Bitcoin Forum
June 21, 2024, 03:36:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Zcl hakkında bilgi  (Read 659 times)
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
February 15, 2018, 06:37:01 PM

Aslında olay biraz supply miktarı ile alakalı diye düşünüyorum. Bunu bir dalga gibi düşünün, önce ufak şekilde başlıyor, sonra herkesi arkasına almaya başlıyor. Adet olarak 50m altında kalan tüm coinler bu potansiyeli taşıyor. Proje olsun olmasın, güçlü birinin yatırım yapması yeterli olur.

Sıradaki fırlamayı NEBLIO yapacak diye düşünüyorum. Hem projesi var hem adeti az, şuan için alım yapmadım ama umarım arkadaş gibi pişman olmam.

Bu mesajı arıyordum. Neblio tahmini çok isabetli olmuş hocam tebrik ederim. İnşallah alım yapmışsınızdır.
afmfk06
Member
**

Activity: 365
Merit: 10

View Profile
February 15, 2018, 07:08:57 PM

ZCL bir zamanlar önerilmişti. Ufak ufak al sat yapıyordum. Fiyatı da çok düşüktü. Kim bilebilir ki bizim o zcl böyle bir performans gösterecek. Çok büyük sermaye ile de girmemiştim piyasaya. O parayı bile buna yatırsam şimdi emekliydim.
Aragorrn
Newbie
*

Activity: 88
Merit: 0

View Profile
February 28, 2018, 05:35:32 PM

ZCL'ye ne olduğunu çözebilen var mı fiyatı acayip oynak şu an.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
February 28, 2018, 05:37:45 PM

Fork muhabbetine top gibi oynuyorlar başka bisey yok, 2 doların altındayken yuzune bakmayan ınsanlar sımdı basımıza zcl'ci kesildi localde bir de, neyse bukadar riskli bir seye girmeyı saglıklı bulmadıgımdan gırmedım gırılmesını de tavsıye etmem.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
February 28, 2018, 05:39:07 PM

fork sonrasi cakacaklar gibime geliyor. su anda 72 dolar coinmarketcapta. rekor bi dusus izleyecegiz gibime geliyor. 10 dolar alti bile olabilir.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
February 28, 2018, 05:59:39 PM

Snapshot gerçekleşmiş. Cüzdanlarında 1 ZCL ya da 1 BTC bulunduranlar, 1 BTCP'ye sahip olacaklar.

Bitcoin Private fiyat olarak Bitcoin Gold'dan daha iyi bir yerde kendini konumlandıracaktır. Başlangıç için beklentim 200-500 dolar aralığı.

Bu durumda ZCL fiyatı dibe vursa da ZCL sahiplerinin zarar etme ihtimalleri yok denecek kadar az.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
February 28, 2018, 06:09:11 PM

Fork coininin fiyatını kestirmek zor bence, en son çıkan neydi çok uçuk söylemler vardı binlerce dolar olcak deniyordu bi çıktı 100 dolar mıydı öyle bişeydi, fork tamamen ne kakalarsak millete mantığına dönüyor birilerine en son pahalı fiyattan vuruyorlar ve yazık oluyor insanlara.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
February 28, 2018, 06:11:17 PM

fiyati icin cok bi sey beklemeyin bence. edecegi maximum 50 dolar olur diye dusunuyorum. daha nasil bi coin oldugunu bile bilmiyoruz. hype cok az.
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
February 28, 2018, 07:24:22 PM

Snapshot gerçekleşmiş. Cüzdanlarında 1 ZCL ya da 1 BTC bulunduranlar, 1 BTCP'ye sahip olacaklar.

Bitcoin Private fiyat olarak Bitcoin Gold'dan daha iyi bir yerde kendini konumlandıracaktır. Başlangıç için beklentim 200-500 dolar aralığı.

Bu durumda ZCL fiyatı dibe vursa da ZCL sahiplerinin zarar etme ihtimalleri yok denecek kadar az.
hocam illa 1 zcl mi olmaı lazım bende 0.5 zcl var alamazmıyım btcp
Neso
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
February 28, 2018, 07:37:31 PM

Valla inş öyle olur zira miningten 15 günde topladığım 10 zcl fiyatı bir ara 1500 doları gördü hesapta satmadım 0.0160 hatta 0.020lerdeyken bile şuan hesapta 400 civarı kaldı oda girdermi bilmiyorum deli girdi öyle böyle değil  bakalım private de çakarsa bu ay elektirik cepten heralde ilginç alıştımmı yada şokun etkisimi şuan hiç 1000 doları balkondan aşağıya atmış gibi değilim  bir sakinlik sanki kaybeymemiş gibi normal geliyor  garip kendimden şüpe etmeye başladım
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
February 28, 2018, 07:42:46 PM

vay be deli gibi bir düşüş var zcl de bir zamanlar 150 doları gören zcl şimdi 34 dolarlarda bir anda fırlamıştı bir anda yerle yeksan oldu. bitcoin private muhabbetine mi oldu bu arkadaşlar bileniniz varsa bizi bilgilendirebilir mi acaba

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
February 28, 2018, 07:42:53 PM

120 dolar civarlarından 35 dolara geriledi fork yüzünden tabi ki bu beklenen fork fos cıkınca 120 dolardan 35 dolara inmesi bir anda kacınılmaz tabi ki.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
February 28, 2018, 07:53:13 PM

hocam illa 1 zcl mi olmaı lazım bende 0.5 zcl var alamazmıyım btcp

Alırsınız hocam elinizdeki miktar kadar.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406

View Profile
February 28, 2018, 08:06:15 PM

Bu başlık açıldığında 2 doların altındaydı zcl, ilk yorumlara bakıp almaktan vazgeçmiş heralde başlığı açan kişi, şimdi alma çöp diyenler yüzünden 50 100 katı kaçırmış oldu:) kimseyi dinlememek gerek diye boşa demiyoruz

StabiL
Member
**

Activity: 115
Merit: 10

View Profile
February 28, 2018, 08:28:07 PM

Bende 2 aydır madenciliğini yaptım 7-8 tane kazmıştım . Şimdi fiyatı çöktü ama inşallah dediğiniz gibi btcp den en azından 200 dolar civarı olsa zarar etmemiş oluruz .

Proje olarak genelde olumlu bakan kişi sayısı çok ben çok anlamıyorum ama ekibine iyi diyorlar .İnş bir sıkıntı çıkmaz bakalm hayırlısı.Bitcoin Gold bile zamanında 350 dolarları görmüştü 0.0035 civarından satış yapmıştım bir ara kazdıklarımı bu herhalde daha iyi yerlere gelir karşılaştırma yaparsak ona göre .
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
February 28, 2018, 08:47:07 PM

Zcl fiyatı çok çok düşmüş bir koin ben artmasını bekliyorum..
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
February 28, 2018, 08:49:17 PM

Cryptopia da bu coin en fazla islem goren coin oldugu icin son 1kac gundur dikkatimi cekiyor.  Cok fazla dusus yasadi.  Sebebini bilen var mi,  merak ettim acikcasi?  Umarim bizden fszla yatirim yapan olmamistir.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
February 28, 2018, 10:13:53 PM

Cryptopia da bu coin en fazla islem goren coin oldugu icin son 1kac gundur dikkatimi cekiyor.  Cok fazla dusus yasadi.  Sebebini bilen var mi,  merak ettim acikcasi?  Umarim bizden fszla yatirim yapan olmamistir.

Fork vardı bugün millet fork saatine doğru düşecek nasılsa düşüncesiyle elinde ne var ne yok sattı ufak karlarla, Fork saatinden sonrası malum zaten acayip dumplandı
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336

View Profile
February 28, 2018, 11:14:02 PM

Zcl nin valla ileride problemleri ortaya çıkacak diye düşünüyorum, şu an sağlam bir ekibi var gibi gözüküyor ama her zaman böyle gitmez
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
February 28, 2018, 11:15:01 PM

ya bu zcl centlerde gezerken neden kimse yazmıyorda bu kadar yükseldikten sonra konu acılıyor ki ... potansiyeli olan projeyi kimse okumuyor tepelerden girip ömür boyu bekliyor yazık

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: