Bitcoin Forum
May 13, 2024, 03:09:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Az Para İle Çok Kazandıracak 5 Coin Önerimiz  (Read 1291 times)
btcanaliz (OP)
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile WWW
October 29, 2017, 06:26:25 PM
Last edit: October 30, 2017, 10:18:42 AM by btcanaliz

Bitcoin Hardfork, kriptokrasi para piyasası kanamasını yaparken, alıcıların düşük maliyetle iyi projelere yatırım yapmaları için yeni fırsatlar yaratıyor. Bu yazıda, bu düşüş piyasa sırasında satın almayı düşünmelisiniz madeni paraların listesini inceleyeceğiz.

Kaynak:www.btcanaliz.com

COSS

Coin Kodu: COSS

Market Değeri: $3,556,570

Mevcut Fiyatı: $0.14

Crypto-One-Stop-Solution’un kısaltması olan COSS, kripto ve fiat para alışverişi ve ticareti için istikrarlı bir zemin sağlamaya yönelik bir ekiple çalışmaktadır. COSS, kripto para birimlerine dayalı bir dijital ekonomik sistemin tüm özelliklerini kapsamaktadır. Platform, müşterilere, tüccarlara, yeni teşebbüslere, işyerleri ve hizmet sağlayıcıları tek bir çatı altında toplayabilmek için aynı görüşlü insanlar bir araya geldiğinde geliştirildi.

COSS paraları 25 Eylül 2017’de piyasaya sürüldü ve fiyatı 14 günde arttı. Şu anda bu değerinin % 19,3’ü dolaşıma giriyor. COSS ekibi, herkesin yararlandığı dinamik bir ekosistem oluşturmak için kriptokrasitenin kullanılabilirliğini bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor. COSS hem fiat hem de kripto dövizlerinde değişim sunan birkaç platform arasındadır. Kuruluşunu sağlamlaştırdıktan sonra, şirket şimdi katılımcıları bir sonraki şifreleme platformunu birlikte yaratmaya davet ediyor.

Hedef Fiyat Yıl Sonuna Kadar: $0.40-0.50

SUBSTRATUM

Coin Kodu: SUB

Market Değeri: $34,870,000

Mevcut Fiyatı: $0.13

ICO satışında 13.8 milyon dolar kazanan Substratum, web üzerindeki içerik için insanlara sınırsız erişime sahip olmayı amaçlayan merkezi olmayan web için açık kaynaklı bir ağ. Öncelikle bir düğüm kümesi olan substratum, herhangi bir ek yazılım gerekmeden güvenli içerik sunmak için üst düzey endüstri şifrelemesi kullanmaktadır. Alt tabaka düğüm, kullanıcıların sezgisel bir deneyimine odaklanır ve herkesin merkeziyetçi olmayan web üzerinde bir web barındırıcısı olmasını sağlar.

SUB paraları 25 Eylül 2017’de piyasaya sürüldü ve 14 gün içinde 0.09 dolarlık bir artış gördü. Bu madalyonun% 64’ü şu anda piyasada işlem görüyor.

CHAINLINK

Coin Kodu: LINK

Market Değeri: $141,577,000

Mevcut Fiyat: $0.40

ChainLink Ağı, her biri kullanıma özel veri feed’lerini, API’ları ve diğer off-chain ödeme özelliklerini akıllı bir ağa satan merkezi olmayan bir ChainLink düğümleri ağıdır. Akıllı Ağlar kendi başına harici kaynaklarla iletişim kuramaz, bu da ChainLink’in akıllı sözleşme alanındaki katman rolünü oynayarak çözmeyi amaçladığı bir problemdir. Yenilikçi platformu ile ChainLink, akıllı sözleşmeler ile ana zincir dışı sistemler arasındaki uçurumun köprülenmesi için çalışıyor. Geliştiriciler, ChainLink Ağı ile, sözleşmelerinin gerektirdiği kaynağı temsil eden bir zincir sözleşmeye off-chain ile etkileşime geçebilirler.

Eylül 2017’de başlatılan LINK simgesi, 0,25 ABD doları fiyat artışı gördü. Şu anda, bu belirteçin% 35’i piyasaya sunulduğundan itibaren 19 gün içinde 131.858.650 ABD Doları piyasa değeri elde ettikten sonra dolaşımda bulunuyor.

Hedef Yıl Sonuna Kadar: 2$-3$

LOOPRING

Coin Kodu: LRC

Market Değeri: $51,483,500

Mevcut Fiyat: $0.25

Bir blokçu agnostik olarak tasarlanan Loopring, kripto alışverişleri ve blok zinciri ticaretine izin veren otomatik, merkezi olmayan ticaret arayüzüdür. Kripto para birimlerinin likiditesini arttırarak çalışır. Platform, bir siparişin küçük parçalara bölünebildiği ve en iyi zaman ve döviz kurunda ayrı ayrı satılacağı sipariş paylaşımına izin verir. Loopring, DDOS saldırısından ticareti korumayı amaçlıyor.

Ağustos 2017’de piyasaya çıkan LRC madeni paralar, 01.4 $ ‘lık bir fiyat artışı gördü. Halihazırda bu madalyonun% 20’si piyasada dolaşıma giriyor.

Hedef Yıl Sonuna Kadar:0.75$-1$

Kyber Network

Coin Kodu: KNC

Market Değeri: $205,720,000

Mevcut Fiyat: $1.49

Kyver Network, dijital varlıkların güvenilir, anında ve likit işlemlerine izin verilerek, merkezi olmayan yürütme, yüksek likidite, anında ticaret gibi işletme özelliklerini uygulayan ilk sistemler arasındadır. Kyber Network, DGD belirteçlerinin tek bir işlemle satın alınmasına izin veren bir platformdur. Minimum onay süresi ile kayıt ve depozito şartı. Kyber Network’un en iyi özelliklerinden biri mevcut akıllı sözleşmelerle uyumlu olması ve bu nedenle herhangi bir değişiklik çağrısında bulunmamasıdır. Kyber Network ile kullanıcılar, simgelerini anında ve güvenli bir şekilde değiştirebilir ve değiştirebilir, simgeler şeklinde proxy ödemeleri yapabilir, diğer kripto para birimlerinin ödemelerini alabilir ve fiyat dalgalanmalarına karşı korunabilir.

KNC madeni paralar Eylül 2017’de 1.85 $ fiyatla piyasaya sürüldü. Şu anda, bu madalyonun yaklaşık% 61’i piyasada sadece% 39’luk bir artışla dolaşıma giriyor.

Hedef Yıl Sonuna Kadar:4$-5$

Kaynak:www.btcanaliz.com
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715569797
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715569797
Reply with quote  #2

1715569797
Report to moderator
lazcemal
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile
October 29, 2017, 06:33:38 PM

elinize sağlık. 3 satır yazı yazıp arkasından site linki koymadığınız için de teşekkürler.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
October 29, 2017, 08:12:08 PM

Başlık yanlış olmuş bitcoin önerisi değil coin önerisi olması lazım.

Sub, Link ve Knc ile ilgili benimde beklentim yüksek.
schrodingersbitcoin
Member
**

Activity: 121

View Profile
October 29, 2017, 08:29:28 PM

Link yüksekten aldık ama elimizde tutuyoruz. KNC de aynı şekilde.

COSS ise tam benlik, marketcapi çok düşük. 3.olarak da ona yatırım yapacağım.

coaxcial
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
October 29, 2017, 08:59:43 PM

Arkadaşlar altcoinlerle ilgili Mehmet Hamdi Bol'un çok güzel bir anlatımı var. Altcoine yatırım yapmadan önce dinlemenizi tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=-joO8PF1HNI
sosaco
Jr. Member
*

Activity: 125
Merit: 2

View Profile
October 29, 2017, 09:00:45 PM

Güzel analiz. Ben değerlendireceğim. Zaten daha önceden de bu coinleri incelemiştim. 3x ve daha fazlasını yapabilecek projeye sahipler.
CiGa
Newbie
*

Activity: 55

View Profile
October 30, 2017, 05:09:05 AM

Şu an LINK ve KNC burada yazılan fiyatların çok altında. Özellikle KNC'nin beklenen exchange için düzgün birşeyler yapabilirlerse 3-6 ay arasında ben de iyi bir yerlere geleceğine inanıyorum. LINK hakkında bir kaç yabancı kaynakta çok güzel şeyler okudum. Yaptıkları işi çok kafamda oturtamadım açıkçası. Geçen ayki SIBOS konferansında SWIFT ile ortaklıl açıklayacaklar diye bir haber çıkmıştı. O doğru çıkmayınca fiyat düştü. SWIFT'le ortaklık olursa yükselir baya. SWIFT dünyada 10.000'den fazla bankayla çalışıyor.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1483

View Profile
October 30, 2017, 05:32:35 AM

Analiz yapacak kadar bilginiz var, bitcoin-coin-token ayrımını bilmiyorsunuz.
40 cent dediğiniz LINK 20 cent bile etmiyor. Uğraşmış emek vermişsiniz ama olmamış yani
Cossu boşverin, iş yaparsa Kyber yapar burada

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
October 30, 2017, 05:47:44 AM

kyber iş yapar tamam güzelde coss için biraz farklı bir konsept gerekiyor
coss pos cihazı falan geliştirecek offlıne magazalara bunları koyacak satışları kripto ile yapacak falan falan
zor işler bunlar aha pundix zaten neredeyse bu entegrasyonu bıtırmıs bile
Nevzat
Member
**

Activity: 97

Renewable Energy Cryptocurrency

View Profile
October 30, 2017, 06:32:19 AM

Gayet güzel anlatmışsınız hatta sayenizde lınk hoşuma gitti ve dikkatimi çekti 😊

globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
October 30, 2017, 06:44:55 AM

İçlerinden kyber ve linki takip ediyorum ama sanırım linkten vazgeçmek üzereyim. 18 kasımdan sonra az bir miktar knc alırım belki. Bu aralar altcoinlerin durumu çok kötü son bir şans vereceğim yinede.

redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
October 30, 2017, 07:13:02 AM

ah be keşke öyle olsa, çok parası olan kazanamıyor az parası olan nasıl kazanıcak Smiley
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
October 30, 2017, 07:37:32 AM

güzel paylaşım olmuş ama geleceği görebilmek mümkün değil. insanları beklentiye sokmamak lazım.
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
October 30, 2017, 07:45:12 AM

COSS ile SUBSTRATUM pek güvenmesemde diğer LOOPRING,Kyber Network ve chainlink kazandırma ihtimalleri yüksek olduğunu düşünüyorum. Ama son 3 aya baktığım zamanda çok az altcoin kazandırdı. Herzaman en güvenlisi BTC ve ETH bence.

exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
October 30, 2017, 08:10:21 AM

Kyber Network , kickico , micromoney , pundix , centra , worldcore , cobinhood bunlar güzel projeler ben olsam bunları takip ederim

komodosevket
Newbie
*

Activity: 41

View Profile
October 30, 2017, 08:19:36 AM

analizler gayet güzel ve tavsiyelerin uyulacak türdenBTCBTC
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 30, 2017, 08:41:43 AM

Gerçekten güzel analizleriniz için teşekkür ederim coss'a yatırım yapmayı bende düşünüyorum. Bu arada başlığı altcoin olarak değiştirmekte fayda var.
Dediğiniz gibi piyasa değişik bi hal aldı bence güzel projeler şuan düşük değerde
Kutup Ayisi
Full Member

Activity: 196

View Profile
October 30, 2017, 08:54:26 AM

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür edeirm. Coss benimde dikkatimi ceken altcoinlerden birisi. Hem kar payıda veriyor diye biliyorum Cossu. Bende biraz para ayarlayıp cossa gimeyi düşünüyorum. İlerde güzel karlar bırakacak gibi duruyor coss.

dilemx
Full Member

Activity: 202

View Profile
October 30, 2017, 09:04:17 AM

"5 bitcoin önerimiz" ?

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 30, 2017, 09:44:34 AM

Konu başlığı yanlış olsa da içeriği güzel olmuş gerçekten .

İçlerinde en fazla ilgimi çeken COSS . Haftalık olara pay dağıtması avantajlı . Sabır'lı bir şekilde 1 sene kadar bekletebilen arkadaşların gayet güzel kar edeceğini düşünüyorum . Ekip daha taze sistemini oturtmaya çalışıyorlar . Üstesinden geldiklerinde bunu gayet güzel bir avantaj olarak kullanacaklarını düşünüyorum.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: