Bitcoin Forum
May 14, 2024, 09:11:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Centra Hakkında Ki Son Düşünceleriniz Neler ?  (Read 1638 times)
Euphrates (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 29, 2017, 09:42:30 PM

0,62 dolarları zorlayınca ahanda dedim eski haline gelecek 1,25 dolarları göreceğiz fakat bir anda yeniden çöküşe geçti sizce bu coinden ne olur ?
1715677885
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715677885
Reply with quote  #2

1715677885
Report to moderator
1715677885
Hero Member
*

Ignore
1715677885
Reply with quote  #2

1715677885
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715677885
Hero Member
*

Ignore
1715677885
Reply with quote  #2

1715677885
Report to moderator
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 30, 2017, 07:12:30 AM

Eğer ne olabileceğini merak ediyorsan benzer projelere bakmak gerek. Örnek "Tenx PAY"  kendisi Krakene girecek dediler fiyat düştü. Visa ile antlaşma yaptı bir kaç koinle ödeme yapabileceksiniz dediler fiyat düştü. Hala düşüyor. Şu dönemde herşey btc nin hareketine bağlı çoğu proje ağzıyla değil de neresiyle tutarsa tutsun yükselemiyor. Ama nerde scam var hemen pump oluyor.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
October 30, 2017, 07:14:26 AM

Centranın grafiği TenX Pay ve Monaco ile benzerlik gösteriyor. Diğerleri tepe yapıp düşmüş Centra tepeden başlayıp düşmüş. Benimde fark ortaya koyacağını düşündüğüm bir projeydi ama şimdilik çıkış beklemiyorum.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 30, 2017, 07:24:37 AM

Üzüldüğüm durumlardan bir taneside bu centranın düşüşü Sad
imza kampanyasından gelenleri şimdi satsam 100 de 100 zarar.
Ben bekliyorum 3$ 5$ olacak diye 90 CENTTEN  40 cente kadar düştü.
hayır yani 10 cent olursa yazık değilmi ?
bu kadar insan icoya katıldı para bağladı.

TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 30, 2017, 10:30:46 AM

Ben kasım ayının centranın ayı olacağını düşünüyorum.
1. fork olayı atlatılmış olacak.
2. kart dağıtımları başlayacak ve yıl sonuna kadar tüm kartlar dağıtılmış olacak (15.000 başvuru)
3. 26 ekimde krakene gireceğiz dediler, giremediler. Ama silikon vadisine gidip face to face görüşmeler yapacağız dediler. Olumlu geçeceğini düşünüyorum.
4. Fiyatının 40 centlerden aşağıya düşeceğini düşünmüyorum sağlam balinaları var, izin vermezler.

Şahsen ben kasım ayında güzel seviyelere geleceğini eminim centranın, ekip iyi çalışıyor.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 30, 2017, 02:09:01 PM

Ben iyice umudumu kestim bounty alanlara geldiklerinde satmalarını söylemiştim. Gidişatı hiç iyi değildi. Fiyatı hala da düşüyor. 0.80 e falan gelirse şükredin.

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 30, 2017, 02:46:21 PM

Ben iyice umudumu kestim bounty alanlara geldiklerinde satmalarını söylemiştim. Gidişatı hiç iyi değildi. Fiyatı hala da düşüyor. 0.80 e falan gelirse şükredin.

valla kardeşim senin olumlu yorum yaptığın tek bir ico,bounty,airdrop görmedim ben Smiley hep karamsarsın.
Centra için 0.80 e gelirse şükredin diyorsun.
Bende iddia ediyorum ki centra öyle bir seviyelere gelecekki bu dediklerin için çok pişman olacaksın.
Centra öyle içi boş bir proje değil.Ekibi harıl harıl çalışıyor ve ortaya birşeyler koyuyorlar.
Şimdiki fiyatı ise , zengin olmak isteyenler için bir bahane al ve unut sonra neler oluyor bakalım görelim.

PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 30, 2017, 06:43:11 PM

Hocam önemli olan şuanki fiyatı değil, önemli olan projedeki profesiyonellik, roadmape uygun gidilmesi çalışılması gibi. Roadmape uydukları sürece dediklerini yaptıkları sürece somut olarak insanlara gösterebildikleri sürece fiyat zaten kendiliğinden artacaktır.

CiGa
Newbie
*

Activity: 55
Merit: 0

View Profile
October 30, 2017, 07:27:05 PM

Kart dağıtımı projeye bir hareket getirir ama kriptoların bir ödeme aracı olarak gerçek dünyayla entegrasyonuna daha uzun süre var gibime geliyor. Uzun vadeli yatırım olarak buralardan alınabileceğini düşünüyorum ben de. Fork düşüşünde buralardan yükselişe geçmişti.
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
October 30, 2017, 07:59:03 PM

valla kardeşim senin olumlu yorum yaptığın tek bir ico,bounty,airdrop görmedim ben Smiley hep karamsarsın.
Bende iddia ediyorum ki centra öyle bir seviyelere gelecekki bu dediklerin için çok pişman olacaksın.
Centra öyle içi boş bir proje değil.Ekibi harıl harıl çalışıyor ve ortaya birşeyler koyuyorlar.
Şimdiki fiyatı ise , zengin olmak isteyenler için bir bahane al ve unut sonra neler oluyor bakalım görelim.

Hocam size katılıyorum piyasada o kadar saçma sapan proje varki insanlar artık projeleri tam incelemeden hepsine aynı davranıyor.Bounty geldiğinde satmalarını söylemesine katılıyorum ama genelde projeler ne kadar sağlam olursa olsun düşüyor ilk başlarda.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
October 30, 2017, 11:02:01 PM

Bu piyasada hiç bi coine bulaşılmaz bence. Trzos borsaya girse o bile çakılır bu ortamda. Her şeyin geçmesini beklemeliyiz.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
October 30, 2017, 11:07:16 PM

Bu dönem BTC sahnede olduğu için hiç bir coin yukarı yönlü hareket edemiyor. Saçma sapan pumplardan bahsetmiyorum. Yani projesi bir şeyler vaadeden coinler BTC durulmadığı sürece dipleri yalamaya mahkum.
whiteblack1274
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
October 31, 2017, 01:56:37 AM

Verdikleri sözleri tutup sözünü ettikleri borsalara giremediler. Bu gidişle işleri zor

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April     
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale     
ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630

View Profile
October 31, 2017, 02:34:10 AM

Bu yıl altcoinler için beklentilerin gerçekleşmeyeceği bir yıl bu belli oldu, Centra da bundan nasiplendi.  Oturup Bitcoini seyredeceğiz.  Altcoinlerimin turşusunu kurup gelecek yıl  bakacağım ne olacak diye, Zarar edenleri şu an satmanın da bir anlamı kalmadı.
furry04
Full Member

Activity: 308

View Profile
October 31, 2017, 02:59:19 AM

Valla ben aldıktan sonra düştü baya %40 civarı zarardayım ama panik yapmıyorum somut gelişmeler oldukça artacaktır.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 31, 2017, 03:42:23 AM

Yorum yaptığım 1-2 airdrop konusu vardı onların hali ortada şimdi balinalar sevinecek demiştim. Bedava gelirse iyi ama para yatirmayin dedim . Şimdi gelelim centra olayına ben de borsaya girecekleri haberinden önce pump yer diye bir miktar aldım. Tabi söz verdikleri gibi borsaya giremediler. Bu büyük düşüşün bir nedeni de o. Ekibin surekli gezmesi bana bir anlam ifade etmiyor. Ortaya somut birşey koymaları lazım.
Olaylara biraz gerçekçi bakın . Sadece eski fiyatına gelmesi için bile %250 falan artması lazım. Bu dump-pump coini değil ki kademe kademe artacaksa bile uzun süre alacaktır. Insallah yanılırım da hızlı bir şekilde 2$ lara çıkar.

PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
October 31, 2017, 03:46:29 AM

Kraken'e girecez girecez diye cayır cayır konuşup girememeleri benide çok kızdırmış olsada benimde Centra'da ciddi bir yatırımım halen mevcut ve elbet bu yatırımın karşılığını alacağımı biliyorum. Şu an için beklemekten başka bir çaremiz yok maalesef.

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 31, 2017, 01:36:38 PM

yav bu kraken olayı tamamen palavra şerefsiz tenx de girecez dedi bir hışımla aldım yukselmeye başladı bıraz çaktılar aşağıya
sırf pump için yapılan oyunlar bunlar
orcuncanli
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
October 31, 2017, 02:59:34 PM

proje iyi takım iyi ama söyledikleri şeyleri zamanında yapamadıkları için biraz korkutmuyor da değiller . bekliyorum artacak diye ama bakalım düştükçe de alıyorum hala bakalım nereye varacak böyle
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
October 31, 2017, 04:26:58 PM

Ben hala bounty bekliyorum bu elemanlardan ne zaman verecekler belli degil, verecekleride belli degil aslinda. Boyle dalavere yapan projeler hep surunuyor. Bak kickicoya 25c den 4c de geriledi 1 ayda
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: