Bitcoin Forum
May 07, 2024, 03:39:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Şu hareketi yapacak coini bulmak çok mu zor?  (Read 1536 times)
3723esad (OP)
Member
**

Activity: 67
Merit: 10

View Profile
October 28, 2017, 11:40:42 AM

hacimlenmez bu artışlarda pump yer 1 gune de 2 gunede geldiği yerden daha da aşağı düşer. Böyle coinleri bulmakda çok zordur şans işi kaç tane altcoin var hangi biriyle ilgilenip detaylı olarak takip edebilirsin bulabilirsin.

Gayet hacmi var, market hacmi 433 m$, günlük volume 12.5 m$. Evet bahsettiğim coin Stratis

Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715096371
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715096371
Reply with quote  #2

1715096371
Report to moderator
3723esad (OP)
Member
**

View Profile
October 28, 2017, 11:42:29 AM

o hareketi hemen hemen her coin yapıyor zaten , önemli olan nerede ne kadar karla sattığın

Henüz dip seviyede lineer devam eden ve çıkışa geçmeye hazırlanan bir coin arıyorum ama bulamadım maalesef. Birkaç tane denedim de aşağı yöne çevirdiler okları o yüzden çıkmak zorunda kaldım. Takip ettiğin bu şekilde seyreden coin var mı?

3723esad (OP)
Member
**

View Profile
October 28, 2017, 11:47:21 AM

Üzerine alınma ama forumun yeni üyeleleri ne bileyim hemen diyorlar zengin olayım böyle bir konuyu herhalde açan ilk üyesindir yani tam nokta atışı yapmışsın. Yakalayabilirsin tabii ki ama bu kadar kolay kısa süreli bir kazanç peşinde koşarken elindekinden olma ihtimalini göz ardı etme. Hepimizin yaptığı genelde şöyle bir teknik kovalıyoruz önce sağlam olanları kovalıyoruz para kazandıkça yatırım karı artıyor ve bununla birden fazlasına bölüştürerek şansını arttırırsın. Kayıp edenlerin olmadığı bir yerde kazananlarında olamayacağını unutmamalısın. Şimdi bir de şöyle bir olay var tepe noktasından yakladın diyelim ama istediğin parayı kazanabilecek misin, ne kadar büyük kazanmak istersen büyük basmalısın ve haliyle kaybedersen zararın çok olur daha işin başında havluyu atarsın. Dikkatli olmanı tavsiye ederim.

Güzel tavsiyeler. Dediğin gibi çıkacağın noktayı belirlemek lazım, açgözlü olunca coin büyük de olsa küçük de olsa kaybediyorsun. Grafiğini attığım coin stratis ve ben yeni stratis, yeni ethereum, yeni ripple, yeni neo'yu bulmak istiyorum. Uzun süredir de araştırmalarım bu yönde

3723esad (OP)
Member
**

View Profile
October 28, 2017, 11:48:45 AM

eskiden poloniexte ve bittrexte bu hareketler her gun oluyordu ama bu soktugumun btc'si cash soylentisinden berı artık bu tarz hareketlerı goremez olduk. Kaç aydır surunuyor altlar, bu saatten sonrada adam olmayacaklar anlaşılan

Son zamanlarda sadece Rupee'de böyle bir hareket görebildim (onu da kaçırdım)

tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
October 28, 2017, 12:02:41 PM

yuzlerce coin icinden boyle bir hareketi yapacak coini kestirebilmek evet gercekten cok zor. spekulatif bir ortam ve her an dengeler degisebiliyor. denk gelebilirseniz tamamen şans işi diyebilirim.
3723esad (OP)
Member
**

View Profile
October 28, 2017, 12:30:10 PM

yuzlerce coin icinden boyle bir hareketi yapacak coini kestirebilmek evet gercekten cok zor. spekulatif bir ortam ve her an dengeler degisebiliyor. denk gelebilirseniz tamamen şans işi diyebilirim.

Tamamen şans işi demeyelim. Yakın zamanda Binance ve BNB örneğinden yola çıkarsak şimdi www.kucoin.com diye bir borsa çıktı ve kendi coinleri var, KCS. Güncel fiyatı(16k) 3 gün önceye(12k) göre yaklaşık %30 değer kazanmış ama tabi benim beklentime göre henüz düşük bu. Site kullanışlı, yatırımcısına günlük kar payı dağıtıyorlar vs birçok yönden artısı var. BNB benzeri bir etki yapabilir.
Ha benim alıp almadığımı sorarsan 12800 den görüp almadığım için yatırım yapmadım henüz, bir düzeltme vs olursa alacağım

nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
October 28, 2017, 02:24:20 PM

Bu tarz coinleri bulmak hiç de kolay değil. Bulsan bile ne zaman artacağını tahmin edemezsin ki. Belki aylarca beklersin ama bozdurduktan bir gün sonra 5-10 katına çıkar. Bence şans işi bunlar genelde.
pleght
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
October 28, 2017, 02:27:44 PM

Arkadaşım o şekilde bir sıçrama yapan coine nasıl o noktaya geldiğini araştırmak gerekir bu coinin volumeü nedir nasıl bu kadar yüksek oynama yaşamış araştırılmalı.

carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
October 28, 2017, 11:10:27 PM

Ripple meselesi nereye varacak bilmiyorum. Acayip maniplasyon ile yürüyor coin bir gerçeklik de tutanacak mı yakın zamanda.
mokoko
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
October 28, 2017, 11:46:27 PM

eskiden poloniexte ve bittrexte bu hareketler her gun oluyordu ama bu soktugumun btc'si cash soylentisinden berı artık bu tarz hareketlerı goremez olduk. Kaç aydır surunuyor altlar, bu saatten sonrada adam olmayacaklar anlaşılan

Son zamanlarda sadece Rupee'de böyle bir hareket görebildim (onu da kaçırdım)

dostum senin mesajı görünce az daha kalp krizi geçircektim
Rupee ilk çıktığında 20k kadar almıştım sonra sattım fırladığından haberim yoktu
KaledeNobet
Full Member

Activity: 182

The future is your Genome

View Profile
October 28, 2017, 11:53:06 PM

Şu hareketi yapacak coini bulmak çok zor kardeşim  Grin Zaten kolay olsaydı şuan herkes bu işten zengin olup köşeyi dönmüştü.  Smiley Yine de ne kadar bilgi seviyeni artırmayı başarırsan bu grafikteki hareketi yapacak coini bulma şansında aynı oranda artar.  Wink

SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
October 29, 2017, 04:06:04 AM

su gunun sartlarinda zor zaman gerekir. piyasa surekli farkli haberler ve gelismelerle dalgalaniyor. onumuzdeki segwit2x geliyor. oncesinde bitcoin cash sonra gold sonra cin yasaklama haberi derken surekli bir darbe aliyor. biraz sabrili olmak gerekiyor sanirim bu aralar.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
October 29, 2017, 08:47:17 AM

Diyelim buldun; Diyelim ki yüklü de girdin bu kadar bekleyebilecek misin Smiley . Ben böylebir durumda olsm maksimum x3 bekleyebilriim.
Sekon
Full Member

Activity: 490

View Profile
October 29, 2017, 09:07:48 AM

O coini bulmak için Allah'ın sevdiği kulu olman lazım biraz yoksa zor öle bir artışta dipten alıp yukarda satmak cidden şans işi bana göre denk gelirse ama ne güzel olur.
kalanson1
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
October 29, 2017, 09:30:33 AM

bulursan bizi de haberdar et. Çünkü balinalar her daim iş başında oluyorlar!
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
October 29, 2017, 09:47:10 AM

Bunu bilebilsek hepimiz zengin olurduk, sadece tahminlerle ya kar ediyoruz ya biraz eriyoruz ama bunu bulmak çoğu zaman şans işi. Mesela Monetha ico sonrası Monetha olan cüzdanlara ico fiyatının 2 katı öneriliyordu çünkü 5e 10a katlanacağı düşünülüyordu. Ne oldu o fiyatın da aşağısına indi. Bu uçuşa geçmeyeceği anlamına gelmez ama bazen tahminler tutmuyor.

Ben beklenti çok yüksek olan coinlere 200-300 dolar civarı atıyorum belki birgün katlanır belli olmaz
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210

View Profile
October 29, 2017, 10:54:46 AM

bizim gibiler bunu bulamaz arkadaşlar. bunlar telegram pump grubunda alttan alttan topluyor. sonra millete söylüyorum. acemiler alınca fiyat bu seviyeye geliyor.

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 29, 2017, 11:27:11 AM

birinci mesajtaki grafiğe benzer litecoin vardı..ama 3 yıl bekletti  Cheesy böyle bir grafiği kısa zamanda verecek coini araştırmak lazım arkaplanına bakmak lazım vs vs..yoksa 1500 tane coin var aralarından seçip bulmak çok zor
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672

View Profile
October 29, 2017, 12:20:49 PM

Hocam bu durumların herkesin dediği gibi az hacimli altcoinlerde olma olasılığı çok daha yüksek fakat şans faktörü giriyor araya, bu durumlar birazda balinalar yüzünden de olabilir bence bu tarz durumlara bel bağlamak çok sağlıklı bir tercih değil.
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
October 29, 2017, 03:32:56 PM

vallahi çok zor hocam, şu hareketi genelde parası çok olan adamlar biliyor bize bu tarz bilgilerin geleceğini sanmıyorum,
yada çok sıkı bir çalışma ve iyi bir çevre ile pump bilgilerine erişmeyi deneyebilirsiniz.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: