Bitcoin Forum
June 16, 2024, 02:10:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Postoken nedir?  (Read 4961 times)
HDIMI
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
October 27, 2017, 01:01:55 PM

Valla yalan söylemeye gerke bende bilmiyordum pos token ne işe yarar nedir falan diye ama gördümki yatırım yapılabilcek bir coin. İleriki safhalarda güzel paralar bırakacak gibi duruyor. Şimdi size soruyorum 2000 tl ye kadar yatırım yapabilirim. Biliyorum bu piyasa için biraz düşük nasıl değerlendireyim bu parayı.

Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 27, 2017, 01:20:26 PM

bende airdroptan gelenleri sattım sattığıma pişman oldum herkes 40 50 dolar olacak ilerde diyor, şimdi geri toplamayı düşünüyorum piyasası nasıl şuan
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
October 27, 2017, 01:23:22 PM

bende airdroptan gelenleri sattım sattığıma pişman oldum herkes 40 50 dolar olacak ilerde diyor, şimdi geri toplamayı düşünüyorum piyasası nasıl şuan

1.5 dolar civarında
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 27, 2017, 01:27:15 PM

Herkes airdrop macerasını vb. anlatmış ama konu sahibinin sorduğu soruya henüz cevap yok. Postoken benim de neden bu kadar öne çıktığını anlayamadığım (bilmediğim) bir proje, inceleyen varsa nedenin öğrenmek isterim.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
HDIMI
Full Member

Activity: 196

View Profile
October 27, 2017, 01:30:31 PM

1.5 dolar civarında
Peki bu postoken 1.5 dolar civarlarından düşer mi artar mı? Yatırım yapılır gibime geliyor eğer 1 dolar gibi civara gelirse alacağım 100 tane postoken yeni cüzdan açıp onuda whitepaper yapıp bi kitabın orta yerlerine saklayacağım ve unutacağım. İleride şans eseri o kitabı okursam aklıma gelir ve bi bakmışım zengin olurum. Hem kitap okumayada teşvik ediyor bu beni. Ufakta olsa 75 kitap alan kütüphane gibi bişey yaptım kendime en sonlarda bi kitabın içine koyarım. Zaten fazla kitap okuyacak zamanım olmuyor o yüzden yavaş yavaş gelirim o kitaba ve geldiğinde ne olur fiyatı bilmiyorum. Umarım 1 dolara düşmesini beklerken artış göstermez

dogaatac
Sr. Member

View Profile
October 27, 2017, 01:42:17 PM

1.5 dolar civarında
Peki bu postoken 1.5 dolar civarlarından düşer mi artar mı? Yatırım yapılır gibime geliyor eğer 1 dolar gibi civara gelirse alacağım 100 tane postoken yeni cüzdan açıp onuda whitepaper yapıp bi kitabın orta yerlerine saklayacağım ve unutacağım. İleride şans eseri o kitabı okursam aklıma gelir ve bi bakmışım zengin olurum. Hem kitap okumayada teşvik ediyor bu beni. Ufakta olsa 75 kitap alan kütüphane gibi bişey yaptım kendime en sonlarda bi kitabın içine koyarım. Zaten fazla kitap okuyacak zamanım olmuyor o yüzden yavaş yavaş gelirim o kitaba ve geldiğinde ne olur fiyatı bilmiyorum. Umarım 1 dolara düşmesini beklerken artış göstermez

valla bu kadar fanteziye gerek var mı bilmiyorum ama belki 28'inde biraz düşer sonrasında daha çok düşeceğini sanmıyorum
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
October 27, 2017, 01:44:03 PM

Herkes airdrop macerasını vb. anlatmış ama konu sahibinin sorduğu soruya henüz cevap yok. Postoken benim de neden bu kadar öne çıktığını anlayamadığım (bilmediğim) bir proje, inceleyen varsa nedenin öğrenmek isterim.

Al benden de o kadar. Tesadüfen bir şeye katılmışım, 35 token göndermişler. Geçen dikkatimi çekti bu adresteki ne bu kadar para ediyor diye. 50 doları buymuş. Airdrop'una kayıt oldum, bir o kadar daha bekliyorum şimdi Smiley

Başka da yatırım yapmam...
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546

View Profile
October 27, 2017, 01:46:28 PM

Uyelik tarihim 22 agustostan sonra oldugu icin katilamadim, sonra katilma sansimiz olacak mi acaba
dogaatac
Sr. Member

View Profile
October 27, 2017, 01:48:23 PM

Al benden de o kadar. Tesadüfen bir şeye katılmışım, 35 token göndermişler. Geçen dikkatimi çekti bu adresteki ne bu kadar para ediyor diye. 50 doları buymuş. Airdrop'una kayıt oldum, bir o kadar daha bekliyorum şimdi Smiley

beyler sorduğunuz soruya aslında cevap verdim ben postun içinde.

tam olarak ne bilmek istediğinizi sorun ona göre cevap vereyim  , konu içeriğinde kimse inanılmaz detay istemedi. faiz sistemini sordu ben de cevapladım sayılır
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 27, 2017, 02:18:51 PM

tam olarak ne bilmek istediğinizi sorun ona göre cevap vereyim  , konu içeriğinde kimse inanılmaz detay istemedi. faiz sistemini sordu ben de cevapladım sayılır
Mesela güzel ekip demişsin, dolayısıyla soruları geliştireyim:
Kira/faiz olayı var, onu anladık da, tokenin esas yapmak istediği ne?
Ekibi beğendiğinden yola çıkarak projelerini gerçekleştirme ihtimalini yüksek bulduğunu düşünebilir miyiz?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
October 27, 2017, 02:37:07 PM

Bende şuan 55 Token var herkesin dediğine göre bu iyi degerlenicek kendi kendinide kazıyor gibi bişey cüzdanda token olduğu sürece, ozaman kalsın cüzdanda sağlam para edince satarım.
dogaatac
Sr. Member

View Profile
October 27, 2017, 03:04:27 PM

Mesela güzel ekip demişsin, dolayısıyla soruları geliştireyim:
Kira/faiz olayı var, onu anladık da, tokenin esas yapmak istediği ne?
Ekibi beğendiğinden yola çıkarak projelerini gerçekleştirme ihtimalini yüksek bulduğunu düşünebilir miyiz?

aslına bakarsan ekibin şunu şunu gerçekleştireceğiz diye bir planı yok , zaten ico'su olan bir coin değil.airdrop ile dağıtılıyor. Belirli bir roadmapleri var ve bu yolda düzgün bir şekilde ilerlemeye devam ediyorlar
Coffee06
Full Member

Activity: 224

View Profile
October 27, 2017, 03:13:40 PM

Güzel ve değerli fikirlernizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Postokenin herhangi bi projesi yok anladığım kadarıyla. Airdrop ile postoke dağıtıp duruyorlar. Peki böyle bir tokene neden yatırım yapılır ki ben anlamadım orayı Sad
dogaatac
Sr. Member

View Profile
October 27, 2017, 03:20:00 PM

Güzel ve değerli fikirlernizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Postokenin herhangi bi projesi yok anladığım kadarıyla. Airdrop ile postoke dağıtıp duruyorlar. Peki böyle bir tokene neden yatırım yapılır ki ben anlamadım orayı Sad

cmc'deki 10 coinden 9'unun herhangi bir projesi yok zaten hatta ico ile satılanlar dışında hemen hemen hiçbir coinin bir projesi yok.

insanlar zamanında bitcoin neden kazdı , bitcoinin bir amacı mı vardı ? Hayır yoktu. Genelde coin ve tokenların değerleri ekibin çalışmalarına göre endeksli diyebiliriz
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
October 27, 2017, 04:01:20 PM

pek garanti olmasada gelecek vadeeden bi proje ileriyi düşünüyosan birikimini yapmalısın ben yapıyorum şahsen ama cok cok fazla üzerinde durmuyorum

geda
Member
**

Activity: 77
Merit: 10

View Profile
October 27, 2017, 04:05:33 PM

postokenin kendi cüzdanı var mı ? nasıl olacakta elimizde pos token tuttukca kazanacağız

Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
October 28, 2017, 12:03:54 AM

postokenin kendi cüzdanı var mı ? nasıl olacakta elimizde pos token tuttukca kazanacağız

Benim bildigim yok ya MEW cüzdanına yollayacaklar yada sitede üyeliğinde kalacak bu ikisinden biri.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 28, 2017, 12:03:31 PM

Arkadaşlar mew de tutmanız bir işe yaramıyor ben 25 gündür tutuyorum.Hiç hareket yapmadan.
Bazı detaylar var ancak ingilizce olduğu için pek anlayamadım.
Türkçe olarak açıklayıcı bir konu olursa postoken ile ilgili çok iyi olur diye düşünüyorum.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
October 28, 2017, 12:07:18 PM

Biraz baktımda potansiyelli bi coin. Airdrop sonrası çakılır ama sonrasında toparlayıp 5-6 dolarlara rahat gider. Airdrop tan gelenleri saklayacam ben.
dogaatac
Sr. Member

View Profile
October 28, 2017, 12:22:34 PM

Arkadaşlar mew de tutmanız bir işe yaramıyor ben 25 gündür tutuyorum.Hiç hareket yapmadan.
Bazı detaylar var ancak ingilizce olduğu için pek anlayamadım.
Türkçe olarak açıklayıcı bir konu olursa postoken ile ilgili çok iyi olur diye düşünüyorum.

mew'e gir , ordan contactlere gir

0xee609fe292128cad03b786dbb9bc2634ccdbe7fc yani contact adresini yapıstır ve giriş yap

altta mint diye secenek cıkacak bas ve gas ücretini 200.000 yap (noktasız)

işlemi onayla ve coini mintle. bu kadar

he bu arada mintlemeden önce ne kadar faiz getirebileceğini https://calculator.postoken.org/ hesaplayabilirsin
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: