Bitcoin Forum
June 21, 2024, 06:00:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: BTC DE Mİ KALINMALI ALTLARA GİR ÇIK MI YAPILMALI?  (Read 2451 times)
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
October 31, 2017, 11:55:00 PM

Bence suan ıcın dıyebılcegım uzun vada her gecen hafta btc artıyorum suan 24,500 civari ve haftaya kadar 26 bın olucak 2018 ze kadar da 35 mılyar olucak buraya yazıyorum gırın uzun vade pisman olmassınız
4 bin tl ile 22binde girdim hadi hayırlısı
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
November 01, 2017, 12:56:08 AM

Valla btc bana artık altcoinlerden tl den dolardan herşeyden daha cazip görünmeye başladı. Artık artmaz diyoruz ertesi gün bakıyoruz 200-300 dollar koymuş. Yatırım isteyen btc'de dursun arkadşlar.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 01, 2017, 05:17:25 AM

Btc de kalınmalı bence bir sürü kişi çok para kazandı gir çık yaparsak değerinin ne zaman düşüp arttığını bilemeyiz

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
lettucebee
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

View Profile
November 01, 2017, 05:34:28 AM

Bitcoin de kalmak neyi değiştirecek ki ben altcoine geçme taraftarıyım tabiki her altcoine de yatırım yapılmaz. Ama btcnin yükselmesi ile bir çoğu haliyle düştü her çıkışın bir düşüşü her inişin de bir çıkışı vardır.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
E R N
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
TOKEN SALE
AIRDROP
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
  ▬▬   GET IN TOUCH   ▬▬ 
TELEGRAM  FACEBOOK  TWITTER
YOUTUBE   INSTAGRAM
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
November 01, 2017, 08:23:29 AM

Uzun vade için Bitcoin'den şaşma derim
Ama kısa vade için litecoin, zcash iyi bir yatırım aracı olabilir.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 01, 2017, 08:27:24 AM

Yükselen piyasada yükselen birim üzerinden portföy artışı sağlamak çok zor. Buna rağmen latlara girip çıkıp BTC artışı sağlamak kumardan pek farklı değil. Bu dönem o dönem değil.
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
November 01, 2017, 08:31:50 AM

uzun vadeden kastın 1 sene ise altlardan zarar edeceğini sanmam ama şuandaki gidişat her ay bir fork ve ilgiyi btc'ye çekiyor sürekli bu daha ne kadar devam eder kestirmek zor bence şimdilik altlardan uzak dur ama illa alıcam diyorsan ve uzun vade düşünüyorsan delist olmayacak coinleri gözüne kesitr uzun vadede illaki kar getirir kanaatindeyim.
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
November 01, 2017, 06:37:58 PM

kısa uzun orta vadede bence btc cok daha mantıklı bir yatırım oluyor.Alt işi hic belli olmayan ve ani zararlara yol acabilen bir piyasa ayrıca da cok takip edip gir cık yapmak da epey ugrastırıcı bir iş benim tercihim btc de kalmak olurdu.Tabi bu benim düşüncem Smiley

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
November 01, 2017, 07:28:22 PM

Kısa dönem tecrübelerime göre altlar da doğru adımlar attığınızda müthiş miktarlar kazanabiliyorsunuz. Defalarca gözümün önünde %30-%40 bırakan koinler oldu. Haftada 2 tanesini tuttursan ayda x2 bile yapılabilir.
Ancak bunu herkes yapamaz tabi. Analiz yapıp, grafiklere göre yorumlayanları takip ediyorum, 5 denemenin 1-2 tanesini ancak tutturabiliyorlar.
2 ayda 20 katına çıkardım diyeni de gördüm, 4 btc ile başladım, elde kalan 0.5 btc diyeni de.

Riski-harcanan vakti azaltmak isteyince sadece btc alıp hodl yapmak da güzel kazandırıyor aslında. Ama altlar kadar işin içinde olmuyorsunuz, potansiyel çok daha büyük karları kaçırıyorsunuz. Tercih meselesi.

Lakin şu ara altlar hiç tavsiye edilmiyor, dip diyorsun, aradan 1 hafta geçtikten sonra keşke o fiyata satsaydım diye pişman oluyorsun, yeni yeni dipleri görüyorlar.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
jamesdean35
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
November 02, 2017, 02:40:28 PM

2 aydır altcoinlerde bin takla attım ne tradeler ne ICOlar bountyler neler neler küçük bi hesap yaptım bitcoinde kalsamda üç aşşa beş yukarı aynı şey olacakmış ama hala bitcoine geçmiyorum neden bilmiyorum ama altlar daha ilgi çekici

georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
November 02, 2017, 02:47:16 PM

Her an btc dumpı gelebilir diye bekliyorum. Ancak bir yandan da 10.000 dolar söylentisi var. ne olacak bekleyip göreceğiz ilk fırsatta ethereuma girmeyi düşünüyorum.
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
November 02, 2017, 08:54:40 PM

Valla öncelere bakarsak 2 tane fork oldu oradaki tecrübeye göre Kasım forku gelene kadar altlardan bir cacık olmayacak gibi duruyor o yüzden btc'de duranlar aman dursun. He ben altlardayım batmışım batacağım kadar, inşallah dediğimin tersi çıkar da bir kaç güne altlar fırlar bari, biraz da benim yüzüm gülsün bu ne la. Sad

bitcoinevi
Member
**

Activity: 283

View Profile
November 02, 2017, 09:18:33 PM

kasım forku sancılı geçerse bitcoin 5000in altına düşer. ama işin enterasan kısmı bitcoin artınca da altlar düşüyür yükselse de düşüyor. fork sıkıntısız olursa bitcoinde kalmak lazım sıkıntı olacaksa dolar ya da tl'ye geçmek en mantıklısı.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
November 02, 2017, 10:32:27 PM

yükseldimiki altlardan çıkalım alıyoruz düşüyor düşmüşken alalım diyoruz dahada düşüyor
bu böyle giderse ilk pumpta çıkıp btc ye kaçacak çok var
hatta forkun söylentisi bile piyasa bırakmayacak artık.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
November 03, 2017, 06:06:30 AM

giç çık yapacak durum mu var ortada giriyorsun %600 duşmuş coine bir bakıyorsun %200 daha düşüyor sonra yukselırmı artık o coın sıksenn yukselmez, ben çözemedim bu alemi am.k
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
March 19, 2018, 01:44:23 PM

Ben uzun vadede yatırım yapmayı tercih edenlerdenim ve en iyi uzun vadede yatırım yapmayı tercih ettiğim BTC ve ethereum var bu ikisinden başkasına güven olmuyor

zhrsltn
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
March 19, 2018, 01:47:41 PM

uzun vadede gir çık mı? o nasıl olcak acaba uzun vade yatacaksın kardeş btcdede durcak biraz dağıtacaksın alayını ama yınede kendın bılırsın kımse sana yatırım tavsiyesi vereemezz.
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
March 19, 2018, 02:00:15 PM

kısa vadede bu piyasayı kımse bılemıyor ne yazıkki uzun vadede ama için rahat olsun bence cunki bu teknoloji bir çağı kapatıp bi çağı acacak cinsten araştırırsan güzel olur.

mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
March 19, 2018, 02:33:24 PM

eğer piyasanın sürekli belirsizlikler içinde seyri halinde yatırım yapacaksan sadece btc yatırımı yapmalısın yoksa altlarda erir paran.

krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
March 19, 2018, 02:44:33 PM

öncelikle kısa vade için konuşmak gerekirse sadece btcde kalsın yatırımın uzun vadede ise btc yükselişe geçerken altlardan toplayabilirsin.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: