Bitcoin Forum
June 05, 2024, 10:40:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Dünyanın en zengin Arap'ından #Bitcoin yorumu  (Read 2486 times)
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
October 27, 2017, 05:41:12 PM

Bu tarz insanlar otoritelerden güç alan insanlar bundan dolayı bitcoinin bir otorite altında olmamasının bitcoin in sonu olacağını söylüyorlar.Bence bildiği bir şey yok sadece karalama.
Katılıyorum görüşünüze, adam alışık prens olmaya herkes önünde eğiliyor, geçtiği yollarda saygı duruşuna geçiyorlar. Otoriteyi birebir yaşayan biri neticede,  Otoriteye bağımlı olmayan ve bir merkezden yönetilmeyen, anonim  bir dijital paraya nasıl sıcak baksın. Adamın doğasında yok böyle bir düşünce tarzı.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
October 27, 2017, 08:28:55 PM

Yukarıda söylendiği gibi bitcoinin kontrol altına alınmasının çok zor olacağının açık olmasından dolayı bitcoin'e karşı çıkıyor bu herifler ama eminim bitcoin biraz tökezlesin fiyatı düşsün direk alım yapar bu adamlar jp morgan örneğinde gördüğümüz gibi.
DaRuGa
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
October 27, 2017, 09:23:39 PM

o güvendiğiniz petrolde elbet bitecek sınırsız değil. O zaman ahkam kesmeyi bırakırsın prens efendi
TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
October 27, 2017, 09:40:36 PM

Bitcoin'in hiçbir zaman patlamayacağını garanti edemeyiz tabi ki.Ama ben Bitcoin'in böyle gelişirken kolay kolay öyle bir duruma düşeceğini sanmıyorum açıkçası.
blablablabla
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile WWW
October 27, 2017, 09:41:59 PM

Petrolden kazandıklarının birazcığı Bitcoindedir bence bu prens abinin de etrafa çaktırmamak için arada böyle konuşmalar yapmaktadır. Onca parayı nerde değerlendirecek sepette vardır Bitcoin.
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
October 28, 2017, 01:26:08 PM

Anlaşılan bu şahıs da criptoyu radarına almış. Yakın zamanda en fazla bitkoine sahip kişiler sıralamasında görürseniz şaşırmayın.
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
October 28, 2017, 05:15:17 PM

ya bu araplara güvenmeyin.Hicbir vizyonları yok hicbir bilgileri yok sırf paraları var diye konusabiliyorlar.Bu bitcoin yorumunu umursamıyorum bile isterse en dogru bilgiyi verse de parayla olmaz bu işler.git de bişiler ogren sonra yorum yap arap efendi !!!

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
October 28, 2017, 06:18:20 PM

İyi iyi, böyle dingiller konuştukça bitcoinin reklamı yapılmış oluyor. Reklamın kötüsü olmaz, keşke biraz daha çok konuşsa, hatta diğer arap şeyhleride konuşsa. Konuşsunlar ki btc biraz düşüp sağlam bir düzeltme yaparak yoluna devam etsin. Bu çılgın yükselişte bize bir destek oluştursa...
1600kva
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
October 28, 2017, 06:40:26 PM

bak yemin ederim adam bitcoin çok güzel falan diyecek diye korktum. bu petrol zengini beyinsizler övüyorsa bir sıkıntı vardır diyecektim ki adam kendine yakışanı söylemiş.
bak 2 senede nereden nereye gelmiş bitcoin almadık şirket olarak diye hayıflanacağına hala patlayacak bilmem ne! bitcoin günün birinde patlayabilir bu yalan değil ama bunu iyi okuyup istifade etmek yerine karalamak vizyonsuzluktur.
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
October 28, 2017, 07:06:48 PM

Bu gibi adamların Bitcoin'e karşı olmasının sebebi Bitcoin'in gücü zenginden alıp halka geri vermesidir. Bitcoin sayesinde daha önce zenginliği aklından geçiremeyecek bir çok halktan insan zengin oldu. Ezelden beri zengin olan bazı insanların ise bu durum kanına dokunuyor tabi ki.

ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
October 28, 2017, 11:26:28 PM

Bitcoin böyle değerine değer katarken arkasından havlayanlar çok olur adamın tüm işi dolarla tabikide kötüleyecek.Bitcoine ciddi bir rakip çıkmadığı sürece uçmaya devam edecektir.Ciddi bir rakibin çıkmasıda bi 5-10 seneyi bulur gibi geliyor.

neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 28, 2017, 11:38:13 PM

Ne oldu dolar babası tutuştun sanırım Smiley Treni kaçırdım diyemiyor da mantıklı değil falan diyor neyse daha yüksekten alırsın günü gelince Smiley
batturkey
Full Member

Activity: 336

The World’s First Blockchain Core

View Profile
October 29, 2017, 04:45:33 PM

Araplarin bir kismi desteklerken bir kismida karsi cikan aciklamalar yapiyor bu manipulasyon degilde nedir. Kimse bitcoin hakkinda gercek dusuncesini soylemiyor yoksa olumsuz aciklamalari anlamiyorum BTC kendini gereginden fazla kere kanitladi.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 29, 2017, 05:35:17 PM

Diyemez mi, böyle konularda nedense herkes savunmaya geçiyor, illa çok güzel bende aldım yatırım yapacağım şeklinde konuşması mı gerek.  Smiley Aklı yatmamıştır sevmemiştir zaten kendine göre düzeni var çalışmaları var kafası almamışsa ne demesini bekliyordunuz. Haberi kim yazmış bilmiyorum treni kaçırmış demişler adam sayılı zengin arasındaymış çok üzüldüğünü sanmıyorum.
kaysersozee
Full Member

Activity: 367

View Profile WWW
October 29, 2017, 06:29:26 PM

Açıkça söylemiş işte, anlayamadım diye. Adam twitter'ın bile para basacağını anlayıp bir sürü hisse almış bitcoini öngörememiş. Böyle bir adam normal birinin torunu olsa kesin sefalet çekerdi. Olan paralarla hisse alıp para kazanmak kolay tabi. 

ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
October 29, 2017, 07:30:41 PM

Bu adam istesede bitcoine yatırım yapamazdı. Adamın ufak çaplı yatırım hacmi bile bitcoine büyük bir ivme kazandırmak için yeterdi. Bırakın yatırımı, yatırım yapacağının söylentisi bile bitcoine ciddi değer artışı sağlardı. Bundan dolayı kendi yatırım oranına göre ufak miktarlarda çaktırmadan alması gerekirdi ki bununlada uğraşmaz.
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
October 30, 2017, 04:34:17 PM

Babadan zengin olanların ortak sorunu çoğu zekasını zorlamıyor
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
October 30, 2017, 05:03:21 PM

Açıkça söylemiş adam anlayamadım olayı diye ama bir yatırım yapsayı bitcoin bi anda yukarı fırlardı
ekolet
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
October 30, 2017, 05:09:40 PM

"Bence Enron’a benziyor."

Mal.
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
October 31, 2017, 11:18:59 AM

Adamın ziki dassagı denk, parası var diye laf yapıyor işte. Bitcoin şöle olur böyle biter diye laf yapacağına yatırım yap boş yapma.

Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: