Bitcoin Forum
May 04, 2024, 11:57:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: ücretsiz btc kazanma siteleri?  (Read 1963 times)
gribalenfeksiyon (OP)
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
October 23, 2017, 06:43:19 PM

hepimiz ücretsiz BTC kazanma siteleri görüyoruz. onlarca site onlarca haber var bu tarz. peki bunların getirisi ve doğruluğu ne derecede? ben çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. ve BTC olarak değil de MBTC gibi farklı ve Çok düşük değerli şeylerle çalışıyorlar. tavuk yetiştirme oyunu da bunlardan biri sanırım ama o biraz farklı para yatırıyorsunuz kullanıcılar üzerinden kazım yapıyor. neyse siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714823822
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714823822
Reply with quote  #2

1714823822
Report to moderator
1714823822
Hero Member
*

Ignore
1714823822
Reply with quote  #2

1714823822
Report to moderator
1714823822
Hero Member
*

Ignore
1714823822
Reply with quote  #2

1714823822
Report to moderator
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
October 23, 2017, 07:08:52 PM

tek tavsiyem zamanını boşuna harcama o sitelerde.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
October 23, 2017, 07:21:44 PM

Hocam hiç bulaşma o işlere ama şu çiftlik muhabbetine bir şey diyemem. Çünkü oradan ciddi paralar kazanan dostlarım var tabi söylediğiniz gibi oraya önce para yatırıyorsunuz sonra 6 ay içerisinde anaparanızı çıkartıyorsunuz sonrada kara geçiyorsunuz fakat siz yinede böyle bir sisteme bulaşmayın. Bizler genelde bahtsız insanlarız biz gireriz sistem çöker, biz gireriz sistem batar. Boşver sen Smiley
CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
October 23, 2017, 08:24:19 PM

Bunlarda tek kazanan ref bakınız senin dediğin olay freebtc co in diye site adam misal 10binden fazla refi var günlük 1000tlden fazla kazanıyordur ama senin 10 refin varsa kurus bile kazanamazsın
gribalenfeksiyon (OP)
Full Member

View Profile
October 23, 2017, 08:29:03 PM

tek tavsiyem zamanını boşuna harcama o sitelerde.

ilk zamanlar dolaşıyordum fakat boş olduğunu anladım ve bıraktım boşa zaman kaybı bence de hocam
gribalenfeksiyon (OP)
Full Member

View Profile
October 23, 2017, 08:31:13 PM

Hocam hiç bulaşma o işlere ama şu çiftlik muhabbetine bir şey diyemem. Çünkü oradan ciddi paralar kazanan dostlarım var tabi söylediğiniz gibi oraya önce para yatırıyorsunuz sonra 6 ay içerisinde anaparanızı çıkartıyorsunuz sonrada kara geçiyorsunuz fakat siz yinede böyle bir sisteme bulaşmayın. Bizler genelde bahtsız insanlarız biz gireriz sistem çöker, biz gireriz sistem batar. Boşver sen Smiley

çiftlik olayında parasını alamayan arkadaşlarım var ve bu yüzden uzak duruyorum ki zaten oraya vereceğim parayı daha mantıklı işlere kullanmayı düşünürüm dediğin gibi bahtsızız bedevileriz bizler Cheesy diğer sitelere bir ara dolaştım onları da bıraktım boşa zaman kaybı hepsi Smiley
gribalenfeksiyon (OP)
Full Member

View Profile
October 23, 2017, 08:32:36 PM

Bunlarda tek kazanan ref bakınız senin dediğin olay freebtc co in diye site adam misal 10binden fazla refi var günlük 1000tlden fazla kazanıyordur ama senin 10 refin varsa kurus bile kazanamazsın

aynen öyle Smiley
teknodunya
Member
**

Activity: 180
Merit: 11

View Profile
October 24, 2017, 06:28:35 AM

Bu işler ile uğraşıp para kazanacağım diye bekleyeceğine aynı zamanı harca makale yaz sat daha çok kazanırsın Grin
santinotr
Member
**

Activity: 126
Merit: 12

View Profile
October 24, 2017, 07:24:55 AM

Bu hayatta satın alamayacağın tek şey zamandır. Sağlık bile iyi beslenme, iyi tedavi ile belirli ölçülerde satın alınabilmektedir. Hal böyleyken şuraya tıkla para kazan buraya dokun para kazan olayları yerine daha yeni filizlenen kripto dünyasına dair çok fazla okursan, çok fazla araştırma yaparsan hayal bile edemeyeceğin paraları 0 sermaye ile kazanabilirsin. 0 sermaye nasıl olacak diyenlere bu sektörün sadece trade - hodl dan ibaret olmadığını hatırlatmak isterim. O yüzden sen boşver bedava btc sitelerini, zamanını daha verimli şeylere harca..
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
October 24, 2017, 07:26:24 AM

Saatte bir 30 dakika bir tıklama usulü kazandıran siteler için vaktini harcadığına değmez. Çok az kazandırıyorlar git trade yap daha iyi kazanırsın ya da sadece bitcoin al paranla daha çok kazanırsın.

bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 24, 2017, 12:39:52 PM

Bu hayatta satın alamayacağın tek şey zamandır. Sağlık bile iyi beslenme, iyi tedavi ile belirli ölçülerde satın alınabilmektedir. Hal böyleyken şuraya tıkla para kazan buraya dokun para kazan olayları yerine daha yeni filizlenen kripto dünyasına dair çok fazla okursan, çok fazla araştırma yaparsan hayal bile edemeyeceğin paraları 0 sermaye ile kazanabilirsin. 0 sermaye nasıl olacak diyenlere bu sektörün sadece trade - hodl dan ibaret olmadığını hatırlatmak isterim. O yüzden sen boşver bedava btc sitelerini, zamanını daha verimli şeylere harca..
Çok doğru bir değerlendirme olmuş, tamamen katılıyorum. Gerçekten de havadan geliyor diye bunlarla vakit harcamak, kripto piyasasında herkesin yapabileceği şekilde nasıl rahatça para kazanılabileceğini öğrenmeyi engellemekten başka bir işe yaramaz.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
gribalenfeksiyon (OP)
Full Member

View Profile
October 25, 2017, 08:46:27 AM

Saatte bir 30 dakika bir tıklama usulü kazandıran siteler için vaktini harcadığına değmez. Çok az kazandırıyorlar git trade yap daha iyi kazanırsın ya da sadece bitcoin al paranla daha çok kazanırsın.

O isler oturdugum yerden para kazanayim len m q diyen adamlarin isi umut yukseks kazanc sifir zaman bol Smiley
gribalenfeksiyon (OP)
Full Member

View Profile
October 25, 2017, 08:47:30 AM

Bu işler ile uğraşıp para kazanacağım diye bekleyeceğine aynı zamanı harca makale yaz sat daha çok kazanırsın Grin
Steemit ten filan mi bahsediyorsunuz hocam
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
October 25, 2017, 10:25:34 AM

zaman kaybıdır. bunlarala uğraşmak yerine bounty ve airdrop'lara yönelmek mantıklıdır.
gribalenfeksiyon (OP)
Full Member

View Profile
October 25, 2017, 12:25:11 PM

zaman kaybıdır. bunlarala uğraşmak yerine bounty ve airdrop'lara yönelmek mantıklıdır.

oraya yönelmiş bulunmaktayım.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
October 25, 2017, 07:23:58 PM

Zamanında freebirco.in de az free bitcoin toplamamıştık. Bugünün parasıyla bir yekün eder sanırım.
Ama bu tarz sitelerin çoğunda bir reklam geliri söz konusu. Reklam gelirinin USD bazında olduğunu düşünürsek getirinin dramatik düşüşü BTCUSD grafiğinin aynası şeklinde ters yönlü olur muhtemelen.
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 26, 2017, 02:20:50 AM

Airdroplar'ın çoğu çöp olsa da kazandıranlar çıkıyor vakti oraya harcamak daha mantıklı. Bu tarz btc veren sitelerle 4-5 sene önce uğraşsaydınız çok iyi kazanırdınız ancak şimdi zaman kaybı.
exotr
Member
**

Activity: 113
Merit: 20

View Profile
October 26, 2017, 07:26:26 PM

Ben çok uğraştım tavsiye etmem ve aldıklarimda oldu ama pek getirisi olmuyor çok zaman öldürüyor ve çok virüs var sitelerde dikkatli olun.
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
October 27, 2017, 08:03:51 AM

harca kardeşim harca. ben ilk üye olduğumda 2014 yıllarında bana da harcama dediler. o zamanlar hiç para yatıracak durumda değildim. haftada 50 - 70 cent aralığında micro çekimler yapıp mutlu oluyordum. ref falan kasıyordum. şimdi cüzdanımın geçmişine baktığımda. $ olarak göterdiği yerde 5.88$ yazıyor. o zamanalr bu arkadaşları dinlemeyip kassaymışım mis gibi birikim yapmış olacaktım. şimdi sana 10 cent 20 cent bi anlama gelmiyor ama 2 sene sonra gelecek Smiley getirisi yıllar sonra oluyor.

ama bozdurma sakın. ₺ $ falan hikaye. biriktir baba biriktir. at exchange'e market payı en yüksek coinlerden al sakla. unut. Wink

For rent...
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
October 27, 2017, 11:44:12 AM

Vakit kaybından bir şey değildir senden referans ister oynama ister tıklama ister bekleme İster yani hepsi birer Vakit kaybı Bence hiç bulaşma daha iyi En azından kendine televizyon izleyerek ailenle vakit gecirerek dışarı dolaşarak daha çok eğlendiren bilirsin
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: