Bitcoin Forum
April 27, 2024, 04:48:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: POLONİEX RİSKLİ Mİ ?  (Read 1466 times)
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
January 05, 2018, 02:26:01 AM

whatsapp grubunda konusu geçmişti. hesapta 2fa olmasına rağmen içinden 3 btc süpürülmüş. ticketlara cevap yok. bu da hırsızlığın polonun içinden olduğunu düşündürdü bana.

güvenlik açısından ben bittrexe daha çok güveniyorum. modeme reset bile atsan ip değiştiği için mailden giriş onayı vermen gerekiyor. çekim işlemlerinde yine onay vermelisin yoksa işlem gerçekleşmiyor.
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714193321
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714193321
Reply with quote  #2

1714193321
Report to moderator
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
January 05, 2018, 08:25:20 AM

Geçtiğimiz yıllarda bir dönem kullandığım fakat pek güvenemediğim için tüm paramı çektiğim bir borsadır kendisi. Şu son günlerde biraz Dogecoin almayı düşündüğüm için tekrar mı girsem diye düşündüğüm borsa da olur kendisi. Fakat yorumları görünce ve önceden yaşanmış olayları da bilince pek için ısınmadı.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 05, 2018, 10:12:51 AM

Riskli olabilir ama artık binance gibi farklı borsalar var Polo haladaha devamlılığını sürdüren borsalardan biri.

Şahsen ben artık kullanmıyorum pek fazla. Eskiden olsa en çaplı ve hacimli borsalardan biriydi.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
January 05, 2018, 12:55:52 PM

Hocam arbitraj dışında kullandığım borsadır Poloniex. Yani hamdolsun şimdiye kadar sıkıntı yaşamadım. Genelde altcoinleri Poloniex'den alırım.

Bu demek olmuyorki Poloniex güvenli, harika bir borsadır. Güvenli borsa diye birşey yok. Geçen sene Bitfinex hacklendi, benim içeride 50.000TL değerinde 42BTC'im vardı. (O zamanlar BTC bayağı düşüktü.) Borsa paranın arkasında durmadı, çok kısa bir süre kapalı kaldı sonra geri döndüğünde ise kimseye ödeme yapmadı.

Yani en güvenli olan kendi offline bireysel cüzdanlarınız. Fakat al-sat yapıyorsanız, Altcoinlere sık sık girip çıkıyorsanız mecburen borsa kullanacaksınız. İnşallah böyle birşey birdaha benim başıma gelmez, sizinde hiç başınıza gelmez umarım. Ben yemedim sen ye diyoruz resmen.

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
DByte
Member
**

Activity: 164
Merit: 10

View Profile
January 06, 2018, 02:46:21 PM

Bunlar kadar dandik görmedim, elimdeki ZRX i binance aktarayım dedim ve sonuç " Complete: Error " coin ne hesaba geri geldi ne de gitti, ticket açtık ama benzer sorundan müzdarip insanlar aylardır bekliyor. Umarım geri verirlerde benim yerime hodl yapmış olurlar. Sinir krizi gerçekten, az buz miktarda değildi. Bakalım sonucu ne olacak. Kimseye tavsiye etmiyorum.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: