Bitcoin Forum
June 17, 2024, 02:30:50 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Toplu Taşıma Araçlarında Yaşadıklarınız  (Read 1105 times)
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
November 08, 2017, 12:19:14 PM

Bir iki kez şiddetli kavgaya şahit oldum bunları saymazsak gayet sıradan geçiyor. Ayırca şöförün sürekli olarak boş gördüğü alanı ciddi merak ediyorum. Smiley
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
November 08, 2017, 12:40:52 PM

Günlük hayatımızda toplu taşımayı yoğun olarak kullanmaktayız ve bu da insanlarla beraber seyahat etmeyi bilmeyi , görgü kurallarına uymamızı gerektirir .
Sizin bu konuda ne düşünüyorsunuz ? Başınızdan geçen sinirlendiğiniz ya da çok eğlendiğiniz böyle bir yolculuk var mı ? Hikayeleri bekliyorum

Benim başıma toplu taşımada çok olaylar gelmişti fakat en kötüsü 24 saatlik bir otobüs yolculuğunda gerçekleşti. Ege bölgesinden doğu anadolu bölgesine seyahat ederken yaşadıklarımı tarif edecek bir kelime bulamıyorum. Yumurta kokusu mu ararsın, saçma sapan müziklere 24 saat katlanmak zorunda olmamı mı ararsın . En kötüsü de Erzurum'dan Ağrı'ya kadar keçilerle seyahat etmekti.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
sinaninkisi
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
November 08, 2017, 01:27:28 PM

bir gün bende uzun bir seyyahattteydim yol aşşağı yukarı 12 saat sürüyordu. yolculuk esnasındada genel olarak pek uyuyabildigim söylenemez. neyse bir kitap almıştım yolda okurum diye. otobüs hareket etti kitap okumaya başladım yan koltuğum boştu. 1.5 saat sonra yan koltuğun sahibi araca bindi. oturdu yanıma yaşlı bir adamdı. neyse aradan 10 dakika geçti ben kitap okumaya devam ederken kalkti ve ışığı kapattı. kendi tarafını değil benim tarafımı kapatmıştı. bende tuttum geri açtım. o yine kalkıp tekrar kapattı. ben yine açtım 1-2 dakika sonra tam kapatıyordu ki elinden tuttum. neden sormadan böyle bir şey yapıyorsun dedim. rica etsen kapatırdım ama böyle bir şeyden sonra yolculuk boyunca acık olacak dedim. itirazin varsa mola yerinde konuşalım dedim Smiley ve inatla o ışığı açık tuttum yol boyunca

trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
November 09, 2017, 12:20:30 AM

Üniversite de okurken başıma gelmişti bir şey. Bir gün akşam yurduma giderken dolmuşa bindim. Oturacak yer yoktu ve şoförde arkaya doğru ileleyin diye bağırdı. Arka dörtlüde 4 tane kız oturuyordu. Ve dörtlü koltuğun önünde 1 tane tekli ve bir tane 2'li koltuk vardı ben arasına girmek zorunda kaldım. Ve o koltuklarda da kızlar vardı. Yani 7 kız arasında kaldım.  Smiley Neyse konuya geleyim.. Otobüsün tıklım tıklım olduğu bir an vardı.. Herkesin bir yeri bir başkasıyla temas halinde. bir anda arkadan kalçama biri dokundu. Kafamı çevirdim sanki hiçbir şey yokmuş gibi duruyolardı. Bende kızlar var arkamda diye rahattım güya Smiley Kızlar tam fordçu çıktı Smiley . Durup durup biri elliyordu arkamdan ve artık dayanamadım bağırdım.. "Yeter be kızlar ellenmedik yerimş bırakmadınız" dedim. Ama içimden gülüyorum Smiley Herkes bir anda dönüp bakmaya başladı. Ama ben hala kzılara söyleniyorum. Nasıl utandılar anlatamam size hepsi kıpkırmızı oldu. Kış zamanıydı da. hepsi inecekleri yerden birkaç durak önce indi.. Rezil oldular Smiley Smiley
Erayakarsu
Member
**

Activity: 110
Merit: 11

View Profile
November 09, 2017, 05:35:20 AM

Metrobuse her bindigimde kendimi kirletilmis hissediyorum 😂😂😂

by24
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
November 09, 2017, 01:41:03 PM

Metrobüs şöförü telefonda eşiyle kavga ediyodu. Eşine bak durağa dalıcam deli etme adamı diye bağırınca durduğu ilk durakta ön kapı full inmiştik Smiley
ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
November 09, 2017, 08:35:30 PM

bursa da metroyla okula giderken bir adam oturduğu koltuktan aniden düştü ve yere yığıldı kimse ne olduğunu anlamayıp yerinden kalkmadılar neyse ben direk adamın yanına gittim su felan attım adamın üstüne nabzına baktım normaldi sonra makinistle konuşmak için tuşa bastım makiniste dedim bir adam aniden yere yığıldı ne yapalım diye makinistin verdiği cevap şu diğer istasyonda adamı kapının önüne koyun dedi.Tabikide öyle bir şey yapmadık adamın yanına gittim etraftan da millet adamın etrafına çullanmıştı herkes adamı kaldırdık oturttuk adam biraz kendine gelmeye başladı hastaneye götürelim mi dedik hastaneye gidiyorum dedi zaten öyle bir olay yaşamıştım makinistin cevabı beni baya bi şaşırtmıştı .

CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
November 09, 2017, 08:45:12 PM

29 D beşiktaş otobüsüne binmiştim bilirsiniz ist. olanlar. Şöför yeniymiş sahile bu yoldanmı gidiyorduk diye soru sormustu bana.  Huh Huh Huh Grin
PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
November 17, 2017, 09:19:05 AM

Ayakta yolculuk yaparken polis var deyip hemen çömerdik Cheesy polisi geçince tekrar kalkardık dolmuş deyince aklıma hep bu geliyor
Nboramir
Sr. Member

Activity: 538
Merit: 250

View Profile
November 17, 2017, 12:14:07 PM

Devir kötü kolla g.tü müydü o söz tam olarak bilemiyorum ama toplu taşımalar bu sözün söylendiği yerler olmalı. Lan erkek olduğumuz halde elimizi arkamızdan çekemiyoruz birisi yaslayacak diye Cheesy Berberlerde yaşananlara benzer sürtüşmelerin tavanda olduğu ortamlardan Smiley
BliitzCrank
Newbie
*

Activity: 71
Merit: 0

View Profile
November 21, 2017, 08:48:25 PM

En nefret ettiğim şey otobüs / minibüs veyahut herneyse dolu olmasına rağmen hala bir kaç kişi almaya çalışmak milleti iyicene sıkıştırıyolar sonra milletin nefesi falan yüzümüze geliyor bu olay beni tilt ediyor. Adamada bişey diyemion sabahları özellikle tam bir işkence oluyor.
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
November 21, 2017, 08:52:58 PM

benim başıma bu güne kadar birşey gelmedi açıkcası. sadece anlamadığım neden şoförün toplu taşıma araçlarını bir türlü dolmadığını düşüncesi. arabada nefes alacak yer yok adam arkada boş yer var arkaya gidin diyor yolcularla kavga ediyor.
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
November 21, 2017, 08:59:10 PM

söförün bitmek bilmeyen yolcu alma isteği eminim herkesin ortak sorunu haline geldi. ilginçtir tepki dahi gösterilmesini istemiyorlar direk kavgaya dönüşüyor olay.
Arizona
Full Member

Activity: 264

View Profile
November 22, 2017, 01:40:33 PM

Dörtlü koltukta oturuyordum otobüs tıklım tıklım gidiyordu. Karşımda ters koltukta oturan bayanda terslik sezdim şöförde sert kullanıyordu zaten bayan kusmaya başladı ayaklarıma ve kotuma geldi iğrenç gündü aklımdan hiç çıkmaz  Smiley
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
November 22, 2017, 02:00:13 PM

Istanbul da metrobuste sıkış tepiş bir durumda kapı yanında gençler yaşlılara yer vermiyordu telefona bakıyorlardı dayanamadım kızdım sonrasında diğer yolcularda bana katılınca gençler inmek zorunda kaldı.
hudutf3
Newbie
*

Activity: 75

View Profile
November 22, 2017, 02:02:04 PM

minibuse banyo taburesi koyup bir yolcusunu daha rahat ettirmeye calisan ince dusunceli soforlerimizden feyz alinmalidir. bir guzel davranis da ankara halkina aittir.kontrol noktalarindan gecerken,soforun ayaktaki yolculardan hocam bi cokebilir miyiz ricasini kirmaz, topluca tehlike gecene kadar sessizce comelip beklerler ve hersey eski haline dondugunde ise sofor kibar bir sekilde tesekkur eder yolcularina.yuzunuzde hafif bir tebessum, iciniz simsicak inersiniz o minibusten.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
November 23, 2017, 09:36:36 AM

havasızlık ve turşu gşibi yolculuk artık istanbulda hergün yaşanan olaylar ve arada kavga çıkmasıda cabası.

XxX
darkblue1
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
December 12, 2017, 02:17:44 PM

hergün semtler arası,kıtalar arası seyahet eden biri olarak türlü olaylarla karşılaşıyoruz tabi. ben özellikle yüksek sesle cep telefonu ile konuşan,hayatını 50 kişilik otobuse aktaranlara ifritim, arkaya ilerlemeyen,boşlukları doldurmayanlara da ayrıca kılım
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
December 12, 2017, 05:25:16 PM

Şoförün tıklım tıklım doldurması ve trafiği görünce çök diye bağırıp tüm halkın itiraz etmeden çökmesi diyorum  Cheesy
macit
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
December 12, 2017, 05:26:50 PM

Abi en nefret ettiğim olay otobüste iğne atsan yere düşmez arkaya doğru ilerleyelim diyorlar sinir krizine giriyorum o laftan sonra.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: