Bitcoin Forum
May 11, 2024, 09:08:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
  Print  
Author Topic: 2018 de toplam kaç Fork olur?  (Read 3000 times)
faruk34 (OP)
Full Member

Activity: 336
Merit: 107

ETH: 0x1C829E7A1b5cA44cc381863e10448504e07f78e9

View Profile
October 27, 2017, 07:58:33 AM

Bildiğiniz gibi bch,gold,segwit2x ve Aralık'ta bahsedilen olası btc silver forkları ile toplam 4 btc forku ile 2017 yi kapatabiliriz..2018 de peki ne olur ilk tahmini ben yapayım..Bana göre bu işten iyi ekmek geldiğini düşünen Btc avcıları yaygınlaşacak ve iki ayda bir ortalama  fork olacaktır diye düşünüyorum yani cevabım tahmini  2018 de 6 fork  olabilir diyorum hatta devamını da getireyim 2019 da biraz daha yaygınlaşır 8 fork olur 2020 yavaş yavaş bu işte ekmek yok denilebilir ani bir düşüşle 3 forka düşer 2021 ve sonrasında tek tük yılda 1 ya da 3-5 yılda bir 1 tane fork oluşabilir

1715418507
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715418507
Reply with quote  #2

1715418507
Report to moderator
1715418507
Hero Member
*

Ignore
1715418507
Reply with quote  #2

1715418507
Report to moderator
1715418507
Hero Member
*

Ignore
1715418507
Reply with quote  #2

1715418507
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
October 27, 2017, 08:06:32 AM

Bende tahminim.bu kripto para meselesi gün geçtikce arttığı için 2018 daha fazla.olacağını düşünüyorum. Ha bu 5 olur 6 olur ama fazla olur.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
October 27, 2017, 08:07:11 AM

silver pek olmayacak diye düşünüyorum zartlak haber ama fork tan istenilen kar elde edilmezsa yapılmaz bence ilk forktan iyi para kazanıldı diye 2 denediler ama aynı durum yaşanmadı .
segwit2x farklı bir durum o sistem güncellenmesi ve normalde gereken bir durum .
faruk34 (OP)
Full Member

View Profile
October 27, 2017, 09:04:13 AM

Silver sırf isminden dolayı ben de inanmıyorum ama btc var oldukça forklar öyle hemen kolay bitmeyecektir suyunu çıkararırlar 3-5 yıl

darkangel15
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
October 27, 2017, 11:44:10 AM

Bence daha çok bölünme olur çünkü her bölünmede piyasanın belirsiz olması ve büyük balinaların daha çok kazanmasını sağlayan ortam oluşuyor.
perspin32
Newbie
*

Activity: 52

View Profile
October 27, 2017, 12:54:15 PM

Net rakamı bilmem ama bu kadar olmasın artık yeter. Piyasayı alt üst ediyor bu forklar
apocado35
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
October 27, 2017, 01:18:52 PM

Bu gidişle her ay olacak gibi iyice suyunu çıkardılar artık. Bence 8-9 tane olur 2018 de alıştılar artık önüne gelen fork yapıyor artık
yenivera
Sr. Member

Merit: 256

View Profile
October 27, 2017, 01:25:38 PM

Bu forklar da yeni para kazanma yöntemi oldu, ama bence millet gittikçe akıllanıyor, ileride daha da azalabilir. İlk fork gerekliydi ama btc cash gereksizdi. bitcoin gold da öyle... Ama segwit 2x gerekli. İşlemlerin hızını ve boyutunu artıracak olması önemli.

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

entimist
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
October 27, 2017, 01:36:42 PM

Sıcak paranın tadı bir kere alındı.artik katlanarak devam edecektir.
whynotBTC
Full Member

Activity: 294
Merit: 100

View Profile
October 28, 2017, 10:36:31 AM

Kaç tane olacagini tahmin edemiyorum ama taklitler aslini yasatir diyip kaciyorum Smiley
MarcosCr
Member
**

Activity: 215
Merit: 13

View Profile
October 28, 2017, 02:22:58 PM

Piyasayı manüpile etmek için forkların ardı arkası kesilmeyecektir diye düşünüyorum.
hasyurt
Full Member

Merit: 118

View Profile
October 28, 2017, 10:10:43 PM

inşallah hiç olmaz. olursada en fazla  tane olsun. o da mayısa doğru. böyle zırt pırt fork tan canımız çok yanıyor
hasyurt
Full Member

Merit: 118

View Profile
October 28, 2017, 10:12:13 PM

Bu forklar da yeni para kazanma yöntemi oldu, ama bence millet gittikçe akıllanıyor, ileride daha da azalabilir. İlk fork gerekliydi ama btc cash gereksizdi. bitcoin gold da öyle... Ama segwit 2x gerekli. İşlemlerin hızını ve boyutunu artıracak olması önemli.

peki hocam. twiter da bir sürü kişi no2x yazıyor. olmasın diyor. bir tane yes diyeni görmedim bunu anlayamadım.
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
October 28, 2017, 10:54:13 PM

Bitcoin Cash ciddi bir esinti meydana getirdi ancak btc yine sildi süpürdü piyasadan. Gelecek foklar ne olu bilmem ancak btc forkundan ziyada eth den bir sıçrama bekliyorum.
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
October 28, 2017, 11:11:41 PM

Bir süre sonra bu millet Tongue bu forkları yemeceği için , fork yapmayı bırakacaklardır elbette. Aslında buna bitcoin core developer'ların izin vermemesi lazım diyecem ama işte merkezsizleşmekte böyle birşey adama dur bakalım bilader diyemiyorsun Smiley

lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
October 29, 2017, 02:05:50 AM

bu forkların olup olmamasına kimler karar veriyor? yani bunun oylaması, karar mekanizması nasıl çalışıyor? çok basitçe özetleyebilecek birisi var mı?

whynotBTC
Full Member

View Profile
October 29, 2017, 06:41:44 AM

bu forkların olup olmamasına kimler karar veriyor? yani bunun oylaması, karar mekanizması nasıl çalışıyor? çok basitçe özetleyebilecek birisi var mı?

şimdi abi şöyle aciklayim sana: forkun olma sebebi belli bir ciddi kapasiteli yazilimci ve gelistirici grubun Bitcoin üzerinde bazi konularda fikir ayrismasi yasamasi. Bu fikir ayrismasinin da uygulamaya gecisi forku doguruyor. Sen bilgili bir yazilimci ol de ki ben şu özellikten rahatsizim şunu öneriyorum, ekibini topla ve belirli bir kesimden destek al. Bitcoinin temel yazılım prensibini kopyalayip üzerinde ufak degisikliklerle yeni bir coin cikar. Basitçe böyle aciklayabildim, eklemek isteyenler veya görüş farkliligi yasayanlar yanitlayabilir
faruk34 (OP)
Full Member

View Profile
October 29, 2017, 09:46:54 AM

şimdi abi şöyle aciklayim sana: forkun olma sebebi belli bir ciddi kapasiteli yazilimci ve gelistirici grubun Bitcoin üzerinde bazi konularda fikir ayrismasi yasamasi. Bu fikir ayrismasinin da uygulamaya gecisi forku doguruyor. Sen bilgili bir yazilimci ol de ki ben şu özellikten rahatsizim şunu öneriyorum, ekibini topla ve belirli bir kesimden destek al. Bitcoinin temel yazılım prensibini kopyalayip üzerinde ufak degisikliklerle yeni bir coin cikar. Basitçe böyle aciklayabildim, eklemek isteyenler veya görüş farkliligi yasayanlar yanitlayabilir
cevabınız için teşekkürler eğer bitcoinin gelişimi tamamlanmayacaksa o zaman btc nin eksiklikleri bitmeyene kadar forklar devam edecektir diyebiliriz..teknoloji geliştikçe sürekli btc nin bir eksiği çıkabileceğine göre o zaman forkların birgün bitmesini beklemeyelim..ilk yorumumda 2021 den sonra tek tük demiştim o dediğime katılıyorum hala benim yorumumu destekliyor bu dediğiniz çünkü btc nin eksiklikleri bir kaç yıl yoğun sürecektir sonra azalınca tek tük fork çıkacaktır tabi bir anda hop btc yi komple kaldıralım başka bişey yapalım ya da komple dijital paralar iptal denilmezse

enonekarakoc
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
October 29, 2017, 11:31:42 AM

tahmini 8 tane falan olur buna paralel btc'de fiyat artışı olur Smiley forklar iyidir reklamın iyisi kötüsü olmaz."Bitcoin yine bölünüyor" haberleri de kamuoyunun dikkatini cekmek için iyidir.
schrodingersbitcoin
Member
**

Activity: 121
Merit: 10

View Profile
October 29, 2017, 11:42:16 AM

İstediği kadar olsun ancak altcoinleri yok etmesin bu son yaşadığımız gibi. Özellikle yeni piyasaya giren insanlar altcoine yatırım yaptığına pişman olabilir. Benim de tahminim Ocak-Şubat ayına kadar yeni bir fork olmayacağı yönünde Mart-Nisan 1 tane, Mayıs-Haziran 1 tane olacak. Ama ilgi de giderek düşecek, piyasaya etkisi artık daha az olacak.

integrap
Member
**

Activity: 182

View Profile
October 29, 2017, 03:02:05 PM

Bitcoin Gold sonrasında fork sayısında ciddi artış olacağını düşünüyorum. For ile çıkarılan coin ile köşeyi dönüyorlar resmen. Yani adam diyor ki ben ayrılayım ve fork ile yeni coin çıkartayım. Bitcoin Gold çıkmadan önce ne oldu? %1 mining yaptılar kendileri. İlk çıktığında 300 dolardan düşünün tanesini ne kadar para cebe indirdiler. Bunun farkına varan açgözlüler de fork yapma yarışına girdiler bile. Ama bir yere kadar böyle devam edecek. Artık küçük yatırımcılar bu yemleri yemeyecektir.

BeverleyChristal
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
October 29, 2017, 03:41:19 PM

uzun süre böyle şeylerle uğraşmasalarda biz küçük ve altcoin yatırımcılarını bunaltmasalar
jackspow
Member
**

Activity: 178

Be Free

View Profile
October 29, 2017, 08:11:20 PM

Bitcoin Gold'da Forkların artık pek de karlı olmadığı anlaşıldı. Bitcoin Cash bir istisnaydı ve bu forklar büyük yatırım yapmış insanları gereksizce dürtmek, rahatsız etmek gibi bir şey bana göre. Forktan başka bir çözüm bulunmalı yoksa Bitcoin'in itibarı sarsılacak. İşi tamamen madencilere bırakmak da saçma. Onlar ekonomist ya da yazılım uzmanı değiller. Hangisi daha çok para kazandırıyorsa oraya gidiyorlar. Bu büyük madenci gruplarının sadece para güdümle çalışması sistemi temelden titretiyor. Bu sebeple bunların akıllıca yönlendirilmesi gerekiyor.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
October 29, 2017, 09:10:09 PM

Forkların değeri düştükçe, yeni forkların çıkması azalacaktır. Arkadaşlarda yazmış BCH hariç, o ciddi destek görüyor.
WeltSchmerz
Newbie
*

Activity: 86

View Profile WWW
October 30, 2017, 08:36:11 AM

Forkların yarattığı çalkalanmayı gördükçe, ne kadar az olsa o kadar iyidir diye düşünmeye başladım. Ha belki çok tecrübeli arkadaşlar bu forkları nimet olarak görüyor, yarattığı dalgalanmalardan faydalanıyorlardır. İşin başında olan kişiler için asla bir avantaj değil bu forklar.
hknatm
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
October 30, 2017, 09:31:46 AM

önümüzdeki yıl fork sayısı azalabilir de btc üzerinden konuşuyorsak yeni s2x olursa eğer o zaman sistem altyapısı güncellenmiş olacak blok boyutu ve ek blok olarak. bu sebeple bir süre bu işlem hızlarını yükselmesini sağlayabilir ve daha ferah bi ağ oluşturabilir. Ama diğer coinler için neler olabilir , tartışılır. Bi de bu fork olaylarında çok sağlam para vuran bi kesim var altların ölmesinin sebebi btc nin anlık yükselişi. geçen forkta takip ettim biraz. forka bi gün kala sürecinde 1 saat içinde market cap 400m dolar arttı. bu neyi etkiledi derseniz btc fiyatı yükselişe geçti dopal olarak. Daha net analiz yapanlar vardır ama ben kendi çapımda incelediğime forklar bizim için tehlikeli özellikle altlarda bekliyorsak.
kadirmon
Member
**

Activity: 75

View Profile
October 31, 2017, 07:01:39 AM

Bence bu forktan öte artık Btc altcoin yapma olayı oldu. 16 milyon tane dağıt 21 milyon tane bas. 5 milyon coin tanesi en az 200 usd den cebinde kalsın. Mis gibi taktik. 2018 de en az 4 tane daha olur bence.
TuRKoSiM
Member
**

Activity: 205

Coming Soon

View Profile
October 31, 2017, 04:23:42 PM

En hafif tabiriyle bu işin cılkını çıkardılar ve daha şimdiden kabak tadı vermeye başladı. Umarım önümüzdeki yıllarda çok olmaz.
bitkointr
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
November 02, 2017, 04:38:51 AM

Ben az 5 tane olur diye dusunuyorum. Cunku insanlarda çok fazla korku ve belirsizlik yaratiyor bu durum burada da parasi olanlar bu belirsizlikten cok iyi para kazaniyor.
bitkointr
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
November 02, 2017, 05:01:22 AM

Ben az 5 tane olur diye dusunuyorum. Cunku insanlarda çok fazla korku ve belirsizlik yaratiyor bu durum burada da parasi olanlar bu belirsizlikten cok iyi para kazaniyor.

Buyuk Balinalardan bahsediyorum parasi olanlar derken
onurisbu
Newbie
*

Activity: 54

View Profile
November 02, 2017, 03:18:51 PM

Balinalar ne kadar isterse o kadar olur. Ama bence her fork güvenle ilgili bir sorun oluşturuyor. Bu bir sıkıntı.... Özellikle altcoinler için....
minldem
Member
**

Activity: 252

View Profile
November 02, 2017, 04:23:38 PM

2018'de forkların sıklaşacağını tahmin ediyorum, her aya dönüşebilir durum ama bir yerde piyasa alışacağı için dalgalanmalarda refleksler azalacaktır, yıl sonuna doğru da azalacağını öngörüyorum.
fkose58
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
November 03, 2017, 08:52:33 AM

Adamlar fork yapa yapa altcoin diye bir şey bırakmayacaklar nerdeyse piyasa BTC ve forklarından oluşacak. Ama amaç para kazanmak olunca bence hazır altlar bu kadar düşmüşken 2018 de fork muhabbetini bırakıp altlara yüklenebilirler. Bu yılın Mayıs Haziran aylarını yaşayabiliriz yine. 2018 de çok fork olacağını zannetmiyorum ama bu gidişle sanki her ay bir fork çıkaracaklar diye düşünmekten de kendimi alıkoyamıyorum.
NEJLA
Member
**

Activity: 179

View Profile
November 23, 2017, 06:39:03 PM

İnsanlar forkun tadını aldı 2018 de ben her ay bir fork bekliyorum...inşallah küçük yatırıcı çok etkilenmez..
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 23, 2017, 08:35:27 PM

Böyle giderse kullanımda olan bitcoin adresleri kadar fork olabilir. Yani bitcoin patlar kullanmayı bırakırız bitcoin'ler dijital süs olarak kalır.

Bakkaldan alışveriş yaparken bitcoin kullanacakmışız. "yalan"
Devletler bitcoin kullanacaklarmış hatta basılan para birimlerinin yerine geçecekmiş "yalan"
Bitcoin kripto paraların altınıymış "yalan"
Sınırlı adet varmış değeri bundan dolayı artıyormuş. "yalan"
Fiyatın artması talebin artmasından dolayı. "yalan"
bitcoin her zaman kalıcı olarak diğerleri ölecek "yalan"
gerçek bitcoin bitcoin'dir! "düzmece"

Tek bir soru soracağım bitcoin aldınız cüzdanda duruyor sebebi nedir? Tüm dünyada kullanılmaya başlamasını mı bekliyorsunuz yoksa değerinin artmasını mı. Yeni beklenti yapılan fork'lar, ICO ların yerini doldurur mu bilmem ama madenciler sizin talebinize karşılık vermeyi sürdürecekler. Bir yandan yeni türetilen fork coin'leri için ölü doğacak denilmekte ve sahip olmak için bitcoin alınmakta veya tutulmakta.

2018 de bitcoin ölür mü? 

emrullah2305
Member
**

Activity: 83

View Profile
November 24, 2017, 06:24:23 AM

2018 de insanlar daha çok haberdar olup bitcoin almaya başladıkları zaman, blockzincirleri bu transferi kaldırmakta güçlük çekecek, kapasitesi yetmeyecek.
Bu yüzden sürekli güncelleştirilecek.
Tahminim 8-10 arası fork geçirir. Her dork dönemi beleşçiler btc ye geçeceği için inanılmaz artışlar gösterebilir o zamanlarda bitcoin.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
November 24, 2017, 01:41:34 PM

Şu an için 2018 de öngörülen 1 tane var bitcoin cash plus. Bugün olacak Bitcoin Diamond sonrası yıl içinde super bitcoin var.

bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 24, 2017, 04:12:24 PM

Eğer birkaç tane daha fork olursa Ethereum'u 2000 dolar görebiliriz ben dahil bütün insanlar Bitcoin'in ve madencilerin bu tarz spekülatif hareketlerinden sıkılmış durumdayız. Ben artık Bitcoin kullanmıyorum.
NaylonBrando
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
November 24, 2017, 05:37:05 PM

dostum verdiğin bilgiler için teşekürler benim de merak ettiğim konulardan bir tanesiydi
jackspow
Member
**

Activity: 178

Be Free

View Profile
November 24, 2017, 07:35:21 PM

2018'de 5-6 fork olur diyenlere sadece gülüyorum. Piyasa 2-4-6 diyerek aritmetik artmıyor malesef. Katlanarak gidiyor ve Bitcoin bunu kaldıramaz. 2018'de en az 10-12 fork olması muhtemel. Forklar yüzünden adam akıllı BTC'de işlem yapmayı unutun. Herkes kullanıyor diye de herkes BTC'ye atıp parasını unutsun. Artışlara bakıp kendini avutsun. Bu zamana kadar BTC saadet zinciri değilse artık öyle oldu. Kripto para falan değil artık bana göre. New York'un ortasında duran Central Park'ın arsasının satışa sunulduğunu ve asla üstüne yapı yapılmayacak diye kural koyulduğunu düşünün. Hah işte BTC öyle bir şey. Alıp bekleyip kar edince satmaktansa alıp ölümüne elinde tutmak daha karlı ve mantıklı geliyor.
skylynn
Newbie
*

Activity: 45

View Profile
November 24, 2017, 07:55:34 PM

Görünen o ki bu açgözlülükle günaşırı olacak...
ahselvi
Jr. Member
*

Activity: 59

View Profile
November 24, 2017, 10:49:07 PM

Bundan sonra kaçkere daha olur ne olur bilmiyorum ancak bu forklar olmaya devam ederse btc bu gidişle kısa sürede çok uçacak.
Dorky
Sr. Member

Activity: 392

Best IoT Platform Based on Blockchain

View Profile
November 25, 2017, 03:16:31 AM

Olacak olan üç  tane var zaten bunların haricinde 2018 de fork olacağını sanmıyorum ben, gerçekleşmiş forklar üzerine pump dump olayları yürür gider bence, özellkle  bitcoin cashi parlatma çabaları üzerine çalışılacağı kanaatindeyim.

██
    ███
  █ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 █  ██

▄▄▄██████████▄▄▄
      ▄████████████████████▄
    ▄████████████████████████▄
   █████▀▀▀▀▀▀███████▀▀▀▀▀▀████
  ██████      ███████      █████
 █████████▌   ███████   █████████
▐█████████▌   ███████   █████████▌
████████                   ███████
▐███████▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄██████▌
 ██████████   ███████   █████████
  ██████▀▀▀   ███████   ▀▀▀█████
   █████      ███████      ████
    ▀████████████████████████▀
      ▀████████████████████▀
         ▀▀▀██████████▀▀▀

▄▄         ▄▄             ▄▄
▐██▌       ▐██▌           ███▌
▐██▌       ▐██▌     ▄▄▄▄▄▄███▌      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐██▌       ▐██▌   ▄██████████▌   ▄███████████   ▄██████████
▐█████████████▌  ███▀     ▐██▌  ▐███▀     ███  ▐███▀
▐██▌       ▐██▌ ▐██▌      ▐██▌  ███▌      ███  ███▌
▐██▌       ▐██▌  ███▄     ▐██▌  ▐███▄     ███  ▐███▄
▐██▌       ▐██▌   ▀██████████▌   ▀██████  ███   ▀██████████
▀▀         ▀▀       ▀▀▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀▀  ▀▀▀      ▀▀▀▀▀▀▀▀

██
███
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
 ██ 
  █

██    Whitepaper    ██
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
FacebookTwitterBitcointalk
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
November 25, 2017, 09:52:40 AM

Piyasadaki yavşak ve kalpak olan ibneleri sayın, onların sayısı kadar fork olma ihtimali var demektir. Önüne çıkan fork yapıyor kanı bozuk bu adamların, hepsini biyere toplayıp hastanelik edene kadar dövüceksin, sonra bitcoin dünyası sıkıntısız büyümeye devam edicek:)
samuel3414
Full Member

View Profile
November 25, 2017, 09:55:34 AM

Böyle giderse ben en az 8 olur diyorum. Hatta belki 10a bile çıkar yani. Son zamanlarda neredeyse her ay fork mevzusu ortaya çıkıyor yeni yılda da artarak devam eder bu olay benim tahminime göre.
Salanta
Newbie
*

Activity: 89

View Profile
November 25, 2017, 10:11:34 AM

Bu forklar oldukca bitcoine olan güven azalıyo azaldıkca millet yeni coin arayışlarına giriyo .bir süre sonra bunu anlarlar bence çünkü bitcoin amacı dışına cıktı
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
November 25, 2017, 10:35:18 AM

Bu forklar oldukca bitcoine olan güven azalıyo azaldıkca millet yeni coin arayışlarına giriyo .bir süre sonra bunu anlarlar bence çünkü bitcoin amacı dışına cıktı

haklısın tüm bu forklar bitcoine zarar veriyor. insanlar kısa vadeli kazanç peşinde oldukları için göremiyorlar ama bu işin sonu iyi değil.
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504

View Profile
November 25, 2017, 12:59:11 PM

Fork meselesinin iyice suyunu ısıttılar bence, her zaman olumlu gelişmeler yaşanmıyor. Çok garip durumlar da ortaya çıktı son dönemde, buna bir ayar vermeleri lazım. Oyuncak ettiler her şeyi.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
November 25, 2017, 03:23:40 PM

Kactane fork olacagindan ziyade forklarin para verip vermeyecegini sormak lazim benim dusuncem bu boyle devam edemez.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
November 25, 2017, 03:45:08 PM

Bence bu forklar standart hale gelecek ancak piyasa bunlara alışacak. Üstelik BTC nin yükselmesi de bu forklara bağlı gibime geliyor. Ne zaman fork olsa btc önce bi silkeleniyo sonra başlıyor yükseliyor. Durdurabilene aşk olsun.
joebaz
Newbie
*

Activity: 96

View Profile
November 25, 2017, 03:49:20 PM

Periyodik cetvelde 118 element var... Bence ondan sonra da dötlerinden başka haltlar türetip ondan fork yapmaya çalışırlar... Yakında forksuz ay hatta hafta geçse afallarız Smiley
furkantugra
Member
**

Activity: 280

View Profile
November 25, 2017, 04:27:18 PM

bence her ay bi fork muhabbetiyle geçer artık adamlar yolu buldu Cheesy parayıda vuruyolar bu şekilde 2018 yılı içinde en kötü 12 fork olur
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
November 25, 2017, 04:50:09 PM

6 tane rahat olur gibime geliyor. 2017de bile 2 tane ertelenen 2 tanede borsalarda işlem gören fork oldu. bitcoin daimond falan onları saymıyorum bile .
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
November 25, 2017, 04:53:31 PM

Fork iyice moda oldu her aya bir fork yaparlar heralde. İnsanların hiç haberi yokken fork oluyor baksanıza btc diamond'a, al bi miktar BTC koy kenara bikaç sene sonra 20-30 tane coin olur herhalde elinde
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308

View Profile
November 25, 2017, 05:05:31 PM

her ay bi tane hard fork olur diye düşünürsek ilk ve son ayıda saymazsak en az 10 tane olur. millet aç gözlü. baksanıza kaşla göz arasında daymınd diye bi fork yapmışlar.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
November 25, 2017, 06:07:32 PM

forku yapmak zor bir şey değil githubdan kodu indirip derleyin kendinizde yapabilirsiniz forka borsalar reddettiği zaman fork falan olmaz ama işi tetikleyen borsalar.
2017 nasıl marketcap için büyüme yılı olduysa bu yılda çeki düzen yılı olur diye düşünüyorum yavaş yavaş yasal mevzuatlar gelmye başlayabilir.
brave77
Member
**

Activity: 154

View Profile
November 25, 2017, 06:34:36 PM

Sosyal medyada gördüğüm bir tabloda önümüzde 4 fork daha gözüküyordu. Tabi daha gözükmeyen kaç tane daha vardır airdropa döndü bu iş iyice.
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
November 25, 2017, 06:59:40 PM

2018 yılında bitcoin garanti 4 tane fork gerçekleştirir, Ethereum ise 2 tane yapar.
 Yeni trend oldu malesef bu iş.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 25, 2017, 08:12:21 PM

Aslında gerçekte fork falan olduğu falan yok, çünkü hepsi gerçek btc nin yerini alamazlar, sadece birileri paralarına para katıyor, bu piyasada bu tür söylentiler bitmeyecek anlaşılan, o yüzden altlara yatırım yaparken dikkat etmek lazım

gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
November 25, 2017, 08:32:55 PM

bence artık kolay kolay fork olmaz bir ton altbtc çıktı zaten artık onları pump ve dump ruzgarına bırakırlar ordan yollarını bulurlar bence
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
November 25, 2017, 10:30:33 PM

abi forkdan birşey olmayacagını yavas yavas gormeye baslıyolar mıllet kucuk bı grup yapsın aman dıyor artık bazı borsalar acıklama bıle yapmadılar dıamondda durum o ki arkasında sağlam grup olursa anca bı ıhtımal.... .

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
November 25, 2017, 10:51:27 PM

elli çeşit scam coin çıkarken btc nin forukunun çıkmamasını beklememek lazım
fork yapmak maliyetli bir şey değil mesele piyasanın stablitesi için bizim bunlara prim vermemiz lazım.
emrecemsan
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 331

View Profile
November 25, 2017, 11:11:22 PM

önüne gelen fork yaparsa 100 tane bile fork olur. bu forklar yüzünden btcye olan güven azalıyor bence fiyatının arttıgına bakmayın. zamanla kötü etkilenecek.

███████████████████████████████▀▀▀▀
███████████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀█████████
███▄▀▀▀   ▄▄▄▄   ▄▄▄▄   ▀▀▀▄███
███████▀▀▀████▌ ▐████▀▀▀███████
█████▀███▀█▀██▌ ▐██▀█▀███▀█████
███████▀▄▀▄███▌ ▐███▄▀▄▀███████
█████▄██▄██▄██   ██▄██▄██▄█████
███████▄▄▄████   ████▄▄▄███████
██████████▀▀▀▀   ▀▀▀▀██████████
██████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████
███████████████████████████████▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
▄█████████████████████████████
██████████████████▀▀█████▀▀████
█████████████████▀█████████▀███
██████████████████████████████
███████████████████████████▄███
█████████████████████████▄▄████
█████████████░░░███████████████
███████████░░░█████████████████
█████████░░████████████████████
█████░░░██████████████████████
███░░█████████████████████████
▀░░░█████████████████████████▀
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 26, 2017, 01:00:50 AM

Fork olmasın demiyoruz ama BTC koftiden bebekler doğurmasın artık yeter. BTC' nin faydasına fork düzenlenecekse ona varız. Bunu herkes ister sanırım. Mesela Segwit2x' in olmasını isterim ben. Keşke yapılsa da transfer hızları artsa. Bu haliyle BTC, Ethereum yada önceki forklarda ortaya çıkan coinler karşısında biraz zora düşecek gibi.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
November 26, 2017, 01:09:29 AM

İlk 10 da 3 tane Bitcoin var Grin

Bakalım daha kaç Bitcoin olacak.

Adamlar Ethereum'um tokenleri varsa BTC nin de forkları var diyor. Cheesy

İşin kolayına kaçmaktan başka bişey değil.

Monero Dash gibi özgün coinler'e haksızlık forkların bu kadar değerli olması.

Bitcoin / Ethereum / Monero
xumit
Full Member

Merit: 102

View Profile
November 26, 2017, 01:28:28 PM

Bence 5 taneden fazla olacagını sanmıyorum Fork un 2018 de
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 304

kycfree

View Profile
November 26, 2017, 03:33:29 PM

Bence de 5 ya da 6 tane falan olur muhtemelen. Fork söylentisi bunun iki katı kadar olacaktır bence ama gerçekleşen fork sayısının 6 taneyi geçmesi zor gibi geliyor bana.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
November 26, 2017, 08:52:47 PM

adamlar artik suyunu cikarmaya basladilar acikcasi. 5-6 tane de olabilir 10-12 tane de surekli fork yapmanin btc sahiplerine faydasi oluyor ama btc nin kendi degerine pek etki ettigini soyleyemem. fork olmasa daha fazla artis olabilir btc de. bakalim yeni yil bize neler getirecek
AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
November 26, 2017, 11:50:01 PM

10 kesin gibi. cash,gold,silver,teneke,plastik..ama iyi oluyor verdikleriyle birlikte btc nin gerçek değeri şu an 11.500 dolar..yapsınlar yapabildikleri kadar bence sakıncası yok..RTE nin dediği gibi en az 4 çocuk  Grin
beatecoin
Full Member

View Profile
November 27, 2017, 10:02:40 AM

adamlar artik suyunu cikarmaya basladilar acikcasi. 5-6 tane de olabilir 10-12 tane de surekli fork yapmanin btc sahiplerine faydasi oluyor ama btc nin kendi degerine pek etki ettigini soyleyemem. fork olmasa daha fazla artis olabilir btc de. bakalim yeni yil bize neler getirecek

Bu fikre katılmıyorum. Fork beklentileri insanlarda btc tutma isteğini arttırıyor ve bu da dolaylı olarak btc fiyatını olumlu etkiliyor bana göre. Btc holderlara sürekli havadan para geliyor işte.
Coffee06
Full Member

Activity: 224

View Profile
November 27, 2017, 06:54:27 PM

Bunu kestirmek çok zor ama 1 yıl 12 ay olduğuna göre 2 ayda bi fork yapsalar 6 tane civarında fork yapılır diye düşünüyorum softluyla hardıyla Cheesy Belli de olmaz bakarsınız 2 ay bile uzun süreler gelebilir fork işini ayda bire falan çekerler.
mehmet312
Full Member

Activity: 378

View Profile
November 27, 2017, 06:57:22 PM

Sürekli yaparlar diye düşünüyordum ama bu son fork elde patlayınca kasımda yapılmayan, ciddi destek toplayana kadar bidaha etkili bir fork olmaz diye düşünmeye başladım, inşallah bidaha hiçbir mal bunu yapmaz da kurtuluruz.
The Management
Full Member

Activity: 630

View Profile
November 27, 2017, 07:24:16 PM

Ben artık öyle bir psikolojiye girdim ki her ay fork olsa şaşırmam  Grin benim tahminime göre 5-10 arası olur fakat milletin ilgisi her fork sonrası azalıyor
Shcirocco
Member
**

Activity: 120
Merit: 11

View Profile
November 27, 2017, 07:37:56 PM

Artık bu furya bitmez.Her ay olur.Birileri bir şekilde bu durumdan prim yapıyorken bu fork muhabbetleri hiç bitmez.Olan Bitcoin'e ve imajına zarar vermekten başka bişey değil.
ParaHerif
Full Member

Activity: 238

View Profile
November 27, 2017, 08:05:14 PM

Bayağı bi fork muhabbeti döner 2018'de. Tahminler zaten hep aynı çoğu kişi ayda bir 2 ayda bir toplam 8-9-10 tane fork olur diye gitmiş. Olursa artık pek şaşırmam ki salt gerçek şu en az 5 tane fork yapılır
elmaliturta
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
November 27, 2017, 08:08:11 PM

en az 3 fork olur
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924

View Profile
November 27, 2017, 08:20:08 PM

3-5 tane olur diyordum fakat daha 2017 bitmeden fork haberlerini duyar olduk 2018 de bunlar en aşşağı 8-9 tane fork düzenlerler piyasanın iyice boku çıkar
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
November 27, 2017, 08:44:56 PM

Görüyorum ki yatırımcı rahat  Grin   forklara bizler aldırmazsak bir müddet sonra forktan vazgeçerler, kendilerini forkluycak halleri yok herhalde.
beatecoin
Full Member

View Profile
December 01, 2017, 01:41:29 PM

İnsanlar alt coin yatırımcısı olsa dahi elinde bitcoin tutmanın getirdiği güzel paralar insanları btc tutmaya itiyor ve zarar görenler altcoinler oluyor  kısaca.
bravia
Full Member

View Profile
December 01, 2017, 01:46:18 PM

Fork oldukça altcoinlerden çıkıp herkes "hurrrra" diye BTC geçiyor. Fork olması alt coinler için hiç olmuyor sonra toparlanmaları çok uzun sürüyor. Buda bana altcoin değil elimde hep BTC tutmam gerektiğini düşündürüyor. Zaten forkla çıkacak olan coinde elinde tuttuğun BTC kadar ücretsiz geliyor. Ordan da ayrı bi şekilde kazanıyorsun.
hckdeface
Full Member

Activity: 364

View Profile
December 01, 2017, 02:28:26 PM

aslında diğer coinlerin de coin yakma yada fork hgaberlerini bu baslık altında yazılırsa faydalı olur arkadaşlar.
entr
Sr. Member

Merit: 277

View Profile
December 01, 2017, 02:30:09 PM

Bu camiada her kafadan farklı bir ses çıkarken fork trendinin henüz başında olduğumuzu düşünüyorum. Bitcoin Cash harici ciddi yankı uyandıran fork daha ortaya çıkmadı. Eğer bitoin fiyatında ciddi bir düşüş yaşanırsa ki ben yaşanacağına inanıyorum, forklar prim yapar.
Whoisthelorax
Sr. Member

Activity: 370

View Profile
December 08, 2017, 09:43:30 PM

Sadece önümüzde 2 veya 3 fork gözüküyor 1-2 aylık süreçte 2018 de işin bokunu çıkarana kadar(gerçi çoktan çıktı bile ama) yapacaklardır.
Benim tahminim 6-7 adet çıkarırlar
Kripto_adam
Full Member

Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 08, 2017, 11:13:42 PM

turk community olarak bitcoini bizdemi forklasak? kendi aramizda al sat yapsak yeter.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
December 08, 2017, 11:21:05 PM

Benim tahminim on beş-yirmi tane olur gibime geliyor önüne gelen fork yapmak istiyor ama çok beklediğim segwit2x ertelendi ama geleceğini düşünüyorum ve sağlam olacak

pleght
Full Member

View Profile
December 09, 2017, 12:03:04 AM

Bu şekilde karlı işlem devam ederse ayda en az 4 taneden minimum 48 tane fork olur her forktada değerine değer katar bu böyle gider.

jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
December 09, 2017, 02:38:26 AM

Fork yapılmadan önce Bitcoine olan talep arttığından her ay fork yaparsalar şaşırmam. Bitcoinin fiyatının forklar başladıktan sonra bu kadar hızlı arttığını göz önünde bulundurunca bu kanıya varıyorum açıkçası.
kaserya70
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
December 09, 2017, 03:14:57 AM

forklardan gelen sıcak parayı görünce bu yeni yılda katlanmaya devam edecektir. ancak ilk seferdeki gibi tutarmı bilinmez.
mehmet312
Full Member

Activity: 378

View Profile
December 09, 2017, 07:06:46 AM

İstedikleri kadar yapsınlar bir cacık olmayacaktır arkadaşlar denesinler dursunlar, çoğunu zaten borsalar duyurmuyor bile, kim destekliyor ediyor önemli olan o yoksa isterse bin tane yapsınlar boş.
emrullah2305
Member
**

Activity: 83

View Profile
December 10, 2017, 11:49:40 AM

önümüzdeki bitcoin forkları blok numaraları ile birlikte:

super bitcoin: 16-17 aralık tarihinde #498,888'ıncı bloğun çatallanmasıyla oluşacak olan coin. elinizde ne kadar bitcoin varsa o kadar verecek.

lightning bitcoin: 499,999'ıncı bloğun çatallanmasıyla oluşacak olan coin. yine aynı şekilde elinizde ne kadar bitcoin varsa o kadar lbtc alacaksınız.

bitcoin cash plus: #501,407'ıncı bloğun çatallanmasıyla oluşacak olan coin. 2 ocak 2018 tarihinde çatallanması bekleniyor. kodu bcp olacak.

btcsegwit2x: #505,000'ıncı bloğun çatallanmasıyla oluşacak olan ve daha önceden planlanıp iptal edilen segwit2x'in küçük bir grup tarafından tekrar gerçekleştirmeye çalışılması sonucunda oluşması planlanan coin. 28 ocak 2018 tarihinde gerçekleşmesi umuluyor.

-----henüz ortada olmayan fakat hakkında fork dedikoduları dolaşan olası fork'lar-----

bitcoin bronze, bitcoin silver, bitcoin platinum, bitcoin god, bitcoin uranium

Republicofizmir
Sr. Member

View Profile
December 10, 2017, 01:40:06 PM

Fork olayı oldukça karışık daha fazla olmaz demek imkansız ama bu forklar belli bir kesime hizmet ediyor sadece onların işine yarıyor bu hoş değil piyasa alt üst oluyor yeterince zaten
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
December 10, 2017, 02:09:39 PM

12 aralıkta bir fork mesela 2018 olmadan bu fork canımı sıkmaya başladı her kafadan bir fork piyasa tuhaf tuhaf hareket ediyor

turkmachiavelli
Full Member

View Profile
December 10, 2017, 03:10:54 PM

Fork olayı çok basit bir olay değil tabi ki başına geçip adam akıllı bir yol sunabilecek daha fazla kazanç getirebilecek beyinler vardır fakat tahminde bulunmak bana biraz zor geldi açıkcası. Çünkü olay biraz da bilinmek ve saygı duyulmakla ilgili.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 10, 2017, 04:22:39 PM

Fork fork diye diye altcoinleri bitirdiler.Çoğu insan terste kaldı.Hala bir umut toparlanmasını bekliyor.Altcoine girip uzun vade bekleyeceğim kenara attım diyorsanız direksiyonsuz arabayı trafiğe son gaz bırakmışsınız demektir.Altcoin işi günlük takip isteyen bir iştir.yoksa fena zarara sokabilir.BTC gibi değil al unut değerlensin.Yarın değerlenir sonra tepetaklak çakılabilir altcoin.O yüzden değerlendiğinde acımadan satıp başka değerlenmemiş bir altcoine geçmek en doğru karar.İşlerim yoğun takip edemiyorum stresede girmek istemiyorum diyorsanız BTC alıp unutun.Altcoine girecekseniz direksiyon başında siz olun.Zararınızı az da olsa önler.Güzel bir coin yakalayıp x3-x4 yapabilir kar'a geçebilirsiniz.
RTE
Full Member

Merit: 103

View Profile
December 10, 2017, 04:40:21 PM

Umarım 2018'dede bol bol olur :d özellikle altcoinler için.

coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
December 10, 2017, 05:26:26 PM

Bu ay bile 3-4 tane var galiba. Piyasadaki herkes sırayla fork yapsa bu kadar fork çıkmaz kim yapıyor bunları arkadaş anlamış değilim, aynı adamlar canları sıkıldıkça fork mu yapıyor acaba.
anilffff
Member
**

Activity: 114

View Profile
December 10, 2017, 05:37:02 PM

Umarım 2018'dede bol bol olur :d özellikle altcoinler için.
fork olması iyide alt coinleri dipten toplamak icinmi bu yorumu yaptın Smiley
uzayli
Full Member

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 10, 2017, 06:13:17 PM

Elinde BTC tutan arkadaşlar fork olmasını tabii kide ister. Ücretsiz olarak yeni çıkacak olan BTC neyse onu gönderiyorlar elinde btc bulunduramayanlar istemiyor. Fakat bende şunu diyorum BTC'nin transfer hızını yükseltip fee ücretlerini düşürecek bi fork yapılsın istiyorum.

the_doctor
Full Member

Merit: 189

View Profile
December 10, 2017, 07:04:31 PM

yakında fork furyasının ethere ve diğer altcoinlere sıçrayacağını düşünüyorum, özellikle ether forklarından ciddi spekülasyonlar olacaktır.
hep  para koparmak için bir furya buluyorlar, zamanmnında ninja launclar vardı, bi ara anon coinler çok revaçtaydı, masternode furyası esti, ico furyası  bountyler derken forklar geldi.  kripto piyasasında yenilikler bitmiyor
xumit
Full Member

View Profile
December 11, 2017, 06:30:31 PM

kac tane fork olacagını tahmin edemiyorum ama bu forklar sayesınde elımıze saglam sıcak paralar gecıyor bolede devam etmelide etsinde
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
  Print  

Jump to: