Bitcoin Forum
May 22, 2024, 10:07:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: seni aldatan eski sevgiliye hala aşık olma durumu  (Read 1515 times)
benrobotdegilim (OP)
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
October 25, 2017, 08:47:17 AM

gönül ister ki hayatından çıkan kalbinden de çıksın ancak bazen bu kadar kolay olmuyor.. tavsiyelerinizi bekliyorum :/
murtezza
Full Member

Activity: 226
Merit: 100

View Profile
October 25, 2017, 09:04:30 AM

gönül ister ki hayatından çıkan kalbinden de çıksın ancak bazen bu kadar kolay olmuyor.. tavsiyelerinizi bekliyorum :/

git atla köprüden kirletme lan dünyayi -.- hic mide yok mu sende .. kadin baskasinin seyi ile yataga giriyor sen daha sevmekten bahsediyorsun -.-
chilii
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
October 25, 2017, 09:43:58 AM

Soğuman lazım normalde ne kadar sevsende sana yaptıkların aklından çıkmamalı

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
benrobotdegilim (OP)
Newbie
*

View Profile
October 25, 2017, 11:08:31 AM

git atla köprüden kirletme lan dünyayi -.- hic mide yok mu sende .. kadin baskasinin seyi ile yataga giriyor sen daha sevmekten bahsediyorsun -.-
ama ben erkek degilim Sad
aykutipek
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
October 25, 2017, 11:12:21 AM

birazdan kalbini o kisiden sogutacak beyler toplanir seni rahat birakmazlar Smiley simdiden ozel mesaj kutuna yigilma baslar. Salla seni sevmeyeni, bugunun yarini yok. Herkes ayni seyleri asagi yukari yasar, filmlerde de gorursun, onsuz yasayamam dedigini bir sure sonra hatirlamazsin bile. Dunyada en cok kendini sev, sonra aileni, gerisini salla gitsin.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
October 25, 2017, 11:24:30 AM

Kız aldatmış sonuçta bence fazla zorlamamalı bu aşktan vazgeçmeli

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
October 25, 2017, 11:32:10 AM

genişlikle alakalı bir durum. beni sevgilim aldatıcak değil hayatıma sokmayı onun hayatına sokarm şahsen ben...
furkantugra
Member
**

Activity: 280

View Profile
October 25, 2017, 11:35:44 AM

bu neyi değiştirir ki? miğdesizmisin
benrobotdegilim (OP)
Newbie
*

View Profile
October 25, 2017, 11:57:57 AM

burda bahsettiğim durum nolur bana geri dönsün barışalım durumu değil arkadaşım. kapımda köpek olsa da dönmem ben ona. ama gönül bu ve unutamıyorum kalbim acıyor. ben de memnun degilim hatta kendime sinirleniyorum nasıl böyle birini hala seversin diye ama elimde değil. yaşanmışlıklar anılar nefes alsam o da nefes alırdı diye ağlicam artık o durumdayım.
furkantugra
Member
**

Activity: 280

View Profile
October 25, 2017, 12:27:47 PM

burda bahsettiğim durum nolur bana geri dönsün barışalım durumu değil arkadaşım. kapımda köpek olsa da dönmem ben ona. ama gönül bu ve unutamıyorum kalbim acıyor. ben de memnun degilim hatta kendime sinirleniyorum nasıl böyle birini hala seversin diye ama elimde değil. yaşanmışlıklar anılar nefes alsam o da nefes alırdı diye ağlicam artık o durumdayım.
sigara gibi alışkanlık  yapmış sende Smiley
AlwaysSomewhere
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 25, 2017, 12:43:21 PM

İlk aşk durumuysa çok sıkıntılı aldatsa da aldatmasa da o hep aklının bi köşesinde kalıyor sonrasındakiler gelip geçici o hep ileride olacakmış gibi geliyor bazen ama hiç bir zaman gelmeyecek ve seni hatırlamıyor bile o yüzden sen de onu unutmalısın ille git başka kollarda bul huzuru demiyorum o yokmuş hiç olmamış gibi davranmaya çalış aklına gelse bile ismini söyleme unutursun zamanla herşeyin ilacı değil miydi bu meret gerçi rakı da olabilir ilacı ama neyse karıştırma sonra bi kadeh daha alıp yine ondan bahsedersin falan hiç gerek yok
Levazimatci
Member
**

Activity: 84

View Profile
October 25, 2017, 02:35:02 PM

Çok zor kardeşim. Durumun çok zor ama ciddi birşey düşünme.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
serkan82
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
October 25, 2017, 03:05:56 PM

Zamanla unutursun yapılacak başka bir şey yok
jebelon
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
October 25, 2017, 04:10:30 PM

bir kere yapan tekrar yapar ve barışsan bile ne zamana kadar şüphe ile yaşayacaksın
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
October 25, 2017, 04:45:07 PM

aynı durumu daha 21 yaşında yaşadım 4 yıllık sevgilim beni aldatmıştı. öncesinde sevgilim yok muydu vardı hemde çok oldu fakat onunla beraber tutulmuştum. aldattı ayrıldık konuşmadık bir daha ama unutamadım. yaklaşık 2 yıl sürdü ha sonra unuttum. dönüp bakıyorum o dönemde ki halime büyük hatalar yapmışım o yüzden 2 yılım o şekilde geçmiş. hatalarım nelerdi?

hayattan soğumuştum insanlardan uzaklaşmıştım. okadar çok ilgi alanım vardı ki onların hepsinden koptum buda beni yanlızlığa itti yanlız kaldıkça daha fazla düşünür oldum. daha fazla düşündükçe daha fazla boşluğa düştüm ve bu kısır döngü devam etti. mantıklı hareket edemiyordum zaten ki mantıklı hareket etsem o şekilde davranmazdım.

herkesin ağrı eşiği farklı olduğu gibi aşk duygusunu yaşaması da farklıdır. herkesin kendi aşkı en büyüğüdür kendi acısı en fazlasıdır. ama bu çözümü değiştirmez. çözüm basit. insan içine çıkacaksın. ilgi alanlarına yürüyeceksin. ne senin ilgi alanın? ne yapmaktan zevk alırsın? neyi başarınca kendine güvenin artar? ne yaparsan mutlu olursun?

söyleşilere katılmak mı? katıl
sinema mı? git
tiyatro yapmak mı? yap
tarım toprak işlerimi? git 2 kilo toprak 1 tane saksı 1 tane çilek fidesi al onu yetiştir. git bi poşet domates tohumu al onları ek.
kitap okumak mı? oku
derneklere gitmek mi? git
namaz kılmak kiliseye gitmek mi? git.
en basit şey olsa bile seni mutlu eden şeyleri yap. yakın arkadaşlarınla daha çok şey paylaş.

kendin için birşey yapmadığın müddetçe onun ekseninden çıkamayacaksın. hergün ona küfredersin ama ondan kurtulamazsın. çalış kendin için yaşa kendin için umrunda bile olmaz.

böyle bir acı çekmen aslında çok güzel. inan güçleniyorsun. kendini buluyorsun. aslında ne kadar güçlü biriymişsin onu anlıyorsun. yıllar sonra dönüp bakacaksın vay be ben bu olaya mı bukadar üzülmüşüm diye güleceksin kendine. ben şahsen dalga geçiyorum o günlerimle Cheesy
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
October 25, 2017, 06:33:59 PM

Kendini böyle hissediyorsun diye suçlama kalp mantık dinlemez, kimi insan duygularını kontrol edebilir ve bir anda yanlıştan döner, kimi insanın duyguları çok yoğundur kontrol edemez ve yanlış yapmaya bile bile devam eder buların Allah yardımcısı olsun zordur.Tavsiyem yeni aşklara yelken aç biri gelir herşeyi unutturur ve sen sadece geçmişe bakar gülersin.
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
October 25, 2017, 06:42:56 PM

Açıkça mallıktır. Ve bu yolun malıyız kardeşim 😁

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
Butterfly1923
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
October 25, 2017, 08:00:13 PM

geçmiş olsun kardeşim durumun vahim
BattleWings
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 25, 2017, 08:23:33 PM

Beynen düşündüğün zaman direk aklından sökmek , hayatından siktir olup gitmesini istiyosun . Fakat kalben düşündüğün zaman yaşadığın anılar hatıraları sökemediğin için unutamıyosun . Gerçekten çok zor bir durum kardeşim büyük ayıp etmiş amk . Ama etme bulma dünyası elbet görür karşılığını .
Umarım kısa zamanda unutursun zaman her şeyin ilacıdır
alturay
Member
**

Activity: 90

View Profile WWW
October 25, 2017, 10:04:49 PM

Ah şu diziler yok mu hep bizi zehirleyen hayatımıza farklı bir yön vermeye çalışan.Kendi örf ve adetlerimizi unutturan ahlak seviyesini yok eden.Kimin eli kimin cebinde belli olmayan aşk dizileri.Bunlar bizim kimliğimizi unutturuyor.Bizle Türk ve müslüman bir toplumuz.Bize bu kadar fazla genişlik gelmez.Bizler bir bakışa kavga çıkartan insanlardık.Hele yanımızdaki bayana bakılsa ne olacağını hiç kimse kestiremezdi.Şİmdi ne oldu bizlere aldatmak gibi kelimeler nedir.Kardeşim sen neyin peşindesin.

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: