Bitcoin Forum
May 26, 2024, 06:54:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Kripto Paraları Takip Etmek İçin Mobil Uygulamalar  (Read 592 times)
integrap (OP)
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
October 25, 2017, 11:19:29 PM

Arkadaşlar kripto paraları ve kripto dünyası ilgili hangi mobil uygulamaları kullanıyorsunuz. Benim kullandığım bir kaç uygulama var fakat sizler de yazarsanız buradaki herkes haberdar olmuş olabilir. Kullandığınız uygulamalar hangileri ve artıları neler?

dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
October 25, 2017, 11:32:08 PM

Herkesin bildiği en yaygın olanı blockfolio var onu biliyorsundur onun haricinde coinstats var kullandığım incelemeni tavsiye ederim. Farklı öneriler varsa bende indirmek isterim.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
October 26, 2017, 01:19:22 AM

Herkesin bildiği en yaygın olanı blockfolio var onu biliyorsundur onun haricinde coinstats var kullandığım incelemeni tavsiye ederim. Farklı öneriler varsa bende indirmek isterim.
Blockfolio var gerisini salla Smiley Millet blockfolio nun çakmasının ICO'sunu yapıyor şaka gibi oldu ICO dünyası valla
Ebat
Member
**

Activity: 90

View Profile
October 26, 2017, 01:52:44 AM

Blockfolionun ustune tanimam , her turlu ihtiyaci goruyor , trade icinde ztrader iyidir.
GreenCoin22
Hero Member

Activity: 547
Merit: 500

View Profile
October 26, 2017, 02:05:06 AM

Blockfolio var gerisini salla Smiley Millet blockfolio nun çakmasının ICO'sunu yapıyor şaka gibi oldu ICO dünyası valla

Trackr vardı bu dediğiniz kategoriye giriyor. Ico yapmışlardı şimdi programın ve tokenin ismini değiştirmişler test amaçlı indirdim çok az coin var. Blockfolio yeterli gerçekten de.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 26, 2017, 06:18:20 AM

Blockfolio süper evet. Harika.
Telefon sıfırlanınca yedeklenememesi en büyük sorunu.
3 ay önceki kurdan girdiğim veriler coinler var. Sıfırlanınca hepsi gidiyor.
Bi backup sistemi eklemiyor adamlar, kırk kere mail attım burdaki konularına yazdım. TINNNN............

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
October 26, 2017, 06:19:12 AM

Ben marketcap kullaniyorum ama.cok.memnun degilim

duffann
Full Member

Activity: 178
Merit: 102

View Profile
October 26, 2017, 06:33:27 AM
Last edit: November 24, 2017, 08:45:37 AM by duffann

-edit-
WeltSchmerz
Newbie
*

Activity: 86
Merit: 0

View Profile WWW
October 26, 2017, 07:59:20 AM

CoinMarketApp adlı uygulamayı kullanıyorum ben. Portfolyo takibi için blockfolio iyidir fakat hızlıca bir şeylere göz atmak için CoinMarketApp daha ideal diyebilirim.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kyriakosalexandrou.coinmarketcap&hl=tr
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
October 26, 2017, 08:49:55 PM

Bi backup sistemi eklemiyor adamlar, kırk kere mail attım burdaki konularına yazdım. TINNNN............

bunu ben de bekliyorum. sirf bu yuzden telefon degistiremiyorum.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
October 26, 2017, 09:04:30 PM

Iphone damı kullanıyorsun? Yedek alabilirsin uygulamayı ve geri yüklediğinde olduğu gibi geliyor o zaman.
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
October 26, 2017, 09:22:46 PM

Ben de blockfolio'yu tek geçerim hem dolar olarak gösteriyor elimdeki altcoinlerin değerini hem bitcoin olarak ayrıca grafik olarak paramın nasıl değiştiğini göstermesi çok güzel bu ara grafiğime bakınca üzülüyorum gerçi o yüzden çok tıklamıyorum oraya. Cheesy
botbittrex
Newbie
*

Activity: 77
Merit: 0

View Profile WWW
October 29, 2017, 02:12:31 PM

Blockfolio en başarılı uygulama bencede. Geliştirenlerle yazışıp iPad için özel bir sürüm ve farklı cihazlarla senkronize edebilme özelliğini istedim. Yakın zamanda ekleyeceklerini söylediler ama o senkronize olayı sanırım üyelikli olacak. Bedava olmayacak (Kendi yorumum)
radagast34
Member
**

Activity: 89

View Profile
November 14, 2017, 01:52:29 AM

Aynen ben de blockfolio derim . Başka bi uygulmaya ihtiyaç duymuyorum. Zaten twitter , slack, telegram takip etmekten forumda takılmaktan çokta zaman kalmıyor. Zamanı verimli kullanmak için az ve öz şeyler takip etmek lazım.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
Pages: [1]
  Print  

Jump to: