Bitcoin Forum
May 12, 2024, 04:12:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Yeni Coin Projesi  (Read 909 times)
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 25, 2017, 09:51:53 PM

Öncelikle theXcode en azından somut bir adım attığınız için başarılar.

Ben de 5 yıllık yazılımcıyım ama tam olarak vakit ayıramayacağımı düşündüğüm için vaktinizi çalmamak adına katılmıyorum. Bir iki ufak mantığını çözmek adına kodları karıştırdım ama farklı bir şey koymak adına biraz daha fazla zaman ayırarak kafa yormak gerekiyor.

Burada yazılanları okudum ve maalesef klasik Türk zihniyetimiz hiç bir olayda değişmiyor. Hazırcı bir millet olduğumuz için ve hep kısa yoldan zengin olmak istediğimiz için dikkat ederseniz sorular hep aynı (Proje ne? Ico olacak mı? vb.) bir de tabi boklayanlar var, onları da unutmamak lazım. Arkadaşlar proje kesin olsa, Ico belli olsa şu belli olsa, o zaman size niye ihtiyacı olsun ki? Zaten toplamış 15 kişi, yanına belki kalifiye 1-2 kişi daha alıp projelerine devam ederler. Burada benim anladığım, hep beraber bir sinerji oluşturup, çokta kar amacı gütmeyen bir coin yaratarak, topluma bir fayda sağlamak hiçbiri olmazsa işi öğrenmiş olmak.  

Umarım olumsuz yorumlardan daha da fazla güç alarak yolunuza devam edersiniz.

İyi şanslar.
1715530337
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715530337
Reply with quote  #2

1715530337
Report to moderator
1715530337
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715530337
Reply with quote  #2

1715530337
Report to moderator
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
October 25, 2017, 09:56:33 PM

Öncelikle coin projesini kim yapıyor o önemli.Kaç senelik geçmişi var daha önceleri ne yapmış tecrübesi ne?
2 ay önce üye olup ben coin yapıyorum diyen birileri malesef yeterli güven sağlayamaz en azından benim görüşüm bu yönde.

İsterseniz siz de bir tane çıkarabilirsiniz. Bizim meselemiz burada insanlara coin satmak veya pazarlamak değil. Kendini geliştirmek isteyenlerle beraber bir yola çıkmak. Bu piyasa kaç yıllık ki kaç yıllık tecrübemiz olsun. Biz kendimizi geliştirip yol açmayı düşünüyoruz.

Piyasa 6-7 yıldır var Smiley bizde elimizden geldiğince takip ediyoruz ama bana sorsan kendime tecrübesiz derim o kadar yıla rağmen.1-2 aylık adamların özgüveninede hayranım böyle devam mükemmelsiniz.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 25, 2017, 10:00:05 PM

Hayırlara vesile olsun . Türkler üzerinden de güzel projeler ve ekibin olması gerçekten sevindirici bir durum.  Proje açısından da güzel bir yatırım toparlayabilirsiniz detayları ve güvenirliliği sağladığınız taktirde . Projenizde başarılar bol kazançlar .
theXcode (OP)
Member
**

Activity: 137
Merit: 29

View Profile
October 26, 2017, 12:42:01 PM

Öncelikle theXcode en azından somut bir adım attığınız için başarılar.

Ben de 5 yıllık yazılımcıyım ama tam olarak vakit ayıramayacağımı düşündüğüm için vaktinizi çalmamak adına katılmıyorum. Bir iki ufak mantığını çözmek adına kodları karıştırdım ama farklı bir şey koymak adına biraz daha fazla zaman ayırarak kafa yormak gerekiyor.

Burada yazılanları okudum ve maalesef klasik Türk zihniyetimiz hiç bir olayda değişmiyor. Hazırcı bir millet olduğumuz için ve hep kısa yoldan zengin olmak istediğimiz için dikkat ederseniz sorular hep aynı (Proje ne? Ico olacak mı? vb.) bir de tabi boklayanlar var, onları da unutmamak lazım. Arkadaşlar proje kesin olsa, Ico belli olsa şu belli olsa, o zaman size niye ihtiyacı olsun ki? Zaten toplamış 15 kişi, yanına belki kalifiye 1-2 kişi daha alıp projelerine devam ederler. Burada benim anladığım, hep beraber bir sinerji oluşturup, çokta kar amacı gütmeyen bir coin yaratarak, topluma bir fayda sağlamak hiçbiri olmazsa işi öğrenmiş olmak.  

Umarım olumsuz yorumlardan daha da fazla güç alarak yolunuza devam edersiniz.

İyi şanslar.

Teşekkürler. Sizin gibiler sayesinde motivasyonumuz artıyor. Umarım güzel projeler ile faydamız olur...

Öncelikle coin projesini kim yapıyor o önemli.Kaç senelik geçmişi var daha önceleri ne yapmış tecrübesi ne?
2 ay önce üye olup ben coin yapıyorum diyen birileri malesef yeterli güven sağlayamaz en azından benim görüşüm bu yönde.

İsterseniz siz de bir tane çıkarabilirsiniz. Bizim meselemiz burada insanlara coin satmak veya pazarlamak değil. Kendini geliştirmek isteyenlerle beraber bir yola çıkmak. Bu piyasa kaç yıllık ki kaç yıllık tecrübemiz olsun. Biz kendimizi geliştirip yol açmayı düşünüyoruz.

Piyasa 6-7 yıldır var Smiley bizde elimizden geldiğince takip ediyoruz ama bana sorsan kendime tecrübesiz derim o kadar yıla rağmen.1-2 aylık adamların özgüveninede hayranım böyle devam mükemmelsiniz.

Bizim mükemmelliğimiz değil sizin özgüvensizliğiniz maalesef. Tecrübeli olduğumuzu iddia etmedik. Zaten bu alanda birşeyler öğrenmek için adım attığımızı belirttik.
En azından geride durup izlemiyoruz. Ayrıca bizim için önemli olan sonuç değil çabadır. Yinede yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Hayırlara vesile olsun . Türkler üzerinden de güzel projeler ve ekibin olması gerçekten sevindirici bir durum.  Proje açısından da güzel bir yatırım toparlayabilirsiniz detayları ve güvenirliliği sağladığınız taktirde . Projenizde başarılar bol kazançlar .

Hocam bu aşamada yatırımdan ziyade birşeyler öğrenip ilerleme sağlamaya çalışıyoruz. İlerinin altyapısını oluşturma adına bir çaba içerisindeyiz. Takdiriniz için teşekkürler...
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1300

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 26, 2017, 01:25:25 PM

Öncelikle, arkadaş yatırımcı aramadığına göre coinakc gibi tokatçı olma ihtimalini baştan eleyelim.
Bazı insanların şu konuda biraz önyargılı olduğunu düşünüyorum; bir projenin veya çalışmanın "deneysel" olması onun üzerinde ciddiyetle durulmayacağı, disiplinli yürütülmeyeceği anlamını taşımaz, bu konuda ısrarcı olanlara bitcoinin tarihini okumalarını öneririm.
Dikkatimi çekti açıkçası, umarım güzel bir noktaya doğru yol alır.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
NetNeo
Full Member

Activity: 280
Merit: 103

View Profile
October 26, 2017, 02:21:22 PM

Armut piş ağzıma düş mantığından uzak, balığı yemek yerine tutmayı öğrenmek isteyen , girişimci çabanız için öncelikle tebrik ediyorum . Yerli sermaye (beyin) ile girişmiş olduğunuz bu yolda bir Türk olarak kendi adıma sizi tebrik etmek istiyorum.
Allah klavyenize zeval vermesin, yolunuz açık olsun Grin şaka bir yana, bu işi çinliler, ruslar, amerikalılar yaparken güvenilir yada tutacak gözüyle bakıp, yerli olunca neden güvenilmez geliyor onuda anlamış değilim ama ben çin malı yerine türk malını tercih ediyorum Wink

▶▶  BTCitcoin 2  ◀◀    Scalable Bitcoin Fork with instant verified payments
██████████████████████████████
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 26, 2017, 02:36:12 PM

Bence arkadaşın üzerine çok fazla gidilmiş. Coin projemiz var ico yapacaz yada gelin bizi fonlayın dememiş.
Böyle bir projemiz var ekibe katılmak isterseniz iletişime geçin demiş.
Bence bu tarz eleştrileri yapmak için öncelikle arkadaşların ekibi kurmasını , ekibi kurduktan sonra da önümüze getirecekleri projeyi incelemek gerekiyor.
Umarım güzel bir şey çıkar ortaya . Ama şahsi tavsiyemyerli coin çıkarağız diye tamamen yerli düşünmeyin.
Projenin global bir bacağı da muhakkak olsun.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: