Bitcoin Forum
May 04, 2024, 02:56:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: kripto paralar 2020den sonra büyük bi patlama yapacak !!!YENİ DÜNYA DÜZENİ  (Read 1682 times)
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
November 01, 2017, 07:55:17 AM

2020yi bulmayabilir bence.Her ülke crypto para piyasası için bir düzenleme yapma ya da içinde olma peşinde.Çünkü crypto para piyasası mantığı gereği engellenemez.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
1714791395
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714791395
Reply with quote  #2

1714791395
Report to moderator
1714791395
Hero Member
*

Ignore
1714791395
Reply with quote  #2

1714791395
Report to moderator
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714791395
Hero Member
*

Ignore
1714791395
Reply with quote  #2

1714791395
Report to moderator
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
November 01, 2017, 10:47:20 AM

2020 senesini bulmayabilir gibi duruyor bence. İnsanların merakı ve ilgisi her geçen gün artarak devam ediyor. Rekor kırarken ne yazıkki ama medyanın ilgili düşüşlere göre daha az. Burda en büyük karı kendini projeden gerçek hayatımıza entegre edebileceğimiz Altlardan alacağız.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
November 02, 2017, 03:46:41 AM

Kripto paralar zaten bir patlama yapmış durumda bana göre, bundan sonra çok daha iyi şeyler olması ise an meselesi. 2020'yi bulmaz umarım, en kısa sürede daha güzel gelişmeler olsun. Kaldı ki tüm dünyanın gözü artık başta Bitcoin olmak üzere her türlü kripto parada.. Dolayısıyla ülkeler işin içine girmeye başlamışken dijital para dünyasının alacağı hal ne olur bekleyip göreceğiz. Fazla uzun sürmez..

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
zody
Member
**

Activity: 81
Merit: 10

View Profile
November 02, 2017, 07:17:51 AM

Bitcoin fiziksel paranın yerine geçmesi çok görünüyor. Çünkü piyasa Bitcoin ve altcoinleri yatırım aracı veya transfer aracı olarak görüyor. Düşündüğünüzde para birimi olarak nasıl kullanabilirsiniz bugün 6500 - 7000 usd öbürgün 8000 usd sürekli oynak bir piyasa bunu para olarak kullanmak zor. Olması için girdilerinde Bitcoin olması gerekir ki harcamalar bitcoin olsun. Yani örnek olarak ileride bir şirket çalışanlarına bitcoin ile maaş ödemeye başlar ise veya şirketler birbiri arası ödemeleri bitcoin ile yapmaya başlarsa bitcoin ödeme aracı olur. Tepeden başlayıp aşağıda doğru gitmeli o zaman da bankacılık sistemi tamamen bitmez mi ? Bankacılık bitmese bile ciddi oranda küçülecek yada finansman kredileri yada kredi kartı gibi ürünleri bitcoin üstünden devam ettirebilir mi ?

Düşünsenize kredi kartı limitiniz 1 bitcoin ay sonu ekstre geldi 0.30 bitcoin bu durumda gelirinizinde bitcoin cinsinden olması gerekiyor. Geliri bitcoin cinsinden nasıl sağlayabiliriz. Bu da bitcoin üretmekten geçer diye düşünüyorum.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
THE FABRIC TOKEN ECOSYSTEM   ▲   WHITE PAPER  •  ANN THREAD  •  SLACK   ▲   DRAG-AND-DROP SMART CONTRACTS
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
KoinBey
Member
**

Activity: 69

l'argent est mon étape

View Profile
November 02, 2017, 09:00:39 AM

1 bitcoin 100.000$ olduğunda her şey çok farklı olacak  Grin
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
November 02, 2017, 09:53:04 AM

Bitcoinin bu yıl kazandığı değere bakacak olursak ve 3 yıl öncesiyle kıyaslarsak bence 2020 gelmeden kripto paralar dünya ya damgasını vuracak ve 2020 den sonra artık tüm dünyada bu sistem yasallaşmış olacak ve aktif olarak her sektörde kullanılacak.
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
November 02, 2017, 12:44:35 PM

Tüm dünya için tek bir tarih vermek yanlış olur,ülkenin politikası halkın bilinci vs. etkiler bitcoinin kabul edilmesini.Ayrıca kağıt paranın yerini tamamen alacağına ihtimal vermiyorum,en azından biz göremeyebiliriz ama e ticarette alıp başını yürüyeceği ortada.
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
November 03, 2017, 06:48:10 PM

Bence de kesinlikle yapacaktır.Geleceğin crypto piyasasında olduğunu düşünüyorum.Herkes bu sisteme ayak uydurmak zorunda kalacak.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
NVogue
Member
**

Activity: 70

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 03, 2017, 07:01:32 PM

inanılmaz hal aldı haberleri arka arkaya almaya başladıkça olayın büyüklüğünü anlayıp ne kadar geç kaldığımızı anlıyorum.

Et Hereum
Member
**

Activity: 224

View Profile
November 03, 2017, 07:28:42 PM

Yeni dünya düzeni şu an bir masal gibi gelebilir bize ama bunu isteyen ve planlayan çok güçlü gruplar var bu da bilinen bir şey. Fırsat bulurlarsa yapmak isterler fakat 2020 bunun için çok erken görünüyor bence.
erdinger45
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
November 03, 2017, 07:38:24 PM

Kripto para geleceğin para birimidir. Kim bilir belki de tüm dünya tek bir dijital para kullanmaya başlar. Ama bence dijital para kullanımına geçsek de bazen nakit para kullanımı devam eder diye düşünüyorum. Dijital parayı temsil eden kağıt paralar basılabilir belki. Gelecek çok heyecanlandırıyor beni Cheesy Sizi de heyecanlandırıyor mu?
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
November 04, 2017, 02:49:33 PM

Bu iş elbette kağıt para ile gitmeyecek orası kesin. İster istemez crypto ya da başka bir teknolojiye evrilecek ekonomi dünyamız.

HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 04, 2017, 03:09:26 PM

Şahsen ben de crypto paranın geleceğin para birimi olacağını düşünüyorum.Artık kağıt para gibi ilkel bir şeyin varlığını sürdürmesi çok zor.
Çok doğru size katılıyorum fakat kağıt paraların yok olması bi anda olacak bişey değil hatta belki 4 5 nesil alabilir yok olması belkide kullanımı azalır ama yok olmaz.
pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
November 04, 2017, 04:16:35 PM

Bence 2020den once buyuk bir patlama yapacaktir ulkeler artik crypto para piyasasinin icine girmeye calisiyor kendi coinlerini uretme cabasina giriyor bence crypto para oldukca bitcoin de olacaktir.

haskizilcik
Member
**

Activity: 160

View Profile
November 04, 2017, 08:19:10 PM

Ben de büyüyen sanal dünyada kripto paralarda büyük patlama olacağını düşünüyorum

✘  EXCOLONY   |▌  YOUR PLEASURE IS OUR INNOVATION
|███   White Paper  [  JOIN our ICO  ]  ANN Thread   ███|
Twitter  |  Facebook  |  Telegram  |  Medium  |  Github  |  Reddit
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
November 04, 2017, 08:58:20 PM

Benim açımdan çok şaşırtıcı bir durum değil. Bu kripto para işlerine insanlığa faydalı olacağına inandığım için ilgi duyuyorum. Yoksa dünyayı yönetmek isteyen bir takım para babalarının ileriki planlarında tek bir para birimi hatta sanal bir para cikarmak ve dünyadaki ekonomiyi tekelinde tutmak istediklerini biliyorum. Bizler belki de bu ileride kurulacak olan bu sistemin gönüllü denekleriyiz belki de..
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
November 04, 2017, 08:58:46 PM

2020 yi bulmaz önümüzdeki sene patlama yapacak ve bir anda herkes duyacak. 2018 de ana akım medyada çok daha fazla görmeye başlayacağız bitcoini. Kağıt paraların kalkması uzun sürebilir ama kripto paraların patlaması yakındır.

cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
November 04, 2017, 10:39:17 PM

2020 ve kripto paralar bilmiyorum nerede olur bu piyasa. Satoşi Nakamotaya atfedilir galiba bu söz ama '' ya bitcoin herşey olacak yada bitcoin yok olacak'' en gerçekççi yaklaşım bu geliyor banada.

btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
November 04, 2017, 10:59:29 PM

yıllardır globalleşme lafıdır dönüyor ortada .globalleşme olacaksa tek para birimi ve serbest yatırım gerekiyor bu da kripto para olmadan olmaz daha önceden düşünülmüş hazırlanılmış bir olması muhtemel.
batturkey
Full Member

Activity: 336

The World’s First Blockchain Core

View Profile
November 05, 2017, 10:10:26 AM

https://www.youtube.com/watch?v=Z96A0G0QQR8

ÇOK güzel bi program yapmışlar aslında ekonomi siyaset ve kripto parayı harmanlamışlar... iyi seyirler

canli izlemistim bunu evet guzel bir program.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: