Bitcoin Forum
June 24, 2024, 02:25:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: Airdrop Takip  (Read 3834 times)
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
November 05, 2017, 06:06:46 PM

bazı yorumlarda airdrop çok kazandırmasa da demiş ama bir de yakalarsan sadece airdroptan bile diğer bountylerden fazla kazanabilirsiniz bence takip etmek ve katılmaktan zarar gelmez sadece 3-5 dk ayırmak gerekiyor
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
November 05, 2017, 06:47:41 PM

artık airdrop çıkmz oldu ya bu furyada sona geldi sanırım.
ali.belmando
Newbie
*

Activity: 101
Merit: 0

View Profile
November 05, 2017, 07:51:45 PM

en son 2 saat önce 25 BLN göndermişler ama fiyat sıfır.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
November 05, 2017, 08:18:59 PM

en son 2 saat önce 25 BLN göndermişler ama fiyat sıfır.
daha çıkmadı etherdeltaya çıkınca belki bişeyler olur ama çok düşük
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
November 05, 2017, 08:34:59 PM

2 Gündür airdrop yok adam gibi bugün ethereum green vardı bi tek airdropları bitirmesinlere para kazanıyoruz ne güzel işte.
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 05, 2017, 08:42:02 PM

Site çok güzel hızlı güncelleniyor elinize sağlık öncelikle.Gerçekten airdropların ömrüde tükeniyor gibi bitmese iyi olur bütün kampanyalardan kazanmasakta tutanlardan üç beş kazanılıyor bişeyler.
Sonuçta taş atıyoruzda kolumuzmu ağrıyor.
Airdroptan token kazanmakta ayrı bir zevkli oluyordu Grin
Doctor-Coin
Full Member

Activity: 378
Merit: 114

View Profile
November 05, 2017, 08:53:36 PM

öncelikle siteyi yapan ve takip edip airdropları kayıt altına alan arkadaşlara teşekkür ederim.

Bazı Airdroplar (aslında geneli) çok kısa bi zaman sonra kontenjanın dolması sebebiyle kapanıyor. Hızlı olmak şart ...

Bu bakımdan Airdropları mümkün olan heryerden takip edin: twitter, telegram, facebook vs.

Scam olan Airdroplara çok dikkat etmeniz gerekiyor, direk olarak Private Key istiyorlar. Eğer uykuluysanız ve dalgınsanız o hatayı yapabilirsiniz. Formu çok hızlı doldurmayın Smiley

Bazı Airdroplarda çorba parası pardon yani gaz parasını sizden istiyorlar... ben böyle airdroplara katılmıyorum, paran yoksa airdrop yapma arkadaşım Smiley

Şu an iki haftada 30 Airdroptan bayağı bi Token  geldi.  Ancak benim sorunum hesapta Ethereum olmaması, dolayısı ile gaz parasını ödeyememem ve akabinde bu Tokenları şu illet Etherdelta ya gönderememem. Bunun başka bir çözümü yok mu kü ?

Bilgisayardaki cüzdanlardan ne güzel bedavaya coinsmarkete gönderebiliyoruz ama bu Etherdelta çok illet birşey.

ICO'lar da uzman olan arkadaşların da böyle bir çalışma yapmasını isterdik. ICO'larında güzel getirisi oluyor.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 05, 2017, 09:31:51 PM

Bana kalırsada airdrop furyasına sona erdi .

Kimisi yok 0.002 eth gönderin diyor kimisi 0.01 .

Bazısı çıkıyor form doldurtup ortadan kaçıp gidiyor . Doldurmuyorum artık boş iş geliyor .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
sidotlo
Newbie
*

Activity: 36

View Profile
November 06, 2017, 09:33:41 AM

Airdroplardan arkadaslarin sayesinde 500-600tl kazandim, son hafta hicbirine basvuru yapmadim derslerden dolayi. Ortalama 1dakikada bir form doluyor ve bu devirde bu kadar kolay kazanc var mi ben bilmiyorum. Bazi airdroplara 1 saatte 5000den fazla basvuru oluyor, genelinde belli bir limit oldugu icin gec basvuranlara gelmiyor. Etherdelta isini bende sevmiyorum, gecen ay howl airdroptan gelenler 1 ether ediyordu tembellik ettim etherdeltayla ugrasmamak icin, simdi 10da biri etmiyor.
coaxcial
Full Member

Activity: 126

View Profile
November 06, 2017, 07:50:27 PM

Arkadaşlar bugün sitelerinde ileri EthereumGreen airdrop'unu önceden bildirdiler ve bende zamanını takip ettim erkenden başvurdum. Sonrasında gelen EthereumGreen'leri hiç bekletmeden 0.450 ETH e sattım. Bekletsem belki biraz daha getirirdi ama riske girmek istemedim. Bu ara durulur gibi olan airdrop piyasasına yeniden hareket gelmiş gibi oluyor. Tekrardan site ekibine teşekkür ederim Smiley

ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
November 06, 2017, 08:13:12 PM

Arkadaşlar bugün sitelerinde ileri EthereumGreen airdrop'unu önceden bildirdiler ve bende zamanını takip ettim erkenden başvurdum. Sonrasında gelen EthereumGreen'leri hiç bekletmeden 0.450 ETH e sattım. Bekletsem belki biraz daha getirirdi ama riske girmek istemedim. Bu ara durulur gibi olan airdrop piyasasına yeniden hareket gelmiş gibi oluyor. Tekrardan site ekibine teşekkür ederim Smiley

İlk airdrop saniyeler içinde tükendi.Buna da girecek zamanım yoktu kaçırdık.3.Airdropu da yapsalar  Cheesy
coaxcial
Full Member

Activity: 126

View Profile
November 06, 2017, 08:30:46 PM

İlk airdrop saniyeler içinde tükendi.Buna da girecek zamanım yoktu kaçırdık.3.Airdropu da yapsalar  Cheesy
Şans işi hocam, adamlar bir anda açıyor bir anda kapıyor Smiley
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
November 06, 2017, 10:25:07 PM

Şans işi hocam, adamlar bir anda açıyor bir anda kapıyor Smiley

Bu Green beni sevmedi 1. airdrop'a formu doldurdum kabul etmedi neyse dedim bugün 2.de aynı oldu Smiley Yeşil beni sevmedi... 3. airdrop'a girmeyeceğim artık bana yaramıyor bu yeşil Smiley
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
November 06, 2017, 10:58:54 PM

hocam gerçekten büyük teşekkür ederim size, anlık paylaşıyorsunuz neredeyse airdrop alertten takip edesim gelmiyor niyeyse siz türkçe hazırlayınca.
gerçekten büyük bir hizmet bizim için sayenizde tüm airdroplara katılıyorum, güzel bir iş yapıyorsunuz.
onurisbu
Newbie
*

Activity: 54

View Profile
November 08, 2017, 08:43:54 AM

Gerçekten teşekkürler... Sağda solda bir sürü şey aramak için uğraştırmıyorsunuz insanları...
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
November 08, 2017, 09:01:03 AM

O kadar çoğalmaya başladılar ki önü arkası kesilmiyor maalesef . İlla ki içlerinden kazandıranlar çıkacak . Takip etmekte fayda var . Güncelleyen arkadaşların eline sağlık . 3 -5 cep harçlıkları çıkıyor en azından.
ibrhmsyt
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
November 08, 2017, 09:09:09 AM

bende telegramdan ve web siten takip ediyorum gerçekten çok güzel bir çalışma elinize sağlık
StabiL
Member
**

Activity: 115
Merit: 10

View Profile
November 08, 2017, 09:23:03 AM

Bende düzenli takip ediyorum siteyi.7-8 farklı coin oldu elimde.Geçen eth green e katıldım ondan da 350 civarı var bir tek o para ediyor biraz.
2 gün önce felan 350 eth green 60 doları görmüştü fakat şimdi 17-18 dolar civarında o zaman satsaydık iyiydi şimdi tutuyorum elimde bakalım dursun Smiley
Bu sabahda 110 tane allbeyte gelmiş .
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 08, 2017, 09:51:46 AM

Bu airdroplara katılırken telegram name kısmına
@ bunu ekliyormusunuz yoksa direk ismi yazıp devammı ediyorsunuz Smiley
ben hep @ ekliyorum bunu hiç bir halt geldiği yok sanırım yanlış yapıyorum Smiley)
kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
November 08, 2017, 10:01:26 AM

Bu airdroplara katılırken telegram name kısmına
@ bunu ekliyormusunuz yoksa direk ismi yazıp devammı ediyorsunuz Smiley
ben hep @ ekliyorum bunu hiç bir halt geldiği yok sanırım yanlış yapıyorum Smiley)

ben de ekliyorum hocam. gelen de oluyor gelmeyen de.sorun olacağını sanmıyorum.

,........
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: