Bitcoin Forum
May 12, 2024, 12:49:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: paribu koineks yazılım  (Read 1021 times)
awazelal (OP)
Newbie
*

Activity: 106
Merit: 0

View Profile
October 27, 2017, 06:29:48 AM

değerli arkadaşlar paribu koinim gibi borsa siteleri yapabilmek için ne gerekiyor.Nereden başlamalıyız.
1715474994
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715474994
Reply with quote  #2

1715474994
Report to moderator
1715474994
Hero Member
*

Ignore
1715474994
Reply with quote  #2

1715474994
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715474994
Hero Member
*

Ignore
1715474994
Reply with quote  #2

1715474994
Report to moderator
1715474994
Hero Member
*

Ignore
1715474994
Reply with quote  #2

1715474994
Report to moderator
1715474994
Hero Member
*

Ignore
1715474994
Reply with quote  #2

1715474994
Report to moderator
R1011
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 27, 2017, 06:32:36 AM

Hocam tam net bilmesemde. İyi bir yazılımcıya ihtiyacınız var. Daha sonrasında reklam için bütçe falandır. Fakat sağlam para yatırmak lazım gibi geliyor yalnış bilgi vermeyeyim ama benim aklıma bunlar geldi.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
October 27, 2017, 07:34:10 AM

Tecrübe & Finans & Sağlam bir ekip diyebilirim . Bu 3 olmazsa ne kadar uğraşırsan uğraş verim alamazsın başarı sağlayamazsın . Oldukça zor bunlar hemen 1 haftada karar verip siteyi açman demek bir şey ifade etmeyecektir . Uzun soluklu bir proje olur ..
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 27, 2017, 07:40:26 AM

paribunun yazılımcısını cok beğeniyorum. sms ile stabil calısması, borsanın durumu yeni bir borsa olmasına karşın bence iyi durumda. Zaman zaman aksilikler olabiliyor ama şuan yazılım olarak bence tr deki en iyisi.
Yazılımcısını merak ediyorum. Tahminim iyi bir parada vermişlerdir.
işin %80i iyi yazılım. sonrasında başlangıçta reklam(komisyonsuz 1-2ay çalışmak en iyi reklam oluyor) daha sonra zaten memnun kullanıcılar diger kullanıcıları çekiyor.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 27, 2017, 10:55:40 AM
Last edit: October 27, 2017, 04:32:52 PM by AlyattesLydia

Bankalarla bir şekilde hesap açmalısınız. Bu işi kolay sanmayın, sonuçta sürekli kaynağı belirsiz bir para giriş-çıkış'ı var. Bir süre sonra uyarılacaksınız.

Bitcoin fiyatını belirlemek çok önemli direk olarak arbitrajdan çok büyük zarar edebilirsiniz. Hatta sisteminizi sürekli olarak izleyip, zaman zaman manuel müdahaleleriniz bile söz konusu olabilir. Manuel müdahaleden kastım bir süre işlem yapmaya izin vermemek gibi.

Kısacası sistemi oturtanız müthiş bir para var, 20.000 TL yatırılacak olsa 400 TL taş atmadan alıyorsunuz. Sonra gelen paranın da her işleminde neredeyse para kazanıyorsunuz. İşi bilen için temiz iş.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 27, 2017, 11:17:50 AM

Bitcoinı belirlemek çok önemli direk olarak arbitrajdan çok büyük zarar edebilirsiniz. Hatta sisteminizi sürekli olarak izleyip, zaman zaman manuel müdahaleleriniz bile söz konusu olabilir. Manuel müdahaleden kastım bir süre işlem yapmaya izin vermemek gibi.

Şu dediğinizi yapan tek bir borsa var onun hakkında da burada destanlar yazıldı. Her işte olduğu gibi bu iştede kar ve zarar var. Ki borsa sahibi açığa alış satış yapmaz sadece komisyonlara bakar ise bu dediğinizi yapması gerekmez. Dediğiniz şey hiç etik değil, bence dolandırıcılık.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 27, 2017, 03:31:44 PM

Bankalarla bir şekilde hesap açmalısınız. Bu işi kolay sanmayın, sonuçta sürekli kaynağı belirsiz bir para giriş-çıkış'ı var. Bir süre sonra uyarılacaksınız.

Bitcoinı belirlemek çok önemli direk olarak arbitrajdan çok büyük zarar edebilirsiniz. Hatta sisteminizi sürekli olarak izleyip, zaman zaman manuel müdahaleleriniz bile söz konusu olabilir. Manuel müdahaleden kastım bir süre işlem yapmaya izin vermemek gibi.

Kısacası sistemi oturtanız müthiş bir para var, 20.000 TL yatırılacak olsa 400 TL taş atmadan alıyorsunuz. Sonra gelen paranın da her işleminde neredeyse para kazanıyorsunuz. İşi bilen için temiz iş.

peki işin vergi kısmını yasal süreçlerini nasıl hallediyorlar ? bu konuda bilginiz var mı ?

yazılım kısmında hangi dil altyapısı üzerine bu sistemler geliştiriliyor ? php ?

CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
October 27, 2017, 03:54:39 PM

İstanbulda yazılımcılar api ile kopya yapabiliyor 5 bine hazır kurulum yaparlar arastır. 0 dan yazmaya gerek yok biraz farklı yap ben yazdırdım dersin zaten.
WillBeOk
Full Member

Activity: 168

View Profile
October 27, 2017, 04:04:18 PM

Hocam eğer dediğiniz gibi kolaysa herkes neden açmıyor bi borsa. Mantıksız yani kesinliklkle bi sıkıntı çıkaracaklardır ilerleyen günlerde. Vergi dairse gelip soracak bu para nedir neden gelip gidiyor hayırdır diye. Sanmıyorum analatılan kadar kolay olsun!
dilemx
Full Member

Activity: 202

View Profile
October 27, 2017, 04:07:44 PM

zor işler iyi bir yazılım ve ekip gerekli tabi birde para.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
Winterlust
Jr. Member
*

Activity: 69
Merit: 2

View Profile
October 27, 2017, 04:12:38 PM

Eğer çalışabileceğin iyi bir ekip yoksa yüksek miktarlarda paraya ihtiyacın var. Şu an Türk borsalarında herhangi bir sıkıntı yaşanmadı sanıyorum ancak gelecekte bir hacklenme durumunda nasıl olaylar olur bu da ayrı problem.
WillBeOk
Full Member

Activity: 168

View Profile
October 27, 2017, 04:13:16 PM

zor işler iyi bir yazılım ve ekip gerekli tabi birde para.
Hocam para zaten en başta gerek para olmadan yazılımcı nerden bulacaksın nasıl bulacaksın bulsan nasıl yazdıyaracaksın. Bu tip işlerde paranın önemi büyük. Sonra yazılımcının önemi büyük yeniden yazılan sistemde açık bırakmadan yazması lazım. Yazıldı piyasa çıktı falan işte kullanıcıları oldu gnde 50 btc cevirecek hacime geldi sonrasında bi hacklarınsa çok kötü olur.
Antikais
Full Member

Activity: 236
Merit: 101

View Profile
October 27, 2017, 04:22:58 PM

ne bitcoin belirlemesi? sen paribunun kendi coinlerini sattığını mı sanıyorsun ? orda dönen fiyatları tamamen alım/satım yapanlar belirliyor..

ASSETA - Blockchain based borderless crypto bank | ICO | DISCUSSION THREAD | BOUNTIES
DByte
Member
**

Activity: 164

View Profile
October 27, 2017, 04:25:43 PM

Btctrader altyapısını kullanan btcturk.com benzeri bir sistem için direkt iletişime geçebilirsiniz. Hatalı olma payı bırakarak 25.000 USD ve her işlem karşılığında altyapısını paylaşmakta; bakımını herşeyini üstlerek işlem başına ücretle çalışma imkanına sahipsiniz. Anahtar teslim bir sistem vermekteler. Benzer teknolojileri yazılımsal anlamda yapmak çok zor değil, en büyük handikap güvenliğini sağlamak.  Smiley

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 27, 2017, 04:39:39 PM

Şu dediğinizi yapan tek bir borsa var onun hakkında da burada destanlar yazıldı. Her işte olduğu gibi bu iştede kar ve zarar var. Ki borsa sahibi açığa alış satış yapmaz sadece komisyonlara bakar ise bu dediğinizi yapması gerekmez. Dediğiniz şey hiç etik değil, bence dolandırıcılık.

Evet, bu etik değil ama para işi olduğu için kötü niyetli denemelere karşı bu yöntem kullanılıyordur.

peki işin vergi kısmını yasal süreçlerini nasıl hallediyorlar ? bu konuda bilginiz var mı ?

yazılım kısmında hangi dil altyapısı üzerine bu sistemler geliştiriliyor ? php ?

Büyük ihtimal kur çevirimi olarak gösteriyorlardır. Ya da hizmet diye faturalandırıyorlar. Yani yapılan karın vergisini ödüyorlar. Php de olabilir .net de bu sizin ne tercih ettiğinize bağlı, php daha uygun maliyetli olabilir.

ne bitcoin belirlemesi? sen paribunun kendi coinlerini sattığını mı sanıyorsun ? orda dönen fiyatları tamamen alım/satım yapanlar belirliyor..

Görünürde öyle olabilir ancak en ufak spekülasyonda müdahale edilir. Yoksa bu kadar düşük işlem hacmi olan borsada, ufak meblağlarla bile fiyatlar çok farklı yerlere getirilebilir.
Antikais
Full Member

Activity: 236
Merit: 101

View Profile
October 27, 2017, 04:43:31 PM

Görünürde öyle olabilir ancak en ufak spekülasyonda müdahale edilir. Yoksa bu kadar düşük işlem hacmi olan borsada, ufak meblağlarla bile fiyatlar çok farklı yerlere getirilebilir.

o fiyattan alan veya satan olmadıktan sonra manipüle etseler ne farkeder. ordan alım satan yapanda heralde bitcoin fiyatını dolar kuruyla çarpmayı akıl edebiliyordur.

ASSETA - Blockchain based borderless crypto bank | ICO | DISCUSSION THREAD | BOUNTIES
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 27, 2017, 04:44:10 PM

Bu sorunun cevabını aslında şu şekilde bulabilirsin ben bir borsadan işlem yapacağım e bu borsadan beklentilerim neler olmalıdır ? Bu sana en ayrıtntısına kadar cevap verecektir. Güvenlik sonuçta adamlar senin havuzunda tutacak paraları. İyi bir yazılım.. Hızlı güvenilir bir sunucu. Bankalardan hesap açmak. İyi elemanlar ve güvenilir elemanlar çalıştırmak.. Ve de sağlam bir bütçe gerekiyor. İyi bağlantılar. Bunların varsa bu iş gerçekten gelir getirici olacaktır sana.
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
October 27, 2017, 05:06:15 PM

Bu sorunun cevabını aslında şu şekilde bulabilirsin ben bir borsadan işlem yapacağım e bu borsadan beklentilerim neler olmalıdır ? Bu sana en ayrıtntısına kadar cevap verecektir. Güvenlik sonuçta adamlar senin havuzunda tutacak paraları. İyi bir yazılım.. Hızlı güvenilir bir sunucu. Bankalardan hesap açmak. İyi elemanlar ve güvenilir elemanlar çalıştırmak.. Ve de sağlam bir bütçe gerekiyor. İyi bağlantılar. Bunların varsa bu iş gerçekten gelir getirici olacaktır sana.
Kesinlikle hocam. Hızlı ve stabil sistem olması çok önemli. Bide etherdelta gibi karışış kurmaşık bişey olmamalı ben anlayamadım hala etherdeltanın çalışma şeklini alışamadımda. Ama bazı coinler/tokenler orda işlem gördüğü için mecbur kullanmaya çalışıyorum. Borsa sadece stabil güvenli ve hızlı olmalı
Theconqueror
Member
**

Activity: 67

View Profile
November 09, 2017, 11:42:20 PM

Paribu gibi bir alt yapı kurman için iyi 2 3 tane yazılımcı bulman gerekiyor 5 6 aya istediğini elde edersin.

Koineks gibi bir site kurmak istiyorsan piyasada hazır script ile satılan site çok biraz paran var ise draglet gibi firmalardan satın alabilirsin.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
November 10, 2017, 12:16:12 AM

değerli arkadaşlar paribu koinim gibi borsa siteleri yapabilmek için ne gerekiyor.Nereden başlamalıyız.

Bunu keske altcoin bolumune acmasaydiniz umairm yardimci olan birileri cikar.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: