Bitcoin Forum
June 27, 2024, 02:52:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: ' BLA BLA CAR '  (Read 1544 times)
TheSpark
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
October 27, 2017, 11:41:03 AM

hep kullanmayı düşündüm uygulamayı kullanmak cok mantıklı ama bazen de sakat birine denk gelir yolda kafamı açar diye düşünmüyo degilim acıkcası.
osmiumtetroxide
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
November 07, 2017, 11:42:54 AM

cok enteresan bişey gelmedi basıma fakat garip tiplere , özellikle cok konuskan tiplere hazır olun
soyle diyebilirsiniz, nerden geldim bindim ya :S
SacredWarrior
Newbie
*

Activity: 24

View Profile
November 07, 2017, 12:34:31 PM

Cok bos konusan kisiler denk geliyor, onun disinda guzel mali olaraktan
earless1
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
November 24, 2017, 09:58:42 AM

ilk olarak geçen hafta deneyimlediğim olay. kuşadasına iki arkadaş izmirden bulup gittik. gayet iyi bir yolculuktu, sıkıntı yaşamadık. sırt çantaları elde çadır, seyyar sandalyelerle bindik araca, araç klimalı ve hızlıydı hemde gayet makul bir fiyatı vardı. oraya üye olan ve seyahat eden insanların kültür seviyesi ve yaşanmışlıkları baya fazla hemen anlıyorsun. düşünün arabada 5 kişi seyahat ettik ve bu beş kişi ( 2 öğretmen, 2 mühendis ve 1 veteriner )
gayet eğitimli insanlardı. hatta 2 si yurt dışında uzun süre kalmış ve birisi de bu olayı yurt dışında deneyimlemişti
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
November 24, 2017, 12:22:18 PM

1,5 sene  sene once 3 tane bursa uludağda okuyan cocugu istanbuldan eskisehire giderken aldım  Smiley  muhabbet iyiydi illa sana iskender ısmarlıcaz abi bizi evin orda ki kebabcıya kadar götür diyince dayanamadım götürdüm cocuklar sağolsunlar kebabcıya veresiye kebab yazdırdılar . bende zaten az bir ücret talep etmiştim telefonla gorusup ogrenci olduklarını duyunca yardım etmek istedim . yol ücterinde iskonto yaptık.

yedik içitik ayrıldık 5 dk sonra geri kebabcıya donup dayanamayıp tüm hesabı ben ödemiştim . cocuklar 3 gün sonra telefon acıp tşk ettiler bu yetti umarım mezun olmuşlardır .

hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
November 24, 2017, 12:27:41 PM

1,5 sene  sene once 3 tane bursa uludağda okuyan cocugu istanbuldan eskisehire giderken aldım  Smiley  muhabbet iyiydi illa sana iskender ısmarlıcaz abi bizi evin orda ki kebabcıya kadar götür diyince dayanamadım götürdüm cocuklar sağolsunlar kebabcıya veresiye kebab yazdırdılar . bende zaten az bir ücret talep etmiştim telefonla gorusup ogrenci olduklarını duyunca yardım etmek istedim . yol ücterinde iskonto yaptık.

yedik içitik ayrıldık 5 dk sonra geri kebabcıya donup dayanamayıp tüm hesabı ben ödemiştim . cocuklar 3 gün sonra telefon acıp tşk ettiler bu yetti umarım mezun olmuşlardır .

böyle insanların olması ne güzel. ödediğiniz öyle fazla bi para değildir ama güzel bir anı olacak. eminim ben yıllar sonra bile bunu hatırlayacaklar ve bu hatıralar onların hareketlerinde az da olsa etki edecek.
differentsituation
Newbie
*

Activity: 79

View Profile
November 28, 2017, 09:39:40 AM

İlk tecrubemi izmir-istanbul arasi haziran ayinda yasamis oldugum olusum. gayette keyifli bir yolculuk oldugunu soylemeliyim. riski dusunerek yola cikmayin derim zira risk dediginiz seyin olmadığı yer yok. demek istedigim riski başınizin tacı yapmayin,deneyim ve heycani yapin.
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
November 28, 2017, 09:51:17 AM

Arkadaşlar bu uygulamayı kullanan var mı ? Kullanan varsa yaşadığı hikayeler , komik , enteresan olaylar vs . bu konu hakkında konuşalım  Grin

Pek çok kez bla bla car uygulamasını kullandım. Bir seferinde, çok eğlenceli bir çift ile seyahat etme fırsatını yakaladım . Tam kafa dengi insanlardı. Bunun yanında , bir kez de emekli bir asker ile seyahat etmek zorunda kalmıştım ki o yolculuk bitmek bilmedi . Ama her ne olursa olsun , bu uygulamayı kullanmak hem ekonomik hem de eğlenceli oluyor.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
who should follow
Newbie
*

Activity: 71

View Profile
November 28, 2017, 10:51:53 AM

Başına kötü bir iş gelen olmadı sanırım bu zamana kadar ? Yoksa tv lerde görürdük değil mi ? Denemek istiyorum fakat tırsıyorum açıkcası ..
rdy
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
November 28, 2017, 11:50:26 AM

Bir arkadaşım şirketinde satışçı olarak çalışıyor. Satış için şehir dışına gittiği zamanlarda ek gelir sağlıyor Smiley Aylık 700-800 TL kazandığını belirtmişti.
kl01m0
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
November 28, 2017, 02:13:13 PM

Her bayram memlekete giderken es, dost ,sevdigim akrabalara ucretsiz sagladigim hizmetin web tabanlisidir. hos yolda kalani da gorsem guven veriyorsa alir, yolum uzerinde seyahat ediyorsa yardimci olurum.
sahipsiztekne
Member
**

Activity: 110

View Profile
November 28, 2017, 09:22:21 PM

Ben genelde her yere otostopla giden birisiydim ancak evlendikden sonra birde cocuk olunca istanbul izmir arasini daha 5 yildir hic otobus kulllanmadik. Hep bla bla car. 😎😎
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
November 28, 2017, 10:24:01 PM

yanında yolcu arayanlar ıcın muhtesemmm ınanılmaz ınsanlarla tanısabılırsınız

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
canlark
Jr. Member
*

Activity: 94
Merit: 1

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
November 29, 2017, 05:58:17 AM

Daha önce 1-2 defa kullanmıştım. Gerçekten çok güzel oluyor. Çok iyi insanlarla tanışabilirsiniz.

Join Helbiz Mobility System Pre-Sale
● Peer-to-Peer Wheel Rentals ●
 visit: https://www.helbizcoin.io/
Grankk
Newbie
*

Activity: 69

View Profile
November 29, 2017, 09:54:59 AM

Özellikle öğrenciler için güzel bi uygulama olduğunu düşünüyorum. Birde olayın şu yönü var tanımadığın kişiler ile yolculuk yapma keyifli olabilir
marsev2lw
Newbie
*

Activity: 76

View Profile
November 29, 2017, 01:30:00 PM

almanya'da iki defa kullandigim uygulama. kuzeniminse yuzlerce defa kullanmisligi var. turkiye'de kullanilir mi peki? 3 - 5 yil gectikten sonra belki... biz niye bu kadar az guven veren insanlar haline geldik? eskiden kapiyi kilitlemeden yatan insanlarken, yolda yururken canimizdan korkuyoruz artik, birakin bir yabancinin arabasini paylasmayi..
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
November 29, 2017, 06:29:20 PM

Arabam yok ama binbir türlü insan var kötüsüne denk geldikmi bizi arabada keserler. Açıkçası biraz mesafeli davranıyorum böyle şeylere ama 2 kişi tanıdık olursak 2 tanede yolcu alırsak sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Ben tek başıma 4 tane yabancıyı arabama bindirmek istemem açıkçası.
brave77
Member
**

Activity: 154

View Profile
November 29, 2017, 08:36:59 PM

Bunlar devam ediyor mu faaliyete? Kapattıklarına dair bir şey okumuştum ama o belki ofislerini kapatıp yurtdışından idare etme tarzı bir şey olabilir.
tayyip baba
Member
**

Activity: 154

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 29, 2017, 09:03:14 PM

süper bir uygulama daha önce iki kez kullandım bir sorun yaşamadım yaşancağını da düşünmüyorum zaten uygulamasında şöforlerin puanlaması vs mevcut
ona göre seçilebilir.

fa0ti2h
Member
**

Activity: 854
Merit: 20

View Profile
November 30, 2017, 12:39:47 AM

bana hep sanki bu uygulamayı tecavüzcüler kullanıyormş gibi geliyor o yüzden yanaşamıyorum Cheesy:D
tanımadığımız adamlar yani neme lazım ben rezil olacağıma param rezil olsun mantığındayım ben Smiley
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: