Bitcoin Forum
May 15, 2024, 08:17:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: -  (Read 2526 times)
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
November 04, 2017, 06:00:00 AM

Ücretsiz blog yazilari kabul ediliyor mu? Ödüle iyi ayirmislar belki destek olabilirim. Hem ilk defa icoya katilacagim. Ico + ödül benim için iyi olur
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
November 04, 2017, 06:12:50 AM
Last edit: November 04, 2017, 06:41:18 AM by Matthias9515

Bir kisi istedigi kadar blog yazisi paylasabilir fakat ödüllere katilmadan önce resmi sayfalara katilmaniz isteniyor. Birde istediginiz kadar yazabileceginiz spam yapabileceginiz anlamina gelmiyor. Ödüller ziyaretçi sayisi ve içerigin kalitesine göre ekip tarafindan itinayla degerlendirilecektir.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
November 04, 2017, 02:36:52 PM

chainlink merkezi olmayan bir oracle ağı. oracle network'ün ise sadece isminde oracle geçtiği için chainlink'e benzetmek doğru değil.

oracle network, içinde birtakım dapp ları içerecek olan bir noterlik, validasyon ağı.

zaten projenin eski ismi notarycoin'miş ve takımında gördüğünüz üstteki uzun liste de noterlerin listesi. noterler onaylanan işlemlerden ücret alıyor olacaklar. abd'de noterlik sertifikanız varsa siz de bu listeye dahil olabilirsiniz.

asıl gerçek takım alttaki beş kişilik r&d takımı.
MarcosCr
Member
**

Activity: 215
Merit: 13

View Profile
November 04, 2017, 05:20:11 PM

Güzel bir projeye benziyor, ekip de fena değil.
Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
November 05, 2017, 01:49:20 AM

Yetki belgesi veren fikirler birliği falan deyince bayağı sükseli bir imaj uyandı bende. Bu proje gerçekleşirse Amerikada notere gidilmeyecek her halde sistem üzerinden belgeler sağlanacak.  Bence gerçek hayatta yeri olan bir proje.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 10, 2017, 02:49:59 AM
Last edit: November 11, 2017, 12:09:33 PM by Matthias9515

chainlink merkezi olmayan bir oracle ağı. oracle network'ün ise sadece isminde oracle geçtiği için chainlink'e benzetmek doğru değil.

oracle network, içinde birtakım dapp ları içerecek olan bir noterlik, validasyon ağı.

zaten projenin eski ismi notarycoin'miş ve takımında gördüğünüz üstteki uzun liste de noterlerin listesi. noterler onaylanan işlemlerden ücret alıyor olacaklar. abd'de noterlik sertifikanız varsa siz de bu listeye dahil olabilirsiniz.

asıl gerçek takım alttaki beş kişilik r&d takımı.
Güzel bir projeye benziyor, ekip de fena değil.
Yetki belgesi veren fikirler birliği falan deyince bayağı sükseli bir imaj uyandı bende. Bu proje gerçekleşirse Amerikada notere gidilmeyecek her halde sistem üzerinden belgeler sağlanacak.  Bence gerçek hayatta yeri olan bir proje.

Projenin farklı olduğu konusunda hepimizin hem fikir olduğunu düşünüyorum ayrıca Ethereum tabanlı değil kendi blokzincir yapısını oluşturacaklarından dolayı uzun vade de değerleneceğine inanıyorum. Benim şahsi fikrim en azından ödül programlarına katılmanız gerektiğidir.
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
November 11, 2017, 11:58:49 AM

Sırf kendi blokzincir ağını yarattığı için buna katılım yapacağım sanırım, tokenlerden canımız sıkıldı artık yaratıcı projeler görmek istiyorduk. Sanırım Oracles farklılık yaratacak.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 11, 2017, 12:00:07 PM

Sırf kendi blokzincir ağını yarattığı için buna katılım yapacağım sanırım, tokenlerden canımız sıkıldı artık yaratıcı projeler görmek istiyorduk. Sanırım Oracles farklılık yaratacak.

Yerelde fazla dikkat çekmeyen konular tutuyor genelde, işin aslı bende projenin tutacağına inanıyorum üstelik yüksek bir hard capta yok iş yapar.
Arahara0230
Full Member

Activity: 200

SWISSBORG- THE NEW ERA OF CRYPTO WEALTH MANAGEMENT

View Profile
November 11, 2017, 12:02:57 PM

Ödül seçimlerinin çok yanlış olduğunu düşünüyorum öncellikle Avrupa ve Amerika kaynaklı bir proje yürütüyorsun fakat yerel dillere yeterince önem vermiyorsun. Bu kendilerine olan güveni mi açıklıyor yoksa yanlış yürütülen bir reklam kampanyasını mı? Bilmiyorum açıkçası. Ben dilerdimki Bitcointalk'ta bir imza kampanyası oluşturulsun böylece yerel kitleye daha iyi ulaşabilirlerdi. Bug için ekstra bir kampanya oluşturulmalıydı.

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 11, 2017, 12:07:40 PM

Ödül seçimlerinin çok yanlış olduğunu düşünüyorum öncellikle Avrupa ve Amerika kaynaklı bir proje yürütüyorsun fakat yerel dillere yeterince önem vermiyorsun. Bu kendilerine olan güveni mi açıklıyor yoksa yanlış yürütülen bir reklam kampanyasını mı? Bilmiyorum açıkçası. Ben dilerdimki Bitcointalk'ta bir imza kampanyası oluşturulsun böylece yerel kitleye daha iyi ulaşabilirlerdi. Bug için ekstra bir kampanya oluşturulmalıydı.

Onun yerine çevirmenlere haftalık olarak mesaj atma görevi ve konuyu güncel tutma görevi getirilmiş, yerele yayılmakta sıkıntı çekmeyeceklerdir.

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 12, 2017, 03:52:42 AM

Dear participants,

Glad to tell you that second week stakes have been distributed. To guarantee that all our active community members that participate in bounty program will get max benefit from the project we double stakes quantity per each participant.

Please, let me notice about latest news:
Hard cap decreased to $12,5M
Pre sale starts 17 Nov
Pre sale finishes 30 Nov
Get sure you have updated your threads and articles with latest project info.

Regards,

Oracles Network team

Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
November 12, 2017, 04:07:27 AM

-snip

Hard cap düşürüldüğü için yatırım yapmayı düşünüyorum, gerçekten düşük hardcaplı projeler exchange'de listelendiğinde çok iyi kazandırıyor.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 12, 2017, 04:21:43 AM

-snip

Hard cap düşürüldüğü için yatırım yapmayı düşünüyorum, gerçekten düşük hardcaplı projeler exchange'de listelendiğinde çok iyi kazandırıyor.

Bende seninle aynı fikirdeyim ayrıca projenin kendi zincirini oluşturacak olmasıda ekstra bir özellik. Telegram'da Ethereum zincirinden üç kat daha hızlı olduğu konuşuluyor, iyi kötü iş yapar diye düşünüyorum.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 12, 2017, 04:45:04 AM

-snip

Bende seninle aynı fikirdeyim ayrıca projenin kendi zincirini oluşturacak olmasıda ekstra bir özellik. Telegram'da Ethereum zincirinden üç kat daha hızlı olduğu konuşuluyor, iyi kötü iş yapar diye düşünüyorum.

Gerek tasarım, gerek ekibin kalabalıklığından dolayı projenin tutacağını düşünüyorum ayrıca ekibin hard capı düşürmesi yerinde olmuş. Şu anki hard cap ile proje borsada her türlü değerlenecektir.
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
November 12, 2017, 06:30:03 AM

hardcap'ın düştüğü iyi olmuş, yatırımcısına kazandırır gibi belki ön-satışa katılırım.
Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
November 12, 2017, 09:53:06 AM

Son zamanlarda kendi altyapısını kullanan güzel ve nadir projelerden biri ayrıca hard cap fıstık gibi.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 12, 2017, 10:40:39 AM

Son zamanlarda kendi altyapısını kullanan güzel ve nadir projelerden biri ayrıca hard cap fıstık gibi.

Katılıyorum, en azından ödül programlarına katılmakta fayda var.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
November 12, 2017, 10:59:22 AM

Vallahi samimi söylüyorum içimden yatırım yapmak geçiyor. Bu hardcapı çok seviyorum, düşük bir hardcap, kendi zincirleri üzerinde çalışıyorlar. Benim için iyi proje.
usmanaga
Full Member

Activity: 168

View Profile
November 12, 2017, 11:03:16 AM

hardcap miktarı düşük geldi açıksaçı. aslında düşük değil ama ico balonundaki fahiş hardcap sınırlarının yanında düşük yani. projede güzel hardcap yapabilir.

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 15, 2017, 08:11:29 AM

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: