Bitcoin Forum
April 26, 2024, 02:46:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: DAHA ÖZGÜR BİR DÜNYANIN ŞAFAĞI !!!! COİN !!!!  (Read 459 times)
A.ozcan (OP)
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
October 22, 2017, 09:06:40 PM

Merhaba
Sistemle yeni tanışan birisi olmama rağmen benimki ilk görüşte AŞK.Benim için büyük bir ütopyanın başlangıcı.Dünyadaki kurulu para=güç sistemine karşı çıkış.Birçoğunuz bunu belkide sadece para kazanmak için yapıyorsunuz ama , hiçbir para=güç kurumuna hizmet etmeden sadece aramızda yaptığımız alışverişlerle bütün bu global güçlerin tekerine çomak sokuyoruz farkında mısınız.Sizler yeni dünya düzeninin ilk savaşcılarısınız, daha özgür daha bize ait bir dünya için uğraşıyorsunuz belkide bilmeden.Benim gibi düşünüyorsanız fikirlerinizi ve yeni dünya hayallerinizi merak ediyorum.Yazarsanız memnun olurum
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
rekcahxfb_foundation
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

CrowdWiz

View Profile
October 22, 2017, 09:34:39 PM

çok güzel bir sistem ama para babaları yine önceden farketti ve sistemi yönlendirmek için ellerine kozu geçirdiler. Sistemin daha etkin olabilmesi için olabildiğince fazla kişinin elinde olmalı, tekelcilik olmasın sonu.

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

╲╲╲╲╲╲╲╲▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
THE FIRST OF ITS KIND
SELF-GOVERNED ECOSYSTEM

╱╱╱╱╱╱╱╱▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╱╱╱╱╱╱╱╱
JOIN THE ICO - 18th OCTOBER
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╲╲╲╲╲╲╲╲

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

A.ozcan (OP)
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
October 22, 2017, 10:06:54 PM

Kesinlikle tekelcilik konusunda size katılıyorum ve bence burada bir yanlışı düzeltmemiz gerekiyor.düşünün neredeyse 8 yıl önce tanışılan bir özgürlükle benim ancak 3 ay önce ciddi bilgim oldu, ondan önce bu işe yıllarını veren arkadaşlar bir devlet sırrı gibi sakladılar bunu(en azından benim etrafımdakiler).Şimdi para babalarını düzenini yıkmak için hem sistemi daha iyi anlamalı,hemde daha çok kişiye anlatmalıyız ki sadece birilerinin oyun alanı olmaktan çıkartmalıyız
neite99
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
October 23, 2017, 12:53:33 AM

Öncelikle hoş geldiniz diyelim hiç bir şey için geç kalmış değilsiniz bu dünyanın henüz farkında olmayan büyük bir kitle var. Genelde insanlar etrafındakilere anlatmak için heyecanlanır ancak sizin çevreniz saklamayı tercih etmiş şaşırdım Smiley
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
October 23, 2017, 01:44:53 AM

çok güzel bir sistem ama para babaları yine önceden farketti ve sistemi yönlendirmek için ellerine kozu geçirdiler. Sistemin daha etkin olabilmesi için olabildiğince fazla kişinin elinde olmalı, tekelcilik olmasın sonu.
O iş çok zor malesef Smiley Bu yüzdende halka inmesi çok zor.Satoshi bunu corporate ların elinden bizi kurtarmak için yarattı ama yine onların eline düştük tamamıyla diyebilirim.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
October 23, 2017, 06:01:49 AM

yapacak bir şey yok bu durumda . para babaları da lazım  elinizdeki coini hareketlendirmek için gerek bu adamlarda.
burdakileri dediğinşiz gibi hacimsizlikten at koşturuyorlar ellerinde malı kaptırma korkusu yok çünkü ama başka güçlü alıcılarm çıksa öyle indir kaldır yapmak cesaret ister
crimsongoth
Member
**

Activity: 588
Merit: 18

View Profile WWW
October 23, 2017, 06:04:05 AM

Bazı arkadaşların dediği gibi devrim yaratabilecek bir şey olmayacak. Her şey kapitalizmin güdümüne adım adım girecek ve giriyor da. Kendini kandırmamak lazım.
btcwav
Full Member

Activity: 210
Merit: 103

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile WWW
October 23, 2017, 06:24:20 AM

Diğer arkadaşların dediği gibi özgür bir dünya yok. Para babaları spekülatörler mezarcılar hepsinden yeteri kadar var. Büyük düşünmek için çok erken. Senin ki hala ütopya.

sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
October 23, 2017, 07:42:32 AM

%100 özgür diye birşey yok . O bize tanınan kadar özgürlük oluyor. Bu sistemide kontrol eden güçler var malesef.

Risotto
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
October 23, 2017, 01:21:44 PM

ben üretimi herkesçe yapılabilen bir sistemin tekelcilikle son bulacağını düşünmüyorum. sonuçta tekel kavramı üretimi elinde barındırmaktan geçer. bunun mümkün olacağı tek durum çok güçlü bir ülkenin miningin dibine vurması sonuçu piyasanın çökmesidir ki bu durumda bile counter devlet destekli hackerler sisteme müdahale edebilir. her piyasa kendi dengesini oluşturacak güce ve etkene sahiptir. bence endişeleriniz yersiz onlardan kurtulup önünüze bakın
erifubirugen
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

View Profile
November 10, 2017, 03:43:36 PM

Merhaba
Sistemle yeni tanışan birisi olmama rağmen benimki ilk görüşte AŞK.Benim için büyük bir ütopyanın başlangıcı.Dünyadaki kurulu para=güç sistemine karşı çıkış.Birçoğunuz bunu belkide sadece para kazanmak için yapıyorsunuz ama , hiçbir para=güç kurumuna hizmet etmeden sadece aramızda yaptığımız alışverişlerle bütün bu global güçlerin tekerine çomak sokuyoruz farkında mısınız.Sizler yeni dünya düzeninin ilk savaşcılarısınız, daha özgür daha bize ait bir dünya için uğraşıyorsunuz belkide bilmeden.Benim gibi düşünüyorsanız fikirlerinizi ve yeni dünya hayallerinizi merak ediyorum.Yazarsanız memnun olurum

Ben hiç bu açıdan bakmamıştım olaya bugüne kadar. Yeni düzen savaşçıları yakıştırması da çok hoşuma giitti Smiley) Ayrıca gerçekten de coin kullanımı herşeyi şeffaflaşmaya zorladı ve bu yüzden kapanan ya da zarar eden kuruluş ve bankalar ortaya çıktı. Haklısın biz istemeden de dünyaya faydalı oluyoruz, ancak bunu kaçımız farkında? Umarım bu sayı artarak çoğalır.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: