Bitcoin Forum
June 21, 2024, 11:33:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Hiç İnternetten Tanıştığınız Birisi İle Buluştunuz mu ?  (Read 1763 times)
BattleWings (OP)
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
October 26, 2017, 09:04:03 PM

Günümüzde sosyal medya ile içli dışlı yaşıyoruz . İnstagram , twitteri geçtim birsürü tanışma programı mevcut storelerde . Biliyorum sizler de kullanıyosunuz  Cheesy . Buralardan hiç buluşma evresine geçip de hayal kırıklığına uğrayan ya da sağlam bir ilişkinin temellerini atan var mı ? Hikayeleri bekliyorum   Grin
kulis0
Member
**

Activity: 132

"One Token to Move Anything Anywhere"

View Profile
October 26, 2017, 09:06:47 PM

ben buluştum bir kızla ama kız resimlerde adriana lima gibiydi gerçekte şahink nın kız kardeşi olsa aynısı olurdu ogünden sonra yemin ettim buluşmamaya sosyal medyadan tanıştığım birisiyle Cheesy

Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
October 26, 2017, 09:07:21 PM

Günümüzde sosyal medya ile içli dışlı yaşıyoruz . İnstagram , twitteri geçtim birsürü tanışma programı mevcut storelerde . Biliyorum sizler de kullanıyosunuz  Cheesy . Buralardan hiç buluşma evresine geçip de hayal kırıklığına uğrayan ya da sağlam bir ilişkinin temellerini atan var mı ? Hikayeleri bekliyorum   Grin
Ben evlendim bile bu sayılırmı Smiley
11 sene önce buluşmuştum kızla muhabetim uymuştu 2006 da ,sonra tanıştık lise önünde beklemeler gezmeler falan derken 10.sene sonunda evlendik
BattleWings (OP)
Member
**

View Profile
October 26, 2017, 09:15:49 PM

Ben evlendim bile bu sayılırmı Smiley
11 sene önce buluşmuştum kızla muhabetim uymuştu 2006 da ,sonra tanıştık lise önünde beklemeler gezmeler falan derken 10.sene sonunda evlendik
Vay be hocam bu kadar çabuk böyle bir cevapla karşılaşacağımı bilmiyordum . Böylesine güzel tesadüfleri de barındırması gerçekten mutluluk verici . Sizin gibi fazla örneği olduğunu düşünmemekle birlikte tebrik ederim Smiley
chilii
Member
**

Activity: 70

View Profile
October 26, 2017, 09:33:23 PM

O programların hepsi saçma geliyor çünkü gerçekten saçmalar. Hiçbir zaman sosyal medyadan tanıştığım birisi ile buluşmadım. Buluşan tanıdıklarım oldu güzel giden ilişkisi olan da oldu , başlamadan bitende. Ben genellikte tanıdığım insanlarla arkadaşlık yapıp buluşuyorum onun dışında yok.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
October 26, 2017, 09:35:20 PM

valla yarın buluşup film falan izliycez evlerinde hocam hazırlığımı yaptım anlarsın ya xd bakalım neler bekliyor beni

TheSpark
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
October 27, 2017, 10:51:34 AM

beklentileri cok yüksek tutma illaki internette gördügünden daha degisiktir.bu da gayet normal insan cirkin cıktıgı fotoları niye sosyal medyada paylaşsın ki.
dhinan95
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
October 27, 2017, 01:25:43 PM

çok fazla instagram facebook kullanan birisi değilimdir fakat eskiden arkadaşlarımdan kuzenlerimden numaramı almak isteyen erkekler oluyordu kuzenim de veriyormuş düzgün kişiler olunca bir kaç kez öyle whatsapp'dan yazışarak tanıştığım kişilerle cafeye sinemaya gitmişliğim oldu yani neden olmasın
lettucebee
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

View Profile
October 27, 2017, 03:12:09 PM

Sosyal medyadan bir kişi ile buluşmayı bırakın forum hariç daha önce sanal bir yerden biri veya birileri ile tanışmadım bile. Ama bu forum farklı burada tanıştığım hatta real de de görüştüğüm kişiler var. Ama onlarla real de görüşmem 1 yıldan fazla sürdü pat diye değil dalak böbrek gitmesin diye Cheesy

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
E R N
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
TOKEN SALE
AIRDROP
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
  ▬▬   GET IN TOUCH   ▬▬ 
TELEGRAM  FACEBOOK  TWITTER
YOUTUBE   INSTAGRAM
punqpunq
Member
**

View Profile
October 27, 2017, 03:33:49 PM

Çook görüştüm. Baya anım var internet buluşmalarıyla alakalı. Ama tabi burda anlatılmaz Smiley
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
October 27, 2017, 03:46:10 PM

Sanirim 50den fazladir. 1 tane ciddi sayılabilecek bir iliskim oldu. Belki yaşı büyük olmasa evlenmistik.

muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
October 27, 2017, 04:14:34 PM

internetten tanıştıklarım iki şekilde devam ediyor. ya birkaç kez buluşuyorum sonra aramıyorum. veya arkadaş olarak devam ettiklerim. bitane var geçen ay tanışmıştık ayrı şehirlerde olduğumuz için 2 kere görüştük sadece muhabbetimiz çok iyiydi. birazdan da gelecek yanıma.
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 27, 2017, 05:15:57 PM

en iyi arkadaşımla (6 yıl oldu tanışalı) ve 2 yıllık sevgilimle internetten tanıştık ,

tam kavrayamadığımız bi şans eseri de aynı şehirde yaşıyomuşuz (arkadaşımla)

bi çorbacıda buluşmuştuk ilk , hesabı o ödedi , hala da hesabı o ödüyo ahah  Cheesy

sevgili hatunum başka şehirdendi , haliyle otogarda buluştuk , tabi ben her zamanki pitipawn , kafa bi dünya binmişim otobüse , otobüste de ufaktan içiyorum .

bi indim dünyam dönüyor , o ara sony nwz wh505 kulaklığım vardı , dolar falan bu kadar çılgın atmıyoken 600 gayme verdiydim.

ben çantayı bırakıp aval aval gezerken kulaklığı almışlar içinden , dakka bir gol bir oldu

sonra pitipawn neden sikin kalkmıyor ? önemli değil sıkma canını .. kulaklık gitmiş , kanımda vodka akıyor , sik n'apsın

allahtan otogar çıkışı poğaçacıya götürmüştü beni

-kızım poğaçayla sik mi kalkar , adam gibi bişeyler yedireydin- diye işi bağlayıp poğaçalara bok attımdı.

zenfon6
Member
**

Activity: 148

View Profile WWW
October 27, 2017, 06:31:04 PM

tanışılır kardeşim niye tanışılmasın...pislik olan kendini belli eder zaten

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
October 27, 2017, 07:17:21 PM

Yıllar yıllar önce bi tanesiyle aylar süren bir msn ve telefon dönemimiz olmuştu resmen aşık olmuştum bir sonbahar esintisiyle buluştuk ve kız sittiri çekti  Smiley
Neymiş efendim herhangi bir ortamda tanışmadığımız için sanal olmuş halbuki tanışmadan önce yan yana geçmiştik birbirimizin yüzünü görmüştük. İnsan olsaydı o kadar duygu bağına istinaden biraz olsun devam ettirirdi çünkü yaşanmamışlık psikolojisi ağzıma sıçtı Angry Bi ara profiline baktım ulan diyorum ben bu kültürsüz cahil yüzünden ne ızdıraplar çekmişim kendime acıdım. Kaç yaşına gelmiş dünya kültüründen habersiz atarlı sözler yazıp pop dinleyen bir acizmiş meğersem.
temurmelik46
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
October 27, 2017, 07:23:12 PM

Bende en az 10 tanesi ile buluştum.İçlerinden kimileri vardı gördüğümden daha güzeldi ; kimileride vardı tam bir fotomontaj eseri çıktı benim gibi Smiley ama her ne olursa olsun çok dikkatli olmak lazım ;çünkü devir öylesinde bozuk ki insanın başına neler geleceğini şeytan bile tahmin edemiyor.Millet kudurmuş belki internet ilk çıktığı yıllarda olabilirdi ama şu an çok zor !
Hygiena1948
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
October 27, 2017, 07:26:05 PM

Ben facebook'ta ilkokul arkadaşımı bulmuştum uzun yıllar sonra onunla buluştuk. Çok eğlenceli zaman geçirdik eski günleri yâd ettik. Yaşlı teyzeler gibi hissettim kendimi Cheesy iyi forumlar
orgeneral
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
October 27, 2017, 07:47:54 PM

evet şuan arkamda oturuyor 3.ye hamile allahın izniyle  Grin Grin
rigormortis1
Member
**

View Profile
October 27, 2017, 08:49:08 PM

Belki bu konuda çok önyargılıyımdır fakat ben bu internetten tanışma buluşma işine çok karşıyım. Tanışık olduğun biriyle sosyal medyadan konuş ona lafım yok ama hiç tanımadığın biriyle sosyal medyadan tanışarak buluşmak bana çok saçma geliyor.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
CarolineWeishaupt
Member
**

View Profile
October 27, 2017, 09:13:51 PM

Kızlara harcadıgım zamanı iş yapmaya harcadıgımda en son evime kasa almıştım.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: