Bitcoin Forum
May 14, 2024, 05:35:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: DeltaBalances - Tokenlerinizi Takip Edin  (Read 999 times)
yenilmez86 (OP)
Member
**

Activity: 1257
Merit: 43

View Profile
October 26, 2017, 12:56:51 PM

Hangi tokenlere sahip olduğumuzu gösterir,
Sahip olduğumuz tokenlerin o anki değerini gösterir,
Bu tokenlerin kaç tanesinin cüzdanda, kaç tanesinin Etherdelta'da olduğunu gösterir.

Eherdelta'da tek tek token gezmek yerine https://deltabalances.github.io/ adresinde tek sayfadan hepsini takip edebilirsiniz. Üst tarafa ETH adresinizi yazıp, sağ taraftan Hide Zero Balances yaparsanız oldukça kullanışlı bir sistem. Ayrıca yapılan alış ve satış verilerini de göstermesi ekstra bir güzellik olmuş.

Dipnot: Araştırdım ama Türkçe forumda bulamadım, ihtiyacı olanlara, özellikle airdrop takibi yapan arkadaşların işine yarar umarım..
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
October 26, 2017, 01:02:56 PM

Hangi tokenlere sahip olduğumuzu gösterir,
Sahip olduğumuz tokenlerin o anki değerini gösterir,
Bu tokenlerin kaç tanesinin cüzdanda, kaç tanesinin Etherdelta'da olduğunu gösterir.

Eherdelta'da tek tek token gezmek yerine https://deltabalances.github.io/ adresinde tek sayfadan hepsini takip edebilirsiniz. Üst tarafa ETH adresinizi yazıp, sağ taraftan Hide Zero Balances yaparsanız oldukça kullanışlı bir sistem. Ayrıca yapılan alış ve satış verilerini de göstermesi ekstra bir güzellik olmuş.

Dipnot: Araştırdım ama Türkçe forumda bulamadım, ihtiyacı olanlara, özellikle airdrop takibi yapan arkadaşların işine yarar umarım..

Aşağıdaki konuda bahsi geçmişti ama önemine binanen tekrarında herhalde bir sakınca olmasa gerek;

EtherDelta KULLANIMI - ( Resimli Anlatım ) WaDa Ayrıcalığıyla...
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2261359.msg23241315#msg23241315
nusret30
Member
**

Activity: 138
Merit: 11

View Profile
October 26, 2017, 01:13:37 PM

Paylaşım için sağolasın en azından tek bir yerden takip etme imkanı bulmakla beraber zamanda kazanmış oluruz

iamugur
Member
**

Activity: 152
Merit: 12

View Profile
October 26, 2017, 01:17:14 PM

işte aradığım site. myetherwallet üzerinden bakarken sürekli şifre girmeye bunaldım Smiley

I'm interesting all Turkish translations for bounty programs. Give me your original text and get your Turkish translation. | Contact: celik.play@gmail.com
trcoin
Member
**

Activity: 108
Merit: 14

ROBOTINA

View Profile
October 26, 2017, 01:19:46 PM

airdropcu arkadasların işine yarayacaktır. diğer arkadaslar için ise blockfolio yeterli diye düşünüyorum.

ekrem_tr
Newbie
*

Activity: 77
Merit: 0

View Profile
October 26, 2017, 01:39:03 PM

yaklaşık 1 aydır kullandığım ve gayet işe yarayan bir site. ufak bir not: delta da listelenmeyen tokenleri göstermiyor bilginize...
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 26, 2017, 02:38:27 PM

Bende ek olarak myetherwallet bakiyesini gösteren ancak pek kullanıldığını düşünmediğim ethplorer.io adresini vereyim o zaman.

Myetherwallet içinde bulunan tokenlerinizi gösteriyor. Özellikle hesabınıza gelmiş ve daha tokenlere eklenmemiş olanları da görebiliyorsunuz. Bura da ki tokenların üstüne bastığınız da ayrıntılı olarak token bilgilerini görüyorsunuz isterseniz contract adresini , sembolünü ve decimal bilgisini Myetherwalleta girerek token in orda da görünmesini sağlıyorsunuz. Bir güzel tarafı myetherwallet a girmek zorunda kalmıyorsunuz ve privkey kullanmıyorsunuz.
Smyrna
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
October 26, 2017, 02:39:07 PM

Çok kullanışlı bir site gerçekten. Token takibini kolaylaştırıyor.

▃▃▌▌ETHEREUM X▐▐▃▃▃ - SOLUTION FOR GLOBAL PAYMENTS
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
October 26, 2017, 02:45:17 PM

bende etherscan üye olrak kendi adrslerini tanımladığınızda dolar bazlı işlem gören coinlerin göründüğünü belirtebilirim sanıırm.
airdroplar işleme girdikçe dolar olarka değeri listeleniyor.
punqpunq
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 26, 2017, 02:58:56 PM

Mükemmel bir site bence. Tam airdrop takibi için Cheesy
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
October 26, 2017, 03:34:35 PM

Üstad tamda aradığım tarzda bir site, paylaşım için çok teşekkürler. etherscan ve ethplorer'in veremediği fiyat bilgilerini veriyor. Etherscandan baktığımda cüzdanda değeri olan yalnızca bir token gösterirken, burada hemen hemen hepsinin değerini veriyor.
barisbilgili
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 273

View Profile
October 26, 2017, 04:12:06 PM

Yeni başlayan biri olarak zamanının çoğunu airdroplara harcayan benim gibiler için çok faydalı oldu ne kadar teşekkür etsek azdır.
yenilmez86 (OP)
Member
**

Activity: 1257
Merit: 43

View Profile
October 26, 2017, 08:02:59 PM

Yeni başlayan biri olarak zamanının çoğunu airdroplara harcayan benim gibiler için çok faydalı oldu ne kadar teşekkür etsek azdır.

Paylaşım için sağolasın en azından tek bir yerden takip etme imkanı bulmakla beraber zamanda kazanmış oluruz

işte aradığım site. myetherwallet üzerinden bakarken sürekli şifre girmeye bunaldım Smiley

Çok kullanışlı bir site gerçekten. Token takibini kolaylaştırıyor.

Mükemmel bir site bence. Tam airdrop takibi için Cheesy

Üstad tamda aradığım tarzda bir site, paylaşım için çok teşekkürler. etherscan ve ethplorer'in veremediği fiyat bilgilerini veriyor. Etherscandan baktığımda cüzdanda değeri olan yalnızca bir token gösterirken, burada hemen hemen hepsinin değerini veriyor.

Gördüğüm kadarıyla işine yarayan arkadaşlar olmuş iyi de olmuş.. Airdrop son gaz devam! Smiley
PowerLike
Member
**

Activity: 244
Merit: 20

View Profile
October 26, 2017, 08:08:17 PM

Teşekkürler bu güzel paylaşım için. Böyle bir siteye ihtiyacım vardı. Smiley
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
October 26, 2017, 08:18:39 PM

Uzun süredir kullandığım bi site çok yardımcı oldu tavsiye ederim

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
gusifb
Member
**

Activity: 64

View Profile
October 26, 2017, 08:19:22 PM

Çok işime yaradı hangisi ne kadar ediyor diye aramaktan bıkkınlık gelmişti. Şimdi iyi oldu. Grin
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
October 26, 2017, 08:39:08 PM

Airdroplar sayesinde alınan zilyon tane coin için çok faydalı. Direk en çok eth edeni sıralayıp görebiliyorsunuz.
Ayrıca üzerine tıklayınca Etherdelta açması çok iyi düşünülmüş.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
R1011
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 27, 2017, 06:39:19 AM

Tam airdropcular için özenle kurulmuş bir site. Adam gördüğü her airdrop'a giriyor unutuyor sonra Cheesy Açıp burdan bakarlar işte. Paylaşım için teşekkür ederim yararlı site Smiley. Artık takip etmek daha kolay oldu desenize Smiley
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
October 27, 2017, 07:20:24 AM

çok güzel bir site, bilgilendirme için teşekkürler ben çok faydalandım
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
October 27, 2017, 08:28:56 AM

Hocam tam yerine konu açmışsınız. Artık airdopta kayıt ola ola kaç tanesine kayıt olduğumu falan hiç hatırlamıyorum. Hatta bazı airdroplara 2 kere 3 kere kayıt oluyorum unuttuğum için bişey gelmio ama olsun gelenler var az veya çok demiyorum giriyorum hepsine. Priv key ve wallet czdanı indirin diyenler hariç tabii ki bu site işimi kolaylaştıracak çok teşekkürler.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: