Bitcoin Forum
May 26, 2024, 05:26:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Laptop mu Masaüstü mü ?  (Read 1814 times)
SatanicTyrus (OP)
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
October 28, 2017, 06:08:01 PM

Arkadaşlar çok fazla zamanını bilgisayarda harcayan biriyim fakat artık çalışmam gerekiyor ve çalışacağım yer il dışında da olabilir yaşadığım ilde de yeni bir bilgisayar alacağım oyun film ve gerekirse iş için de kullanabilmem gerekir. Sizce laptop alıp yanımda mı taşıyım ? yoksa sağlam bir masaüstü yapıp eve geldiğimde krallar gibi mi kullanayım ? Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler arkadaşlar..
Ferstly92
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
October 28, 2017, 06:19:02 PM

açıkçası bütçeni bilseydim ona göre güzel bir yorum yapabilirdim ama çalışmam lazımı çalışmaya gideceksin ve pc almak için çalışacaksın olarak düşünüyorum o yüzden güzel para verebileceğini umaraktan Monster ya da ASUS 'un oyun laptopları var hem iş için kullanabilirsin istediğin yere yanında götürür film dizi oyun ne yapmak istersen yapabilirsin hem de eve geldiğin zaman da rahat rahat krallar gibi kullanabilirsin şimdiden hayırlı olsun
serkan82
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
October 28, 2017, 07:04:24 PM

Bence laptop al bütün ihtiyacını karşılayabilecek laptoplar var.
burky155
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
October 28, 2017, 07:13:30 PM

Tartışmaya hiç gerek yok, Laptop her zaman her yerde en iyisi ve kullanışlısı. Hele bir de bütçeni yüksek tutup sağlam bir alet alırsan hertürlü işini kucağında çözebilirsin. Smiley

tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
October 28, 2017, 07:41:40 PM

masaüstü mü kaldı yahu masaüstünü sadece devlet daireleri ve bankalar kullanıyor tabiki iyi özelliklere sahip laptop Smiley)
LeonaAlice
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
October 28, 2017, 07:42:04 PM

oyun da oynarım dersen kesenin ağzını açman lazım yakında dolar 5 tl olacak acele karar vermelisin  Cheesy Cheesy
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
October 28, 2017, 07:47:00 PM

Arkadaşlar çok fazla zamanını bilgisayarda harcayan biriyim fakat artık çalışmam gerekiyor ve çalışacağım yer il dışında da olabilir yaşadığım ilde de yeni bir bilgisayar alacağım oyun film ve gerekirse iş için de kullanabilmem gerekir. Sizce laptop alıp yanımda mı taşıyım ? yoksa sağlam bir masaüstü yapıp eve geldiğimde krallar gibi mi kullanayım ? Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler arkadaşlar..

dostum masaüstü herzaman iyidir ama senin durumun biraz farklılaşmış senin için leptop daha kulanışlı olacağını düşünüyorum
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
October 28, 2017, 07:56:32 PM

masaüstü mü kaldı yahu masaüstünü sadece devlet daireleri ve bankalar kullanıyor tabiki iyi özelliklere sahip laptop Smiley)

Ne kadar saçma bir düşünce.. Facebook takılıyorsanız laptop takılmaya devam eğer saatlerce internet üzerinden iş yapıyorsanız örnek olarak grafik takibi crypto işleri vb kesinlikle masaüstü hatta en az 27inch monitör gerek iki tane  Wink
afgan355
Member
**

Activity: 201
Merit: 10

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
October 28, 2017, 08:02:15 PM

İhtiyacına göre degişir ama güzel bir laptop tabikide

Yasin46
Newbie
*

Activity: 23

View Profile
October 28, 2017, 08:05:07 PM

Laptop mu masa üstü mü ? derken hangi amaçla kullanılacağına göre değişir bu;egerki ofis ortamında kullanımı olacaksa masa üstü daha iyidir;egerki gezgin bir insansanız laptop daha iyi olacaktır.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
October 28, 2017, 08:06:25 PM

Masaustu devrı cogu ınsan ıcın kapandı, yok ılle de evde kullanıyorum dersen masaüstü de olabılır de suankı devırde hep aynı yerde kullanmak pek mumkun degıl.
chilii
Member
**

Activity: 70

View Profile
October 28, 2017, 10:41:59 PM

Laptop daha fazla işini görüceğini düşünüyorum. Taşınabilir olması zaten avantaj. Masa üstü sabit olduğu için amca evde girebilirsin. Gakat diz üstü olunca daha iyi oluyor. Seninle beraber herher egeliyor. Sıkılınca çıkart oyun oyna , işini yap. Daha kullanışlı ben laptop öneriyorum.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
rigormortis1
Member
**

Activity: 70

View Profile
October 28, 2017, 11:12:19 PM

Eğer özellikleri son derece yüksek olan bir laptop olursan inan bana masaüstünden daha rahat olacaksın. Hem işe götürebileceksin , hem de istediğin yerde istediğine girebilecek oynunu oynayabileceksin.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
orgeneral
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
October 29, 2017, 12:15:28 AM

vericeğimiz cevap birazda kullanım amacına bağlı eğer sağlam dayanıklı ve yüksek performanslı olsun diyorsan kesinlikle masaüstü
laptopa vericeğin paranın yarısı ile aynı özelliklerde bir masaüstü alabilirsin ha yok benim performansla işim yok film müzik vs. gibisinden diyorsan laptop daha kullanışlı olur
KingSlayerBrothers
Jr. Member
*

Activity: 56

View Profile
October 29, 2017, 03:04:27 AM

Dostum sık seyahat eden birisi isen bu bağlamda masaüstünü seçeneklere koyman bile saçma Smiley ,Paraya kıyıp sağlam bir laptop işini görecektir  . Benim sana tavsiyem kasası sağlam bir laptop alman çok önemlli herşeyden önce . Çünkü illaki kaldır , indir , yanında taşı oraya buraya koy aç kapat derken illaki hasar görüyor .Laptoplar zaten hassas . Bu açıdan ben asusu pek önermiyorum tecrübelerime binayen . Kolay gelsin

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN (https://bitvest.io/)
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
Bagcec
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
October 29, 2017, 06:32:25 AM

Laptop al taşıması kolay hiç olmassa, masa üstü bilgisayardan daha çok özellik koymasa başladılar nasılsa
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
October 29, 2017, 07:34:01 AM

Kesinlikle laptop almalısın ve her özellikte ve kalitede laptoplar piyasada mevcut. Laptop isteğiniz zaman istediğiniz mekanda kullanılabilir fakat masaüstü bilgisayarlar kullanılamaz. Bence laptop en iyi seçim olur.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
October 29, 2017, 09:02:56 AM

İşlevsel olarak laptop . Cuñku zamana ve mekana göre sana arkadaşlık eder. Ama ergomik olarak masaüstü. Çünkü laptop oynarken şekilden şekile giriyorum ben Cheesy

korgeneral
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
October 29, 2017, 10:12:11 AM

Kesinlikle masaüstü hem kullanış açısından daha sağlam dayanıklı performans olarak tabikide herzaman laptoptan 1 tık üstte olucak laptop biraz pratik fakat dayanık değil hassas bir ürün üstelik laptopa vericeğin parayla masaüstünde 2 katı daha iyi özellikli bi masaüstü alabilirsin  Smiley
miraekiz
Member
**

Activity: 84

View Profile
October 29, 2017, 10:24:01 AM

Laptop almanı öneririm. Artık masaüstü bilgisayarlar kalmadı. Aynı özelliklere sahip laptoplar var. Onu alıp rahat edersiniz.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: