Bitcoin Forum
May 25, 2024, 04:48:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 »  All
  Print  
Author Topic: Postoken nedir?  (Read 4961 times)
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
December 01, 2017, 08:41:58 PM

o kadar stresine katlandıktan sonra ben beklerim artık
öldü bitti diye tam ümidi keserken bu çıkışı yaptı ya nasıl olsa beklediğim fiyatlara gelir.
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
December 01, 2017, 09:00:10 PM

Umarım fiyatı buralara sabitlenir ve daha iyi yerleri gelir. Smiley
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
December 01, 2017, 09:09:53 PM

Arkadaşlar bn bu mint olayı 24 gün önce yapmışım. 18 gün öncede 17 pos gelmiş. Bugün tekrar yaptım ama gelen giden yok. İşleyiş normal mi ?

yetersiz gas kullanmış ya da gas price düşük yazdıysanız tx onay almamış olabilir mi?
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
December 01, 2017, 09:10:38 PM

Ben bir kez daha anladım ki bizim Türklerin abarttığı conilerden nedesne bir cacık olmuyor, kendi ANN'sinde bu coini bu kadar çok destekleyen yorum yokken ve işlem hacmi yok denecek kadar az iken bu ne övgüdür böyle

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
December 01, 2017, 09:16:17 PM

şu an gördüğüm kadarıyla baya bir yukarı çıkmış geçenlerde 0.4 dolar mıydı neydi.

şu an btc cinsinden 0.00016049 BTC , dolar cinsinden 1,73 dolar. hatta coinexchange üzerinde 0.00034 btc.

ne oldu da yükseldi bu yaw. insan satmaya da kıyamıyor.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
December 01, 2017, 09:26:37 PM

Gerçek bir borsadan açıp kontrol etmedim, etherscan nereden veri alıyor bilmiyorum, cüzdan şişmiş, yükseldiğini oradan fark ettim.
Akşam üstün 2 dolar diyordu. Şimdi 1,75 civarı dolanıyor.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
December 01, 2017, 09:33:48 PM

etherscan fiyat olarak nereyi baz alıyor onu tam kestiremedim ama etherdeltada 1.1 usd şuan. sanki bu lending olayı token fiyatını biraz daha yukarı çeker gibi duruyor. iş görür bir borsa olaydı iyiydi. fuck delta.
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
December 01, 2017, 09:37:33 PM

etherscan fiyat olarak nereyi baz alıyor onu tam kestiremedim ama etherdeltada 1.1 usd şuan. sanki bu lending olayı token fiyatını biraz daha yukarı çeker gibi duruyor. iş görür bir borsa olaydı iyiydi. fuck delta.
Etherscan fiyatı coinmarket.com' a göre alıyor sanırım.Ethplorer ise EtherDelta.
bdivrik
Sr. Member

View Profile
December 01, 2017, 09:37:54 PM

coinexchange cüzdanı arızalı bakımdaymış deposit yapılamıyor.
ilk yollanan pos tokenlerde orda dışarı çıkamıyor
ne çeviriyorlarsa 0,0077 den satış yapıyorlar
cmc nin fiyatını şişiren coinexchange
etherdelta son fiyat 0,0024
30 görürsem durmam zaten ama beklenmeyen bir pump dı haliyle korkutmuyor değil.

ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
December 01, 2017, 10:34:28 PM

Arkadaşlar bn bu mint olayı 24 gün önce yapmışım. 18 gün öncede 17 pos gelmiş. Bugün tekrar yaptım ama gelen giden yok. İşleyiş normal mi ?

yetersiz gas kullanmış ya da gas price düşük yazdıysanız tx onay almamış olabilir mi?

200.000 ile gönderdim onaylanmış görünmekte. Tekrar deneyecdğim ama geçen seferde 6 gün sonra geçmiş.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
December 01, 2017, 10:44:25 PM

tokenler tx olarak gönderilmiyor. mevcut bakiyeye ekleniyor. cüzdanı tekrar kontrol edip ne kadarı tx ile gelmiş ne kadarı stake ile gelmiş hesaplayabilirsiniz.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
December 02, 2017, 12:27:43 AM

Lan coinexchangede işlem görüyor ama cüzdanı kitlemişler exchangede 3-4$ dı satıcaktım satamadım bizde şans olsa zaten ooo.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
December 02, 2017, 12:34:27 AM

Pos fos diyodum önceki zamanlar ama şu aralar iyi sıçrayış yaptı. geceleği parlak mıdır bilmem ama 1-2$ seviyelerinde gezer bu token.
taner32
Sr. Member

Activity: 364

View Profile
December 02, 2017, 12:16:25 PM

yapılan airdrop maceresı içinde en düzgün olanlar bunların ki idi. ne kayıt için uğraştırdılar, güzel bir arayüz ile her şey halledildi.

worldcore imzası yerine bunun imzasına girsem daha iyi olurdu. bunların tokenları ilk yıl yüzde yüz artacak, sonraki yil yüzde elli idi. myetherwalletta mint fonksiyonu ile çok kolay alınabiliyor ortaya çıkan fazla tokenlar.

bu arada aralık 15 te borç verme sistemleri ortaya çıkıyor. o zaman baya iyi bir pump yer. günlük borç verilme sistemi kurmuşlar galiba. şimdilik hodl. ytd.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
December 02, 2017, 07:47:12 PM

acık ara en baba airdrop postoken'dı. mint olayı da çok iyiydi falan ama sokuk sokuk tokenlar x5 - x6 yaparken postoken biraz sönük kaldı.

bana göre hala potansiyel tasıyorlar , o potansiyele umarım ulasabilirler
bdivrik
Sr. Member

View Profile
December 02, 2017, 10:11:51 PM

yapılan airdrop maceresı içinde en düzgün olanlar bunların ki idi. ne kayıt için uğraştırdılar, güzel bir arayüz ile her şey halledildi.

worldcore imzası yerine bunun imzasına girsem daha iyi olurdu. bunların tokenları ilk yıl yüzde yüz artacak, sonraki yil yüzde elli idi. myetherwalletta mint fonksiyonu ile çok kolay alınabiliyor ortaya çıkan fazla tokenlar.

bu arada aralık 15 te borç verme sistemleri ortaya çıkıyor. o zaman baya iyi bir pump yer. günlük borç verilme sistemi kurmuşlar galiba. şimdilik hodl. ytd.

bende salak etherbooks imzası yüzünden giremedim .etherdeltadan alım yapıp kapattım açığı ama airdrop olupta altyapısı olan tek proje diyebilirm.şimdi satasım bile gelmiyor bakalım nereden düşecek Smiley
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
December 03, 2017, 12:11:24 AM

Geleceği çok yukarlarda değilde 3-5 dolar olabilir gibi geliyor bana. bide coinexchange'de hala kitlimi cüzdanlar işlem yapılabiliyormu  üyeliğim olmadığı için göremiyorum onu.
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840

View Profile
December 03, 2017, 12:26:55 AM

Geleceği çok yukarlarda değilde 3-5 dolar olabilir gibi geliyor bana. bide coinexchange'de hala kitlimi cüzdanlar işlem yapılabiliyormu  üyeliğim olmadığı için göremiyorum onu.

hacı Cheesy 3-5 dolar deyip tahrik etme insanı
dün için coinexchange de hala kilitli girince kırmızı yazı çıkıyor cüzdan bakımda diye ama bu gün bakmadım.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
December 03, 2017, 03:02:30 PM

15 aralikta lending sistemini baslatiyorlar. bu yuzden fiyati artmaya basladi. sirkulasyondaki token miktari cok dusuk neden 5-10 dolarlari gormesin ki. airdropcular zaten sattilar satacaklarini. simdi sira para baglayanlarin kar etmesinde. bence yukselecektir daha da
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
December 03, 2017, 04:05:37 PM

15 aralikta lending sistemini baslatiyorlar. bu yuzden fiyati artmaya basladi. sirkulasyondaki token miktari cok dusuk neden 5-10 dolarlari gormesin ki. airdropcular zaten sattilar satacaklarini. simdi sira para baglayanlarin kar etmesinde. bence yukselecektir daha da
umarım dediğiniz gibi olur hocam. 0.8 dolardan toplamıştım airdrop zamanı. 3-4 dolar hedefim var çıkmak için. pusuda bekliyorum. umarım dediğiniz seviyelere gelir.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 »  All
  Print  

Jump to: