Bitcoin Forum
July 03, 2024, 06:27:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Airdrop Takip  (Read 3841 times)
kursattekin
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
November 01, 2017, 02:56:21 PM

Kisa gunun kari, gelen airdroplari etherdeltada alici fiyatlarina sattim beklemeden, 700tlden fazla ediyor, 3 dakikada 5 form doldurup 700tl aldim. Hala cop oldugunu dusunenler oldukca daha cok airdroptan daha cok kazanmaya devam edecegiz. ebtc kacinca digerleri cop dedim girmedim, ecash elite btcr falanda kacti bu arada, gene de guzel kazanc Smiley altta sattigim airdroplar ve ederleri

ebgold 0.026eth
blue 0.360eth
pos 0.122 ether
ieth 0.099eth
mti 0.015eth
yakuzabilgic
Member
**

Activity: 81
Merit: 10

View Profile
November 01, 2017, 03:04:43 PM

Güzel bir derleme olmuş. Airdroplar çok kazandırmıyor ama takip edilebilir

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April    
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale    
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
November 01, 2017, 03:07:03 PM

Kisa gunun kari, gelen airdroplari etherdeltada alici fiyatlarina sattim beklemeden, 700tlden fazla ediyor, 3 dakikada 5 form doldurup 700tl aldim. Hala cop oldugunu dusunenler oldukca daha cok airdroptan daha cok kazanmaya devam edecegiz. ebtc kacinca digerleri cop dedim girmedim, ecash elite btcr falanda kacti bu arada, gene de guzel kazanc Smiley altta sattigim airdroplar ve ederleri

ebgold 0.026eth
blue 0.360eth
pos 0.122 ether
ieth 0.099eth
mti 0.015eth

''Hala cop oldugunu dusunenler oldukca daha cok airdroptan daha cok kazanmaya devam edecegiz.'' Demişsin de kardeş sana ne zararı var bırak çöp olduğunu düşünsünler neden reklamını yapıyosun  Cheesy
bbsbtc (OP)
Full Member

Activity: 131

View Profile
November 01, 2017, 04:31:09 PM

Air droplar çöp, zaman kaybıdır diyenlere aldırış etmiyoruz arkadaşlar form doldurmaya devam kazanan kazanıyor.Telegram grubu  https://t.me/kriptotakipairdrop

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 01, 2017, 07:54:19 PM

Güzel ve hızlı bir şekilde yayınlıyorsunuz emeğinize sağlık, airdroplarda hemen katılmak önemlidir, çünkü belirli sayıda kişi aldıkları için hemen kayıt olmak önemli

hoopdi
Jr. Member
*

Activity: 54
Merit: 1

View Profile
November 01, 2017, 09:04:39 PM

ilk günden beri takipteyim. artık site site gezmeme gerek kalmıyor.
verdiğiniz hizmet için çok teşekkür ederim.

saygılar,

Kora •• Building financial system for everyone Presale February 2017
ilkernes
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
November 02, 2017, 08:22:47 AM

Tebrik ediyorum arkadaşlar, sizi dün bulabildim, birçok telegram grubundan daha hızlısınız.
adem1090
Newbie
*

Activity: 18
Merit: 0

View Profile
November 03, 2017, 01:38:50 PM

arkadaşlar açacağımız 4-5 farklı hesaplardan katılım sağlasak, sorun olur mu ?

Daha fazla kazanmış olmaz mıyız ?

bbsbtc (OP)
Full Member

View Profile
November 03, 2017, 02:19:55 PM

arkadaşlar açacağımız 4-5 farklı hesaplardan katılım sağlasak, sorun olur mu ?

Daha fazla kazanmış olmaz mıyız ?

Aynı ıpden gelen başvuruları redediyolar.Ip değiştirince nasıl olur bilemiyorum hiç denemedim

tirbison
Full Member

Activity: 196
Merit: 104

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
November 03, 2017, 03:22:35 PM

Abi site güzelmiş ya hergün birsürü AirDrop haberi giriliyor. Bir kaç yer takip ediyorum fakat bunların tarzı güzel adım adım anlatıyorlar ne yapmak gerektiğini. Teşekkürler.

bbsbtc (OP)
Full Member

View Profile
November 04, 2017, 05:46:42 PM

Abi site güzelmiş ya hergün birsürü AirDrop haberi giriliyor. Bir kaç yer takip ediyorum fakat bunların tarzı güzel adım adım anlatıyorlar ne yapmak gerektiğini. Teşekkürler.
Teşekkürler hocam beğenmenize sevindim.

cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
November 04, 2017, 05:54:50 PM

Siteyi sürekli güncel tutan bir ekip var çalışmalarınız için teşekkür etmek istedim. Baya bir airdropa katıldım site üzerinden ama henüz bişey gelmedi. Ne kadar sürüyor ortalama ?
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
November 04, 2017, 06:23:01 PM
Last edit: November 04, 2017, 06:40:04 PM by okanciftci74

Siteyi sürekli güncel tutan bir ekip var çalışmalarınız için teşekkür etmek istedim. Baya bir airdropa katıldım site üzerinden ama henüz bişey gelmedi. Ne kadar sürüyor ortalama ?

Valla ilk gün gelen var bi hafta içinde gelen var bazende hiç gelmeyen var yollayan var yollamayan şans işi.
pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
November 04, 2017, 06:35:05 PM

Merhaba arkadaşlar sitemizde 3 arkadaş tüm airdropları hızlı bir şekilde yayınlamaya çalışıyoruz dün 20-25 civarı airdrop ekledik bugün ve sürekli olarak eklemeye devam edecez.Kaçırdıklarınız varsa buradan takip edebilirsiniz. http://kriptotakip.com/category/air-drop-takip/ buda twitter adresimiz https://twitter.com/Kriptotakip  telegram grubu https://t.me/kriptotakipairdrop
Ben desahsen kriptotakip.com u takip ediyorum ve gercekten anlasilabilirlik acisindan cok guzel bir site size de tavsiye ederim.

kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
November 04, 2017, 06:44:51 PM

Airdrop işi çöp bana göre. Çoğu kişi bunu dolandırıcılık için yapıyor. Bi tane ismini bildiğim doğru dürüst proje göremedim içlerinde. 3 5 kuruş kazanacağım diye dolandırılmamaya dikkat edin.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
rambetiko
Member
**

Activity: 188

View Profile
November 04, 2017, 06:56:21 PM

arkadaşlar selamlar
yeni başlayanlardanım
yaptıklarım mywalletten hesap aldım, paylaşılan linklerdeki yerlere mail veya ether adresini yazdım ve yolladım. bu kadar mı işlem?
coaxcial
Full Member

Activity: 126

View Profile
November 04, 2017, 07:33:23 PM

Airdrop işi çöp bana göre. Çoğu kişi bunu dolandırıcılık için yapıyor. Bi tane ismini bildiğim doğru dürüst proje göremedim içlerinde. 3 5 kuruş kazanacağım diye dolandırılmamaya dikkat edin.

Evet arkadaşlar özellikle private key kesinlikle vermeyin ve belirli bir miktar ETH isteyenlere de süphe ile bakın. Yalnız barı airdroplar spam olmadığınızı kontrol etmek için herhangi bir miktar yatırın diyor, bu tarz olanlara biraz daha ılımlı bakıyorum. Mesela 0.0000001 ETH gibi bir miktar gönderseniz bile kabul ediliyor. Ayrıca önemli bir konu daha var son zamanlarda bağış yaparsanız daha fazla token göndeririz şeklinde promosyon yapmaya çalışan airdoplar da var, bunlar da dikkat etmek gerekiyor.
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
November 05, 2017, 04:52:10 AM

Evet arkadaşlar özellikle private key kesinlikle vermeyin ve belirli bir miktar ETH isteyenlere de süphe ile bakın. Yalnız barı airdroplar spam olmadığınızı kontrol etmek için herhangi bir miktar yatırın diyor, bu tarz olanlara biraz daha ılımlı bakıyorum. Mesela 0.0000001 ETH gibi bir miktar gönderseniz bile kabul ediliyor. Ayrıca önemli bir konu daha var son zamanlarda bağış yaparsanız daha fazla token göndeririz şeklinde promosyon yapmaya çalışan airdoplar da var, bunlar da dikkat etmek gerekiyor.

bağış isteyen airdroplara dikkat etmek derken nasıl dikkat edelim hocam, yani bağış yapalım mı yoksa yapmayalım mı, bir çok scam da var ya para istiyorlar çöp coin yolluyorlar, bir de Google form yolluyoruz ya diyelim 2-3 formu aynı ip den yolladık. bunu nasıl anlıyorlar aynı formu yolladığımızı ?  ip yi Google vermez, de form a acaba bilgi mi koyuyorlar çok yolladık diye.
coaxcial
Full Member

Activity: 126

View Profile
November 05, 2017, 04:21:11 PM

bağış isteyen airdroplara dikkat etmek derken nasıl dikkat edelim hocam, yani bağış yapalım mı yoksa yapmayalım mı, bir çok scam da var ya para istiyorlar çöp coin yolluyorlar, bir de Google form yolluyoruz ya diyelim 2-3 formu aynı ip den yolladık. bunu nasıl anlıyorlar aynı formu yolladığımızı ?  ip yi Google vermez, de form a acaba bilgi mi koyuyorlar çok yolladık diye.
Kimileri cidden spam airdrop basvuruları ile uğraşmak istemediği için bir miktar ETH istiyor kimileri insanları kullanmak için istiyor, şüphe ile bakından kastım bu. Yani konularını inceleyin cidden iyi bir proje vaad ediyorlarsa riske girmeye değebilir, ama konuya bir iki satır bişeler yazıp ETH gönderin diyorlarsa kesinlikle uzak durun. Google formlara erişmek için google hesabınıza girmeniz gerekiyor, IP'den çok sanırım aynı hesapla gönderilmiş başvuruları kabul etmiyorlar.
BlackRed21
Member
**

Activity: 228

View Profile WWW
November 05, 2017, 05:46:01 PM

Merhaba arkadaşlar sitemizde 3 arkadaş tüm airdropları hızlı bir şekilde yayınlamaya çalışıyoruz dün 20-25 civarı airdrop ekledik bugün ve sürekli olarak eklemeye devam edecez.Kaçırdıklarınız varsa buradan takip edebilirsiniz. http://kriptotakip.com/category/air-drop-takip/ buda twitter adresimiz https://twitter.com/Kriptotakip  telegram grubu https://t.me/kriptotakipairdrop
Ben desahsen kriptotakip.com u takip ediyorum ve gercekten anlasilabilirlik acisindan cok guzel bir site size de tavsiye ederim.

Hocam Allah razı olsun, kriptotakip.com inceledim çok anlaşılır ve güzel bir site. Ben sadece airdroptakibi.com sitesinden takip ediyordum, artık kriptotakip sitesini de takip edeceğim.
Saygılar.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: