Bitcoin Forum
June 17, 2024, 03:43:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: 🔥🔥[ANN] Cointed ICO | 180 mio$ gelir | 100k GPUs | 100+ Bitcoin ATM'si 🔥🔥  (Read 470 times)
polat90 (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
October 30, 2017, 07:33:39 PM

Giriş: Cointed Nedir?
COINTED kripto para birimi dünyası ile gerçek dünya arasında köprü kuruyor. Kripto para birimleri kıymet yaratmada yepyeni bir boyut getirse de tüketiciler düzenli olarak aynı soruyla muhattap oluyorlar: kripto paralarını resmi para birimine nasıl kolayca dönüştürebilirim? Beraberinde, tüketiciler, ilk etapta kripto para birimleri üzerinde etkinlikerini garanti altına almak için daha kolay ve daha güvenli yollar arıyorlar. Amaç, resmi para birimini kripto para birimine çevirmek için uygun yollar talebini karşılamak ve bunu güvenliği terk etmeden yapmaktır.
İş dünyası fikirlerinin şeffaf yol haritaları olmadan sunulduğu kripto dünyadaki diğer projelerin aksine - Kendisi tarafından belirlenen bu hedeflere nasıl ulaşılabileceği - Cointed tarafından birçok çalışma bloğuna açıklamış ve zaten bu çok sayıda çalışma bloğuyla birlikte ürün ve hizmetler geliştirerek sunmaktadır. Şirketin başarılı ve karlı bir iş modeli var.
- Cointed kripto Dönüşümde kripto para ticareti.
- Avrupa'daki en büyük sağlayıcı olarak faaliyet gösterdiğimiz Çok Kriptolu ATM'ler.
- Online mağazalarda ve mevcut kasa sistemlerine entegre edilebilen Ödeme Çözümleri.
- "Yeşil maden ve gezegeni kurtarmak" sloganımıza uyarak, Avrupa çapında çoklu madencilik çiftliklerinde Yeşil Madencilik. Sadece hidroelektrik ve rüzgar enerjisi ile yapılan çevre dostu madencilik sayesinde Blockchain'in sürdürülebilir bir şekilde büyümesi sağlanabilir.
Buna ek olarak, şu anda bir bankacılık lisansı edinmenin son safhasındayız. İşimizin yasal bir çerçeveye oturtulması için yetkililerden gelebilecek önümüzde oluşturulabilecek yeni şartlarda değerlendirilmektedir.

Şirketin Felsefesi
Cointed olarak IT hizmet sektörüne; yenilikleri ve rekabeti koruyarak yeni ürünleri sunmak zorunda olduğumuzu bilerek rehberlik ediyoruz. Ek olarak, genç ve dinamik bir sektör olan kripto dünyası daima hareket halindedir. Bu şirketleri, sloganına yakışır şekilde piyasa durumunun gelişimine önceden belirleyerek uyum sağlamaya zorlar: Erken davranan kuş solucanı kapar.
Hedefimiz Blockchain tabanlı ürünlerimizi ve hizmetlerimizi küresel pazara sunmaktır. 2017 yılına gelindiğinde, Avusturya kripto sahnesinde lider konuma geçtik ve endüstrideki tek çok yönlü hizmet sağlayıcısı olarak kendimizi konumlandırdık. Cointed yakında Asya ve ardından Afrika'nın izleyeceği bir dizi Avrupa ülkesine genişlemektedir. Tek tek ülkeleri ve yasal çerçevelerini analiz ederek ürünlerimizi ilgili piyasa durumlarına uygun olarak geliştireceğiz.

Neden bir ICO yapıyoruz? 
Bir ICO yapmayı seçiyoruz çünkü toplumun geleceğin finansal piyasasını şekillendirmede bize katılmasını istiyoruz. ICO'lar, insanlara zamanla daha fazla ilgi uynadırmak için hazırlanan ileriye dönük fikirlere yatırım yapma fırsatı veriyor. Varlıklı yatırımcılara sadece katılma fırsatı vermek yerine ICO'lar, inandıkları devrimci fikirlere herkesin katılmasına imkan verir. Kripto pazarının kabullenme oranı artmaya devam ederken, giderek artan sayıda teknik açıdan deneyimsiz insan para kazanmak, kripto para birimlerine erişim için güvenli ve kolay yollar arıyor olacaklar.  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz sayesinde kripto para birimleri için giriş engeli hiç bu kadar düşük olmamıştı, bu nedenle hem biz hem de yatırımcılarımızın uzun vadeli planlarımızda iyimser olduk. Dahası, yatırımcılar, ilk elden tanıklık etme şansına ve çeşitli blockchain tabanlı ürün ve teknolojilerin geliştirilmesine katkıda bulunacak ve bu ürünlerin bir kısmı halihazırda sonlandırılma aşamasındalar ve yakında açıklanacaktır.
ICO'da sağlanan gelirler asıl ürün geliştirme için kullanılacaktır. Kullanıcılarımıza yüksek kaliteli olanaklar ve entegrasyon çeşitliliği ile kesintisiz kripto ödeme deneyimi sunabilmek için ek sermayeye ihtiyacımız var. Teknoloji, hukuki ve idari uzmanlarla ekibimizi genişletebileceğiz, teknik raporumuzda özetlendiği gibi yeni ürünler piyasaya sürebileceğiz ve yeni ortaklıklar kurabileceğiz.
Bir sonraki adımda, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz CTD belirteçleri aracılığıyla yeni özellikler ve indirimler alacaktır. CTD, Cointed ağının omurgasını oluşturacaktır.
Kazanacağımız yüksek gelirler, halihazırda iyi durumda olan büyümemizi daha da hızlandıracaktır. Bu gelirler uzmanlar işe almak ve yeni pazarlara girmek için temel oluşturmak için kullanılacaktır.
Sadece kolaylıkla erişilebilen ürün ve hizmetler (ki sıradan adamın bile kullanabileceği) aracılığıyla, kripto ortamının uzun vadede sürdürülebilir biçimde büyüyebileceği aşikardır ve geleneksel finansal hizmet endüstrisini kırmak ve bu endüstriye meydan okumak mümkün olacaktır.

CTD TOKEN
Maliyetlerinizi düşürmek ve özel yazılım ve donanım satın almak için CTD tokeni Cointed'in tüm ürün ve hizmetleri ile uyumlu olarak kullanabilirsiniz.

Token Bilgileri + ICO Detayları

Ekip

Partnerler

Yayında
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 30, 2017, 07:34:03 PM
Last edit: November 01, 2017, 06:37:17 PM by polat90

güncellemeler için ayrılmıştır
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 30, 2017, 07:37:39 PM

Bitcoin atmleriyle alakalı HALAL COIN vardı bi aralar forumda dolaşıyorlardı, şimdi bu konuyu görünce geldi aklıma  Grin Alakasız oldu biraz ama kusura bakmayın  Grin

DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 31, 2017, 09:31:49 AM

Bitcoin atmleriyle alakalı HALAL COIN vardı bi aralar forumda dolaşıyorlardı, şimdi bu konuyu görünce geldi aklıma  Grin Alakasız oldu biraz ama kusura bakmayın  Grin

Helal ile haramı ayıramadı arkadaşlar Smiley

Cointed ' e gelecek olursak Partner ' leri piyasanın etkin firmaları . Ledger- Sapphire - Nvidia bu 3 ' ü benim için yeterli . Öncelikle kesin rus ekibidir diye düşünüp yanıldım . Hong Kong tabanlı olması avantaj . Güzel bir yatırım toparlayabilirler düşüncesindeyim .

Bounty ' si ise pek tercih edilir mi ? 60 gün sonrasında dağıtılacağı söyleniyor . O süreçte fiyat ne olur bilinmez . Çeviri için teşekkürler
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
October 31, 2017, 11:08:47 AM

proje ekibi bayadır bu işle ilgili sanırım nette kısa bi araştırmada gördüğüm bu,projeye gelince fena durmuyor ve partnerler güven veriyor.sitesine girip ico adresine baktım az ama öz transferler var miktarları yüksek.ya büyük yatırımcıları var anlaştıkları yada kendileri gönderiyor aklıma başka bişey gelmedi.merak edenler için adres :

https://etherscan.io/address/0x230c2a140e758087f7107dd31943c5c03b819e55
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
November 02, 2017, 07:19:56 AM

ben geçen aydan beri bu  projeyi bekliyordum,global ann konusu açılır açılmazda imzasına girdim fakat ekip beni yanılttı,alicengiz oyunları döndürüyorlar,biraz daha imzasını taşıyıp suların durulmasını bekliyecegim imzasından çıkmak için.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
November 02, 2017, 08:34:59 AM

ben geçen aydan beri bu  projeyi bekliyordum,global ann konusu açılır açılmazda imzasına girdim fakat ekip beni yanılttı,alicengiz oyunları döndürüyorlar,biraz daha imzasını taşıyıp suların durulmasını bekliyecegim imzasından çıkmak için.

hocam bence çıkın gitsin şubat 2018 e kadar ICO mu olurmuş,o zamana kadar daha iyi projele denk gelir bence
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
November 02, 2017, 09:02:49 AM

Ben bu adamların derdini anlamadım. Hangi soruna çözüm getiriyorlar?
Devletlere kendi kripto paralarını çıkarmaları için danışmanlık ve alt yapı hizmeti mi verecekler?
Hiç bir hükümet kendi parasını üretme işini dışardan bir firmaya ihale etmez.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
November 02, 2017, 09:09:14 AM

Basliktaki 100k gpus nedir cloud miningmi yapacaklar ne ayak ben birsey anlamadim. Tercumeden de anlamadim ne yapacaklarini bol bol yazilmis ama ana fikir ne ?
mbeser
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
November 02, 2017, 10:01:08 AM

Bu arkadaşların WP ve WebSitelerini çevirdim. Bence mükemmel bir proje.
VISA ile entegre debit kartları var. Bu debit kartı Cointed Exchange'deki hesabınıza bağlıyorsunuz. Buradaki bitcoin/altcoinlerinizle alışveriş yada ATM'den para çekebiliyorsunuz. İşlem anındaki borsadaki kura göre kriptobirimi hemen USD ye çevirip hesaptan düşüyor ve ödemeyi yapıyor.
TR de olmasa bile yurtdışında kesin tutar.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
November 02, 2017, 02:47:28 PM

VISA ile entegre debit kartları var. Bu debit kartı Cointed Exchange'deki hesabınıza bağlıyorsunuz. Buradaki bitcoin/altcoinlerinizle alışveriş yada ATM'den para çekebiliyorsunuz. İşlem anındaki borsadaki kura göre kriptobirimi hemen USD ye çevirip hesaptan düşüyor ve ödemeyi yapıyor.

Güzel projeymiş peki bu reelde kullanılıyormu yoksa demo yapılmış diğer onlarca proje gibi o demoda kalmışmı
mbeser
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
November 02, 2017, 04:47:48 PM

Güzel projeymiş peki bu reelde kullanılıyormu yoksa demo yapılmış diğer onlarca proje gibi o demoda kalmışmı

2014'ten beri faaliyet gösteren bir şirket. Avusturya'da kurulmuş, resmi web sitelerinde anlaşmalı mağazaları, ATM'leri vesaire var. Şu ana kadar gördüğüm en güzel projelerden.
https://www.facebook.com/cointed/posts/1556332657766225

Ancak anlamadığım, ABD, Hong Kong ve Çin vatandaşlarını ICO'ya kabul etmeyeceklerini söylüyorlar. CEO'ları Hong Kong'lu ama Grin

Tamamen yenilenebilir enerji ile beslenen mining rigleri de var, kiralama vs. yapıyorlar. Airdrop yapmamaları ayrıca güven veriyor.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 02, 2017, 05:53:41 PM

Zaten visanın anlaşmadığı proje kaldı mı. Artık tüm projelerde kartla gerçek dünyada kullanabileceksiniz olayını yazıyor. Bu kadar kolaysa biz de anlaşıp çıkaralım bir token.

polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
November 02, 2017, 09:10:26 PM

Basliktaki 100k gpus nedir cloud miningmi yapacaklar ne ayak ben birsey anlamadim. Tercumeden de anlamadim ne yapacaklarini bol bol yazilmis ama ana fikir ne ?

projenin amaçları arasında 130k özel gpu(yaklaşık 30m dolar maliyet) ile miningde var başlığada o yüzden eklediklerini düşünüyorum
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 02, 2017, 10:39:32 PM

konuyu okudum sonra yorumları okudum ve ardından tekrar konuyu okudum ve yorumlara göz attım ama ben harbiden bundan bir şey anlamadım. bunların amacı ne acaba? sadece visa ile anlaşmak ise bu mining işi nedir diye bir merak uyandırdı.
neyse sanırım çokta iyi değil ekip bu tanıtım olayında. içerikleri çok kısa, karışık ve anlamsız geldi bana.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌