Bitcoin Forum
June 20, 2024, 07:51:32 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Çaylak a Yardımcı olurmusunuz :)  (Read 427 times)
maximilyanus (OP)
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
October 26, 2017, 11:22:26 PM

Selam ben yeniyim. aslında bayadır Öğrenmeye çalışıyorum ama  kafama takılan bazı sorular var.
1. Zilyontane coin var ve bende sadece btc cüzdanları var. Xapo blokchain coinbase.. payeerin de btc cüzdanı var extradan.
Fuecethub da da bir hesabım var orada 8-10 tane coin var. O coinleri btcye cevirip cekebiliyorum. ama onun dışında coinleri nerede biriktirebilirim. her coinin ayrı cüzdanı  mı var.
2. Airdrop duydum bir de yeni çıkan coinler için ne yapmamız lazım nereye üye olunuyo ordaki coinleri nereye aktarabiliriz..
Kafamda cok soru var sında ilk etapta bunları cevaplarsanız sevinirim...

muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
October 27, 2017, 12:59:41 AM

Selam ben yeniyim. aslında bayadır Öğrenmeye çalışıyorum ama  kafama takılan bazı sorular var.
1. Zilyontane coin var ve bende sadece btc cüzdanları var. Xapo blokchain coinbase.. payeerin de btc cüzdanı var extradan.
Fuecethub da da bir hesabım var orada 8-10 tane coin var. O coinleri btcye cevirip cekebiliyorum. ama onun dışında coinleri nerede biriktirebilirim. her coinin ayrı cüzdanı  mı var.
2. Airdrop duydum bir de yeni çıkan coinler için ne yapmamız lazım nereye üye olunuyo ordaki coinleri nereye aktarabiliriz..
Kafamda cok soru var sında ilk etapta bunları cevaplarsanız sevinirim...

Fuecethub nedir bilmiyorum o yüzden orayı esgeçiyorum.

2. airdrop olayı ise, yeni çıkan tokenler coinler bazen icodan önce airdrop yaparlar (havadan dağıtma) airdrop a katılırsın o coin veya tokenden kaç tane gönderiyorlarsa senin cüzdanına gönderirler. genellikle etherium tabanlı olduğu için my ether wallet tan bir adres alabilirsin oraya gönderiler. yok waves tabanlı ise waves cüzdanı açacaksın. oda zor değil akıllı telefonunda veya bilgisayarında internet tarayıcısına eklenti olarak açabilirsin. ben şahsen aplikasyonunu kullanıyorum.

airdropları twitterda bazı sayfalar var oradan takip edebilirsin airdropallert tarzı
veya airdropalert gibi bir site vardı orada güncelleniyor devamlı
veya bitcointalk ta bounty sayfasından görürsün. yeni cıkan icoları oralarda eğerki airdrop varsa katılırsın.
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
October 27, 2017, 10:40:50 AM

1. faucethub musluk işi genelde bu tarz işlemlerle fazla bir gelir elde edemezsin. Saatini boşa harcamış gibi olursun 2. yöntemde dediğin airdrop işini öğrenirsen güzelce faucet işinden çok daha fazla getiri olur. Ama illa ben bunu da yapacağım dersen o site bir micro wallet sitesi ve gerekenleri yaparak birazbirikim yapabiliyorsun. İlla BTC olarak çekmenede gerek yok diğer para birimlerinden de çekim yapabilirsin. Nere çekeceğim dersen bunun için ayrı ayrı cüzdanlar olduğu gibi bir kaçını bulunduran cüzdanlarda mevcut. Bazıları için resmi sitelerinden bu cüzdanlara ulaşabilirsin. Online veya masaüstü cüzdanlar kullanabilirsin.

2. İngilizcen iyi değilse Türk airdropları takip edeceğin birkaç güncel site var onlara ulaşıp yapacaklarını adım adım anlatan yazılarını okuyabilirsin.

bende yeniyim forum kurallarına tam hakim değilim reklam olur diye isim kullanmadım özelden yazarsan adlarınıda verebilirim sana
orhanus
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
October 31, 2017, 12:45:45 PM

bilgiler için sağolun bulduğum her postu okuyorum sağolun
Pages: [1]
  Print  

Jump to: