Bitcoin Forum
May 22, 2024, 02:44:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: seni aldatan eski sevgiliye hala aşık olma durumu  (Read 1515 times)
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
November 01, 2017, 01:07:24 AM

o aşk değildir bence. unutamamışlık vardır illa ki ama belki de takıntı olmuş da olabilir. hırs yapmak da olabilir. belki de kendinle ilgili bir derdin vardır ona kafa yorarken farkında olmadan kendin ile ilgili bir duruma da takmış olabilirsin. tek tavsiyem herkesin yeri doldurulur deyip yeni olan şeylere konsantre olmak. yeni hobi yeni arkadaşlar yeni yerler vb...
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
November 01, 2017, 02:21:20 AM

Bilimsel olarak yaşadığın durum bir travma. Bu 6 ay kadar sürüyor.Bu süre içerisinde kendini başka alanlarda meşkul etmelisin.Bu tarz bir durum yaşadığında beynin hormonel yapısı bozuluyor ve başka biri gibi davranmaya başlıyorsun..Aşk aynı uyuşturucu kullanmak gibi birşey,beynin kimyasal dengesini bozuyor ve saçma hareketler yaptırıyor.6-8 ay sonra inan bana içinde bulunduğun durum sana çok saçma gelecek.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
November 01, 2017, 10:36:27 AM

anaa , kadın forumcu

sayın arkadaşlar , acaip derin söylemleriniz , böyle 'çok acaip' tecrübelere dayanan ciddi zırvalarınız bittiyse --

ablacım sen çocuğun bi fotoğrafını atıyosun bana , peşine de 2-3 tane sana normal gelen ya da romantik bulduğun anınızı anlatıyosun .

oğlanla bir taşak geçiyorum , bir gırgır yapıyorum üstüne

artık ne zaman aklına gelirse sadece kahkaha atar moda giriyo oluyosun .

bas bana 5x yapıcam         https://www.youtube.com/watch?v=aFPvKGL69kE

herkes katil olmuş , herkes deli yürek , alayınızın flaş tvdeki çakır abi koysun amına ; dram filmine dönmüş ortam ibneler

itinayla takip ediyorum seni ne zaman moralim bozulsa canım sıkılsa birkaç yorumunu okuyup kahkaha atıyorum Smiley

bu aşk acısı çeken arkadaş hiç uğraşma pitipawn ı takip et kendine gelirsin . ne sevgilin aklına gelir ne aldatılmışlığın ha hala gelirse 3 5 küfredersin kendine gelirsin  Grin
Nboramir
Sr. Member

Activity: 538
Merit: 250

View Profile
November 01, 2017, 11:03:35 AM

Arkadas yuh hakaret edenler olmus resmen Cheesy unutamıyorsa yapacak bir şey yok. Zamana bırakacak elinde sonunda unutulur, sonuçta her zaman daha iyisi çıkar insanın karsısına
zenfon6
Member
**

Activity: 148
Merit: 10

View Profile WWW
November 02, 2017, 07:31:27 AM

gönül ister ki hayatından çıkan kalbinden de çıksın ancak bazen bu kadar kolay olmuyor.. tavsiyelerinizi bekliyorum :/

çivi çiviyi söker kardeşim başka çaren yok..en kestirme yolu yeni bir sevgili adayı bulman ...olmuyorsa boş zamanlarında aklını kurcalayacak ilgini başka yöne çekecek şeyler de bulabilirsin..sosyal olman lazım birde ..içine kapanma..yeni insanlar arkadaşlar edinmeye çalış..seyahet edebiliyorsan başka bi şehre git gez toz biraz yeni yerler gör..yeni  yerler gördükçe keşfettikçe enerjin tazelenecek..özellikle daha önce gitmediğin bir yere gidip doğa yürüyüşü yapabilirsin..zamanla içindeki alev soğuyup sönecek..

PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
November 02, 2017, 05:31:22 PM

Aldatılmak kötü bişey ama sürekli şüphecilik olur tekrar sevebilirsin beraber olabilirsin fakat yalnız kaldığında acaba ne yapıyor tekrar mı aldatıyor diye sürekli kendini yer durursun buda ilerisi için sıkıntılı psikolojik anlamda
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
November 02, 2017, 06:07:49 PM

gönül ister ki hayatından çıkan kalbinden de çıksın ancak bazen bu kadar kolay olmuyor.. tavsiyelerinizi bekliyorum :/

Ben bir kez affettim başka erkekle konuşmuştu bir daha da böyle bir hata yapmadı çocukluğuna verdim o zamanlar küçüktük. Başkasıyla ilişki yaşamış ise hele yatmış ise sen robot değilsin dostum o yüzden bırak o kızı.

edit: arkadaş erkek değilmiş kızmış. geçmiş olsun. affet olsun bitsin.
fyraa1996
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
November 02, 2017, 06:52:59 PM

Aldatildiktan sonra duygularının değişmesi gerekiyor aslında. Saçma bi durum bence . Birkaç gün üzülürsun  hatta depresyona girebilirsin ama kesinlikle aklından cikarirsin.  Diğer türlü aşık olma hissinin devam etmesi akıl almaz bir durum
erifubirugen
Member
**

Activity: 350

View Profile
November 04, 2017, 06:56:50 PM

Kesinlikle vazgeçilmeli! Ama bu bir anda olabilecek bir şey de değil. Çok sevip dayanamıyorsan gidip barışıyorsun ama illa ki kısa bir zaman içinde büyük patlamalarla iyice kötüye gidiyor işler ve gerçek anlamda ayrılık burada başlamış oluyor. Unutamayıp yüzüne vurdukça bu yaptığını olaylar büyüyerek devam eder ve sonunda saygısızlık düzeyine geçip ilişki bitiyor..
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
November 04, 2017, 07:30:53 PM

Her seferi büyük faciayla biten 2. Deneyimlere hiç gerek yok

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
Bagcec
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
November 05, 2017, 03:06:51 PM

Saçmalıktan başka birşey değil
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
December 12, 2017, 05:58:40 PM

Yeni sulara yelken açmak lazım, başkalarına yönelmezsen hep aklında o kalır.kafanı dağıtmak için yeni ortamlar yeni insanlarla tanış derim.
mavican99
Newbie
*

Activity: 24

View Profile
December 12, 2017, 07:02:56 PM

kardeşım yapcak bırşey yok onune bakcaksın kımseye de kucuk duşme guclu dur !
ST39
Member
**

Activity: 167

View Profile
December 12, 2017, 10:18:07 PM

Beni aldatan bir kişiyi arkama bakmadan bırakırım...Hiç üzülmem ALLAH a havale ederim.Yeni maceralara atlarım..
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
December 13, 2017, 07:26:31 AM

Genişlikle alakalı bir durum değil. Sonuçta kızgın olmak , aldatılmak duyguların bir anda söneceği anlamına gelmez. Eğer unutmak istiyorsan, onunla ilgili anıları yok et ve sana olan ihanetini hep hatırlamaya çalış. O zaman duyguların yavaş yavaş biter bence.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
December 13, 2017, 08:23:55 AM

Aksiyon filmleri izle çık farklı yerlere git onla gitmediğin yerlere farklı hobiler edin. Bu unutmana biraz yardım edecektir. Ama yıllarda geçse karşına çıkarsa ya da beraber yaptığınız birşeyi görürsen yine hatırlarsın ve sıfırdan başlamak zorunda kalırsın. Yani unutmak çözüm değil ki mümkünde olmayacaktır. Bu yüzden alışmaya çalış sen aldatıldın ve bu dünyanın sonu değil ki yalnız da değilsin birçok insan hayatında en bir kez aldatılmıştır zaten. Kafana takmamaya çalış. Yoluna bak derim. Bir daha birini bulurkende daha dikkatli olursun hem.
efsanesolbek
Member
**

Activity: 63

View Profile
December 13, 2017, 11:55:06 AM

Ozlemdir o. Aşk olsa duramazsın.
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
December 13, 2017, 02:55:43 PM

miden almaz dostum psikolojik olarak öyle hissediyosun karşına çıksa tiksineceksin
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: