwestia wiedzy , oczytania i szczęscia Wink


Zgadza się. Bez własnego przekonania nic się nie uda zarobić. A najbardziej uczy się na błędach inwestycyjnych Smiley

Gdyby kogoś inetersował DeepONION zapraszam do śledzenia mojego tematu. W miarę możliwości uaktualniam bieżące informacje cenowe i nie tylko
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2127103.new#new

Nic
nuepix
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile WWW
December 21, 2017, 11:59:17 AM
 #39

Czyli wygląda mi na to, że "faucets" / kraniki i airdrops to kolejna odsłona akcji "klikaj w linki, zarobisz fortunę"  Grin pomysły stare jak internet, nowe wcielenia, tym razem w krypto.

Tak szczere - jest tu ktoś, kto korzystając z tych rozwiązań zarobił konkretną sumę w rozsądnym horyoncie czasowym? równowartość $500? $1000 w nie dłużej niż miesiąc? Jeśli tak, to jakim nakładem własnym?

Serio, wiem że jak ktoś będzie 8h dziennie klikał w linki to może i coś zarobi na "internetach", ale nie mieści mi sie w głowie idea, w której dostajesz sensowne wynagrodzenie bez dodawania wartości (potocznie zwanej pracą). Staram się mieć umysł otwarty, niemniej interesują mnie rozwiązania z namacalnym poziomem obrotu, które da się sensownie skalować. Krypto jest swego rodzaju jeszcze "niezdobytym lądem" więc różne dziwne rzeczy są możliwe i mogą działać - dlatego pytam.

Na tą chwilę bardziej wiarygodne (czy też realne) jest dla mnie kopanie, spekulacje, tudzież udział w niektórych bounty, niż klikanie w 500 linków za $0,5 dziennie albo czekanie na mannę z nieba (airdrops tak się chyba tłumaczy, nie Wink ).



Ja osobiście wydałem swoje oszczędności, kupiłem we wrześniu 15 ETH po £181 za coina i przerzuciłem je z Coinbase na Blockchain Wallet. Nic nie robiłem przez ten czas tylko studiowałem o kryptowalutach i generalnie o Blockchain na YouTube, itd. Nie podpalałem się wzrostami. W tej chwili 1 ETH jest po £624 wiec nie robiąc nic mam ponad £6,5k zysku (czyli jakieś 30k PLN) ale dalej trzymam i sobie leży bo od samego początku potraktowałem to jako inwestycje na długi okres.
W między czasie zacząłem obracać LTC na GDAX a ostatnio odkryłem IQ Option i przerzuciłem tam kasę i z telefonu kupuje i sprzedaje praktycznie codziennie (m.in. XRP, DASH, IOTA itd.). Na giełdzie jako takiej zacząłem z wkładem £500. Fakt trzeba trochę siedzieć, monitorować i czytać na bierząco newsy (jak choćby info z dnia na dzień ze Coinbase odpala Bitcoin Cash wiec wiadomo było ze się wszyscy rzuca i poleci maxymalnie w górę na momencie na wszystkich giełdach itd.. etc..).
caex
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 824
Merit: 512



View Profile
December 21, 2017, 12:13:22 PM
 #40

W tym temacie najważniejsza jest wiedza i jeszcze raz wiedza bez podstaw nie ruszaj tematu.Dużo materiału na temat Bitcoina i pochodnych altów,blockchain,portfeli co z czym jak działa można znaleść na youtube tam też zaczynaj.Nie inwestuj więcej niż możesz stracić.Zanim kupisz dany coin prześwietl go czy to nie przekręt jest tego dużo.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!