Bitcoin Forum
May 05, 2024, 11:10:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin webinar ve bitcoin dağıtımı  (Read 626 times)
meteson1 (OP)
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
October 27, 2017, 05:51:29 PM

https://news.bitcoin.com/pr-palm-beach-research-group-hosting-a-free-cryptocurrency-training-and-giving-away-1-million-dollars-in-bitcoin/?utm_source=OneSignal%20Push&utm_medium=notification&utm_campaign=Push%20Notifications

Böyle bir haber okudum. Normalde böyle şeylere inanmam, ancak bitcoin in sitesinde yayınlandığı için sizlere danışmak istedim. Var mıdır bir bilen, doğruysa kaçırmayalım boş yere  Grin
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714907430
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714907430
Reply with quote  #2

1714907430
Report to moderator
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
October 27, 2017, 06:14:04 PM

bedava bitcoin le ilgili post var forumun başında aklıma direkt olarak o geldi.
meteson1 (OP)
Newbie
*

View Profile
October 27, 2017, 06:35:18 PM

https://news.bitcoin.com/palm-beach-group-reveals-1-million-bitcoin-giveaway/?utm_source=OneSignal%20Push&utm_medium=notification&utm_campaign=Push%20Notifications

Aynı haber tekrar çıktı. Gerçek mi değil mi çözemedim. Bir bilen varsa bir el atsın şu başlığa Undecided
mbeser
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
October 29, 2017, 12:00:15 PM

Kayıt yaptırırken tel no istiyor, güvenemedim şahsen. Shocked
WeltSchmerz
Newbie
*

Activity: 86

View Profile WWW
October 29, 2017, 12:24:38 PM

Sponsorlu bir yazı bu, o yüzden çok güvenemedim.
consar
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
October 29, 2017, 01:54:04 PM

standart clickbait saçmalık işte.
Koinci
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

No Bitcoin, no problem.

View Profile
October 29, 2017, 06:22:30 PM
Last edit: October 29, 2017, 06:38:05 PM by Koinci

Son zamanlarda gördüğüm en iyi pazarlama tekniği.

Şahsi değerlendirmem, sağlam olduğu yönünde. Email'i girdikten sonra, 90 dk'lık "emergency briefing" webinerine katılmak lazım, Türkiye saatiyle 3 Kasım sabah 03:00'te. Telefon numarası girişi zorunlu değil. Katıldık bakalım, 0.001 BTC bile düşse iyidir Smiley

NOT: Sponsorlu olması güvenilmez anlamına gelmez, her mecrada gördüğünüz her reklam sponsorlu bir tanıtımdır.

Adamın böyle bir promosyonla amacı, her ne satıyorsa (detayına bakmadım - danışmanlık veya rehber ürünler olabilir) potansiyel müşteri hedef kitlesini artırmak, email ile kaydolan her kişi potansiyel bir müşteri. Nasıl ki firmalar şunu şunu yapana çekilişle araba, ev vs. dağıtıyorlar, bu adam da kendi sektörü için gayet viral bir pazarlama taktiği kullanmış. Ayırdığı bütçenin kat kat fazlasını kazanacağı şüphesiz.
meteson1 (OP)
Newbie
*

View Profile
October 29, 2017, 07:12:06 PM

Son zamanlarda gördüğüm en iyi pazarlama tekniği.

Şahsi değerlendirmem, sağlam olduğu yönünde. Email'i girdikten sonra, 90 dk'lık "emergency briefing" webinerine katılmak lazım, Türkiye saatiyle 3 Kasım sabah 03:00'te. Telefon numarası girişi zorunlu değil. Katıldık bakalım, 0.001 BTC bile düşse iyidir Smiley

NOT: Sponsorlu olması güvenilmez anlamına gelmez, her mecrada gördüğünüz her reklam sponsorlu bir tanıtımdır.

Adamın böyle bir promosyonla amacı, her ne satıyorsa (detayına bakmadım - danışmanlık veya rehber ürünler olabilir) potansiyel müşteri hedef kitlesini artırmak, email ile kaydolan her kişi potansiyel bir müşteri. Nasıl ki firmalar şunu şunu yapana çekilişle araba, ev vs. dağıtıyorlar, bu adam da kendi sektörü için gayet viral bir pazarlama taktiği kullanmış. Ayırdığı bütçenin kat kat fazlasını kazanacağı şüphesiz.

Bende kullanmadığım bir mail adresini verdim. Şimdilik bir spam mail gelmedi ama maillerdeki linklere tıklamamak lazım, kendi sitesinden takip ediyorum. Umarım 3-5 bişi düşer.
bitkointr
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
October 30, 2017, 05:19:18 AM

Aynen özellikle linklere tıklarken dikkat etmek gerekiyor.
Koinci
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

No Bitcoin, no problem.

View Profile
November 02, 2017, 04:52:46 PM

Adam son gönderdiği emailde 250,000'in üzerinde kişinin kayıt yaptığından bahsediyor. 250,000 kişilik hedefli bir email listesinin değeri, hele ki cryptocoin sektöründe, paha biçilemez. Dağıtacağı $1m, bu listeden uzun vadede kazanacağı paranın yanında çerez parası kalacak. Webinar bu sabaha karşı 03:00'te, $1m'ı 250,000'e bölsek kişi başı $4 düşer, o saatte uyanmaya değmez. Çekiliş yapsa zaten hiç düşmez.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: