Bitcoin Forum
June 20, 2024, 08:19:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: AllSafe coininin 2 günde 55820x yapması ($_$)  (Read 867 times)
3723esad (OP)
Member
**

Activity: 67
Merit: 10

View Profile
October 22, 2017, 07:46:26 PM

Öncelikle bu bir proje analizi vs değildir. Coinmarketcap'da düşük volume olan coinleri incelerken karşıma çıktı ve neden bir sonraki AllSafe benzeri hareketi yapacak coini bulup da yatırım yapmayayım düşüncesiyle bu başlığı açıyorum. Yalnızca 10 dolar atan birisi tam zirvede iken satmışsa 558 bin dolar parası oldu, yalnızca 2 gün içinde. 23 Haziran 2017 tarihinden 25 Haziran 2017 tarihine ne oldu da bu hale geldi, nasıl bir durum coinde böyle bir fırlamaya neden oldu vs bir sürü etken var. Bir çoğunun sebebini bilmiyorum ama grafiği aşağıya paylaşıyorum;

Benim gibi düşük volume sahip coinleri inceleyip, benzer düşüncelere sahip arkadaşları sahaya davet ediyorum  Grin Bu şekilde değeri yerin 7 kat altında gezen ve bambu misali bir gecede metrelerce uzaması ihtimali olan coinleri masaya yatıralım istedim. Bu şekilde olacağını düşündüğünüz, hissettiğiniz coinler var mı?

https://coinmarketcap.com/currencies/allsafe/

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 22, 2017, 07:53:52 PM
Last edit: October 22, 2017, 08:07:36 PM by dannybrown

Valla kardeş böyle şeyler oluyor ama yakalamak ciddi ciddi BÜYÜK şans ister.
coin evreninde böyle bir olaya denk gelmek imkansız olmasada çok zor.
Birde hacim problemi var tabi.
Yükselince elindekileri o fiyattan alacak adam bulamazsan hiç bi işe yaramaz.
Eğer bunları araştıracak bir ekip falan kurulursa bende katılırım seve seve Smiley
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
October 22, 2017, 08:01:43 PM

böyle şeylere denk gelme ihtimalimiz sayısal lotonun bize çıkma ihtimalinden daha düşük bence. hacimsizken pump yiyip satarken hacim oluşmuştur bana göre.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 22, 2017, 08:02:56 PM

10 Dolar atan birisinin 500 bin doları falan yok .

Günlük hacme bakarsanız olayı anlarsınız . Acemice tablo incelemeyi sadece fiyata bakmayı bırakın artık .

Günlük hacmi 142 $ . Yani kazanılan bişey yok . Sahte bir fiyatlandırma . Adam kendi tokenini 1 den almış 55000 den satmıs . Alıcı olmadıgı icin yansıyan fiyata bu olmus . Bu kadar basit .

He volume olan kısımlara gelelim . Geçmis kısma . Oda tamamen grup tarafından yapılmış bir olay . Yani size orda token yedirmezler . Tüm işlemler botlar tarafından anlık yapılır . Pump bitince botlar durur kullanıcılar almaya başlar sonra çöküş gelir . Ulaşabildiği max volum 111k $ . İstesenizde satamazdınız alıcısı belli . Gruplar .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
October 22, 2017, 08:05:48 PM

burda da yüzde 624 binlik bir artış var mesela, hatta 8 satoshiden 250k'ya vurursak yüzde 3 milyondan fazla artış var ama hacime bakıyorsun 3 btc bile yok,

not: eski postlarımdan bulup çıkardım özenle Smiley

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
3723esad (OP)
Member
**

View Profile
October 22, 2017, 08:10:28 PM

Yaklaşık 1 buçuk aydır böyle bir coin arıyorum. Bulduğumu düşünüyordum da headshot atamamışım.. ReeCoin 17 Eylül'de 1 satoshi iken aldım, 19 Eylül'de 6 satoshiye çıktı. Açgözlülük bu ya 6 ya çıkan 5000 e de çıkar dedim satmadım en son 3 satoshide okuttum. Ha şöyle bakınca 2 günde %300 de fena değil ama şimdi keşke 6'ya satsaymışım diyorum.
Sonuç olarak araştırınca bulunuyor illaki. Ekip diyorsan kuralım bir telegram grubu, benzer düşüncedeki arkadaşlarla gerçekten "To The Moon" yapacağını düşündüğümüz coinleri araştırırız, tartışırız  Grin

3723esad (OP)
Member
**

View Profile
October 22, 2017, 08:14:58 PM

Günlük hacme bakarsanız olayı anlarsınız . Acemice tablo incelemeyi sadece fiyata bakmayı bırakın artık .

Günlük hacmi 142 $ . Yani kazanılan bişey yok . Sahte bir fiyatlandırma . Adam kendi tokenini 1 den almış 55000 den satmıs . Alıcı olmadıgı icin yansıyan fiyata bu olmus . Bu kadar basit .

He volume olan kısımlara gelelim . Geçmis kısma . Oda tamamen grup tarafından yapılmış bir olay . Yani size orda token yedirmezler . Tüm işlemler botlar tarafından anlık yapılır . Pump bitince botlar durur kullanıcılar almaya başlar sonra çöküş gelir . Ulaşabildiği max volum 111k $ . İstesenizde satamazdınız alıcısı belli . Gruplar .

x55820 olmasın x100 ünde yakalayalım. Şurada günlük %20 için sevindiğimiz ortamda birkaç tane x100 yakalasak o da yeter
Ütopik mi? Evet. Ama neden olmasın ?

casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
October 22, 2017, 08:21:04 PM

Fake fiyatlandırmaları bırakın bence çok fazla takılıyorsunuz blockfolioda coinmarketcapte  Grin biri insanları heyecanlandırmak için yapmış olabilir kendi hesapları arasında böyle bişey yapmıştır muhtemelen

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
October 22, 2017, 08:21:36 PM

x55820 olmasın x100 ünde yakalayalım. Şurada günlük %20 için sevindiğimiz ortamda birkaç tane x100 yakalasak o da yeter

Airdrop tan falan geliyorsa sıkıntı yok lakin bu tip bir artısı yakalamak isterken elimizdeki 3-5 tende olmak var.
jmalkovich
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
October 22, 2017, 08:26:00 PM

Coinmarketcap takılıyorsunuz madem bi zahmet Volume (24h) kısmına bakın hadi ona bakmadınız markets kısmına girip mevcut borsalara tıklayın Smiley kim neye pumplamış 10$ olmuş 500bin dolar saçmalık alım duvarlarını iyi inceleyin.
Tamam fırsat dünyası ama hayal dünyasında yaşıyorsunuz. Crypto tarihinde btc hesabıyla 55820x yapmış bir coin yok bi tek bela coin var sanırım o da 1000x falan yapmıştı

retail.global

◣  FACEBOOK
◣  TWITTER
◣  TELEGRAM
◣  MEDIUM
3723esad (OP)
Member
**

View Profile
October 22, 2017, 08:32:31 PM

Airdrop tan falan geliyorsa sıkıntı yok lakin bu tip bir artısı yakalamak isterken elimizdeki 3-5 tende olmak var.

Varımızı yoğumuzu yatıralım demiyorum zaten, misal 50 ye katlayacağını düşündüğün 10 coine 10ar dolar yatırmak gayet makul bir rakam. Bu 10 coinden 1 tanesi hedefine ulaşsa diğerlerine bakmaksızın ana parayı 5e katlamış oluyoruz

bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
October 22, 2017, 11:06:42 PM

10 dolardan 1000$ dolar kazanılması için çok yüksek bir projenin presale  de falan denk getirip alacaksın adamlar gidip google ile falan anlaşma yapaca ancak öyle 100x olur
yoksa 2-3 sene beklemeden 10x falan zor.
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
October 22, 2017, 11:15:09 PM

Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
October 23, 2017, 12:53:18 AM

24 saatlik hacmi 99$ allah aşkına bu nedir şakamı
neite99
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
October 23, 2017, 01:06:20 AM

Bilmem kaç x yapmak keşke bu kadar kolay olsaydı arkadaşlar. Bunun gibi bir çok çöp coin var anlık pump yapılan ama alıcı olmadıktan sonra ne işe yarayacak?
Mimar
Sr. Member

Activity: 288

View Profile
October 23, 2017, 01:54:08 AM

10dolarlık alacağın coini satacak adam bulamazsın. zaten bu seviyede yükselişi scam coinin yaratıcısı yapmıştım. kim boş boşuna 10$ bile olsa çöpe atmak isterki. günlük 50$ hacimle coinlerini satmakla uğraş artık

coinin adını mr. robottanmı çalmışlar?
kursattekin
Full Member

Activity: 168

View Profile
October 23, 2017, 04:25:26 AM

demek ki 1btc yatirsaymis konuyu acan kisi, simdi 55820btclik kazanci olacakmis, yazik olmus. beyin bedava  Roll Eyes
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672

View Profile
October 23, 2017, 07:48:03 AM

Dostum sağlam bilgi gelmezse cidden bulmak çok zor böyle coinleri, buldun satın alan olmayabilir o fiyatlardan yani sıkıntı gibi geldi bana pek güvenemiyorum, böyle birden pumplanan coinlere karşı biraz güvensizim
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 23, 2017, 07:53:08 AM

demek ki 1btc yatirsaymis konuyu acan kisi, simdi 55820btclik kazanci olacakmis, yazik olmus. beyin bedava  Roll Eyes

Arkadaşın üstüne çok gitmeyin beyler. Adam daha newbie. Yeni yeni öğreniyor bazı şeyleri. Bugün hacmi öğrendi yarın başka birşeyi öğrenir. Su akar yolunu bulur. Önümüzdeki günlerde bu piyasada işleyen yeni bir dişli çark olur. 🔩

dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
October 23, 2017, 08:16:30 AM

demek ki 1btc yatirsaymis konuyu acan kisi, simdi 55820btclik kazanci olacakmis, yazik olmus. beyin bedava  Roll Eyes

Arkadaşın üstüne çok gitmeyin beyler. Adam daha newbie. Yeni yeni öğreniyor bazı şeyleri. Bugün hacmi öğrendi yarın başka birşeyi öğrenir. Su akar yolunu bulur. Önümüzdeki günlerde bu piyasada işleyen yeni bir dişli çark olur. 🔩

arkadaşlar başlık açanı çok gömmek lazım hacim evet oldukça düşük ama 0,01 btc giren ortalama 10 günde satabilir diye düşünüoyrum grafiğie baktım 15k dolardan dan ortalama bir hacime sahip sahip düşüşe düşüşe hacim yapmış sürekli alttan verekerek satışabilri di Cheesy iyi taraftan da bakmak lazım  Grin
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: