Bitcoin Forum
June 21, 2024, 07:02:17 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: BTC DE Mİ KALINMALI ALTLARA GİR ÇIK MI YAPILMALI?  (Read 2451 times)
globaturcana
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
October 30, 2017, 10:07:46 AM

18 kasıma kadar bitcoin düşecek diye tahmin ediyordum o yüzden usdt ye geçtim ama btc düşmediği gibi yükseldi. Gerçi hala bir düşüş bekliyorum daha 20 gün var. Ondan sonra altlara girerim belki.

oharac
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
October 30, 2017, 03:59:36 PM

BTC kuvvetliyken altcoinlere karsi dusukten istedigin altcoinleri topla (yaramaz olanlari degil, gelecek vaad eden, road map i olup takip eden).
BTC dustugunde kuvvetlenen altcoinlerin btc karsiligi guclenecek. Bu altcoinleri satip elindeki btc ye btc katla.
cash olarak dusunme altcoin degerlerini hic. hep btc karsiligini dusun.
son oyunun hep elindeki btc yi arttirmak olsun

Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
October 30, 2017, 04:30:26 PM

paranın en kotu yuzde 70i btc'de kalsın kalanla al sat yap. su sıra fork mork derken altların anası agladı dahada aglıyacaga benziyor boyle giderse. illa altlara giricem diyosan eth ltc zec tarzı coinlerde takıl diğerleir çok tehlikeli her ne kadar dibi gördü diyorsakta forka ykaın dibin dibini görme ihtimali var. saygılar.
procesdad
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile
October 30, 2017, 05:03:38 PM

uzun vadede ilk 10 coin sıkıntı yapmaz gibime geliyor yani çok para kaybettireceğini düşünmyorum, kısa vadede takip ettiğim memetic coin var günlük taban-tavan farkı yüksek
al sat yapılabilir

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
October 30, 2017, 06:32:59 PM

Btc'den malı götürdüler etinden sütünden yoğurdundan kaymağından yününden faydalandılar. BCC btg falan derken 7k'dan sattılar (başka bir açıdan maliyetlendiler)  Bu kadar açgözlü adamların btc bu fiyattayken altlardan da faydalanmamasına anlam veremiyorum. Ama siz yine de kendi kararınızı kendiniz verin ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Ebat
Member
**

Activity: 90

View Profile
October 30, 2017, 06:47:05 PM

Altlardayim pismanim  Embarrassed Embarrassed Embarrassed
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
October 30, 2017, 06:58:56 PM

valla ne btc ne altcoin bugün varlığımın çoğunu satıp TL ye döndüm ama ihtiyaçtan tabi. şu an btc hiç kalmadı nerdeyse altcoin olarakta mth ve kick var biraz elimde birazda mod aldım ama yüksekten girdim galiba zarardayım işin gerçeği diğerlerinden  de zarardayım ama bekliyoruz belki yükselir diye. Şu an sağlam gördüğünüz altlara girin bence ortalık durunca yeşillenecek piyasa

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
burkay
Full Member

Activity: 644

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
October 30, 2017, 08:05:15 PM

Öyle zor dönemden geçiyoruz ki tamam şimdi dibini bulduk dediğimiz altcoinler daha da düşmeye devam ediyorlar, elbette artacak ama sermaye eritmemek adına bitcoinde kalınması gerektiğini düşünüyorum kendi adıma

AMD FTW
Sr. Member

Activity: 317
Merit: 250

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 30, 2017, 08:12:34 PM

Altlarda kaldığımız her gün batmaya devam ediyoruz. Bitcoin yükselmeye devam ettikçe de bu durum değişmeyecek zararda olan coinleride satacak taşak bizde en azından bende yok :I

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
fosforlucorap
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
October 30, 2017, 09:03:13 PM

Altcoinler riskli olabilir diye dusunuyorum.bitcoin daha garanti ve kisa orta vade de daha iyi sonuc verir diye dusunuyorum.iyice dusunmek gerek
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
October 30, 2017, 09:31:15 PM

Alt'lara gir çık yapmak portföyünüzü yükseltmenize yardımcı olabilir ama bu kadar dalgalı bir piyasada kesinlikle çok riskli. Yapmıyorum ve kimseye de tavsiye etmiyorum.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
October 30, 2017, 09:44:29 PM

Altlarda kaldığımız her gün batmaya devam ediyoruz. Bitcoin yükselmeye devam ettikçe de bu durum değişmeyecek zararda olan coinleride satacak taşak bizde en azından bende yok :I

Hocam bizim gibi alt coin tutanlar için o tren çoktan kaçtı. Artık altların toparlanmasını beklemekten başka çare yok elimizde. Bu piyasada sabırlı olmak en önemli şey bence.
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
October 31, 2017, 05:59:49 AM

Bu aralar BTC üzerinde bir düzeltme geleceğini düşünüyorum. Ufak düşüşler olması durumunda Altlar bu düşüşten fayda görebilir. Eğer hızlı bir şekilde geri çekilme olursa bütün piyasa bundan zarar görebilir.
YTD

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
TuRKoSiM
Member
**

Activity: 205

Coming Soon

View Profile
October 31, 2017, 01:47:12 PM

kısa süreli al-satlarda altcoinleri kullanıp 24 saat üzerinde işlem yapılmayacaksa btc de kalınmalı bence.
Bu konuda şahsi düşüncemdeki altcoinden kastım alayı çöp olan coinlerdir. Güçlü coinleri (eth,zec,xmr...) bu kategoriden saymayarak değerlendirin yorumumu.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
October 31, 2017, 06:38:37 PM

Altlara gir çık daha karlı oluyor ama önemli olan ne zaman girip çıkacağını bilmekte  Smiley
zorbit
Full Member

Activity: 218

View Profile
October 31, 2017, 07:08:31 PM

altcoinler daha cok kar firsati veriyor bence. ama ayni oranda zarar riski de cok buyuk. btc de terste kalsaniz mutlaka tiparlayacagina eminsiniz. ama altcoinlerde terste kalirsaniz uzun bir sure beklemeniz gerekebilir. bu da zaman ve para kaybi demek. aldiginiz riske gore degisiyor durum yani
burkay
Full Member

Activity: 644

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
October 31, 2017, 07:13:17 PM

uzun vadeli alınacak sağlam coinler için daha düşer mi bilemiyorum ama güzel alım noktaları olduğu kesin, kısa vade içinse vur kaç yapılabilecek coin de çok

Druvax
Full Member

Activity: 364

View Profile
October 31, 2017, 07:18:44 PM

an itibariyle 6328 dolarlik bir kurdan soz ediyoruz. bas dondurucu bir fiyat. kesinlikle satip usdt ye gecmek daha mantikli geliyor bana gore. dusunce tekrat alirsiniz. boylece btc miktariniz artar. ben bu seviyelerden geriye gidecegini dusunuyorum. altcoinlerin durumu ortada bir sure izlemek lazim
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
October 31, 2017, 08:03:53 PM

valla acayip yükselişler oluyor btc'de. kumarı hiç sevmem nefret ettim hep fakat şuan ki olay tamamen kumara doğru gidiyor gibi. buda canimi  sıkıyor benim. yani  fork muhabbetine btc arttı da arttı  altlar cakildi her taraf kan gölü felan. e sonra fork olayi da bitti fakat btc de düzeltme olmadi aksine daha da yükselmeye başladi. tam olarak geldiği durumu görüyoruz suanda. o yüzden sanki tl de kalmak daha mantıklı gibi geçtim yani btc'yi altcoin'i kesinlikle  tl diyorum.
ozgurkaya
Member
**

Activity: 112

View Profile
October 31, 2017, 08:17:56 PM

Bu son dalga altları mahvetti. Sanırım btcde kalmak ve uzun vadede beklemek daha kârlı. En azından kendim için konuşuyorum. Yatırımımı altlara bulaştırmasaydım şu ana kadar kazandığımın 3 katını falan kazanmış olurdum btc'de. Şu kasım forkumu geriyor piyasayı bu kadar anlamadım.

Altlardan uzun bir süre almayı düşünmüyorum. Elimdekileri aldığım fiyatların üstüne çıksın diye bekleyeceğim. Al sat yapmak neredeyse imkansız şu durumda. 2 artıyorsa 5 düşüyor altlar. En iyisi kâr gördüğünü sat btc'de bekle. Tabi benim fikrim YTD
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: